Nasze brzuszki po cesarskim cieciu:) - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2009-07-09 07:28:27

Sasha
Wróżka Bajuszka

Nasze brzuszki po cesarskim cieciu:)

Kochane Netkobietki!
Osiem miesiecy temu urodzilam moje sliczne malenstwo poprzez cesrskie ciecie. Zauwazylam po jakims czasie, ze brzuszek wyglada niedokonca ograly. Cieszy mnie jednak to, ze jest dosyc jedrny w dolnej czesci i nie nie wisi mi zbytnio nad moja rana. Zaczelam od niedawna cwiczyc, aby powrocic do poprzedniej formy. Chcialabym wiedziec, czy brzuszek wroci do podobnej formy po cesarce, jak i porodzie naturalnym. Wiem, ze niestety nigdy nie bedzie taki sam, ale nadzieje zawsze mozna miec;) Zapraszam do dyskusji, bardzo chetnie chcialabym poczytac jak wygladal u Was powrot do swojego cialka po cesarskim cieciu.
Pozdrawiam!

Za dlugo mnie tutaj nie bylo...wink

#2 2009-07-18 01:47:42

Sasha
Wróżka Bajuszka

Re: Nasze brzuszki po cesarskim cieciu:)

Mysle, ze gdybym napisala cos w stylu "pomocy, nie znosze swojego brzuszka po cesarce" lub "nie moge na siebie patrzec po porodzie" to zaistnialyby tu odpowiedzi. Takie duze forum i zadna z kobietek nie miala cesarskiego ciecia:) No coz, widze, ze tamatu nie ma.

Za dlugo mnie tutaj nie bylo...wink

#3 2009-07-18 23:31:02

oliwka
100% Netkobieta

No ja Sasha mam dwie córki i urodziłam je w sposób naturalny więc nie umiem Ci pomóc.Jak wygląda mój brzuch po dwóch ciążach....muszę powiedziec,że nie najgorzej.Fakt jest wypukłość,która troszkę mi przeszkadza,ale mój mąż twiedzi,że przesadzam.

"Człowiek jest wielki nie przez to,co posiada,lecz przez to,kim jest;
nie przez to,co ma,lecz przez to,czym się dzieli z innymi."

#4 2009-07-24 14:35:50

milcia
Niewinne początki

czesc pisze bo jestem po 2 cesarkach.Otorz po pierwszej czulam sie swiatnie moze i dlatego ze przytylam tylko 8 kg i po paru miesiacach no doslownie 3 czy4  nie bylo widac u mnie problemu wiekszego brzuszka.Bez zadnych cwiczen  wygladalam jak sprzed ciazy,moze i dlatago ze zawsze bylam szczupla osoba.9 miesiecy temu zostalam szczesliwa mama blizniat i moj brzuch nie wyglada juz tak fajnie.Myslalam no bylam wrecz pewna ze ten tluszczyk bez zadnych problemow mi spadnie ,a tu niespodzianka dalej jest tak jak bylo.teraz idac na zakupy rozgladam sie tylko za bluzkami ktore zakrywaja moje sadelko ale wiesz nie przejmuje sie tym zbytnio mam inne atrybuty wiec to mi az tak bardzo nie przeszkadza.p

#5 2009-07-25 07:50:09

NADIA<3
Na razie czysta sympatia

Milcia, bardzo dobre podejscie. Nalezy pokazywac nasze atrybuty, nie nasze niedoskonalosci. A ja jestem ciekawa, jak jest z Wami i plaza? Czy mialyscie odwage pokazac sie w tym roku?smile

Ostatnio edytowany przez NADIA<3 (2009-07-25 07:53:00)

#6 2009-07-27 12:24:30

.niezależna
Słodka Czarodziejka

ja  tez   jestem  po dwóch  cesarkach ,mam 30  lat i powiem  Wam ze  wygladam niezle i na plaze  chodze  w  bikini.
Jeżeli chodzi  o  brzuch to fakt po pierwszej cesarce  był  idealny ,po drugiej  juz  tak sobie ale  mysle ze  tu  nie  chodzi o sposób  rodzenia  tylko po prostu tak jak normalnie to bywa -ciaza rozciaga skóre a wiek robi swoje,mam lekka  wypukłosc ktorej nie moge sie pozbyc za nic w  świecie ,nawet jak cwiczyłam 6 weidera -miałam lekki  kaloryferek z  miesni i ta lekka  wypukłosc i powiem tak wcale a wcale mi to juz nie przeszkadza.

Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje, na pewno nie doprowadzi cię do płaczu

#7 2009-07-30 06:58:33

NADIA<3
Na razie czysta sympatia

Niezalezna, rowniez jestem po cesarskim cieciu. Wlasnie tego brzuszka nad blizna sie obawiam, ale czas pokaze. Moja znajoma jest po dwoch cesarskich cieciach, lecz z tego co wiem, musiala byc tam nacinana jeszcze dwa razy z powodu problemow zdrowotnych. Napisze Ci, ze gdy odwiedzilam ja po porodzie i zauwazylam jak ten brzuszek wisi jej za pasek to sie przerazilam:( Nie wykonywala zadnych cwiczen do tego przytyla 9 kg i po prostu tak jej zostalo. A miala taki maly brzuszek podczas ciazy! Najwazniejsze, ze jej to nie przeszkadza i nie przejmuje sie tym. Ja niestety mam inne podejscie, i za bardzo mi to przeszkadza. Tak wiec jestem dobrej mysli, dam rade:)

#8 2009-08-03 14:02:46

Malgosiaczek
Do zakochania jeden krok

I ja miała dwa miesiące temu cesarkę. Oczywiście to jeszcze zdyt krótko aby coś przesądzać, ale jestem dobrej myśli. Wybieram się dziś do mojego lekarza i...zaczynam powoli ćwiczyć. Brzuszek w ciąży miałam dość duży, ale nie jest najgorzej. Pozdrawiam:)

Stopka forum