Zbyt duza ilosc skory, =opadajacy penis - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Zbyt duza ilosc skory, =opadajacy penis

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 26 ]

1

Temat: Zbyt duza ilosc skory, =opadajacy penis

witam, czesto wspominalam ze nie wiem co sie dzieje dlatego ze kiedy kochamy sie z moim partnerem jemu 'opada', Ostatnio rozmawialam z nim i powiedzial mi mianowice, ze : zastanawial sie nad operacjca usuniecia skory z penisa. Generalnie chodzi o to ze kiedy sie kochamy i jestem juz wystarczajaco ' mokra' jego skora sie sie sciaga i(przy wchodzeniu we mnie) nie doznaje zadnyych odczuc. Czy uwazacie ze powinnam go wspierac w tej decyzji?? Wspomne ze oczywiscie mi to rowniez przeszkadza, na poczatku nie wiedzialam o co chodzi, myslalam ze to ze mna cos nie tak, ze mu opada (byc moze bedzie to wskazowka dla innych w podobnej sytuacji smile). On powiedzial ze chodzi tylko o to ze ma za duzo skory na penisie(dopowiem ze to nie jest stulejka) jest ,mu dobrze i po prostu ona przeszkadza w utrzymaniu erekcji. Nie chce zeby tak bylo, bo oboje czujemy sie wtedy niezrecznie

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez YOGI bear (2013-08-30 21:32:19)

Odp: Zbyt duza ilosc skory, =opadajacy penis

Pierwszy raz w życiu słyszę o czymś takim roll roll roll !
Z ciekawości spojrzałem na swój "zapas skóry" big_smile i za nic nie mogę sobie tego wyobrazić.
Poza tym, jeżeli ta skóra daje się z "głowicy" zsunąć, to dlaczego ten facet nie zrobi tego i nie dociśnie zsuniętej skóry gumką (recepturką big_smile) ?

3 Ostatnio edytowany przez marchewa91 (2013-08-30 21:50:05)

Odp: Zbyt duza ilosc skory, =opadajacy penis

Ja tam nie jestem doświadczona w męskich penisach, ale temat mnie zaintrygował. Jak to skóra się ściąga, gdy członek wchodzi do pochwy? I w ogóle są takie operacje? Na czym by miał polegać taki zabieg? Słyszałam o zmniejszaniu warg sromowych u kobiet, że niektóre mają za duże, ale o nadmiarze skóry na penisach to nigdy. Teraz ludzie wszystko już by sobie najchętniej odsysali i wycinali. Paranoja. Twój chłopak był w ogóle z tym u urologa? Albo do seksuologa idźcie. W ogóle kto oferuje takie zabiegi? Gabinety chirurgii plastycznej?

Sprawdziłam w googlach - do androloga niech twój chłopak z tym pójdzie. Oni zajmują się i leczeniem i zabiegami chirurgicznymi w zakresie narządów płciowych męskich. Ale naprawdę niech najpierw to spróbuje leczyć, ja tam bym się bała, że uszkodzą jeszcze bardziej, skoro to nie zagraża jego życiu ani płodności w wysokim stopniu.

4

Odp: Zbyt duza ilosc skory, =opadajacy penis

Czytalam o tym w internecie i rzeczywiscie sa przypadkie ze nawet bez wzwodu skora 'zwisa z penisa'. Po prostu chodzi o to ze sciaga sie calkowicie ale pzy stosunku nachodzi na zoladz. Jednym zdaniem jest jej za duzo, mial ktos podobny problem?

5

Odp: Zbyt duza ilosc skory, =opadajacy penis
marchewa91 napisał/a:

Jak to skóra się ściąga, gdy członek wchodzi do pochwy?

Normalnie smile. Krew wypełnia naczynia jamiste i coś rośnie, rośnie, aż z pąka przemienia się w kwiat big_smile.
Miejsce pod "głowicą" jest najbardziej wrażliwe, więc u mężczyzn ze stulejką, których skóra nie zsuwa się w "głowicy" odczucia są dużo uboższe. O stulejce słyszałem, ale o takim problemie ze skórą nigdy sad.

6

Odp: Zbyt duza ilosc skory, =opadajacy penis

Gomea, serio, zapisz tego swojego chłopa do tego androloga, czy jak on się tam zwie i niech mu pokaże ten swój członek i opowie o kłopotach z erekcją. Może to nie wina członka i zwisającej skóry, którą nijak mogę sobie wyobrazić (no bo przecież przy erekcji on rośnie i skóra się rozciąga, prawda? a nie odwrotnie), ale jakiś problemów wewnętrznych.

7

Odp: Zbyt duza ilosc skory, =opadajacy penis
Geomea napisał/a:

Czytalam o tym w internecie i rzeczywiscie sa przypadkie ze nawet bez wzwodu skora 'zwisa z penisa'. Po prostu chodzi o to ze sciaga sie calkowicie ale pzy stosunku nachodzi na zoladz. Jednym zdaniem jest jej za duzo, mial ktos podobny problem?

To normalne, że bez wzwodu skóra zwisa z penisa (choć różnie jest u różnych mężczyzn), ale nasuwa się na powrót tylko w momencie zmniejszenia erekcji.
Przy pełnej, poprawnej erekcji "głowica bojowa" big_smile powinna być cała odsłonięta.

8

Odp: Zbyt duza ilosc skory, =opadajacy penis

marchewa91, chodzi o to ze ma jakby za duzo (o jakis 1-2cm) skory na czlonku. Sciaga sie ona normalnie, przy stosunku oralnym nic nie przeszkadza, gorzej jest przy normalnym, przez to ze mu sie skora nie sciaga(tzn sciaga ale nachodzi po kilku ruchach) , jesli jest bardziej mokro, skora okrywa zoladz (nie zsuwa sie na niego) i on nie czuje przyjemnisci

9

Odp: Zbyt duza ilosc skory, =opadajacy penis

No ale to skoro uważa, że ma z tym problem, to dlaczego nie pójdzie do lekarza zapytać go o radę, tylko chce się poddawać od razu jakimś operacjom? przecież on może nie odczuwać przyjemności nie przez tę skórę, tylko z innego powodu i to próbuję cały czas wam przekazać

10 Ostatnio edytowany przez YOGI bear (2013-08-30 22:53:32)

Odp: Zbyt duza ilosc skory, =opadajacy penis
Geomea napisał/a:

marchewa91, chodzi o to ze ma jakby za duzo (o jakis 1-2cm) skory na czlonku. Sciaga sie ona normalnie, przy stosunku oralnym nic nie przeszkadza, gorzej jest przy normalnym, przez to ze mu sie skora nie sciaga(tzn sciaga ale nachodzi po kilku ruchach) , jesli jest bardziej mokro, skora okrywa zoladz (nie zsuwa sie na niego) i on nie czuje przyjemnisci

To jest NORMALNE.
Po kilkudziesięciu minutach "ubijania", podniecenie zazwyczaj lekko spada i spada też ukrwienie. Wtedy "łeb" się lekko chowa.
Spróbuj co jakieś pół godziny wlać do swojego wnętrza (dołem big_smile) schłodzoną wodę mocno gazowaną. Jego odczucia będą wtedy dużo wyraźniejsze i poprawi się ukrwienie smile.
Nie wiem po co to obcinać roll roll roll.

11

Odp: Zbyt duza ilosc skory, =opadajacy penis

Ja też... spartoczą to tylko, i w ogóle nic nie będzie czuł ;/ przecież penisy są silnie unaczynione, po cholerę je ruszać

12

Odp: Zbyt duza ilosc skory, =opadajacy penis
marchewa91 napisał/a:

przecież penisy są silnie unaczynione, po cholerę je ruszać

Czasami dla... przyjemności big_smile big_smile big_smile ?

13

Odp: Zbyt duza ilosc skory, =opadajacy penis

Dobry urolog załatwi sprawę...
Bez żadnych konsekwencji typu "upośledzone odczucia" czy cokolwiek innego zepsutego.

14

Odp: Zbyt duza ilosc skory, =opadajacy penis
YOGI bear napisał/a:
marchewa91 napisał/a:

przecież penisy są silnie unaczynione, po cholerę je ruszać

Czasami dla... przyjemności big_smile big_smile big_smile ?

naruszać ;p czepiasz się słów ;p

15

Odp: Zbyt duza ilosc skory, =opadajacy penis
YOGI bear napisał/a:

Krew wypełnia naczynia jamiste i coś rośnie, rośnie, aż z pąka przemienia się w kwiat big_smile.

Uśmiałam się do łez i oplułam monitor, serio serio

Autorko ja nie słyszałam o tego typu problemach, ale jeżeli rzeczywiście Wam to przeszkadza, radzę udać się do specjalisty i porozmawiać na ten temat. Przede wszystkim wypytać sie o skutki uboczne takiej operacji.

16

Odp: Zbyt duza ilosc skory, =opadajacy penis

śmiech...  a widzisz co w środku się dzieje???  on nie czuje tego tak samo jak praca ręczna na sucho.  a napletek usuwany odcinany jest zwyczajowo w religii żydowskiej.  inni pozbywają się niby w celu higienicznym to niby dla tych co się nie myją. inni uważają ze kochankowie bez napleteka są o wiele lepsi.   samo odczuwanie przez niego,  że tak jakby nie czuł penisa i tego tarcia to inna sprawa.  a kompletna bzdura,  że tyle skóry i nie podniesie go.    totalna bzdura.

17

Odp: Zbyt duza ilosc skory, =opadajacy penis

PiotrrtoiP nie widzę powodu do krytykowania mojej wypowiedzi, być może dla Ciebie jest to śmieszne, dla mnie nie. Chodzi o to ze nawet jak jest w pełni pobudzony skora nachodzi na gore. Nie chodziło mi tutaj o obrzezanie. Miałam innych partnerów i wiem ze wyglądało to inaczej(główka zawsze wychodziła a tu jest schowana). Co do 'ręcznej pracy' napletek zsuwa sie cały ale jak się go puści to jakby to ujać.. za bardzo zachodzi i to o dużo za bardzo nawet w pełnym wzwodzie.
Nie sa to moje wymysly, jedynie chce sie podzielic swoim problemem bo byc moze ktos tez spotkal sie z podobnym.

18

Odp: Zbyt duza ilosc skory, =opadajacy penis

no jezeli to az tyle ze to faktycznie chirurg potrzebny   ale gdy wchodzi to na pewno sie zsuwa

19

Odp: Zbyt duza ilosc skory, =opadajacy penis
Geomea napisał/a:

witam, czesto wspominalam ze nie wiem co sie dzieje dlatego ze kiedy kochamy sie z moim partnerem jemu 'opada', Ostatnio rozmawialam z nim i powiedzial mi mianowice, ze : zastanawial sie nad operacjca usuniecia skory z penisa. Generalnie chodzi o to ze kiedy sie kochamy i jestem juz wystarczajaco ' mokra' jego skora sie sie sciaga i(przy wchodzeniu we mnie) nie doznaje zadnyych odczuc. Czy uwazacie ze powinnam go wspierac w tej decyzji?? Wspomne ze oczywiscie mi to rowniez przeszkadza, na poczatku nie wiedzialam o co chodzi, myslalam ze to ze mna cos nie tak, ze mu opada (byc moze bedzie to wskazowka dla innych w podobnej sytuacji smile). On powiedzial ze chodzi tylko o to ze ma za duzo skory na penisie(dopowiem ze to nie jest stulejka) jest ,mu dobrze i po prostu ona przeszkadza w utrzymaniu erekcji. Nie chce zeby tak bylo, bo oboje czujemy sie wtedy niezrecznie

muszę to edytować  tak to kompletna bzdura - opada bo dużo skóry .  opada z innego powodu - ...........zapoznaj się z innymi postami z podobnych tematów .

20

Odp: Zbyt duza ilosc skory, =opadajacy penis

Choć mężczyzną nie jestem, obstawiam, że:
facet ma erekcję, główka jest odsłonięta, skóra nie zachodzi na żołądź i jest przyjemnie; kiedy robi się zbyt mokro, członek nie odczuwa już tak silnych bodźców, przez co lekko się zmniejsza i mięknie, poprzez co skóra na członku nachodzi na żołądź (jak to bywa przy zmniejszaniu się penisów) i facet w ogóle już nic nie czuje.

Jak na moje - problemem może być raczej zbyt duża lubrykacja Twojej pochwy, nie zaś jego skóra.

21

Odp: Zbyt duza ilosc skory, =opadajacy penis

Czy ktoś odważy się wreszcie powiedzieć, że facet ma kłopoty z erekcją i nie chce się do tego przyznać?

22

Odp: Zbyt duza ilosc skory, =opadajacy penis

YOGI, gdyby miał kłopoty z erekcją, opadałby mu także podczas orala. A jemu opada, gdy jest zbyt mokro, czyli nie czuje ścianek pochwy, gdyż za bardzo się ślizga.

23 Ostatnio edytowany przez YOGI bear (2013-09-02 21:55:01)

Odp: Zbyt duza ilosc skory, =opadajacy penis
Lwica_ napisał/a:

YOGI, gdyby miał kłopoty z erekcją, opadałby mu także podczas orala. A jemu opada, gdy jest zbyt mokro, czyli nie czuje ścianek pochwy, gdyż za bardzo się ślizga.

Ja tam orala nikomu nie robiłem big_smile, ale z tego, co sobie przypominam big_smile, to zazwyczaj trzon był porządnie słodziutką rączką uciśnięty big_smile, a reszta z trudem mieściła się w uroczych usteczkach big_smile. W takich warunkach krew nie miała jak odpływać, a o żadnych luzach "na głowicy" big_smile mowy być nie mogło big_smile.
Widzę dwie możliwości: albo facetowi oklapuje bez mocnego tarcia (dlatego niektórzy wolą tylną dziurkę big_smile), albo facet jest anomalią na światową skalę big_smile.
Ja obstawiam to pierwsze big_smile.

I przestańcie wciskać dziewczynie, że to wina jej dobrze funkcjonującej... części ciała big_smile.

24

Odp: Zbyt duza ilosc skory, =opadajacy penis
YOGI bear napisał/a:

albo facetowi oklapuje bez mocnego tarcia (dlatego niektórzy wolą węższą dziurkę big_smile)

i to cały czas mam na myśli - jest bardzo mokra, więc facet się ślizga, brak tarcia powoduje brak doznań : )

25

Odp: Zbyt duza ilosc skory, =opadajacy penis

o ku.....przeca to ni wina dziolchy.  mówiłem miała sobie poczytać inne posty np dla czego facetowi nie staje.  facet ma problem nie ze skóry dużo i taki ciężki ze klapnie w środku. a na zewnątrz wiadro wody nim podniesie. 
a w środku bo facet boi się wpadki ciąży itp. i nie wina to skóry nawet gdyby pod kostki zwisała

Posty [ 26 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Zbyt duza ilosc skory, =opadajacy penis

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024