spotykał się ze mną z nudów a ja go kocham :( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » spotykał się ze mną z nudów a ja go kocham :(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 20 ]

Temat: spotykał się ze mną z nudów a ja go kocham :(

A więc zacznę od początku muszę się wygadać hmm
4 miesiące temu poznałam faceta mam 21 a on 27,, myślałam że jak jest starszy to będzie to wyglądało inaczej. Na początku dzwonił pisał martwił się, nigdy nie dałam dotknąć się żadnemu facetowi tylko jemu bo jestem dziewicą, chciałam to z nim zrobić, być blisko. Powiedziałam mu o tym, że chce, że jestem dziewicą, a on że wszystkiego mnie nauczy itd..

Ale po miesiącu zaczęło się coś dziać jak by stracił zainteresowanie <o tym że jestem dziewicą powiedziałam mu po dwóch miesiącach>
pisał tylko raz dziennie potem co drugi dzień aż w końcu raz w tygodniu ... już wiedziałam że już to gaśnie wszystko, ale miałam nadzieję. Już spotykaliśmy się tylko w samochodzie nigdzie nie chodziliśmy nie na widziałam go za to ale tak bardzo się cieszyłam że go zobaczę i przytulę sie do niego hmm na tych spotkaniach dochodziło do pieszczot ... to się ciągnęło przez dwa miesiące spotkania co 2-3 tygodnie.

Niedawno powiedziałam mu że ja tak nie chcę że chce tak jak dawniej się spotykać być razem a on mi napisał że nie chcę związku jeśli mi o to chodzi a jak się zapytałam czemu się ze mną spotykał i był przez tyle czasu to powiedział że nie wie że nie potrafi być w związku

Wiedziałam o tym że nigdy nie był długo z dziewczyną tylko 4 miesiące góra, ale nie mogę sobie darować że myślałam że jemu zależy jestem głupia wiem o tym każdy mi to powie byłam zaślepiona on się spotykał żeby się ze mną zabawić tylko nie dlatego że tęsknił . Nie wiem jak tak można czuję sie podle. Nie rozumiem jak facet może dotykać i całować dziewczynę nic nie czując do niej ?????

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: spotykał się ze mną z nudów a ja go kocham :(
magdalenaambe napisał/a:

Nie rozumiem jak facet może dotykać i całować dziewczynę nic nie czując do niej ?????

To mnie akurat dziwi najmniej.
Czy poznaliście się przez Internet? To by wiele wyjaśniało.

3

Odp: spotykał się ze mną z nudów a ja go kocham :(

nie jesteś głupia tylko naiwna i niedoświadczona. Taka kolej rzeczy, człowiek uczy się na błędach, więc następnym razem będziesz mądrzejsza. Potraktuj to jako lekcję i żyj dalej, to przejdzie, naprawdę smile

4

Odp: spotykał się ze mną z nudów a ja go kocham :(

Mi się wydaję że, tak jak piszesz - znudziłaś mu się, sorry, nie, że był z tobą z nudów....aha....Współczuję Ci, jesteś młoda, trochę naiwna pewnie i łatwowierna, spotkania w samochodzie itd. Ja też jak byłam młoda, chowałam się po krzakach, żeby mnie nikt nie widział z kolegą....niby romantyczne, potem zakochujesz się, a szara rzeczywistość i rutyna życia, zabija ten czar i magię. Nie wiem jak Ci pomóc, może idź na spacer, może idź na areobik, bunga bunga jakieś....no nie wiem , co tam lubisz, tylko nie dołuj się. proszę .

5

Odp: spotykał się ze mną z nudów a ja go kocham :(

Tak jak już ktoś wyżej napisał, to kolejne doświadczenie, lekcja.
Niektórzy ludzie tacy już są dlatego dystans na początku jest wskazany jeśli wiesz,że szybko się angażujesz:)

6

Odp: spotykał się ze mną z nudów a ja go kocham :(

Może po prostu chciał się zabawić z Tobą. Pytałaś się jego o były jego związek?

Nie warto być z takim typem, któremu chodzi wyłącznie o seks.

7

Odp: spotykał się ze mną z nudów a ja go kocham :(

ogólnie, to że facet jest max 4 miesiące w związku to nie reguła do tego, żeby sądzic że on zawsze tak będzie miał ; d byłam w podobnej sytuacji, że facet był też z dziewczynami bardzo krótko i co? ze mną był 2 lata, aktualnie nie jestesmy z sobą ale cały czas liczę na to, że wrócimy do siebie...

a facet po prostu sie przestraszył, nie trać na niego czasu.. znajdź sobie kogoś w swoim wieku albo podobnym ;d 27 letni facet, który nie jest w stanie być w związku? jego już goni zegar biologiczny, faceci w jego wieku mają rodziny ;D

8

Odp: spotykał się ze mną z nudów a ja go kocham :(
Catwoman napisał/a:
magdalenaambe napisał/a:

Nie rozumiem jak facet może dotykać i całować dziewczynę nic nie czując do niej ?????

To mnie akurat dziwi najmniej.
Czy poznaliście się przez Internet? To by wiele wyjaśniało.

powiem ci że tak i może tu mój błąd. Tylko ogólnie przez pierwsz miesiąc było super i byłam zadowolona on był nawet zazdrosny o pewnego faceta który się do mnie przystawial. Dzwonil codziennie i pytał o wszystko co robiłam widywalismy się co drugi trzeci dzień i był to normalny związek byliśmy razem na urodzinach jego siostry , po 3spotkaniu poznałam jego rodzinę znajomych spotykalismy się normalnie chodzilismy na spacery siedzieliśmy w domu byliśmy razem w miarę możliwości nawet jak w sierpniu wrócilismy o 4 nad ranem to o 11 przed południem już do mnie dzonił że już gdzieś jedziemy bo super pogoda akurat to był weekend . Od września ją zaczęłam pracować i to były tylko smsy raz dziennie potem co tydzień jak już pisałam na początku... na tych spotkaniach w samochodzie to dochodziło to intymnych sytuacji nie uprawialismy sexu . teraz to jak na to patrzę to nie wiem jak ja mogłam dawać się tak wykorzystywać jego interesowało tylko moje ciało hmm nie to co się u mnie dzieje bo on praktycznie nic mi nie mówił tylko jak go ciągnelam za język. Cieszę się tylko że się ocknęłam hmm bo gdybym mu nie powiedziała że chce być z nim tak jak kiedyś to by to trwało cały czas .


Jeśli chodzi o jego związki to mówił że był z dziewczynami krótko kilka miesięcy jak spytałam czemu tak to powiedział że to nie było to . Może u mnie też to stwierdzil. zrozumiałabym .tylko powiedzcie mi po co te spotkania ?? czuje się jak wakacjna zabawka sad cieszę się że nie uprawialam z nim sexu chociaż taka ze mnie dziewica jest że sama po tym wszystkim nie wiem czy pozwole się chłopakowi dotknąć szybko

9

Odp: spotykał się ze mną z nudów a ja go kocham :(
Cass napisał/a:

ogólnie, to że facet jest max 4 miesiące w związku to nie reguła do tego, żeby sądzic że on zawsze tak będzie miał ; d byłam w podobnej sytuacji, że facet był też z dziewcdzynami bardzo krótko i co? ze mną był 2 lata, aktualnie nie jestesmy z sobą ale cały czas liczę na to, że wrócimy do siebie...

a facet po prostu sie przestraszył, nie trać na niego czasu.. znajdź sobie kogoś w swoim wieku albo podobnym ;d 27 letni facet, który nie jest w stanie być w związku? jego już goni zegar biologiczny, faceci w jego wieku mają rodziny ;D

masz rację . ale właśnie myślałam że skoro dobiega 30 to będzie się starał o związek. Moja koleżanka ma faceta który ma 27 a ona 19 i już są rok ze sobą zazdroszczę jej bo widzę jak on się stara kocha ją cały czas od razu po pracy u niej jest albo jadą do niego . On jej nawet mówi o dziecku !!! tylko wie że jest młoda ..

10

Odp: spotykał się ze mną z nudów a ja go kocham :(

magdalenaambe tylko wiesz.....gdy ludzie zaczynają się spotykać, nie oznacza to małżeństwa; właśnie po to się spotykają, poznają, by zdecydować, czy odpowiada im druga osoba, czy nie.
Myślę, że bardziej zabolał Cię sposób, w jaki zaczął się "wycofywać" z tej znajomości. Gdyby otwarcie powiedział "Wiesz co, jesteś fajną dziewczyną, ale nie dla mnie"- sprawy wyglądałyby inaczej.

Nie ma co rozpamiętywać, tylko iść dalej smile
Tak, seks może czasami "utrudnić" powrót do normalnego stanu emocjonalnego, jako że działa wiążąco. Zazwyczaj.

11

Odp: spotykał się ze mną z nudów a ja go kocham :(
Catwoman napisał/a:

magdalenaambe tylko wiesz.....gdy ludzie zaczynają się spotykać, nie oznacza to małżeństwa; właśnie po to się spotykają, poznają, by zdecydować, czy odpowiada im druga osoba, czy nie.
Myślę, że bardziej zabolał Cię sposób, w jaki zaczął się "wycofywać" z tej znajomości. Gdyby otwarcie powiedział "Wiesz co, jesteś fajną dziewczyną, ale nie dla mnie"- sprawy wyglądałyby inaczej.

Nie ma co rozpamiętywać, tylko iść dalej smile
Tak, seks może czasami "utrudnić" powrót do normalnego stanu emocjonalnego, jako że działa wiążąco. Zazwyczaj.

owszem , ja rozumiem że można przestać się spotykać bo to nie to bo z poprzednim chłopakiem się rozstalam z tego powodu i nikt nie cierpial wspolna decyzja . ale po co się ze mną spotykal jak już wiedział że to nie to???? proste żeby się zabawić i tyle. Może musiał sobie ulżyć od czasu do czasu i ja po to byłam . NIESTETY **

12

Odp: spotykał się ze mną z nudów a ja go kocham :(

Może liczył na to że zaliczy Cię jako pierwszy. Rzeczywiście sposób w jaki zaczął urywać kontakt,nie był dosyć miły.
Ważne że nie dałaś się przelecieć,pomyśl jakbyś się wtedy poczuła hmm Po takim dupku nie ma co rozpaczać wink

13 Ostatnio edytowany przez czasymira (2013-11-13 13:37:23)

Odp: spotykał się ze mną z nudów a ja go kocham :(

Magdalenoamble w sumie to widzę że już masz lepszy humor, że się w porę ocknęłaś. Tak jak mówi Catwomen: "Sex działa wiążąco"....czyli jak sama nazwa wskazuję: wiąże Cię jakby więzami uczuciowymi, tzn. że potem Ci brakuje, tych czułych gestów, szeptów do ucha, dotyku tej osoby, żadna inna Ci tego nie odda, nie odtworzy, dopiero dziecko tak jakby to powoduję. Nie mam dzieci, ale się domyślam..ehhh. co będę więcej gadać...

14

Odp: spotykał się ze mną z nudów a ja go kocham :(
czasymira napisał/a:

Magdalenoamble w sumie to widzę że już masz lepszy humor, że się w porę ocknęłaś. Tak jak mówi Catwomen: "Sex działa wiążąco"....czyli jak sama nazwa wskazuję: wiąże Cię jakby więzami uczuciowymi, tzn. że potem Ci brakuje, tych czułych gestów, szeptów do ucha, dotyku tej osoby, żadna inna Ci tego nie odda, nie odtworzy, dopiero dziecko tak jakby to powoduję. Nie mam dzieci, ale się domyślam..ehhh. co będę więcej gadać...

wiem ale mój poprzedni związek trwał pół roku i nie pozwalalam mu się dotknąć a on nagniatal ... z tym chcialam żeby było inaczej nic nie robiłam wbrew sobie tylko boję się nowego związku hmm bo nie wiem na co moge sobie pozwolić hmm żeby znowu się nie rozczarować... nie mówię że chce być dziewica do ślubu ale wiadomo że ten pierwszy raz zapadnie mi w pamięć a może to okazać się jakiś dupek! Nie chce wspominać jeszcze tego źle bo mogłam to zrobić z tym tylko dzięki Bogu nic nie było bo bym się chyba zabila hmm Już mi lepiej smile ale nadal nie mogę uwierzyć że to się stało ... hmm eh pewnie znajdzie sobie nowa do zabawy bo sam mówi że nie umie być w. związku

15

Odp: spotykał się ze mną z nudów a ja go kocham :(
Catwoman napisał/a:
magdalenaambe napisał/a:

Nie rozumiem jak facet może dotykać i całować dziewczynę nic nie czując do niej ?????

To mnie akurat dziwi najmniej.
Czy poznaliście się przez Internet? To by wiele wyjaśniało.

Co by to wyjaśniało?

16

Odp: spotykał się ze mną z nudów a ja go kocham :(

N4VV, a choćby to, że ZWYKLE gdy poznaje się kogoś przez neta to ma się większą opcję niż jedna osoba. I trzeba spotkać się z tymi kilkoma/kilkunastoma osobami i je poznać by zdecydować która i czy w ogóle któraś nam pasuje.

17

Odp: spotykał się ze mną z nudów a ja go kocham :(

akurat to nie w tym rzecz . Ja bym zrozumiala jak by mi to powiedział od razu że nie potrafi z kimś być i nie chce związku  tylko on normalnie się ze mną spotykał całował dotykał ja tego nie mogę pojąć . On do mnie tak pow że nie umie z kimś być dlatego nigdy jego związek nie urwał długo . Jedną osoba mi pow że to typ starego kawalera .

18

Odp: spotykał się ze mną z nudów a ja go kocham :(

No to chciał się przekonać czy umie być  w związku- przekonał się: nie umie smile
A Ty już wyjdź z tej zadumy smile

19

Odp: spotykał się ze mną z nudów a ja go kocham :(

Magdalenoamble a ile Ty masz lat ?...wydaję mi się , że wpadłaś coś takiego, ja to nazywam: spirale lustra, że po prostu dostrzegasz u niego, coś co może być też u Ciebie..albo inaczej: szukasz ludzi, którzy maja podobny problem co Ty i próbujesz ten problem rozwiązać na zasadzie konfliktu.

Posty [ 20 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » spotykał się ze mną z nudów a ja go kocham :(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024