Ciagly smutek przez samotnosc w zwiazku - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2013-10-24 13:37:59

savine
Zaglądam tu coraz częściej

Ciagly smutek przez samotnosc w zwiazku

Jestem z chlopakiem od 2 lat w zwiazku. Przzyjechalam tu do niego za granice. Zostawilam szkole, dom, znajomych.
Niestety nie jestesmy jedna z tych par, ktore sie zgadzaja. Czesto sie klocimy, godzimy, chwileczke jest dobrze i znowu to samo. Nabawilam sie nerwicy, ale kocham go i wiem, ze on mnie tez, wiec co sie psulo zaraz naprawialismy. Niestety od miesiaca wszystko sie zmienilo. On zaczal pozno wracac z pracy. Stwierdzil, ze nie wraca normalnie, bo woli siedziec u kolegow, gdyz ciagle mu gderam o wszystko; o to, ze wciaz mi obiecuje to slub a to budowe domu a nic nie robi w tym kierunku. Nie oczekiwalam od niego takich obietnic a jednak je uslyszlam. Jednak z czasem wycofywal sie z nich. Przestalam, wiec mu suszyc glowe a mimo to i tak nic sie nie zmienilo i dalej wracal pozno. Czuje sie rozczarowana. Ostatnio obiecuje, ze wroci wczesniej, zaraz po pracy a powrot do domu zajmuje mu od 3-5 godzin (normalnie powinno mu zajac najwyzej 2 h). Wraca pozno i prawie sie nie widujemy. Jest mi cholernie smutno i zle. Nie mam tu przyjaciol. Czuje sie osamotniona a on to ma gdzies. Znajomi z Pl proponuja bym zniknela na pare dni. Nie wiem, co mam zrobic.

#2 2013-10-24 17:30:58

TakaOtoJa
Cioteczka Dobra Rada

Re: Ciagly smutek przez samotnosc w zwiazku

Chyba też bym Ci radziła wrócić do polski na jakiś czas .. może chłopak sobie wszystko przemyśli i zobaczy jak to jest gdy nie bedziesz na niego czekać w domu ... i zatęskni  ... a Ty zyskasz troche czasu na zrelaksowanie sie, odwiedzenie przyjaciół,rodziny .. spróbuj, albo może najpierw powiedz mu o takim planie i zobacz jego reakcję .

pozdrawiam smile

When I met you in the summer
To my heartbeat's sound...

Stopka forum