Udany sex, dla faceta co oznacza - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2013-08-14 17:13:13

kalina88
Dobry Duszek Forum

Udany sex, dla faceta co oznacza

Naszlo mnie wlasnie na zalozenie takiego watku..
Wiele tu tematow dotyczacych sexu, typu dlaczego kobiety nie maja ochoty na sex, dlaczego mezczyzna sie wymiguje i jego libido nie jest wystrczajaco wysokie i tym podobnych "problematycznych" tematow..
...Ale jako, ze ostatnio zastnawiam sie nad swoim zyciem seksualnym, mam pytanie, glownie skierowan do facetow, chcialabym pozna odpowiedz z meskiego punktu widzenia smile

Mam partnera, oceniam swoje zycie seksualne na bardzo udane, co prawda jeszcze sie poznajemy i odkrywamy, ale mam satysfakcje ze spraw lozkowych, mimo ze czasem (nie wiem od czego to zalezy) jest dobrze, a czasem mega dobrze..

I tu moje pytanie, co dla Was mezczyzni oznacza, ze kobieta jest swietna w lozku, bo mimo ze dochodzicie to po drodze do orgazmu sa rozne odczucia.

Od czego to dla Was zalezy czy jest kiepsko, dobrze a moze swietnie??

#2 2013-08-14 17:46:32

kenobi
Net-facet

Re: Udany sex, dla faceta co oznacza

Jak nie ma wpadki typu, że facet straci erekcję, albo skończy nie wtedy kiedy by chciał, albo partnerka jest niezadowolona, to seks chyba zawsze jest udany. Tak jak napisałaś -- jest dobrze, a czasem mega dobrze.

Lepiej kochać i przegrać, niż nie kochać nigdy. Prawdziwa miłość daje wolność. Seks bez miłości jest łatwiejszy niż miłość  bez seksu. To dlatego że mnie kochasz tak wiele ode mnie chcesz? 

#3 2013-08-15 08:25:30

Ojciecpiotr
Wróżka Zębuszka

Z mojego punktu widzenia jeśli się kogoś naprawdę kocha to seks jest zawsze udany.

#4 2013-08-15 12:04:58

kalina88
Dobry Duszek Forum

ciekawe to, bo kolezanka uslyszala od swojego faceta, ze "sex jest zawsze udany, ale dzisiaj to bylo swietnie"
nurtuje mnie to troche

#5 2013-08-15 22:02:36

mar3
Net-Facet

ja ci tk odpowiem nie wszystko zalerzy od kobiety czasami sex jest dobry poprostu a czasami super normalnie, i to bedzie zalerzne od wszystkiego dia nastroju wypoczynku nie da sie tegho tak opisac wink poprostu tak jerst ze czasami jest on dla nas zwykly a czasami wyjatkowy :d

#6 2013-08-15 23:02:07

yoghurt007
net-facet

kalina88 napisał:

ciekawe to, bo kolezanka uslyszala od swojego faceta, ze "sex jest zawsze udany, ale dzisiaj to bylo swietnie"
nurtuje mnie to troche

A co w tym nurtującego? To normalne przecież. Trudno, aby odczucia były zawsze takie same. Czasem ma się po prostu ochotę, a czasem jest się napalonym jak szczerbaty na suchary. Czasem szybki numerek z rana da powera na cały dzień. Czasem ostry, wyuzdany seks przez całą noc sprawia, że przez kilka dni dochodzisz do siebie, bo od ilości orgazmów i intensywności doznań jesteś jak na haju i masz potem typowy zjazd. Byłoby dziwne, gdyby oba te przypadki opisać po prostu jako "udane" czy "świetne". Czasem też aktualne potrzeby się rozmijają, kiedy to właśnie jedno chce namiętnego ucieleśnienia uczucia miłości, a drugie ordynarnego, zwierzęcego rżnięcia. Dlatego to bywa różnie.

PS. mar3 weź słownik w dłoń...

Trust me, when I woke today I had no plans to be so sexy...but shit happens !

Deep in my soul there is a warrior that I'm afraid of...

#7 2013-08-15 23:23:04

lovemurder
Wróżka Bajuszka

yoghurt007 napisał:

kalina88 napisał:

nurtuje mnie to troche

A co w tym nurtującego? To normalne przecież. Trudno, aby odczucia były zawsze takie same. Czasem ma się po prostu ochotę, a czasem jest się napalonym jak szczerbaty na suchary. Czasem szybki numerek z rana da powera na cały dzień. Czasem ostry, wyuzdany seks przez całą noc sprawia, że przez kilka dni dochodzisz do siebie, bo od ilości orgazmów i intensywności doznań jesteś jak na haju i masz potem typowy zjazd. Byłoby dziwne, gdyby oba te przypadki opisać po prostu jako "udane" czy "świetne". Czasem też aktualne potrzeby się rozmijają, kiedy to właśnie jedno chce namiętnego ucieleśnienia uczucia miłości, a drugie ordynarnego, zwierzęcego rżnięcia. Dlatego to bywa różnie.

PS. mar3 weź słownik w dłoń...

Fajny opis smile

"Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszys­tko"     K.Nosowska

Kesha "The Harold Song" love muder smile

#8 2013-08-16 13:24:36

kalina88
Dobry Duszek Forum

z tym zjazdem i sucharami calkiem fajne porownanie smile)

#9 2013-08-16 13:33:47

kenobi
Net-facet

kalina88 napisał:

nurtuje mnie to troche

To tak jakby powiedziała -- "jestem fanką tiramisu, o ile ktoś nie zchrzani, to zawsze mi smakuje, ale to tutaj jest naprawdę świetne".

Nie widzę powodu do zmartwienia. Może tiramisu nie było super, ale ona głodna?

Lepiej kochać i przegrać, niż nie kochać nigdy. Prawdziwa miłość daje wolność. Seks bez miłości jest łatwiejszy niż miłość  bez seksu. To dlatego że mnie kochasz tak wiele ode mnie chcesz? 

#10 2013-08-16 13:44:38

kalina88
Dobry Duszek Forum

W sumie z tym tiramisu nie jest zle... nawet i ciasto nawet jak jest dobre to i moze wyjsc nam nadwyraz dobrze smile zalezy od tego czy mamy mega apetyt..

ten argument najbardziej do mnie przemawia.

#11 2013-08-16 17:21:00

cloyzy.p
Zbanowany

CO oznacza udany seks...krew, pot i łzy...big_smile

This is crossfit
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mNlLgw11WVc

#12 2013-08-16 17:22:12

cloyzy.p
Zbanowany

kalina88 napisał:

Naszlo mnie wlasnie na zalozenie takiego watku..

Naszło mnie właśnie na odpowiedz...smile

This is crossfit
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mNlLgw11WVc

#13 2013-08-17 19:14:42

Lukasz_J9
Net-Facet

Od razu po kobiecie widac, że jest zadowolona. Ja zawsze mam udany sex, patrze kobiecie w oczy... widzę.
Dla faceta, jak widzi, że kobieta jest zadowolona - znaczy udany sex. Oczy są wyrazem duszy, dlatedo wszystkie pozycje tylne nie umożliwiają zobaczenia, czy kobiecie jest dobrze, czyli że sex jest udany.

Najsilniejszym magnesem przyciągającym K/M jest sex.

#14 2013-08-17 22:37:14

N4VV
Zbanowany

Jak się dobrze zna - też widać.

#15 2013-08-18 01:20:31

yoghurt007
net-facet

Tia, pobożne życzenia. Jak kobieta będzie chciała udawać, to choćby nie wiem jak był facet doświadczony to się nie pozna...

Trust me, when I woke today I had no plans to be so sexy...but shit happens !

Deep in my soul there is a warrior that I'm afraid of...

Ostatnie tematy :

Stopka forum