bolesne jajeczkowanie - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2013-09-24 20:03:30

8kh3
Przyjaciółka Forum

bolesne jajeczkowanie

Witam, mam pewien problem sad Mniej więcej w połowie cyklu dostaje okropny ból w dole brzucha i czuje się jak napompowana. Ból jest meczący, promieniuje do kręgosłupa. Czy jest więcej kobiet z taką przypadłością?? Może jakaś domowa rada na ulgę?

Pozdrawiam

D&H&K

#2 2013-09-24 20:17:51

Rdzawa
Wróżka Bajuszka

Re: bolesne jajeczkowanie

Mam tak samo i jedyne co mogę poradzić to gorący termofor na plecki i podbrzusze to daje pewną ulgę.

Nie mam żadnych dziwactw. To są "special effects"

Przebaczyć i zapomnieć? Ani nie jestem Jezusem, ani nie mam Alzheimera

#3 2013-09-24 20:47:22

Patrycze
Zaglądam tu coraz częściej

CIEPŁA ZIOŁOWA HERBATKA :-)

Stwórzmy razem swój własny zbieg okoliczności

#4 2013-09-24 21:02:14

cytrusek53
Wkręcam się coraz bardziej

Tez jestem za termoforem :-)  otoz wlasnie takie dolegliwosci mam dzisiaj , bylam w stanie umierajacym :-D  ale jak mowia inne koleznaki termofor i garaca herbatka napewno powinna pomoc . U mnie juz to sorawdzone i przetestowane:-P 
POLECAM

Mów szeptem, jeśli mówisz o miłości.

#5 2013-09-24 21:08:38

Iceni
100% Netkobieta

Hehe... Ma to swojje dobre strony big_smile przynamniej dokładnie wiadomo kiedy okres będzie wink no i że za parę dni "już można" big_smile

Nie wystarczy patrzeć, trzeba jeszcze dostrzegać.

#6 2013-09-24 21:20:56

Scorpii
Słodka Czarodziejka

Może nie tyle co okres a owulacja ! Ja takie bóle mam przy owulacji smile Ma to swoje dobre strony smile

Ola wink

#7 2013-09-24 21:30:25

Iceni
100% Netkobieta

Owulacja swoją drogąn ale właśnie okres miałam na myśli - wiadomo, że będzie za 2 tyg i nie trzeba kalkulować wink

#8 2013-09-24 21:34:29

Rdzawa
Wróżka Bajuszka

Mój były chłopak kiedyś wypalił, że to się nazywa system wczesnego ostrzegania ;p

#9 2013-09-24 21:39:52

Rdzawa
Wróżka Bajuszka

Dla tych co przy miesiączce z bólu zgryzają tynk ze ścian, to polecam wybrać się do sklepu zielarskiego i poprosić o mieszankę ziółek ;-) działają cuda nawet przy tak bolesnych miesiączkach jak u mnie, że tylko zastrzyki ketonalu i nospy  mi pomagały

#10 2013-09-24 21:54:06

8kh3
Przyjaciółka Forum

Widzę, że nie jestem sama z tym problemem. System wczesnego ostrzegania, to dobra nazwa smile inne tego nie mają i mogą zrobić plum:D
Leżę z elektryczną poduszką na brzuchu i siódme poty wylewam wink Wiecie co tak jakby trochę ulżyło. No spa w tabletkach całkowicie odpada, bo nie działa. Zalecona herbatka gotowa do picia, więc trzymajcie kciuki.

Niech któraś dobra kobieta napisze, że maluteńkie smyranko po pleckach pomaga big_smile smile Dam to przeczytać mojemu D. i może zlituje się smile

Pozdrawiam

D&H&K

#11 2013-09-24 21:58:23

8kh3
Przyjaciółka Forum

cytrusek53 napisał:

takie dolegliwosci mam dzisiaj , bylam w stanie umierajacym

ile dni to trwa u Ciebie??

Ja brałam tabletki "antywłamaniowe" przez dłłłłłłługi czas i zapomniałam jak to jest czuć zegar własnego ciała:(
Od 3 miesięcy nie biorę ich, ale dopiero w tym miesiącu tak mnie połamało.
Trzymam za Ciebie kciuki.

D&H&K

#12 2013-09-24 22:13:02

Rdzawa
Wróżka Bajuszka

8kh3 napisał:

Widzę, że nie jestem sama z tym problemem. System wczesnego ostrzegania, to dobra nazwa smile inne tego nie mają i mogą zrobić plum:D
Leżę z elektryczną poduszką na brzuchu i siódme poty wylewam wink Wiecie co tak jakby trochę ulżyło. No spa w tabletkach całkowicie odpada, bo nie działa. Zalecona herbatka gotowa do picia, więc trzymajcie kciuki.

Niech któraś dobra kobieta napisze, że maluteńkie smyranko po pleckach pomaga big_smile smile Dam to przeczytać mojemu D. i może zlituje się smile

Pozdrawiam

Więc, smyranko pomaga ;-) daje lepsze efekty niż wszystkie dotąd wymienione metody razem wzięte.

#13 2013-09-24 22:34:03

8kh3
Przyjaciółka Forum

Rdzawa, wielkie dzięki smile big_smile masz u mnie piffffffko wink
No to lecę po mojego i nos w monitor mu wcisnę... co by wszystkie odpowiednie zalecenia przeczytał smile i je należycie wykonał.

D&H&K

#14 2013-09-25 10:37:34

cytrusek53

8kh3 napisał:

cytrusek53 napisał:

takie dolegliwosci mam dzisiaj , bylam w stanie umierajacym

ile dni to trwa u Ciebie??

Ja brałam tabletki "antywłamaniowe" przez dłłłłłłługi czas i zapomniałam jak to jest czuć zegar własnego ciała:(
Od 3 miesięcy nie biorę ich, ale dopiero w tym miesiącu tak mnie połamało.
Trzymam za Ciebie kciuki.

No u mnie kochana trwa czasem 4 dni pod rzad . Czasem musze lezec caly dzien na plecach i sie patrzec w suft :-D  bo nie moge nawet chodzic a jak juz chodze to chodze jak staruszka :-) .
Czasem sobie mysle jak wytrwam porod :-D :-D  to mi na sama mysl czasmi przychodzi do glowy :-)

#15 2013-09-25 11:26:50

Iceni
100% Netkobieta

4 dni bolesnej owulacjji? Przecież nawet sama owulacja tyle nie trwa chyba. A co na to twój ginekolog? Robił ci jakieś badania czy wszystko jest ok?

#16 2013-09-25 16:08:20

8kh3
Przyjaciółka Forum

cytrusek53 napisał:

Czasem sobie mysle jak wytrwam porod :-D :-D  to mi na sama mysl czasmi przychodzi do glowy :-)

No powiem Ci kochana, ze ja dwa razy rodziłam i ból jest rzeczywiście podobny ( ale tylko początkowym bólem porodowym) big_smile a gdzie reszta bólu smile Dziecko nie ma innego wyjścia, hihi smile

Dzisiaj mnie już lekko puszcza, ale gdy się gwałtownie zginam to ból powraca sad

Rdzawa, smyranko było i pomogło (ale zasnąć) smile big_smile

D&H&K

#17 2013-09-26 13:06:43

cytrusek53

Icenia
tak mam 4 dni :p
A gin mi powiedzial ze to normlane przy takiej dlugosci trwania takie bole mam ;/ cos mi nie pasowalo z tym , wiec pomyslalam ostanio ze sie zapisze prywatnie smile i zobaczmy mam nadzieje ze mi nic nie bedzie ... Bo nie lubię miec z tym problemow ;/

8kh3
Kochana najlepsze sa oklady z ciepla i po sprawie smile bo mi to czasem pomoga najbardziej smile
A co do samego porodu to sie normlanie go zajebiscie boje , przez te moje bole big_smile

#18 2013-09-26 13:32:18

8kh3
Przyjaciółka Forum

cytrusek53 napisał:

Kochana najlepsze sa oklady z ciepla i po sprawie smile bo mi to czasem pomoga najbardziej smile
A co do samego porodu to sie normlanie go zajebiscie boje , przez te moje bole big_smile

Cytrusek53, przez poród poznasz nowy rodzaj bólu smile Docenisz te chwile z owulacją... i uznasz je za przyjemne tongue
Spoko jeża, dasz rade.
Sorki, ze zapytam ale już "jesteś"???
Jeśli tak to PORÓD NIE BOLI smile

D&H&K

#19 2013-09-26 16:44:10

cytrusek53

8kh3 napisał:

cytrusek53 napisał:

Cytrusek53, przez poród poznasz nowy rodzaj bólu smile Docenisz te chwile z owulacją... i uznasz je za przyjemne tongue
Spoko jeża, dasz rade.

Nie , nie jestem w ciazy jeszcze smile Poki co mam 22 lata tongue ale moj juz sie nabiera na to by zostac "tatusiem" big_smile ale niestety mieszka w niemczech tzn tam pracuje ja w Polsce tutuaj i tak lada chwila jeszcze nie pora wydaje mi sie smile

#20 2013-09-26 18:42:12

8kh3
Przyjaciółka Forum

cytrusek53 napisał:

8kh3 napisał:

cytrusek53 napisał:

Spoko jeża, dasz rade.

Nie , nie jestem w ciazy jeszcze smile Poki co mam 22 lata tongue ale moj juz sie nabiera na to by zostac "tatusiem" big_smile ale niestety mieszka w niemczech tzn tam pracuje ja w Polsce tutuaj i tak lada chwila jeszcze nie pora wydaje mi sie smile

Przyjdzie pora na bobasa smile szybciej czy później...
A tak biedaka nie nabieraj, bo chłopina na zawał zejdzie tongue

D&H&K

#21 2013-09-26 19:01:17

cytrusek53

8kh3 napisał:

cytrusek53 napisał:

8kh3 napisał:

Spoko jeża, dasz rade.

rozbawilaś mnie big_smile przyjedzie na to odpowiednia pora big_smile wlasnie przyjezdza na ten weekend ;d i jak to zapytal " czas na boba ??" smile ma chlopak poczucie humoru ale to raczej ja na zawal zejde predzej jak mi ciagle o tym gwizda big_smile

Dzisiaj po za tym juz nie mam tych bólów cale szczescie bo juz oszalec mozna smile

#22 2013-09-27 00:49:17

kolorowomi
Powoli się zadomawiam

Masowanie i jeszcze raz masowanie, najlepiej pleckow najbardziej pomaga a i kobieta staje sie milsza.

#23 2013-09-27 07:32:27

8kh3
Przyjaciółka Forum

cytrusek53 napisał:

8kh3 napisał:

cytrusek53 napisał:

rozbawilaś mnie big_smile przyjedzie na to odpowiednia pora big_smile wlasnie przyjezdza na ten weekend ;d i jak to zapytal " czas na boba ??" smile ma chlopak poczucie humoru ale to raczej ja na zawal zejde predzej jak mi ciagle o tym gwizda big_smile

Dzisiaj po za tym juz nie mam tych bólów cale szczescie bo juz oszalec mozna smile

Kochana, moje słowa są prorocze wink
Cytrusku, uwazaj na chwile slabosci do swojego chlopaka, bo spelnisz jego prosbe big_smile
W Twojej ostatniej wypowiedzi napisalas, ze cholapak stwierdzil ( żartach) CZAS NA BOBA smile A wiesz, ze w domu na najmłodszego tak wlasnie mówimy smile big_smile
Cóż za dziwny zbieg okoliczności tongue

Ja sie też już lepiej o niebo czuje smile i moze się poprzymilam do mojego D. big_smile
Pozdrawiam Cie

P.s przepraszam za literowki, pisze z telefonu

Ostatnio edytowany przez 8kh3 (2013-09-27 07:46:36)

D&H&K

#24 2013-09-27 07:54:53

8kh3
Przyjaciółka Forum

kolorowomi napisał:

Masowanie i jeszcze raz masowanie, najlepiej pleckow najbardziej pomaga a i kobieta staje sie milsza.

Moj jak ma wene twórcza do masowania smile to się stara. Wkłada w to całą duszę i sile ( a ma jej duzo) tongue big_smile Rano ręką i nogą nie moge ruszyć! Czuje się jakbym zderzenie z tirem miala. Taki delikutasny jest moj chlopina smile

D&H&K

#25 2013-09-28 14:54:28

cytrusek53

8kh3 napisał:

cytrusek53 napisał:

8kh3 napisał:

Kochana, moje słowa są prorocze wink
Cytrusku, uwazaj na chwile slabosci do swojego chlopaka, bo spelnisz jego prosbe big_smile
W Twojej ostatniej wypowiedzi napisalas, ze cholapak stwierdzil ( żartach) CZAS NA BOBA smile A wiesz, ze w domu na najmłodszego tak wlasnie mówimy smile big_smile
Cóż za dziwny zbieg okoliczności tongue

Ja sie też już lepiej o niebo czuje smile i moze się poprzymilam do mojego D. big_smile
Pozdrawiam Cie

P.s przepraszam za literowki, pisze z telefonu

Haha no to widac niezly zbieg okoliczności mamy w takim razie smile Słabość do Niego to ja mam juz od pierszego dnia gdy z Nim razem jestem big_smile i umie to na mnie wykorzystac big_smile  No ale u mnie juz wlasnie sie skonczyly te bole i moge sie cieszyc przez kilak tyg bez bolu big_smile
To widac ze masz mlodziutkie pokolenie ;D

Kolorowomi
Masz racje , masowanie plecow tez pomaga , ale niestety mi nie ma kto big_smile wiec musze oklady cieple robic na brzuszku smile

#26 2013-10-03 18:31:17

8kh3
Przyjaciółka Forum

Cytrusku, no i jak... bobusia nie bedzie? Hihihi
Ja znowu w bólach, tym razem przed...@

D&H&K

Ostatnie tematy :

Stopka forum