separacja,nowa milosc jak go przekonac? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » separacja,nowa milosc jak go przekonac?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: separacja,nowa milosc jak go przekonac?

od roku jestem w separacji,mąz mieszka za granica,poznalam meżczyzne w ktorym sie zakochalam przeokropnie(on chyba tez) jednak wymaga ciaglego zapewnienia o tym ,i drobne rzeczy ktore dla mnie juz nie maja znaczenia potrafia go starsznie zasmucic,przez co mamy ciche dni...nie moze sie pogodzic z moja przeszloscia,ze mialam slub ze tyle przezylam i on juz nie bedzie tym pierwszym.Kocham go i nie wiem co robic...kurcze nie wiem ,taka stara i glupia chyba tak teraz moge siebie opisac.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: separacja,nowa milosc jak go przekonac?

Jak przeczytałam Twojego posta, to jedyna rzecz jaka mi się nasunęła o Twoim facecie to: mały chłopiec potrzebujący ciągłego adorowania (przez mamusię).
"Nie może się pogodzić z Twoją przeszłością" - a on co, prawiczek jakiś?

3

Odp: separacja,nowa milosc jak go przekonac?

Emilja w mocnych slowach to ujela, ale jest w tym prawda, iz Twoj nowy mezczyzna najwyrazniej ma kompleks nizszosci wobez Twojego "eks" plus cierpi, iz to on nie jest w centrum. Wiele ludzi wchodzi ponownie w zwiazki. Wielu tez nie wyobraza sobie zycie z kims "po rozwodzie". Wplywa na to nasze wychowanie, kultura, religia, etc. Twoj nowy mezczyzna, kiedy Cie poznal wiedzial ze bylas mezatka(jestes w separacji)? Swiadomnie kontynuowal wasz zwiazek pomimo tego, ze byl w Twoim zyciu inny mezczyzna.
Jesli zapewniasz go o swoich uczuciach i dajesz z siebie wiele by on czul sie kochany, to jego zachowanie nie wrozy dobrze na przyszlosc.
Powinien wiedziec, iz w sprawie przeszlosci Ty nic nie zrobisz. On musi ten fakt zaakceptowac. Jesli tak przezywa, iz wyszlas za innego, to byc moze nigdy nie pogodzi sie z mysla, ze on nie jest "tym pierwszym".

4

Odp: separacja,nowa milosc jak go przekonac?

wiecie co jest najgorsze wlasnie to,ze ja tez tak to widze jak tutaj napisalyscie.
Naswietle wam troszke jasniej ta sprawe i moje starsznie zagmatwane zycie.Otorz ten "MOJ NOWY" hihi fajnie to brzmi jest ode mnie mlodszy,wiecie mial takie wyobrazenia ,marzenia o kobiecie,domu,slubie a tu nagle...hm.pojawilam sie ja no i prosze niby jest ta wymarzona i idealna(Jak on sam tak powiedzial) no ale i tu tez jego slowa-"to by bylo zbyt piekne.."
Boli go to,ze sama mowie,ze zaczynam nowe zycie..znalazlam nowe mieszkanko.mieszkam w nim od miesiaca,i znalazl tam zdjecia pewnie sie domyslacie jakie zdjecia,Moje slubne..wtulona,z soczystym buziakiem zlozonym na mezu.I jest tez chyba w tym troche mojej winy..bo jakiego diabla ja je tam ciaglam za soba(podkreslam ze nie mialam potrzeby czy tez checi wracac do nich)nasze rozmowy " z tym nowym" sa jasne,wiemy na czym stoimi czegoi sie mozemy spodziewac,on nie potrafi zrezygnowac ze mnie tak jak i ja z niego,rozdzielamy to na dwie czesci Ja-ta z marzen! i moja przeszlosc-z ktora nie wie czy sobie da rade.
Ale widze ze chce..ze sie stara nie wiem jak mu pomoc przeciez ja przeszlosci nie wymaze gumka.Wiem ze kiedy on jest blisko czuje sie taka spokojna,bezpieczna...on zachowuje sie jak prawdziwy mezczyzna,dzentelmen.
O jej ale sie rozpisalam sama nie wiem czy mi to pomaga czy nie,ale nie mam nawet do kogo sie odezwac w tej sprawie.
I dziekuje,ze ktos mnie czyta i swoje mysli przekazuje.

5

Odp: separacja,nowa milosc jak go przekonac?

On po prostu musi dojrzeć, musi zacząć szanować Twoją przeszłość. Twój mąż był kiedyś dla Ciebie bardzo ważny i kochałaś go, więc nie możesz ot tak sobie przekreślić tego małżeństwa. Twój nowy facet musi to zroumieć i zaakceptować, bo inaczej nici z waszego związku.
"Ta z marzeń" - a co znaczy? To nie jesteś Ty, tylko jego o Tobie wyobrażenie.

6

Odp: separacja,nowa milosc jak go przekonac?

Podoba mi sie to co napisalas,"jego o Tobie wyobrazenie" super to ujełas.Wydaje mi sie,że juz jest lepiej...wiesz duzo rozmawiamy i to chyba nam pomaga,wiem że on powinien sie z tym pogodzic z ta moja przyszloscia,ale hm..z drugiej strony czy ja bym sie z czyms takim pogodzila -nie wiem.
To jest trudne i rozumiem go,ale oczywiscie kiedy beda mnie te spotkania tylko meczyc a nie cieszyc to nie ma sensu tego ciagnac dluzej,poki co wart jest tego.
Dzieki pozdrawiam,miło...

7

Odp: separacja,nowa milosc jak go przekonac?

bez Bez obrazy,ale powinanś się cieszyć że w ogóle interesuje go kobieta z odzysku zwaną często kobietą z przebiegiem.
Taka prawda niestety

8

Odp: separacja,nowa milosc jak go przekonac?

Twój nowy facet chyba jeszcze za bardzo nie pogodził się z tym ,że jego wybrana ma już jakaś przeszłość i nie jest dziewicą:) Już na początku Waszego związku powinniście oboje to wszystko przemyśleć. On chyba od samego początku wiedział o tym ,że masz męża. Powinien był to albo zaakceptować albo nie.. Bo teraz to on niby to akceptuje, ale wspomina ciagle o tym.Wydaje mi się ,że on nie jest gotowy na związek z taka kobita jak ty. A swoją droga kiedy zamierzasz wziąć rozwód?

9

Odp: separacja,nowa milosc jak go przekonac?
deTe napisał/a:

bez Bez obrazy,ale powinanś się cieszyć że w ogóle interesuje go kobieta z odzysku zwaną często kobietą z przebiegiem.
Taka prawda niestety

że co proszę ? yikes
ale jak facet jest jak to nazwałeś ' z odzysku' to dobrze ? !!
prymityw.




______
co do Twojego faceta to prawdopodobnie on po prostu nie może znieść myśli, że kiedyś kogoś kochałaś. że to nie on będzie tym najważniejszym.
ale przecież się myli. więc mu o tym powiedz smile

10

Odp: separacja,nowa milosc jak go przekonac?
deTe napisał/a:

bez Bez obrazy,ale powinanś się cieszyć że w ogóle interesuje go kobieta z odzysku zwaną często kobietą z przebiegiem.
Taka prawda niestety

Co masz na myśli? Skoro jest kobieta jak to nazwałeś " z odzysku" to co...ma się cieszyć,że w ogóle ktoś ją zechciał??? Nie żyjemy w sredniowieczu...Kobiety po przejsciach nie są już napiętnowane....i nie musza liczyć na to,że ktokolwiek sie zlituje i przygarnie....

11

Odp: separacja,nowa milosc jak go przekonac?

Faceci potrafią być piekielnie zazdrośni o przeszłość ukochanej. Znam to. Mój facet, co jakiś czas wypomina mi, że coś było między mną a pewnym panem kiedy jeszcze nie byliśmy razem, ale on przecież też miał dwie kobiety, z którymi sypiał....chyba, że facetom wolno, a kobietom nie wypada.....:/

12

Odp: separacja,nowa milosc jak go przekonac?
karolinapaula napisał/a:

Faceci potrafią być piekielnie zazdrośni o przeszłość ukochanej. Znam to. Mój facet, co jakiś czas wypomina mi, że coś było między mną a pewnym panem kiedy jeszcze nie byliśmy razem, ale on przecież też miał dwie kobiety, z którymi sypiał....chyba, że facetom wolno, a kobietom nie wypada.....:/

Takie poglądy im pasują.....ale to błędny tok myślenia...:)

13

Odp: separacja,nowa milosc jak go przekonac?

Tak przy okazji:
ostatnio obejrzałam w TV wypowiedź prof.Lwa Starowicza (w kwestii informowania nowych partnerów o przeszłości intymnej).
Jego rada: "mężczyzna - to nie przyjaciółka, nie zwierzaj mu się".   smile

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » separacja,nowa milosc jak go przekonac?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024