Dlaczego on mnie nagle zostawił ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Dlaczego on mnie nagle zostawił ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

1

Temat: Dlaczego on mnie nagle zostawił ?

Postanowiłam się zapisać na forum, bo potrzebuję Waszego obiektywnego spojrzenia na moją sytuację.
Otóż ok. 1,5 miesiąca temu poznałam ciekawego mężczyznę. Najpierw przez kilka dni pisaliśmy ze sobą maile a potem doszło do spotkania, które było bardzo miłe i oboję się sobie spodobaliśmy. Na koniec spotkania on zaproponował kolejne. Tu był odstęp ok. 2 tyg. gdyż on wyjezdzał w związku z pracą, ale pisaliśmy przez ten czas prawie codziennie i naprawde fajnie nam sie rozmawiało. Okazało się, że pracujemy w tej samej branży i mamy wiele tematów wspólnych a także zainteresowań. Doszło do drugiego spotkania w realu i spędziliśmy ze sobą całe popołudnie, spacerując, robiąc zdjęcia, on zaczął nawet snuć pewne plany. Wyraznie było odczuwalne, ze ciągnie nas do siebie. Umówiliśmy się na trzecie spotkanie po 2 dniach, miała to być po prostu kawa, ale ponieważ odczuwaliśmy duży pociąg do siebie, doszło do pocałunku i zupełnie spontanicznie miłości francuskiej...obojgu nam wymknęło się to spod kontroli...Po tym wszystkim, ja czułam lekkie zażenowanie/zawstydzenie -bo nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się uprawiać sex tego typu, nawet w poprzednim 3 letnim związku...a tu tak stało się nagle i spontanicznie. On nie czuł zażenowania i mówił, że nie żałuje. Ja natomiast zle się z tym czułam i zaczęły mnie gnębić myśli co On teraz myśli o mnie, pewnie że jestem łatwa..(nie powiedziałam mu że robiłam to pierwszy raz, oboje mamy po 28 lat i pewnie by nie uwierzyl..
Potem on był dla mnie miły, dzwonił, planował dalsze spotkania, a ja powiedziałam mu że dla mnie to stało się za szybko...on powiedział ze rozumie i że przyjmie moje tempo. Po tym spotkaniu pisalismy ze sobą przez 2 tyg. gdyż tym razem ja byłam na wyjeżdzie i wydawało mi się, że wszystko było w najlepszym porządku a nawet zaczęło coraz lepiej rokować na przyszłość.
Po powrocie doszło do kolejnego spotkania, była kolacja przy świecach no i sex. Było nam dobrze ze sobą i miałam nadzieje, on cieszył się i okazywał mi sporo czułości, miałam nadzieję że wkrótce zostaniemy parą. Cała znajomość trwała ok. 1,5 miesiąca, więc nie tak krótko. Przez ten czas bardzo dobrze się dogadywaliśmy i wyraznie podobaliśmy się sobie. A tu on nagle przerwał znajomość, tłumacząc ze jest ktoś inny..
NIe wiem, co mam o tym wszystkim myśleć, zależało mi na tym chłopaku..i mam poczuvie winy, że być może za szybko był ten kontakt fizyczny i on uznał mnie za łatwą. Tym gorzej się czuje, że nigdy tak szybko nie zdarzało mi się zbliżyć do kogoś. Ale z drugiej strony z nim czułam wyjątkowy pociąg. Teraz chyba żałuje.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dlaczego on mnie nagle zostawił ?

Może, rzeczywiście jets ktoś inny, kto może nawet był przed Tobą. Ludzie tak czasem mają, wybijanie klina klinem. Szkoda, że nie zdają sobie sprawy, że klin też nie jest pozbawiony uczuc.
Nie wyrzucaj sobie, że to czy tamto było za wcześnie, czułaś chemię, facet nie był Ci zupełnie obojętny, przecież nie wpuszczasz do łóżka każdego.

3

Odp: Dlaczego on mnie nagle zostawił ?

Co się stało, to się nie odstanie. Dlatego nie żałuj spędzonych z nim chwil, będziesz miała co wspominać, ale i na przyszłość już wiesz, by nie spieszyć się z czymś, czego później mogłabyś żałować -  jak już teraz wiesz, jest to seks.

Poszliście do łóżka i po tym fakcie on zakończył z Tobą znajomość, mówiąc o innej kobiecie. Dla mnie sprawa jest prosta - miał ochotę się tylko zabawić, być może skoczyć w bok, będąc w związku.

Nie ufałabym mężczyźnie snującym plany na drugim spotkaniu. Ja to ogólnie mało ufna jestem. I zawsze dobrze na tym wychodzę.

Nie zniechęcaj się jednak - są także wartościowi mężczyźni, którym zależy na czymś poważniejszym niż numerek. Następnym razem bądź po prostu ostrożniejsza.

I nie zadręczaj się - jego decyzja nie miała z Tobą nic wspólnego. Ty niczym nie zawiniłaś. I nie poniżyłaś się. Głowa do góry smile

4

Odp: Dlaczego on mnie nagle zostawił ?

Ciezko jest doradzic czym kierowal sie ten chlopak ale ja bym wnioskowala ze tak naprawde on mial dziewczyne na ktorej jak widac mu zalezalo . Moze mieli jakis chwilowy maly kryzys - pojawilas sie Ty oraz chwilowe zauroczenie . Jak pokazuje kolejny raz zyciowe doswiadczenie chlopak dostal to czego chcial i od razu sie wycofal. Moim zdaniem nie jest ciebie wart i powinnas o nim jak najszybciej zapomniec.
Jesli chodzi o szybki sex to jesli bylo Ci dobrze potraktuj to jak kolejne doswiadczenie.. wiem ze latwo sie mowi ale jesli bylo Ci dobrze to chyba nie masz czego zalowac tym bardziej ze mialas dobre intencje w porownaniu z Twoim amantem...
Trzymaj sie cieplo smile

5

Odp: Dlaczego on mnie nagle zostawił ?

Nie traktował Cie poważnie. Znalazł sobie inną, może cały czas inna miał.
Nie ma co żałować, dręczyć się wyrzutami sumienia. Jeśli seks był fajny to się ciesz:)
Jeśli nie , też się ciesz, po co Ci seksualna ciapa:P

6

Odp: Dlaczego on mnie nagle zostawił ?

Szybki seks jest ok, jeśli kobieta liczy się z konsekwencjami i traktuje to jako zabawę. Konsekwencje są niestety często brutalne, chociaż znam jedną parę która dziś jest małżeństwem mimo że zaliczyli seks na drugim spotkaniu.

Mimo że daleko mi do pruderyjnej matrony, to napisze zupełnie szczerze, że gdyby laska na drugim spotkaniu zrobiła mi loda, to chyba raczej nie traktowałabym jej poważnie. Faceci to takie stworzenia, że wtedy myślą "skoro ze mną tak szybko, to z innymi pewnie też". Twoje tłumaczenia że źle się z tym czujesz były trochę bez sensu, zwłaszcza że na kolejnym spotkaniu zrobiłaś to samo. W oczach faceta byłaś pewnie dziwna i niekonsekwentna, bo zamiast albo cieszyć się z seksu i nie truć mu głowy, albo z seksem czekać, to wybrałaś trzecie dziwne wyjście.

Słowem: nie żałuj, miałaś ochotę, ale szybki koniec tej znajomości nie powinien być dla Ciebie zaskoczeniem.

Dodam jednak, że sprawa seksu wcale nie musiała być przyczyną tego, że Cię zostawił. Równie dobrze ta znajomość mogła się zakończyć, gdybyście nic nie zrobili.

7

Odp: Dlaczego on mnie nagle zostawił ?

Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia. Czuję się psychicznie troche lepiej, co się stało to się nie odstanie.
Zapomniałam dodać, że na koniec On powiedział, że 2 dni po naszym spotkaniu poznał kogoś nowego, i ta dziewczyna zrobiła na nim ogromne wrażenie i dlatego kończy znajomość ze mną. Wcześniej natomiast mówił, że 1,5 mies. temu (czyli dokładnie wtedy kiedy zaczął spotykać się ze mną ) rozstał się z dziewczyną..ale nadal mają dobre relacje. Myślę, że być może wrócił do byłej i to że tak szybko się zbliżyliśmy do siebie, nie miało żadnego wpływu na jego decyzję i zakończenie relacji.
Ale tego nie wiem...i nie będę już gnębić się tym, że zostawił mnie, bo wszystko potoczyło się za szybko.

Do madoja
To nie było drugie spotkanie, tylko trzecie (choć to pewnie niewiele zmienia). Wszystko wydarzyło się spontanicznie i jak wywnioskowałeś ja żałuję, że tak szybko. Ale tego już nie odwróce. Zastanawia mnie tylko Wasz męski punkt widzenia, przecież w oczach kobiety też możecie być uznani za łatwych, szybko wchodzac w kontakt fizyczny ? Czy jeśli odczuwacie pociąg do kobiety i ona do Was też...to czekacie z sexem dłużej jeśli traktujecie ją poważnie ?

8

Odp: Dlaczego on mnie nagle zostawił ?

Ja jestem kobietą. W tekście o lodzie zapomniałam dodać "gdybym była facetem". smile

A to, że facet NIE jest uznawany za łatwego po szybkim seksie nie jest żadną nowością.
Facet jest zawsze gotowy na seks, to kobieta wybiera moment kiedy to nastąpi.
Facet nie czeka z seksem gdy mu zależy na kobiecie. big_smile Skąd taki pomysł? Jeszcze nie słyszałam by jakiś facet powiedział "nie przelecę cię, bo cię kocham". Każdy będzie gotowy wtedy, gdy kobieta będzie gotowa.
Tak jest skonstruowany świat i nie ma co się oburzać, bo to nie ma sensu.

Bardzo łatwo zostać puszczalską i mieć wielu facetów (bo każda tak może), ale bardzo trudno zostać zaliczaczem i mieć mnóstwo kobiet (bo trzeba się mocno starać). Dlatego pierwszy typ spotyka się z pogardą, a drugi typ z podziwem.
Niech nikt nie zrozumie tego tak, że nazwałam Cię puszczalską, tylko tłumaczę dlaczego kobieta uprawiająca seks szybko jest traktowana inaczej niż facet który robi to samo.

Nie chodzi o moje cnotliwe nastawienie do świata, bo sama traktowałam seks jak zabawę gdy miał być zabawą, ale tłumaczę Ci jak wygląda świat.

9 Ostatnio edytowany przez bullet (2013-09-02 16:06:08)

Odp: Dlaczego on mnie nagle zostawił ?
madoja napisał/a:

..napisze zupełnie szczerze, że gdyby laska na drugim spotkaniu zrobiła mi loda, to chyba raczej nie traktowałabym jej poważnie. ..

I taka jest prawda, niestety. Dla niego to były sex randki, pierwsza to gra wstępna.

10

Odp: Dlaczego on mnie nagle zostawił ?

Do bullet

Nie uważam, że była to sex znajomość i sex randki!
Miło, by było jakbyś się trochę wczytał/wczytała w wątek zanim napiszesz odpowiedz/komentarz.
Pisanie, jednej linijki cytując jedną linijkę ostatniego postu - w moim odczuciu jest trochę nie w porządku, a forum jest po to by raczej głębiej zrozumieć czyiś problem i się obiektywnie wypowiedzieć, uwzględniająć właśnie szczegóły, - a nie czytając jeden post i wypowiadając się tylko na podstawie niego.

To nie była krótka znajomośc, zanim doszło do 3 spotkania pisaliśmy dużo ze sobą a podczas dwóch pierwszych spędziliśmy kilka godz. ze sobą, świetnie się bawiąć i rozmawiając. Problem zakończenia znajomości zapewne tkwi w osobie trzeciej - o której napisałam-ale pewnie nie doczytałeś/niedoczytałas.

Dodam jeszcze jedno, ponieważ sytuacja mnie bardzo nurtowała i było mi przykro, że pierwszy kontakt fizyczny nastąpił już na 3 spotkaniu- po ok. 1 miesiącu znajomości -przejrzałam mądre poradniki na temat związków i wszędzie znalazłam że z sexem nie należy czekać zbyt długo, jeśli osoba nam się podoba i z wzajemnością i pociąga nas fizycznie to sex na czwartej rance nie jest niczym niewskazanym - nawet jak myślimy o danej osobie poważnie. I w moim przypadku tak właśnie było.

11 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2015-03-18 16:20:57)

Odp: Dlaczego on mnie nagle zostawił ?

Przepraszam jeśli Cię uraziłem, nie miałem takiego zamiaru. Zostałem źle zinterpretowany.

Rita29 napisał/a:

Miło, by było jakbyś się trochę wczytał/wczytała w wątek zanim napiszesz odpowiedz/komentarz.

Twój post przeczytałem dokładnie.
Dostałaś odpowiedź, a ponieważ sądzę podobnie pozwoliłem sobie podpiąć się pod wypowiedź madoji. Widać niepotrzebnie choć nadal tak uważam. Proszę Cię jednak przeczytaj co napisałem, nic złego o Tobie, o Tobie nie napisałem nic.
Już milczę.

12

Odp: Dlaczego on mnie nagle zostawił ?

Ale mi nie chodziło o to, czy coś złego napisałeś o mnie czy nie...
a raczej o to, że pochopne jest pisanie typu" dla niego to były sex randki" . Skąd możesz to wiedzieć ?  nawet ja tego nie wiem, a na tyle na ile tego chlopaka poznałam to wcale nie chodziło mu tylko o sex,  tak mi się wydaje. I myślę, że zaistniały inne okoliczności, będące powodem zakończenia znajomości.
Ale oczywiście zgadzam się z Tobą, że zbyt szybki kontakt fizyczny może nie służyć dalszemu rozwojowi znajomości. Stąd założyłam ten post, by inni mogli się wypowiedzieć.

13

Odp: Dlaczego on mnie nagle zostawił ?

Ej ale bez przesady. Skoro ktoś wywnioskował z tego co napisałaś ,że to były 'seks-randki' to ma prawo to napisać. Zakładając wątek pytasz nas o zdanie. I każdy ma swoją opinie. To,że Ci powiedział,że zostawia Cię ,bo kogoś poznał nie oznacza,że nie traktował tego jak seks-randki. Jak wiesz najlepiej to nie pytaj innych.

14

Odp: Dlaczego on mnie nagle zostawił ?

Obawiam się moja droga, że bullet może mieć rację. Zastanów się; każdy kto zostaje porzucony (nawet jeśli sam wcześniej myślał o odejściu- to tylko przykład dla wyłuszczenia pewnego kontekstu) odczuwa pewien rodzaj dyskomfortu. Nie chcemy wtedy myśleć, że coś mogliśmy zrobić nie tak, że się w czymś myliliśmy, że gdzieś popełniliśmy błąd itd, itd. Wtedy szukamy dla wszystkiego usprawiedliwienia, żeby poprawić swoje psychiczne samopoczucie, to jest naturalne. Sama zobacz; niewiele o Nim wiesz, praktycznie go nie znasz, a jak go idealizujesz? Zakładasz, że zawiniła osoba trzecia, bo się pojawiła, a nie przyszło Ci do głowy, że ludzie są różni i być może taki internetowy casanowa, stary wyjadacz, kolekcjoner, który w ten sposób zbiera swoje trofea, a którego padłaś ofiarą, jak wiele innych. W ogóle chyba zbyt mocno Cię to dotknęło. Moim zdaniem za bardzo się przejmujesz, ale to pewnie dlatego, że zdążyłaś się emocjonalnie zaangażować no i rozmarzył Cię snuciem pewnych planów. Przede wszystkim staraj się kogoś poznać spontanicznie w życiu, a nie w internecie. Nie mówię, że nie zdarzają się sytuację, kiedy można tam spotkać uczciwych ludzi, ale zdecydowanie jest to ryzykowne. W życiu też zdarzają pomyłki, ale chyba łatwiej je przewidzieć, analizować na bieżąco i zachować zdrowy dystans, co akurat przydałoby Ci się teraz. Pozdrawiam.

15

Odp: Dlaczego on mnie nagle zostawił ?
Rita29 napisał/a:

myślę, że zaistniały inne okoliczności, będące powodem zakończenia znajomości.

Może i istniały, ale ja nie chciałabym rozważać czy to przez zbyt szybką decyzję o seksie.

Myślisz że dziewczyny nie mają ochoty bzykać się na pierwszym czy drugim spotkaniu? Oczywiście że mają! Ja zawsze miałam. Podejrzewam że każda zdrowa dziewczyna ma i najchętniej od razu rozłożyłaby nogi (zakładając że spotyka się z kimś kto ją pociąga).
Ale prawda (może okrutna) jest taka, że mądra laska która chce związku - czeka z seksem (tzn. nie za długo, bo osobiście nie rozumiem jak można wstrzymywać się np. rok, to dla mnie hardcore), bo rozważa że ma sporo do stracenia - opinię, reputację, potencjalny związek, który zazwyczaj nie ma szans się rozwinąć (mężczyzna wyżej przyznał, że nie myślałby poważnie o kobiecie która robi loda tak szybko), czy ocenę samej sobie (z tego co piszesz wynika, że czujesz się niezbyt dobrze z tym co zrobiłaś, mimo iż próbujesz to tłumaczyć np. swoim pożądaniem czy przeczytanymi poradnikami).

Nie chcę niszczyć Twojego prawa do zabawy, seksualności. Jestem za wolnością, uważam że jeśli kobieta chce seksu to powinna go uprawiać gdy ktoś jej się podoba.
Ale wtedy nie powinna wyobrażać sobie związku, a liczyć jedynie na rozrywkę.

Powtarzam po raz kolejny - nie oceniam Ciebie, tylko tłumaczę jak to wygląda. smile
Na przyszłość podrocz się trochę z facetem, niech poczeka, pozna Cię, niech troszkę zwariuje na Twoim punkcie, zanim umieści penisa w Twojej buzi.

16 Ostatnio edytowany przez Rita29 (2013-09-02 20:20:47)

Odp: Dlaczego on mnie nagle zostawił ?

Do catwoman1109
"Przede wszystkim staraj się kogoś poznać spontanicznie w życiu, a nie w internecie. Nie mówię, że nie zdarzają się sytuację, kiedy można tam spotkać uczciwych ludzi, ale zdecydowanie jest to ryzykowne."

Dzieki za pouczenie, znam 2 dobre małżeństwa właśnie z internetu a także parę wśród moich bliskich znajomych,  dlatego nie uważam że szukanie w internecie jest "zdecydowanie ryzykowne " jak piszesz.  A dystans do życia mam smile
Być może ta sytuacja go nieco nadwyrężyła, bo wcześniej mi się coś takiego po prostu nie zdarzyło.

Do madoja:
"Na przyszłość podrocz się trochę z facetem, niech poczeka, pozna Cię, niech troszkę zwariuje na Twoim punkcie, zanim umieści penisa w Twojej buzi."   -    ( mocne słowa wypowiadasz)

W ramach wyjaśnienia - On nie umieścił mi penisa w buzi, pieściłam go jedynie ręką.


Nie zamierzam już dalej drążyć tematu, było minęło. Jak ktoś wyżej napisał -pewnie niepotrzebnie się przejmuję, i wiele osób przeszło by z tym do porządku dziennego. Ja jednak jestem osobą, której to zdarzyło się po raz pierwszy i dlatego to przeżywałam, próbując znalezć wsparcie, które w kilku pierwszych postach się pojawiło- za co Dziękuje.

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Dlaczego on mnie nagle zostawił ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024