Worki próżniowe - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Worki próżniowe

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Worki próżniowe

Hej, za tydzień wyjeżdżam i w związku, że mam ograniczony bagaż kupiłam worki próżniowe. Nastraszono mnie,że jak poupycham rzeczy do tych worków i oddessam powietrze i jak one się pogniotą to już ich nie wyprostuję, że nawet prasowanie nie pomoże. Prawda to to? Fakt, że muszę je spakować tydzień wcześniej,ale czy możliwe jest, żeby aż tak się gniotły, że potem są bezużyteczne. Proszę pilnie o odpowiedź osób, które używają/używały ww worki. Pozdrawiam,

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Worki próżniowe

Ja używam takich worków od 3 lat- fakt, sama się wystraszyłam wyglądu moich płaszczy po zimowaniu w takim worku, ale wystarczyło rozwieszenie na wieszaku w pozycji pionowej, trochę czasu i wszystko było w porządku.
Jeśli się boisz to wsadź tam takie rzeczy które nie maja problemu z praniem czy prasowaniem, np. płaszcz który trzeba prać w pralni itp. lepiej tam nie umieszczać.

,,Czemu ty się, zła godzino,
z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś - a więc musisz minąć.
Miniesz - a więc to jest piękne"

3

Dziękuję za odpowiedź. Ja mam same bawełniane koszulki, piżamkę, ręcznik i frotte. Myślisz, że będzie bezpieczne po tygodniu "leżakowania" w takim worku?Pozdrawiam,

Reklama

4

Kamila spokojnie, ja w tych workach trzymam rzeczy sezonowe, czyli jak jest lato to chowam tam wszystkie swetry zimowe i na odwrót, więc wszystkie ciuchy letnie jak podkoszulki tam również leżą i to przez całe lato bądź zimę i nic się z nimi nie dzieje.
Przyznam że moje worki po roku użytkowania już nie były tak bardzo próżniowe i po jakimś czasie powietrze się tam dostawało.
Kupiłam też taki worek na płaszcze z wieszakiem do powieszenia w szafie i faktycznie kurtki zimowe zajmują 1/4 miejsca.
Bo ja ogólnie narzekam na brak miejsca w szafach i tymi workami się ratuję.

,,Czemu ty się, zła godzino,
z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś - a więc musisz minąć.
Miniesz - a więc to jest piękne"

5

Nic się nie pogniecie, przynajmniej nie bardziej niż w walizce.

Sprzedaje [link usunięty przez moderację] zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
Reklama

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Worki próżniowe

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018