Trochę z innej beczki - jaki dostawca tv/ internetu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Trochę z innej beczki - jaki dostawca tv/ internetu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Trochę z innej beczki - jaki dostawca tv/ internetu

Żeby korzystać z forum trzeba mia mieć internet smile Pytanie u kogo? Ja właśnie rezygnuję z vectry - zmienili umowę i regulamin, więc bez żalu i baz kar ja zmieniam ich. (jakby ktoś chciał to jeszcze jutro ma czas, bo nowy regulamin wchodzi w życie 1 września;)
Teraz na kogo? Co polecacie, z czyich usług korzystacie?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Trochę z innej beczki - jaki dostawca tv/ internetu

Witam! Mam orange freedom po linii telefonicznej . 2mega bez limitu . Przeszedłem po dwóch latach umowy na  czas nieokreślony . Do tego mam osobno orange mobilny . Za te dwie umowy płacę niecałe  50zł . Dodatkowo dostaje 30minut na rozmowy do wszystkich w orange ..Niestety nie ma już takiej  opcji dla nowych klientów .

"..Kto mówi o walce z biedą , a nie o obniżce podatków - ten jest albo idiotą , albo oszustem.." - Janusz Korwin Mikke

3

Miałam Aster, a teraz po połączeniu się firm mam wszystko (prócz telefonu) w UPC. Nie polecam z uwagi na to jak traktują klientów. Ale wszędzie chyba jest z tym problem. Ostatnio z internetem jest ok., ale czasem telewizja nam szwankuje. Dzwoniąc na Infolinię możesz czekać 0,5 godziny i nic nie załatwić. Kiedyś straciłam pół dnia by otrzymać drobną poradę. Wpieniają również telefonami - podwodem jest fakt, że nie chcieliśmy przejść na nowe warunki tylko siedzimy z tym co oferowało nam Aster. Konsultantka oszukała nas mówiąc, że jesteśmy zmuszeni podpisać nową umowę. Zapoznałam się wcześniej z dokumentami, które regulują takie sprawy i wiedziałam, że babka nas wkręca (szkoda, że ja nie mogłam trafić na telefon od niej - dzwoniła na domowy). Nawet na ich stronie było napisane, że połączenie firm nie będzie wymagało podpisania nowych umów i dodatkowo potwierdziła to inna konsultantka z którą sama się skontaktowałam. Jest dla mnie ważne, że mamy starą umowę, która jest bezterminowa i w każdej chwili możemy ją rozwiązać. Gdybyśmy podpisali nową, zostalibyśmy związani z UPC na kilka lat (chyba 3 lata dokładnie). Wiem od znajomych, że oni potrafią narobić mnóstwo problemów, gdy już ma się tę umowę podpisaną i nie można jej rozwiązać (np. ich fantastyczne modemy). Osobiście nie polecam UPC. Sama oglądam się za jakimś innym dostawcą i też zbieram informację odnośnie ich konkurencji.

"Im wyżej wzlatujemy, tym mniejsi wydajemy się tym, którzy nie potrafią latać"
Reklama

4

A ja mam internet z Netii mają bardzo fajną ofertę, bo tanio wychodzi. Np. Pakiet TV i Internet możesz mieć za 80 PLN miesięcznie, w tym mam pakiet młodsze i starsze dzieci po 5 PLN :-)

5

Hahah Vectra... Skąd ja to znam, u nas Vectra sobie jaja robi, ciągle są problemy z internetem czy telewizją, zwykle w godzinach nocnych, ale przecież umowa obowiązuje przez całą dobę, a nie tylko w dzień, za to o rachunki smsy piszą jeszcze przed terminem płatności ;p Niestety u nas nie bardzo jest na kogo zmienić.

Reklama

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Trochę z innej beczki - jaki dostawca tv/ internetu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016