pazurki żelowe- jak zrobić samemu? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2009-07-24 21:57:20

iziaaaaak
100% Netkobieta

pazurki żelowe- jak zrobić samemu?

Kobietki chce sobie kupić zestaw do robienia paznokci "żelowych", podpowiedzcie jak się TO ROBI? big_smile z góry dziekuje smile

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!

#2 2009-07-24 23:20:41

DeliciousNight
Cioteczka Dobra Rada

Re: pazurki żelowe- jak zrobić samemu?

tu masz uproszczony "kurs" robienia paznokci żelowych- swiatpaly.blox.pl/2008/10/Paznokcie-zelowe-nic-trudnego.html

Bo mój cały świat jest dla Ciebie-a Ty jesteś mi  światem...  <3

#3 2009-07-24 23:59:18

elviska18
Zbanowany

ja znalazłam jeszcze coś takiego:
http://www.tipy.pl/artykul_1583,jak-zro … elowe.html

Odrzucać i doświadczać.
Sięgać wciąż po nowe.

#4 2009-07-26 18:06:34

iziaaaaak
100% Netkobieta

o super dzięki wielkie smile jestem 100% amatorką jeśli chodzi o pazurki ;p

#5 2009-08-12 12:22:37

Nysza
Dobry Duszek Forum

ooooo zgrozo dziewczyny co Wy oglądacie ??? - brakuje tam bardzo wielu WAŻNYCH informacji , istotnych aby nie zniszczyć sobie naturalnej płytki  ... bez poprawnie wybudowanej linii włosa, apex-u (o czym nawet nie wspomniano) niestety ale zniszczycie sobie paznokcie ... nie lepiej oddać się w ręce profesjonalistki???

#6 2009-08-12 16:28:33

harmony11
100% Netkobieta

Popieram Nyszę! Tak sie składa, że znam się na tym w miarę mimo, że kursu nie robiłam i zdaję sobie sprawę, że to tylko z boku wygląda na prostą sprawę. Można sobie zrobić krzywdę i nawet na zawsze zmienić kształt paznokcia przy nieumiejętnym piłowaniu. Na prawdę nie warto dla oszczędności robić takich eksperymentów. Poza tym tipsy położone w salonie będą się lepiej i dłużej trzymały. Poza tym produkty dobrej jakości, które nie zniszczą paznokci są drogie i tak na prawdę wyjdzie na to samo co wizyta u kosmetyczki w tej sprawie. Nie da się zrobić dobrych tipsów i bezpiecznych jeśli się nie ma o tym pojęcia, przecież są całe kursy wielodniowe, na których ludzie się od rana do wieczora uczą jak to się robi. Chyba po coś są wink Nie polecam eksperymentów, serio, szkoda siebie samej.

Nie można uciec od samego siebie przenosząc się z miejsca na miejsce - E. Hemingway

#7 2009-08-12 18:09:52

Nysza
Dobry Duszek Forum

dziękuję harmony11 za poparcie.... po prostu witki mi opadają jak czytam takie posty ... gdyby to było takie proste to nie wydawałabym krocie na szkolenia ..  dziewczyny kupują jakiś chłam na allegro , filmiki "z profesjonalnym instruktażem" żele marnej jakości ..wywijają pilnikiem robiąc spustoszenie na płytce a potem skowyczą jak to tipsy niszczą paznokcie !!!!!

masakra !!!  a potem muszę naprawiać nie jednej dziewczynie zmasakrowane pazury ...

#8 2009-09-10 16:43:51

moNniaaaa
Redaktor Działu Moda i Uroda

Mnie też to trochę przeraziło big_smile. Sama skończyłam kursy i pracuje na bardzo dobrych materiałach. A jak słyszę że do odsuwania skórek używa się "PATYCZKÓW z czegoś tam'', to po prostu włos mi się na głowie jeży!!! Przecież takie patyczki mogą być niedokładne oszlifowane i można powbijać sobie drzazgi, co nie jest przyjemne (nie żebym próbowała big_smile). Dlatego używam metalowego kopytka, które łatwo można odkazić i wysterylizować smile

Dum spiro, spero

#9 2009-09-20 14:06:01

puma.31
Zaglądam tu coraz częściej

Ja mam już zniszczoną płytke od żelowych pazokci co zrobić żeby ja naprawić? Żele miałal nakładany na swoją płyke paznokcia bez przyklejania tipsów i po jakimś czasie poprostu mi odskakiwał kawałkami przez co mam strasznie poszarpaną płytke co robić dalej czekam na radę a może znacie jakieś domowe sposoby na piękne i zdrowe pazurki:)))

#10 2009-09-20 18:49:46

Tiff
Przyjaciółka Forum

no ja też tera zn 18stkę zrobiłam sobie tipsy u koleżanki i ściągnęłam je w środę, ale to była masakra
mam teraz zniszczone strasznie paznokcie- poczekam na ich odbudowę a na swoją studniówkę, sama sobie coś z nimi ładnego zrobię, jakoś ozdobię czy coś - oczywiście jak do tego czasu mi wydobrzeją sad

Doznawać uczuć, kochać, cierpieć, poświęcać się będzie zawsze istotą życia kobiet. 

#11 2009-09-20 20:06:13

Tiff
Przyjaciółka Forum

ja nie wiem, ale raczej nie chce robić już tipsów, bo po prostu to masakrycznie niszczy, ewentualnie pójdę do kosmetyczki zrobić jakiś zabieg, który wzmocni moje paznokcie, jakiś manicour czy coś

Doznawać uczuć, kochać, cierpieć, poświęcać się będzie zawsze istotą życia kobiet. 

#12 2009-09-23 15:24:01

moNniaaaa
Redaktor Działu Moda i Uroda

Dziewczyny, kto wam robił tipsy???????? Jeśli ten ktoś zrobiłby to prawidłowo, to paznokcie się nie niszczą!!!
Ja sama robiłam sobie paznokcie (tyle,że akrylowe), trzymały mi się 2 miesiące, ale je spiłowałam, bo już mi się znudziły smile. I mam teraz swoje naturalne paznokcie- zdrowe i nie połamane!
Jeśli chcecie wzmocnić swoje pazurki, to najlepiej zainwestować o dobrą odżywkę do paznokci (najlepiej w formie lakieru) albo tabletki wzmacniające włosy, skórę i paznokcie. Sama stosowałam kiedyś preparat o nazwie SILICA (nie daje natychmiastowych rezultatów, ale naprawdę działa)
Albo udajcie się do kosmetyczki i poproście,żeby wam nałożyła jedną warstwę żelu dla wzmocnienia(żeby pazurki wam się nie połamały). I patrzcie, czy kosmetyczka wam piłuje paznokcie, czy matuje smile.
A jeśli chodzi o jakieś domowe sposoby na wzmocnienie paznokci to polecam moczyć je w lekko podgrzanej oliwie z oliwek z dodatkiem soku z cytryny i witaminy A (najlepiej w kapsułkach, które można wycisnąć).
Powodzenie big_smile

Dum spiro, spero

#13 2009-09-23 16:07:23

Beatriz35
Słodka Czarodziejka

Tiff napisał:

no ja też tera zn 18stkę zrobiłam sobie tipsy u koleżanki i ściągnęłam je w środę, ale to była masakra
mam teraz zniszczone strasznie paznokcie- poczekam na ich odbudowę a na swoją studniówkę, sama sobie coś z nimi ładnego zrobię, jakoś ozdobię czy coś - oczywiście jak do tego czasu mi wydobrzeją sad

Paznokcie masz zniszczone dlatego,że najprawdopodobniej ściągnęłaś sobie tipsy sama...i jak znam życie...robiłaś to na siłę.To błąd.Trzeba było zasięgnąć rady specjalisty.

#14 2009-11-05 22:03:51

Józia
Niewinne początki

A ja sobie kupiłam zestaw na allegro Simply Nails z instrukcją do akryli i póki co jestem zadowolona, drugi tydzień noszę i się trzyma big_smile

#15 2009-11-07 19:07:24

iziaaaaak
100% Netkobieta

Józna a co jest w tym zestawie? bo tez sie nad nim zastanawiam smile

#16 2011-01-07 00:02:48

czarna.pantera
Słodka Czarodziejka

to nie takie łatwe jak się wydaje big_smile ja robiłam paznokcie u mojej kosmetyczki i po jakimś czasie patrzenia jak ona to robi stwierdziłam , że sama mogę sobie robić smile kupiłam wszystkie rzeczy potrzebne do tego ... i zaczęłam robić smile sama robota nie trudna ale to chodzi o to żeby się trzymały , były w kształcie "c" , żeby powietrze nie wchodziło , i przede wszystkim żeby jak najmniej zniszczyć naturalną płytkę paznokcia smile zapisałam się na kurs i tam się sporo nauczyłam smile

Każdego ranka dostajemy szanse na nowe życie.
Pomimo chmur - walcz,
bo życie nie kończy się na kłopotach, a słońce świeci ponad nimi...

#17 2011-01-07 06:58:42

gabisiula
Netbabeczka

ja robię sama sobie tipsy żelowe ale początkowo chodziłam do kosmetyczki, przyglądałam się, potem do koleżanki która zdradziła mi szczegóły robienia paznokci, i kupiłam zestaw, stosuję żele Gabrielle, paznokci sobie nie zniszczyłam, bo je matowie a nie piłuje tak jak niektóre moje koleżanki. Ale niedługo chcę zrobic kurs, bo jeszcze wielu rzeczy nie wiem. I nie da się tak na forum wytłumaczyc co i jak, nie jest to taką prostą sprawą jak wam się wydaję.

Ostatnie tematy :

Stopka forum