A jak rozruszać dziecko? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » A jak rozruszać dziecko?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: A jak rozruszać dziecko?

Jak zmusić 10-latka do większej aktywności? jaki sport polecacie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: A jak rozruszać dziecko?

Proponuję siatkę albo piłkę nożną - łatwo znaleźć drużyny tak popularnych sportów, a poza tyn są fajne smile

3

Odp: A jak rozruszać dziecko?

Piłka nożna jest super pomysłem - dzieciaki chcą być jak ich idole, a piłkarze są teraz na topie. Pod patronatem UEFA rozgrywane są nawet zawody Puchar TP, bierze w nich udział bardzo wiele drużyn z całej Polski, więc jak wybierzesz jedną z nich to chłopak będzie miał dodatkową motywację - udział w prestiżowych zawodach smile

4

Odp: A jak rozruszać dziecko?

No, na ich stronie (tpsy) znajdziesz spis klubów nawet, wiem, że mój brat coś tam sobie ostatnio wynalazł. Szukaj "puchar tp", stronka powinna ci wyskoczyc.

5

Odp: A jak rozruszać dziecko?

Oglądałam ostatnio inną stronę niż ta pucharu, ale są tam też informacje o tym - całkiem fajnie zrobiona, a poza tym wszystkiego się tam dowiesz smile

Post edytowany: usunięcie linku innej strony
MadgdaZ

6

Odp: A jak rozruszać dziecko?

Troche wolno sie laduje, ale spoko stronka. Puchar to chyba niezla sprawa, a pilka dla dzieciaka to najlepszy wybor!

7

Odp: A jak rozruszać dziecko?

A udział w takim pucharze jest bezpłatny?

8

Odp: A jak rozruszać dziecko?

Z tego, co wiem to tak, inaczej nie byłaby to akcja społeczna. A czy gra w klubie sportowym kosztuje, to już nie wiem. Wszystko zależy od klubu, ale raczej jest bezpłatne albo są jakieś składki nieduże. To już trzeba sprawdzić w swojej drużynie.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » A jak rozruszać dziecko?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024