Brak ochoty u mojej dziewczyny na seks - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2013-10-26 13:28:14

anton
Na razie czysta sympatia

Brak ochoty u mojej dziewczyny na seks

A więc tak. Ja mam 22lata Ona 20. Jesteśmy razem z 15 msc. Przez 10 msc zero seksu. 5 msc temu pierwsze zblizenia itp. Przez ten czas raz uprawialiśmy tylko zwyczajny seks. Oboje ze sobą mieliśmy pierwszy raz.
Spotykam się co weekend. Od maja zaproponowała że będziemy zadowalać się oralnie bo boi się ciąży, przystałem na to. I tak do października. Teraz odbyliśmy rozmowę kiedyś i mówi "ja nie mam takiego popędu jak ty, źle się czuje itp, nie mam chęci" w tym msc to z 2 zbliżenia tylko były. Tylko w tygodniu po okresie. Później były syndromy mięsiączkowe zazwyczaj 3tyg ma je. Ok rozumiem to tylko nigdy jakoś jej to nie przeszkadzało. A teraz to tylko jak ją chcica napadnie w pierwszy tyg po miesiączce pragnie tego.
Pytałem dlaczego tak jest. A ona na to że wcześniej choć nie miała ochoty to starała się by było przyjemnie, teraz mówi że dręczy ją to psychicznie że 8razy w msc tyle ile sie widzimy to za dużo itp.
Nie wiem czy jej mięta do mnie się wypaliła czy coś. Ja ją kocham, i wielkim pożądaniem darze. Ale ona uważa to za przekleństwo to jak ją pragne ;(
Ogólnie jest bardzo nerwowa, często nie ma racji kłóci się, ja ustępuje bo z igły widły robić nie lubię. Ma wahania nastroju itp. Walczę o nią pokazuje jak ją pragne itp to nic nie pomaga.

Myślę zrobić mały eksperyment od teraz, skoro ona jest tak jakby obojętna i tylko ma zależeć to od jej chęci, to ja teraz gdy ją najdzie chęć, powiem że nie chce, niech poczuje to samo co ja.
Nigdy nie byłem samolubny zawsze to ja pierwszy ją zadowalałem a ona w rewanżu mnie.
Myślałem że jak facet swoją dziewczynę wielbi i adoruje to ona to lubi. W głowie żadna inna nie była mi w głowie przy niej. Nawet za innymi się nie oglądałem. Ale teraz widzę że chyba to był błąd.

#2 2013-10-26 17:19:21

Facet79
Net-facet

Re: Brak ochoty u mojej dziewczyny na seks

To chyba typowe dla dziewczyn.

Wlasnie dlatego dalem sobie z nimi spokój. Nie ma co liczyć, że jakaś będzie lubić seks a zwłaszcza wykazywać w nim inicjatywę.

Witaj w klubie.

#3 2013-10-26 18:10:37

anton
Na razie czysta sympatia

no to mnie pocieszyłeś big_smile
ehh, ja tu czytam wątki, że kilka razy dziennie pary to robią itp. A ja 8 razy w msc i to że jeszcze wymagam. Nie to nie, nie chcę ja się prosił nie będę smile Jakoś niektórym nie przeszkadza ból głowy itd. A jej wszystko dobra wymówka.

#4 2013-10-26 18:26:53

Dominisia21
Przyjaciółka Forum

Facet79 napisał:

Wlasnie dlatego dalem sobie z nimi spokój. Nie ma co liczyć, że jakaś będzie lubić seks a zwłaszcza wykazywać w nim inicjatywę.

Witaj w klubie.

Typowe? Tu bym z tobą podyskutowała... wink

Zresztą o jaką częstotliwość seksu ci chodzi, że uważasz, że my kobiety tego seksu nie lubimy? Chyba w tym tkwi problem...

"Ucz się na błędach innych. Nie masz czasu by sam(a) wszystkich popełnić."

"Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu."

#5 2013-10-26 18:38:47

Dominisia21
Przyjaciółka Forum

anton napisał:

Myślałem że jak facet swoją dziewczynę wielbi i adoruje to ona to lubi. W głowie żadna inna niebyła mi w głowie przy niej. Nawet za innymi się nie oglądałem. Ale teraz widzę że chyba to był błąd.

My dziewczyny lubimy być adorowane, zwłaszcza przez ukochanego. smile

To że ona nie chce seksu jest kilka przyczyn:
1) ma małe libido, seks nie jest dla niej najważniejszy
2) może panicznie boi się ciąży, taka blokada psychiczna - może powinna udać się do jakiegoś lekarza, np. ginekologa (antykoncepcja) albo psychologa/seksuologa (lęk przed ciążą itp.)
3) seks z tobą jej się aż tak nie podoba (myślę, że to jednak nie to)

Ja bym obstawiała wyjście nr 2, spróbuj więc z nią o tym jeszcze raz porozmawiać, może to wszystko to wina jakiś jej lęków lub bzdurnych wyobrażeń na temat seksu.

A z tym błędem to o co ci chodzi? Że niby jakaś panienka na boku? Naprawdę chciałbyś tak postępować?

#6 2013-10-26 18:40:23

anton
Na razie czysta sympatia

Nie no ja wszystkich dziewczyn do jednego worka nie wtykam. Bo mam przyjaciółkę, co jej facet narzeka że nie daję rady big_smile

Z tym błędem to chodzi o to, że jak może bym przy niej nie raz odwróciłbym się za inną by wiedziała, że nie jest panią mnie. Bo do tej pory to ja ubóstwiałem tylko ją.
Ja już o normalnym współżyciu jej nie nagabuje, bo wiem jaki to stres. Ale teraz ma dylemat Ona, że mnie "rozpieściła" oralnym 8x w msc i uważa iż to za dużo.

Starałem się jak mogłem, zawsze to ja pierwszy z inicjatywy wychodziłem, powolne pieszczoty dotyk pocałunki, po szyi ciele. A na koniec oralny(minetka) raczej nie udawała że się jej podoba, bo aż wiła się z rozkoszy.. Potem szybki rewanż z jej strony

Ostatnio edytowany przez anton (2013-10-26 18:47:07)

#7 2013-10-26 18:50:06

anton
Na razie czysta sympatia

czasem jest miła itd, a za chwilę zła, i wypomina mi wszystko przeprasza i tak w kółko. Jestem bardzo ugodowym facetem. Nie chciała zwykłych zbliżeń bała się ciąży, przystałem na oralny i pieszczoty. Teraz wyszło że za dużo chce bo co weekend ehh to ja już nic nie rozumiem

#8 2013-10-26 18:59:08

Dominisia21
Przyjaciółka Forum

anton napisał:

Z tym błędem to chodzi o to, że jak może bym przy niej nie raz odwróciłbym się za inną by wiedziała, że nie jest panią mnie. Bo do tej pory to ja ubóstwiałem tylko ją.

Nie wiem czy to dobry pomysł. Czy ona należy do dziewczyn niepewnych siebie, z jakimiś kompleksami? Bo jeżeli tak, to wzbudzanie zazdrości może narobić jeszcze więcej kłopotów.

anton napisał:

czasem jest miła itd, a za chwilę zła, i wypomina mi wszystko przeprasza i tak w kółko. Jestem bardzo ugodowym facetem. Nie chciała zwykłych zbliżeń bała się ciąży, przystałem na oralny i pieszczoty. Teraz wyszło że za dużo chce bo co weekend ehh to ja już nic nie rozumiem

To może jednak powinna się udać do jakiegoś lekarza lub zastanowić się czego tak naprawdę chce dla siebie i ciebie, bo jakaś niezdecydowana jest. Niech powie czemu jej ten seks oralny tak przeszkadza, bo ty masz prawo wiedzieć o co jej chodzi - może tak postaw sprawę, zdecydowanie.

#9 2013-10-26 19:04:48

anton
Na razie czysta sympatia

była już jedna wielka sprzeczka i szczera rozmowa. Powiedziała że nie czuje tyle potrzeby, a wcześniej robiła to "dla świętego spokoju". Bo nigdy aż takiego popędu nie miała i nie ma. Taka była odpowiedź. Powiedziała, że teraz tylko wtedy będzie jak będzie mieć ochotę itp. Tylko że z jej ochotą może być trudno.
No nic poczekam na rozwój dalszej sytuacji. Nie chce zakończyć związku o seks. Bo bardzo ją kocham zależy mi na niej itp. Ale jeśli bd taka oschła itd to się uduszę w tym związku. Ona jest osobą bardzo zamkniętą i nerwową
Ps. zapomniałem dodać "uważam że traktujesz mnie materialnie" to jej słowa

Ostatnio edytowany przez anton (2013-10-26 19:06:24)

#10 2013-10-26 19:43:46

Dominisia21
Przyjaciółka Forum

Myślę, że przesadza, ale jeszcze trochę poczekać możesz, może coś do niej dotrze i w ogóle. A jak nie dotrze, to chyba nie ma sensu się męczyć.

Życzę powodzenia. smile

#11 2013-10-26 19:47:10

anton
Na razie czysta sympatia

No poczekam poczekam, zależy mi na niej i mam nadzieje, że dotrze to do niej.
Czasem to żałuję że jestem aż tak uczuciowy i że aż tak się angażuję. Bawidamki i dranie mają łatwiej w życiu coraz bardziej się do tego przekonuje

#12 2013-10-26 20:31:56

Facet79
Net-facet

Dominisia21 napisał:

Facet79 napisał:

Witaj w klubie.

Zresztą o jaką częstotliwość seksu ci chodzi, że uważasz, że my kobiety tego seksu nie lubimy? Chyba w tym tkwi problem...

Tak raz na kwartał to już jest moim zdaniem sukces.

#13 2013-10-26 20:34:27

enya
Przyjaciółka Forum

A mi się wydaje, że Twoja dziewczyna obawia się, że spotykasz się z nią co weekend dla seksu, z powodu seksu. Skoro ją kochasz tak jak twierdzisz to może Twoja dziewczyna oczekuje abyś też w inny sposób okazywał jej swoje uczucia? Czyli okazywał jej adorację, uwielbienie także poza seksem, w sposób bardziej uczuciowy, romantyczny. Może ona chce widzieć, że kiedy się z nią spotykasz to jesteś zadowolony z tych spotkań nawet jak tego seksu nie ma, bo liczy się dla Ciebie przede wszystkim ona, a potem seks jako dopełnienie...

Sam przyznałeś, że ona czuje się przez Ciebie traktowana materialnie? Może ona obawia się, że Ty tak chętnie spotykasz się z nią w te weekendy bo wiesz, że dostaniesz seks i głównie po to do niej przychodzisz. Czyli według niej Wasze spotkania kręcą się tylko wokół seksu, a ona czuje się jak pogotowie seksualne dla Ciebie.

A skoro tak się czuje to oznacza, że nie do końca czuje się kochana i bezpieczna w tej Waszej relacji co przekłada się na jej niechęć do seksu.

Widzicie się 8 razy w miesiącu i za każdym razem jest seks, czyli jest go 8 razy w miesiącu. Może tego seksu tak ogólnie to jest mało ale biorąc pod uwagę częstotliwość Waszych spotkań to seksu jest zdecydowanie dużo. Może Twoja dziewczyna uważać, że Wasza relacja jest oparta tylko na seksie i kręci się wokół seksu. Ona czuje się zaniedbana przez Ciebie, gdyż najwyraźniej poza seksem nie odpowiadasz na jej potrzeby.

#14 2013-10-26 20:54:01

Dominisia21
Przyjaciółka Forum

anton napisał:

Czasem to żałuję że jestem aż tak uczuciowy i że aż tak się angażuję. Bawidamki i dranie mają łatwiej w życiu coraz bardziej się do tego przekonuje.

Anton, bądź przede wszystkim sobą, nie udawaj kogoś kim nie jesteś. Co do tych bawidamków, to nie jest tak do końca wiadomo czy jest im łatwiej, na zewnątrz może wydają się szczęśliwi, ale wewnątrz? Różnie może być...

Facet79 napisał:

Dominisia21 napisał:

Facet79 napisał:

Witaj w klubie.

Tak raz na kwartał to już jest moim zdaniem sukces.

Kwartał? To nie jest żart? No bo to dziwne jest. Albo trafiasz na jakieś aseksualne dziewczyny, albo akurat im się konkretnie nie podobasz, albo ty źle podchodzisz do seksu i dlatego one nie są chętne do seksu - innych powodów nie widzę (na razie).

#15 2013-10-26 20:59:10

Facet79
Net-facet

Dominisia21 napisał:

Kwartał? To nie jest żart? No bo to dziwne jest. Albo trafiasz na jakieś aseksualne dziewczyny, albo akurat im się konkretnie nie podobasz, albo ty źle podchodzisz do seksu i dlatego one nie są chętne do seksu - innych powodów nie widzę (na razie).

Chyba miałem pecha spotkac same intelektualistki.

#16 2013-10-26 21:32:46

Dominisia21
Przyjaciółka Forum

Facet79 napisał:

Dominisia21 napisał:

Chyba miałem pecha spotkac same intelektualistki.

Czyli intelektualistki nie lubią seksu, a nie-intelektualistki lubią seks... Ciekawe.

Sądzę, że twoje myślenie jest niesprawiedliwe, ludzie są różni, więc nie wsadzaj wszystkich intelektualistek do jednego worka.

To, że ty trafiłeś na intelektualistki nie lubiące seksu, nie oznacza, że jest to regułą, więc nie trać nadziei. wink smile

#17 2013-10-26 21:56:05

wont
Net-facet

Albo ma niskie libido albo ma niskie libido z Tobą. Szczerze radzę powoli wymiksować się z tego frustrującego na dłuższą metę układu.

#18 2013-10-26 23:27:46

november
100% Netkobieta

Enya napisała dobrą rzecz - i to samo sobie pomyślałam czytając... Koleś, jak spotykasz się z nią i za każdym razem jest seks albo zabawy innego typu, to dziwisz się? Ja bym się dziwnie czuła w takiej sytuacji. Fakt, że kiedy ludzie się rzadko spotykają, to ten moment jest po prostu zawsze kojarzony z seksem, zresztą jak miałam swoje pierwsze doświadczenia, to też tak było. Ale w którymś momencie zaczyna się myśleć, że fajnie byłoby zrobić razem coś innego...

Ostatnio edytowany przez november (2013-10-26 23:28:01)

Nazbyt układne kobiety, rzadko znaczą historię...

#19 2013-10-27 09:52:16

anton
Na razie czysta sympatia

No to zrobię,jak mówię dam jej czas na przemyślenia, nie będę napierał na to. Chce bez ok, nie umrę. Chce zobaczyć ok. Będę taki jak zawsze ale bez nalegania i pieszczot. Tylko teraz wyjdzie, że jestem uzależniony od jej chęci i widzi mi się. Zresztą sama powiedziała "tobie zawsze się chce więc problemu w takim układzie nie będzie"

#20 2013-10-27 18:23:12

Facet79
Net-facet

Dominisia21 napisał:

Czyli intelektualistki nie lubią seksu, a nie-intelektualistki lubią seks... Ciekawe.

Sądzę, że twoje myślenie jest niesprawiedliwe, ludzie są różni, więc nie wsadzaj wszystkich intelektualistek do jednego worka.

To, że ty trafiłeś na intelektualistki nie lubiące seksu, nie oznacza, że jest to regułą, więc nie trać nadziei. wink smile

Znasz taką która naprawdę to lubi? Nie chodzi o zgodę na rozłożenie nóg po miesiącach starań. Chodzi o odwzajemnienie inicjatywy, okazywanie, że się tego pragnie, poczucie, że seks dla takiej intelektualistki jest ważny.

#21 2013-10-27 19:26:26

Dominisia21
Przyjaciółka Forum

Facet79 napisał:

Znasz taką która naprawdę to lubi? Nie chodzi o zgodę na rozłożenie nóg po miesiącach starań. Chodzi o odwzajemnienie inicjatywy, okazywanie, że się tego pragnie, poczucie, że seks dla takiej intelektualistki jest ważny.

Mam różne koleżanki, intelektualistki albo i nie, ale nie rozmawiam z nimi aż tak dogłębnie na tematy seksualne. Więc nie wiem jak to u nich jest.

Ale wiem, że ludzie są różni, więc zgodnie z tym, muszą być jakieś intelektualistki lubiące wykazywać inicjatywę, A to czy jest ich większość czy mniejszość, to stawiam tutaj znak zapytania.

Zresztą, jakie cechy według ciebie ma kobieta-intelektualistka?

#22 2013-10-27 19:44:17

samotna_m
Dobry Duszek Forum

Facet79 napisał:

Witaj w klubie.

Nie to nie jest typowe dla kobiet!!! Może na takie trafiacie! Mnie na prawdę trudno zmęczyć i to partner zazwyczaj się poddaje. Po którymś wytrysku ja chwile poleżę i mogę dalej. Ok rozumiem każdy może mieć gorszy dzień: sama teraz biorę antybiotyk; kaszle i wszystko mnie boli i nie dałabym rady, a z resztą sieję zarazki ;p

Nie rozumiem kobiet, które nie uprawiają sexu, bo boją się że nie zajdę w ciążę- żyjemy w XXI pierwszym wieku jest tyle metod zabezpieczenia- najprosztsza tabletki tania, skuteczna, objawy uboczne- hmmm teraz jest tyle na rynku, że można dobrać coś dla siebie.

nie wiem czytam to i mam wrażenie, że może jestem nimfomanką... ale ja bym mogła nie wychodzić z łóżka- o ile sex jest ciekawy wink

#23 2013-10-28 16:35:18

anton
Na razie czysta sympatia

samotna_m napisał:

Facet79 napisał:

Witaj w klubie.

Nie to nie jest typowe dla kobiet!!! Może na takie trafiacie! Mnie na prawdę trudno zmęczyć i to partner zazwyczaj się poddaje. Po którymś wytrysku ja chwile poleżę i mogę dalej. Ok rozumiem każdy może mieć gorszy dzień: sama teraz biorę antybiotyk; kaszle i wszystko mnie boli i nie dałabym rady, a z resztą sieję zarazki ;p

Nie rozumiem kobiet, które nie uprawiają sexu, bo boją się że nie zajdę w ciążę- żyjemy w XXI pierwszym wieku jest tyle metod zabezpieczenia- najprosztsza tabletki tania, skuteczna, objawy uboczne- hmmm teraz jest tyle na rynku, że można dobrać coś dla siebie.

nie wiem czytam to i mam wrażenie, że może jestem nimfomanką... ale ja bym mogła nie wychodzić z łóżka- o ile sex jest ciekawy wink

Szkoda że nie można Cię z klonować big_smile

#24 2013-10-29 07:08:36

Facet79
Net-facet

samotna_m napisał:

Nie to nie jest typowe dla kobiet!!! Może na takie trafiacie! Mnie na prawdę trudno zmęczyć i to partner zazwyczaj się poddaje.

Gdzie można spotkać takie kobiety jak Ty ?

#25 2013-10-29 13:29:00

samotna_m
Dobry Duszek Forum

wink

wiecie co jest najgorsze, żeby sex był udany obie strony muszą mówić i rozmawiać jak lubią... skąd np. partner ma wiedzieć że w pozycji na pieska ją boli... wink) najgorsza jest rutyna

ale myślę, że odpowiednia gra wstępna i kobieta bd tak napalona, że nie odpuści Drodzy Panowie wink)

#26 2013-10-29 16:03:37

anton
Na razie czysta sympatia

samotna_m napisał:

wink

wiecie co jest najgorsze, żeby sex był udany obie strony muszą mówić i rozmawiać jak lubią... skąd np. partner ma wiedzieć że w pozycji na pieska ją boli... wink) najgorsza jest rutyna

ale myślę, że odpowiednia gra wstępna i kobieta bd tak napalona, że nie odpuści Drodzy Panowie wink)

Moja nie chce słyszeć nawet tego słowa to gdzie tam, żebym cokolwiek mógł zainicjować big_smile

#27 2013-10-29 19:15:07

samotna_m
Dobry Duszek Forum

Nie zrozumiem kobiet never... to takie fajne... i spala tyle kalorii wink i poprawia humor... ja nie wiem...

#28 2013-10-30 21:17:32

anton
Na razie czysta sympatia

Ja tym bardziej nie potrafię zrozumieć big_smile fajne mało powiedziane

#29 2013-11-10 12:01:17

anton
Na razie czysta sympatia

mały upadate zrobię big_smile
Niby między moją dziewczyną a mną jest w porządku, czułe słowa przytulanie itp. Ale sexu brak już przez msc i nie zanosi się na poprawę. Ja nie nalegam bo znów będzie awantura, że tylko na tym mi zależy, a ona żadnych znaków nie daję do tego.
Co najgorsze zwierzęcy instynkt bierze górę, do pracy jak przychodzą fajne dziewczyny wiadomo o czym myślę wtedy. Wcześniej tego nie było. Teraz coraz bardziej mnie ciągnie na bok.

#30 2013-11-10 16:28:47

Facet79
Net-facet

Dlatego właśnie moim zdaniem warto zaczynając związek precyzyjnie się umówić jakie ma się wzajemnie potrzeby seksualne i jeśli nie będą one realizowane to dać sobie prawo odejścia.

To równie ważne jak np. umówienie się ile chce mieć się dzieci i do czego razem w życiu dojść.

#31 2013-11-10 19:13:27

AniolZInnegoSwiata
Zbanowany

Moze  nie pociagasz jej  ,nie podciecasz  ??? moze uprawiajac sex zmusza sie ,a mysli o innym ktory ja pociaga ?

" Kto w życiu piękno przedkłada nad pożytek, z pewności w końcu, jak dziecko, które przedkłada słodycze nad chleb, popsuje sobie żołądek i bardzo kwaśno na świat patrzeć będzie " 

Tak NAPRAWDE ludzie bardzoo zakompleksieni ,najbardziej zwracaja uwage na wyglad ,czasami wrecz OBSESYJNIE..chca byc idealni dla innnych i to oni najczesciej WYSZUKUJA TYLKO WAD w innych ludziach.

#32 2013-11-10 19:31:26

wont
Net-facet

anton napisał:

Niby między moją dziewczyną a mną jest w porządku...

Jak jest w porządku, jak nie jest w porządku? Twoja kobieta przez cały miesiąc nie chce się z tobą kochać a ty boisz się nalegać, bo będzie awantura i piszesz, że jest w porządku? Co musi się wydarzyć, żebyś stwierdził, że jednak coś nie jest w porządku? smile

#33 2013-11-10 21:36:06

anton
Na razie czysta sympatia

wont Nie nalegam dlatego że będzie awantura. A dlatego że znów będzie na jej wygraniu bo będę uzależniony od jej "widzi mi się" . Nie chce to nie w końcu się opamięta albo będzie za późno. A z tym w porządku to chodzi o wszystkie inne kwestie i aspekty. Ale w tej jest lipa totalna to przyznaje
AniolZInnegoSwiata Nie wiem może, ale jest o mnie zazdrosna. Da się to zauważyć i ogólnie dziewczyny w pracy ze mną flirtują więc nie najgorzej wyglądam chyba
Facet79 to chyba najlepszy pomysł hehe big_smile

#34 2013-11-10 22:27:02

Olinka
Redaktor Naczelna Forum

Jeśli Wasze spotkania od pewnego czasu wyglądają tak samo, ona być moze doszła do wniosku, że widujecie się tylko w tym jednym celu i czuje się z tym po prostu źle.

Faceta79 w tej kwestii nie słuchaj, bo widzę, że ma jakieś fatalistyczne, zupełnie oderwane od rzeczywistości widzenie świata.

Kobiety lubię seks. Niektóre jednak lubią seks dla samego seksu, a u innych ta potrzeba wynika naturalnie, kiedy poczują się kochane i w pełni akceptowane. Nacisk niestety może wywołać skutek odwrotny do zamierzonego, dlatego przede wszystkim proponuję spokojnie porozmawiać. Nic tak dobrze nie rozwiązuje problemów, jak szczera, rzeczowa rozmowa. Nie baw się też w żadne gierki, manipulacje, odpłacanie pięknym za nadobne - to jest po prostu szczeniackie i nie postawi Cię w najlepszym świetle.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

#35 2013-11-10 22:34:48

Facet79
Net-facet

Olinka napisał:

Kobiety lubię seks. Niektóre jednak lubią seks dla samego seksu, a u innych ta potrzeba wynika naturalnie, kiedy poczują się kochane i w pełni akceptowane..

Czyli istnienia kobiet które nie lubią seksu, lub dla których jest niemiłym obowiązkiem polegającym na rozłożeniu nóg co kilka dni, nie dopuszczasz? Innymi słowy faceci żyją w świecie pełnym chętnych lubiących seks kobiet tylko jeszcze o tym nie wiedzą, tak?

#36 2013-11-10 23:02:04

Olinka
Redaktor Naczelna Forum

Facet79 napisał:

Czyli istnienia kobiet które nie lubią seksu, lub dla których jest niemiłym obowiązkiem polegającym na rozłożeniu nóg co kilka dni, nie dopuszczasz?

Ależ dopuszczam. Nie zgadzam się tylko z teorią, że kobiety, które lubią seks, są jak wymarły gatunek i są niezwykłą rzadkością. Moim zdaniem jest wręcz odwrotnie. Niemniej, aby kobieta lubiła seks, trzeba się o to trochę postarać i trzeba w tym seksie o nią zadbać. Wtedy nie ma problemu ani z częstotliwością, ani z inicjowaniem przez nią igraszek.

Oczywiście młodą kobietę (choć rzecz jasna nie każdą) trzeba też potrafić rozbudzić, uświadomić jej to, czego być może jeszcze nie wie.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

#37 2013-11-11 10:27:21

anton
Na razie czysta sympatia

Zawsze cała otoczka i gra wstępna była długa i pobudzająca. Widziałem to w jej oczach. On nigdy pierwsza nie inicjowała, zawsze pierwszą ją zadowalałem a ona się rewanżowała. Napewno to nie było udawane bo musiałem ją uciszać gdy jej rodzice byli obok.
Wczorajszy dialog:
ja "nie tęsknisz za tym? teraz nasze pożycie gorsze niż u 60latków "
Ona "Coś nie coś owszem ale nie żeby mi to żyć nie dawało, czuje się świeżo teraz po prostu i nic mnie nie gnębi itd"
Koniec rozmowy bo co mam dalej truć skoro jasny sygnał nic z tego bo mi tak dobrze

#38 2013-11-16 17:57:47

anton
Na razie czysta sympatia

Martwy punkt u mnie nadal. Coraz częściej słyszę od niej, że jak się rozpadnie ten związek to pewnie przez seks. Uważa "mi seks nie jest potrzebny, jest dla mnie mało ważny, nie odczuwam wielkiej chęci takiej jak ty."
Ja odpowiedziałem, dla mnie nie jest najważniejszy ale również ważny jak wszystkie inne aspekty w związku
Ona "no i tu się różnimy, po drugie mam wiele planów, ambicji w życiu i seks mnie rozprasza"

Co najgorsze, w pracy poznałem fajną dziewczynę, zaprzyjaźniliśmy się często z nią rozmawiam itp. Ale jako przyjaciele bo chce być fair wobec mojej dziewczyny.

Ostatnie tematy :

Stopka forum