Dietetyk - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 20 ]

Temat: Dietetyk

Cześć dziewczynki pilnie szukam dietetyka ,e-dietetyka ale takiego fachowca nie naciągaczy za duże pieniądze polecicie kogoś ??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dietetyk

Jak szukasz fachowca to nie e-dietetyka, tylko do dietetyka trzeba pójść, pokazać się, dać się zważyć, zmierzyć itp. Konieczna jest wizyta osobista.

3

Odp: Dietetyk

Najlepiej popytaj wśród znajomych i idź do kogoś poleconego i sprawdzonego. Ja trafiłam na naciągacza i efektów z odchudzania nie było, za to efekt jojo.

4

Odp: Dietetyk

tak, ale nie każdy dietetyk za pierwszym razem jest wstanie wskazać właściwą dietę, podobnie jak lekarz nie zawsze od razu daje trafną diagnozę. To nie znaczy, że jest zły.

5

Odp: Dietetyk

Ale jednak osobisty kontakt to podstawa. Nie wszystko da się przez neta ogarnąć.A czasem tylko motywacji i porządnego kopniaka brakuje:)

6

Odp: Dietetyk

Wybór dietetyka to nie taka prosta sprawa.
Dlatego ja na pewno wybrałabym takiego, z którym miałabym bezpośredni kontakt.
Najpierw warto popytać znajomych, poszperać w internecie. I pójść na wizytę.
Według mnie taki dietetyk powinien po pierwsze sprawdzić czy nasza nadwaga nie jest spowodowana jakąś chorobą czy np. zaburzeniem hormonów. Następnie przyjrzeć się naszemu stylowi życia, gdzie pracujemy, jaki charakter ma ta praca, co zazwyczaj jemy i o jakich porach. Innymi słowy powinien znaleźć przyczynę naszej nadwagi niezależnie od tego czy tkwi ona w naszym ciele, czy w stylu życia. Kolejnym krokiem powinna być budowa diety, ale nie gotowej recepty na "zdrowe jedzenie", to z powodzeniem możemy znaleźć w internecie. Dieta powinna być dobrana do naszych możliwości, tego co lubimy, jeśli ktoś nie cierpi kaszy to nie będzie jej w stanie jeść na dłuższą metę, a jeśli ktoś nie ma czasu spędzać kilku godzin w tygodniu na przygotowanie potraw po prostu tego nie zrobi. Dieta taka powinna zmienić nam nawyki żywieniowe na zdrowe, takie, które nie tylko nas odchudzą, ale zostaną z nami na zawsze, skutecznie chroniąc przed efektem jojo.

7

Odp: Dietetyk
Ulla123 napisał/a:

ja byłam w Medicoverze w Warszawie świetna obsługa, przemiły dietetyk no i efekty gwarantowane. polecam

Kiedyś też byłem - Pani dietetyk była bardziej otyła ode mnie, miała dla mnie 20 minut, było duże opóźnienie, brakowało czasu na jakąkolwiek rozmowę, dostałem kserówki, które rozdają wszystkim i musiałem wyjść, bo następni czekali. Szczerze odradzam Medicover chyba, że coś się zmieniło. Jeżeli nie to lepiej poszukać kogoś kompetentnego na własną rękę.

P. S. Piszę tylko o dietetyku, bo poza tym Medicover jest w porządku.

8

Odp: Dietetyk

Kiedyś też byłem - Pani dietetyk była bardziej otyła ode mnie, miała dla mnie 20 minut, było duże opóźnienie, brakowało czasu na jakąkolwiek rozmowę, dostałem kserówki, które rozdają wszystkim i musiałem wyjść, bo następni czekali. Szczerze odradzam Medicover chyba, że coś się zmieniło. Jeżeli nie to lepiej poszukać kogoś kompetentnego na własną rękę.

P. S. Piszę tylko o dietetyku, bo poza tym Medicover jest w porządku.

Musiałeś trafić na gorszy dzień, albo nie wiem jaki był powód. Ja mam dobre wspomnienia, Pani dietetyk bardzo mi pomogła i potraktowala w taki ludzki sposob. Polecam jeszcze raz smile

9

Odp: Dietetyk

a jaki jest koszt wizyty u dietetyka prywatnie?

10

Odp: Dietetyk

Dawno, dawno temu jak zdarzyło mi się korzystać z takich konsultacji 50 zł, teraz nie słyszałam, żeby taka przyjemność była tańsza niż 100. Co prawda dużo pewnie będzie zależało od miasta i samego dietetyka, ale teraz niestety jest sezon na odchudzanie.

Odp: Dietetyk

ja mam ostatnio na oku pakiet schudnij zdrowo w swojej przychodni i tak się przyczajam, by w koncu się tam przejść i zobaczyc co i jak, bo chyba bez bata nad głową nie dam rady big_smile

12

Odp: Dietetyk

@kawa_na_ławęę a to jest jakiś program w stylu dieta i ćwiczenia, czy na czym to polega? Fajny pomysł jeśłi chodzi o takie kompleksowe odchudzanie.

13

Odp: Dietetyk

Moim zdaniem wizyty face to face z dietetykiem nie zastąpi e - dietetyk...To nie to samo... Jeśli już ktoś coś chce zmienić w swoim życiu to koniecznie musi się wybrac do dobrego, sprawdzonego i pewnego dietetyka który na podstawie wywiadu - rozmowy ustali odpowiednią dietę.

14

Odp: Dietetyk

farfocles nie widze specjalnej różnicy między wizytą w gabinecie, a wizytą w domowym zaciszu np. za pomocą skype'a. Najważniejsze jest podjęcie decyzji o odchudzaniu.  Czasami w pobliżu nie ma dobrego dietetyka/trenera więc warto skorzystać z pomocy internetowej.

15

Odp: Dietetyk
algebra napisał/a:

farfocles nie widze specjalnej różnicy między wizytą w gabinecie, a wizytą w domowym zaciszu np. za pomocą skype'a. Najważniejsze jest podjęcie decyzji o odchudzaniu.  Czasami w pobliżu nie ma dobrego dietetyka/trenera więc warto skorzystać z pomocy internetowej.

Moim zdaniem algebra ma racje, jesli dietetyk chce wykonać jakies badania to wtedy może się umówic face to face. Ale tylko żeby diete ustawic to przeciez może byc i online.

16

Odp: Dietetyk

Myślę, że tak jak w przypadku każdego specjalisty trzeba po prostu trafić na kogoś dobrego. Niezależnie od sposobu rozmowy czy kontaktu.

17

Odp: Dietetyk

Aczkolwiek sama rozmowa telefoniczna nie da satysfakcjonujących efektów. Moim zdaniem lepiej wybrać się do jakiegoś centrum dietetycznego, gdzie będą mieć cię pod stało kontrola i opieka

18

Odp: Dietetyk

Jeśli jest możliwość spotkania to oczywiście warto, ale nie każdy ma dietetyka w okolicy. Więc rozwiązania typu konsultacje przez Internet uważam za bardzo dobre.

19

Odp: Dietetyk

Jesli nie ma innego rozwiazania to owszem. Osttanio czytalam, ze jest Gaca Online, tam mozna porozumiec sie z konsultantem. Mysle,ze warto sie dowiedziec

Posty [ 20 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024