Jaki prezent pod choinkę? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Jaki prezent pod choinkę?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 ]

Temat: Jaki prezent pod choinkę?

Do świąt już w sumie niedaleko, jak tak dobrze pomyśleć. Na ostatnią chwilę kupuje się tylko jakieś bzdury. Dlatego też chciałabym rozpocząć temat prezentów pod choinkę. Mam jak zwykle problem z zakupem czegoś dla mojej córy-12 lat i syna 17 lat. Martę interesuje moda. Uwielbia buszować w szafie i potem robić domowe pokazy. Ryś gra namiętnie w gry. Z tego, co zauważyłam to gra w różne. Co mogę im kupić? Doradźcie mi coś.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jaki prezent pod choinkę?

ja też mam problem z prezentem dla 12 latka sad

3

Odp: Jaki prezent pod choinkę?

A nie prościej zapytać dzieci? Nastolatki w Mikołaja już raczej nie wierzą....

4 Ostatnio edytowany przez xYxAngelxYx (2013-11-09 17:47:38)

Odp: Jaki prezent pod choinkę?

Skoro córcia interesuje się modą to może jakiś zestaw projektanta mody,może manekin na stojaku (patrzę z punktu widzenia osoby dla której moda to całe życie) A syn może cieszyłby się z nowej gry GTA V (mój facet jest nią zafascynowany) na demotywatorach znalazłam pomysł jak fajnie zapakować (kupiłam mu na urodziny) Jak uda mi się załączyć fotkę to prześlę smile Z prezentem dla faceta postępowałam według tej "instrukcji" i był na prawdę zszokowany smile
http://img841.imageshack.us/img841/5063/zgom.jpg

5

Odp: Jaki prezent pod choinkę?

@xYxAngelxYx zdjęcie jest fantastyczne! Dzięki. Ten pomysł z zestawem projektanta mody dla mojej córki jest trafiony. Coś takiego właśnie jej kupię. Ciekawe ile kosztuje taki manekin na stojaku. Jeśli cena mnie nie zabije to też jej go sprezentuję.
Z moim Rysiem sprawa jest bardziej skomplikowana. @Bbasia masz rację. Do tej pory zawsze pytałam go, co chce. Teraz jednak dorwał go ten jego specjalny wiek, w którym wszystko jest złe i najlepszą odpowiedzią na każde pytanie jest ?nie?. Czasem zaglądam mu przez ramię, żeby się dowiedzieć jakie gry preferuje. Ostatnio jednak wymienia się z kolegami i co rusz zmienia gust. Mam wrażenie, że jeśli kupię mu coś teraz, to po tygodniu gra będzie przestarzała.
Może kupić mu paysafecard na jakąś sumę i niech sam sobie wybierze gry? Pod choinkę co prawda dostałby kopertę-czego nawiasem mówiąc niecierpię- ale jeszcze tego samego dnia będzie mógł ściągnąć sobie z internetu jakąś grę. Co o tym myślicie?

6

Odp: Jaki prezent pod choinkę?

no tak ja 12 latka pytam co chciałby dostać GTA V byłby zafascynowany i szczęśliwy ,ale ja właśnie chcę kupić coś co odciągnie go od komputera
a nie mam pomysłu w ogóle

pomysł na zapakowanie pomysłu fajny wink

7

Odp: Jaki prezent pod choinkę?

Myślę, że powinnaś zapytać syna, co sprawiłoby mu radość.
Córki bym nie pytała, być może jeszcze wierzy w Mikołaja ;p


Lena, nie ma nic gorszego, niż ''praktyczne'' prezenty. Prezent powinien sprawiać radość. Jeśli Twój syn wymarzył sobie tą grę, kupiłabym mu ją. Natomiast potem należy ustalić, ile czasu dziennie spędzi przed komputerem.

8

Odp: Jaki prezent pod choinkę?

no jest jeszcze jeden prezent z którego się ucieszy  helikopter sterowany taki już bardziej wypasiony,chociaz nie powiem cena powala wink

9

Odp: Jaki prezent pod choinkę?

Stojak z manekinem to koszt około 60-80zł,ostatnio kupowałam sobie taki na allegro wink

10

Odp: Jaki prezent pod choinkę?

@xYxAngelxYx: dziękuję za informację. Hm spodziewałam się nieco mniejszej ceny, ale taki manekin zostaje na lata.
Zestaw projektanta mody kosztuje w internecie mniej więcej 35 złotych plus koszty przesyłki. W sklepie kosztuje prawdopodobnie nieco więcej, ale przynajmniej można sprawdzić przez opakowanie, co się kupuje. Jak się ładnie uśmiechnę do sprzedawczyni, to może będę mogła zajrzeć do środka pudełka.
Jeśli chciałabym kupić córeczce ten zestaw projektanta mody i jednocześnie manekina, to musiałabym kupić synkowi tańszy prezent. Jestem zwolenniczką równouprawnienia w rodzinie. Może kupię tego manekina na jej urodziny.

11

Odp: Jaki prezent pod choinkę?

Nie jestem zwolennikiem ciągłego siedzenia przez komputerem ale gry są teraz bardzo na topie i jesli wybierze sie właściwie, mogą nawet pomóc w rozwoju..z kartą to jest bardzo fajny pomysł moim zdaniem, w ten sposób syn sam sobie wybierze na co ja przeznaczy

12

Odp: Jaki prezent pod choinkę?

@Promykslonca: W tym jest wiele racji. W szkole siedzą przez wiele godzin, potem do domu, obiad i znowu na krzesło przed komputer. Można nawet zaobserwować, że kiedy mój syn gra, to w ogóle nie zmienia pozycji siedzenia. Czasem śmieję się z niego, iż nabawi się odleżyn. Cóż kupowanie gier wzmacnia dodatkowo nawyki siedzenia i gapienia się w ekran. Jeśli jednak dostałby coś, czym się zupełnie nie będzie interesował, to rzuci to w kąt i tyle z tego będzie.

Odp: Jaki prezent pod choinkę?

dla chlopaka, czy nastolatka, dobrym pomyslem jest scyzoryk, szczegolnie jesli ma w zainteresowaniach cos zwiazanego z biwakowanie, harcerstwem, gorami ect, dobry scyzoryk bedzie uzywal latami

14

Odp: Jaki prezent pod choinkę?

Scyzoryk? hmm nie wiem sama, niby przydatna rzecz ale bylabym ostrożna z takimi prezentami wink

15

Odp: Jaki prezent pod choinkę?

ja tez zaczelam szukac prezentow pod choinke... męzowi chce kupic bielizne termiczną do biegania zimą, ma tylko jeden komplet, wiec mysle ze drugi mu sie przyda, mamie nowe obrusy i myslalam o jakims fajnym zestawie herbat, bo ona herbatoholik wink , tacie jakąś ksiazke moze jakas biografia? jakis pomysl? tesciowi to samo.. ale problem mam z tesciową oczywiście. ona ogolnie lubi gotowac, sporo czasu spedza w kuchni, zdrowo sie odzywia.. myslalam o dzbankach filtrujących np Dafi albo Brita. co sądzicie o tym? Dafi troche tansze, ale czy to jej sie w kuchni przyda?

16

Odp: Jaki prezent pod choinkę?

Ja tez mam problem z kupnem prezentu dla faceta. Juz wszystko mu kupilam co mialam na myśli. Tzw portfel, kubek z naszym zdjeciem, perfumy,kosmetyki, plyta z fajna muzyka i naszymi zdjecciami, koszulki, czapka na zime, sweterek, ramki na zdjecia, bielizna a nawet jakieś wódeczki w fajnych opakowaniach. I nie mam pomyslu, pomoże mi ktoś co moge fajnego kupic ? Mój budżet to 50 zl. Nie wiele ale nie mam dużo kaski niestety. Mój facet ma 33 lata. Hobby? Hm. Grzebanie w aucie, muzyka ? Wszystko po trochu,noi mam problem. Eh. Proszę o pomoc.

17

Odp: Jaki prezent pod choinkę?

Teraz jest bardzo popularna też gra Rocksmith, jeśli tylko syn lubi lub chce się nauczyć gry na gitarze. Możesz też mu sprawić jakiś fajny zegarek z mnóstwem funkcji jak G-Shock. A dla córki dobrze by było znaleźć coś zgodnego z jej zainteresowaniami np. różne materiały do zrobienia swojej własnej kolekcji czy nawet jednej rzeczy, a może jakaś mniejsza maszyna do szycia? wink

18

Odp: Jaki prezent pod choinkę?

Pomoże ktoś ?

19

Odp: Jaki prezent pod choinkę?

a moze prenumerata jakiegoś pisma motoryzacyjnego?

20 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-11-27 00:04:19)

Odp: Jaki prezent pod choinkę?

kardamia - jak mogę podpowiedzieć książkę dla taty, to polecam to: spam - ja zamówiłam mojemu mężowi wink przejrzałam ją i z jednej strony jest sensacyjna i naprawdę ciekawa, (wciągnął mnie wątek księżniczki zofii), a z drugiej napisana dobrym językiem i bez stylu wprost z tabloidów. No i ciekawa, bo ja np. międzywojnie widziałam zawsze oczami poezji, wielkiej kultury i walki o tą świeżo odzyskaną niepodległość i jej rozwój - a tu, pac! skandal goni skandal

21

Odp: Jaki prezent pod choinkę?

Dla chłopca proponuję wyrzutnię. Moja rodzina oszalała na punkcie tej zabawki. Wpisz sobie w google "nerf".

22

Odp: Jaki prezent pod choinkę?

Książka to jest bardzo dobry pomysl, mi sie marzą "Tajemnice XX wieku" Wołoszańskiego smile

23

Odp: Jaki prezent pod choinkę?
cisowianka napisał/a:

Ja tez mam problem z kupnem prezentu dla faceta. Juz wszystko mu kupilam co mialam na myśli. Tzw portfel, kubek z naszym zdjeciem, perfumy,kosmetyki, plyta z fajna muzyka i naszymi zdjecciami, koszulki, czapka na zime, sweterek, ramki na zdjecia, bielizna a nawet jakieś wódeczki w fajnych opakowaniach. I nie mam pomyslu, pomoże mi ktoś co moge fajnego kupic ? Mój budżet to 50 zl. Nie wiele ale nie mam dużo kaski niestety. Mój facet ma 33 lata. Hobby? Hm. Grzebanie w aucie, muzyka ? Wszystko po trochu,noi mam problem. Eh. Proszę o pomoc.

Jeśli lubi słuchać muzyki, to ma napewno ulubione zespoły. Można mu sprezentować zespół w stylu, który słucha. Czasem w sklepach muzycznych sprzedawcy znają się na swoim fachu i mogą polecić coś. Oczywiście nie jest pewne, że mu się spodoba, ale z drugiej strony nigdy nie ma takiej pewności.

24

Odp: Jaki prezent pod choinkę?

Ja zwykle stawiam na książki kupując prezenty, ale często dokładam do nich jakiś drobiazg - słodycze, apaszkę itp. Najbliższej rodziny pytam o preferencje, wiadomo że Mikołaj nie istnieje a prezent ma sprawiać frajdę, a nie wylądować w zakurzonym kącie. Na razie mam tylko jeden prezent, dla nastoletniej chrześnicy. Zażyczyła sobie książkę Lauren Kate "Łza", podobno jest modna wśród nastolatek i nie chce niczego innego smile Sama też chciałabym dostać książke własnie smile

25

Odp: Jaki prezent pod choinkę?

Muszę wam się pochwalić, że właśnie wczoraj zdecydowałam się ostatecznie na kupno prezentów. Nie chciałam przedłużać kupna do ostatniej chwili, bo wtedy człowiek tylko nerwów się nazjada. Mojej dziewczynce kupiłam zestaw projektanta mody. Z tym manekinem muszę jeszcze nieco poczekać na następną wypłatę. W lutym dokupię jej na urodziny. Od razu zobaczę, czy się zainteresuje projektantem. Chłopcu natomiast kupiłam paysafecard. Opakuję go oczywiście ładnie z wycinki z różnych gier. No i będzie mógł kupić sobie jakąś fajną grę. Teraz kolej na pozostałą część rodziny.

26

Odp: Jaki prezent pod choinkę?

Kurczę, trzeba już zaczać myśleć o prezentach i jak zwykle będzie problem co kupić. My dzieciom zafundujemy prawdopodobnie domowa trampolinę do skakania. A dla siebie jeszcze nie wiemy, ale to pewnie będa jakieś sympatyczne prezenty-niespodzianki:)

27

Odp: Jaki prezent pod choinkę?

wszystko zależy też od kwoty jaką chcesz przeznaczyć, ale jak syn lubi grać to może konsola przenośna?

28

Odp: Jaki prezent pod choinkę?

I ja Wam się muszę pochwalić wink Otóż po straszliwych mękach udało mi się w końcu wybrać prezent dla mojej chrześnicy. Kompletnie nie miałam na to pomysłu, ale podejrzałam, że moja młoda dama lubi różne błyskotki. Ma ich dużó (rodzice ją rozpieszczają...) Tylko nie ma ich gdzie trzymać tongue

I w ten oto sposób, kupiłam jej taką oto uroczą szkatułeczkę na różniaste drobiazgi. Niestety nie pokaże Wam, bo za młoda stażem jestem na forum. smile A szkoda, bo jest urocza. smile

29 Ostatnio edytowany przez Roszpuneczka (2013-12-12 18:51:15)

Odp: Jaki prezent pod choinkę?

O! Jednak mogę! wink Przepraszam za post pod postem, ale wczoraj nie mogłam nic wrzucić, a chciałam się pochwalić. smile

http://swiatpozytywek.pl/145-965-large/Szkatulka-serduszko-z-balerina-.jpg

30 Ostatnio edytowany przez gasiennica (2013-12-12 22:28:57)

Odp: Jaki prezent pod choinkę?

Jak moda, to może zabierz ją na zakupy, albo daj voucher, to ostatnio jest na czasie wink Możesz też rozejrzeć się za biżuterią, jako fajnym dodatkiem. Na mikołajki dostałam od faceta świetny naszyjnik z my way jewellery, taki z pozłacanym skrzydełkiem smile Pasuje do każdego ciuszka :]

31

Odp: Jaki prezent pod choinkę?

Cisowianka, jak lubi grzebać przy aucie, to kup mu jakiś klucz np. grzechotkę czy jakis inny bardzo przydatny tongue Coś mi się obiło o uszy podczas wywodów mojego chłopaka na temat samochodu i jego marzeń. Ja się zastanawiam nad prezentem dla niego, ale budżet 2-3 stówy. I nie wiem czy portfel z ochnika czy skrzynkę z narzędziami tongue

32

Odp: Jaki prezent pod choinkę?

Porfel to swietny pomysl smile

33 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-11-28 21:08:41)

Odp: Jaki prezent pod choinkę?

Do świąt już coraz bliżej, więc chciałabym ponowić temat prezentów dla facetów. Zastanawiam się nad kupieniem dla swojego chłopaka zegarka. Coś w takim rodzaju spam
Chodzi mi o prezent dla młodego chłopaka (25 lat), kwota nie powinna przewyższać 200zł.
Czy taki zegarek będzie trafionym prezentem? Czy może podsuniecie jakiś fajniejszy pomysł?

34 Ostatnio edytowany przez majka1986 (2014-11-29 14:49:42)

Odp: Jaki prezent pod choinkę?

Z prezentami świątecznymi jest zawsze problem, co komu... Ja też w ogóle nie mam pomysłu na prezent dla mojego męża. A w dodatku mam bratanka w wieku 10 lat - temu to dopiero nie wiadomo co kupić. No i chrześniaka, co ma roczek akurat w święta. A nie mam jeszcze żadnych pomysłów na prezenty.

35

Odp: Jaki prezent pod choinkę?

Ja w tym roku postawiłam na tradycyjne prezenty. Nie siliłam się na oryginalność ale jestem pewna,że każdy będzie zadowolony smile
Dla męża kupiłam nową bluzę.
A dla mamy zakupiłam komplet kosmetyków: balsam do ciała oraz masło do ciała marki Cece z serii Argan ( z olejkiem arganowym). Mama uwielbia smarować się przeróżnymi balsamami tak wiec postanowiłam jej sprawić coś bardziej luksusowego. Sama zresztą używam tych kosmetyków, bardzo fajne. Była niedawno promocja w Hebe ( ale nie jestem pewna czy jest obecnie).

36

Odp: Jaki prezent pod choinkę?
lena812 napisał/a:

no jest jeszcze jeden prezent z którego się ucieszy  helikopter sterowany taki już bardziej wypasiony,chociaz nie powiem cena powala wink

A na przykład akwarium z rybkami? Albo krewetkarium? Krewetkarium ma to do siebie, że nie jest duże, jak się poszuka po hurtowniach, to nawet jakaś zabójcza cena nie wyjdzie. Krewetkarium zazwyczaj jest pakowane w komplecie ze wszystkimi gadżetami, chyba dla dziecka to straszna frajda, urządzać sobie własne akwarium/krewetkarium. Teraz przy takim wyborze gadżetów akwarystycznych. Takie własne akwarium niekiedy lepsze od Animal Planet big_smilebig_smile ba to nawet dla dorosłego super sprawa. Co do karmienia, jak się wyjeżdża problemu nie ma, bo kupuje się karmnik i nastawia chyba nawet na miesiąc można i sam automatycznie wrzuca jedzenie. I nie ma problemu z prezentem na przyszłość bo jak się wkręci, i będzie pasjonował rybami, krewetkami zawsze można kupić na urodziny jakąś nową rybkę/krewetkę, albo porządniejszy filtr.

37

Odp: Jaki prezent pod choinkę?

Ja dla swojego chłopaka kupiłam słuchowisko od Fonopolis. Jako, że jest wielkim fanem naszego rodzimego pogromcy potworów kupiłam mu 3 części: Ostatnie Życzenie, Miecz Przeznaczenia i Krew Elfów. Jedno dostał na mikołaja, reszta pod choinkę. Jest bardzo zadowolony.  Sama nie jestem fanką fantasy, ale przesłuchałam to z zapartym tchem. Niesamowita gra lektorów

38

Odp: Jaki prezent pod choinkę?

W tym roku planuję kupić mojej mamie i siostrze podobne naszyjniki. Będą to naszyjniki z imieniem mojej siostry, a dla mamy  ze słowem "mama" ze strony bizutik.pl .Cenowo wyszło o połowę mniej niż planowałam na to wydać, także to jest największa zaleta tego drobiazgu. Mam nadzieję, że taki spersonalizaowany prezent będzie lepszy niż zwykła biżuteria bo chce żeby dostały coś osobistego i od serca, co będzie dedykowane specjalnie dla nich. Dla taty kupiłam zestaw skandynawskich kryminałów bo jest wielkim fanem ;p  Dodatkowo planuję im dokupić książki bo u mnie cała rodzina jest czytająca

39

Odp: Jaki prezent pod choinkę?

Prezent sprzed lat, który mam do dzisiaj - kilka lat temu dostałam od chłopaka zrobiony przez niego kalendarz. Miał 12 kartek z 12 miesiącami i na każdej było nasze zdjęcie zrobione w danym miesiącu roku mijającego, od stycznia do grudnia smile

Posty [ 39 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Jaki prezent pod choinkę?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024