seks z mało znanym mężczyzna - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » seks z mało znanym mężczyzna

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 145 ]

1 Ostatnio edytowany przez madamepucha (2013-08-01 02:25:12)

Temat: seks z mało znanym mężczyzna

witam.
jakiś czas temu poznałam faceta który mi się strasznie podoba. spotkaliśmy się Moze z 3 razy ale to bylo dawno.
nie mieszkamy w tym samym mieście
poznałam go przez kuzynke jak byłam na wakacjach- teraz znów jadę.
cały czas przypominam go sobie w myślach i mam coraz większą ochotę na seks z nim ( wcześniej się tylko calowalismy i wiem ze on tez ma na to ochotę ).
miałam tylko 1 partnera w łóżku( byłam z nim bardzo długo ) nigdy mi się nie zdazylo by jakiś facet az tak mnie pociągał - jeszcze do tego nie znajomy.

moje pytanie do was: co by o mnie swiatczylo gdybym spotkała się z nim ponownie i zaciągnęła do łóżka? czu to jest dla was normalne ze jak facet was tak pociąg i idziecie s nim do łóżka tylko dla zabawy ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: seks z mało znanym mężczyzna

Są wakacje a to idealny czas na małe szaleństwa , jakis wakacyjny romansik smile. nie widzę w tym nic złego absolutnie

3

Odp: seks z mało znanym mężczyzna

jak masz ochote i jestescie wolni to nie widze nic zlego. Ale skoro jest zajęty i np ma żonę to nie pakuj sie w to. Nie warto

4

Odp: seks z mało znanym mężczyzna

dzięki za radę. ale jest wolny smile

5

Odp: seks z mało znanym mężczyzna

Dorosli , wolni ludzie , jesli chca uprawiac seks ,  dac sobie chwile relaksu i przyjemnosci , dlaczego nie ? .

6

Odp: seks z mało znanym mężczyzna

Hmm nie wiem czy on byłby zadowolony  słysząc " dla zabawy" Ale.... jesli jesteś wolna, on też, nie boisz się to czemu nie ;-)

7

Odp: seks z mało znanym mężczyzna

a dla czego nie miałby być zadowolony z "dla zabawy". Seks co do zasady uprawia się dla przyjemności wink.

Odp: seks z mało znanym mężczyzna

Spróbuj żyje się tylko raz, jak nie spróbujesz to sama myśl jak to będzie?; a czy mogło mi się udać?
Te myśli cię po prostu psychicznie wykończą, a nóż się uda wink

9

Odp: seks z mało znanym mężczyzna
aleksandra29 napisał/a:

Hmm nie wiem czy on byłby zadowolony  słysząc " dla zabawy" Ale.... jesli jesteś wolna, on też, nie boisz się to czemu nie ;-)

wydaje mi sie ze on tez chetnie by sie zemna bzyknął dla zabawy,
oczywiscie gdybysmy mieszkali w tym samym miescie to pewnie cos by z tego bylo poniewaz on sam mi tak kiedys powiedzial. zostaje nam tylko seks ;p
zreszta, nie znam faceta ktory by nie przystal na przygodny seks z kobieta ktora mu wpadla w oko ;p

10

Odp: seks z mało znanym mężczyzna

jesteś pewna, że on jest wolny ? Nie ma żony ani dziewczyny ?

11

Odp: seks z mało znanym mężczyzna
bullet napisał/a:

jesteś pewna, że on jest wolny ? Nie ma żony ani dziewczyny ?

jest wolny smile

12

Odp: seks z mało znanym mężczyzna

Jak jestescie wolni to czemu nie... nic nie tracicie a zyskac mozecie smile

13

Odp: seks z mało znanym mężczyzna
madamepucha napisał/a:

czu to jest dla was normalne ze jak facet was tak pociąg i idziecie s nim do łóżka tylko dla zabawy ?

- odpowiem jako facet.
Nie jest dla mnie normalne iść do łóżka z kobietą dla zabawy.
Dla zabawy gram w piłkę, idę na siłownię.
Sex to nie jest równoważnik lampki wina.
I tego samego oczekuję od kobiety.

podejście do sexu jak do lampki wina, wróży kłopoty w związku....

14

Odp: seks z mało znanym mężczyzna

oj tam ,oj tam,a nóż widelec coś z tego wyniknie...pozdrawiam

15

Odp: seks z mało znanym mężczyzna
syska 0112 napisał/a:

oj tam ,oj tam,a nóż widelec coś z tego wyniknie...pozdrawiam

najpeirw oj tam oj tam, a potem narzekanie na cały świat i użalanie się nad swoim losem ....

16

Odp: seks z mało znanym mężczyzna

Różnie takie przygody się mogą skończyć... ale rozumiem Cie doskonale. Sama zaledwie wczoraj nie zrobiłam czegoś dla zabawy wink Grunt żeby się nie zakochać smile

17

Odp: seks z mało znanym mężczyzna
lovemurder napisał/a:

Różnie takie przygody się mogą skończyć... ale rozumiem Cie doskonale. Sama zaledwie wczoraj nie zrobiłam czegoś dla zabawy wink Grunt żeby się nie zakochać smile

Przyznam, że nie rozumiem, jak można kierować swoim życiem by doprowadzić się do stanu bycia zimną s....ką i do tego jeszcze chwalić się tym na forum?

18

Odp: seks z mało znanym mężczyzna
adamajkis napisał/a:
lovemurder napisał/a:

Różnie takie przygody się mogą skończyć... ale rozumiem Cie doskonale. Sama zaledwie wczoraj nie zrobiłam czegoś dla zabawy wink Grunt żeby się nie zakochać smile

Przyznam, że nie rozumiem, jak można kierować swoim życiem by doprowadzić się do stanu bycia zimną s....ką i do tego jeszcze chwalić się tym na forum?

Tak Lovemurder , ja tez ostatnio zaproponowalam facetowi , ze mozemy sie spotykac np: w hotelu , ten sie oburzyl , bo chcial sie angazowac .
Adamjkis- nie kazda kobieta chce prac brudne gacie facetowi , facet jest potrzebny do przyjemnosci  , zaradnej kobiecie .

19 Ostatnio edytowany przez Drzazga (2013-08-03 14:06:32)

Odp: seks z mało znanym mężczyzna
pati31 napisał/a:
adamajkis napisał/a:
lovemurder napisał/a:

Różnie takie przygody się mogą skończyć... ale rozumiem Cie doskonale. Sama zaledwie wczoraj nie zrobiłam czegoś dla zabawy wink Grunt żeby się nie zakochać smile

Przyznam, że nie rozumiem, jak można kierować swoim życiem by doprowadzić się do stanu bycia zimną s....ką i do tego jeszcze chwalić się tym na forum?

Tak Lovemurder , ja tez ostatnio zaproponowalam facetowi , ze mozemy sie spotykac np: w hotelu , ten sie oburzyl , bo chcial sie angazowac .
Adamjkis- nie kazda kobieta chce prac brudne gacie facetowi , facet jest potrzebny do przyjemnosci  , zaradnej kobiecie .

hm , w takim razie najstarszy zawód świata ma świetlaną przyszłość.
Po co facetowi zadawać się z kobietą tylko dla jej przyjemności ??
lepiej z profesjonalistą !

Kobieta jak zaradna to sobie też znajdzie profesjonalistę.
Chyba że ta kobieta zaradność nazywa się... oszustwo ? sad
.

20 Ostatnio edytowany przez lovemurder (2013-08-03 15:36:55)

Odp: seks z mało znanym mężczyzna

Po pierwsze nie chwale się, tylko udzielam odpowiedzi, nie bez znaczenia ma fakt, że podobnej do wszystkich poprzednich, tyle, że z wtrąceniem jednego zdania o własnym życiu, wiec proszę się  nie puszyć smile
Po drugie to jak kieruje swoim życiem to zwyczajnie nie Twój interes, bo ja tu nie przyszłam po poradę smile

Skoro wiem, że ktoś nie chce się angażować, potrafię się do tego dostosować lub chce przeżyć wakacyjną przygodę, romans bez planów na przyszłość (powody mogą być różne) to w czym problem?
A przypadek Pati... o jakich prostytutkach tu mowa?
Czy Pati go okłamała? Powiedziała na czym jej zależy, a On odmówił. Przecież nie obiecywała mu związku, a po wspólnej nocy i osiągnięciu celu go nie olała... Zagrała w otwarte karty, więc darujcie sobie te moralizujące treści...

21

Odp: seks z mało znanym mężczyzna
lovemurder napisał/a:

Skoro wiem, że ktoś nie chce się angażować, potrafię się do tego dostosować lub chce przeżyć wakacyjną przygodę, romans bez planów na przyszłość (powody mogą być różne) to w czym problem?

Chcesz przeżyć wakacyjną przygodę to może dobrym rozwiązaniem będzie nurkowanie, albo wyjazd w ciekawe miejsca, może nauka gry w brydża. Kopulowanie dla zabawy to kiepska przygoda, przypomina to marcowe harce psów z suką pod płotem.

22 Ostatnio edytowany przez lovemurder (2013-08-03 16:26:18)

Odp: seks z mało znanym mężczyzna
adamajkis napisał/a:
lovemurder napisał/a:

Skoro wiem, że ktoś nie chce się angażować, potrafię się do tego dostosować lub chce przeżyć wakacyjną przygodę, romans bez planów na przyszłość (powody mogą być różne) to w czym problem?

Chcesz przeżyć wakacyjną przygodę to może dobrym rozwiązaniem będzie nurkowanie, albo wyjazd w ciekawe miejsca, może nauka gry w brydża. Kopulowanie dla zabawy to kiepska przygoda, przypomina to marcowe harce psów z suką pod płotem.

Ty sobie nurkuj, nawet w wannie jak masz taką ochotę smile Graj w PALANTA itd wink Twój cyrk, Twoje małpy, nic mi do tego smile
A ja bede jak suka z psem pod płotem big_smile
I uważam dyskusję za zamkniętą, bo nie zamierzam zaśmiecać autorce wątku pogadanką z Tobą. Chcesz to napisz maila.

23

Odp: seks z mało znanym mężczyzna
lovemurder napisał/a:

Ty sobie nurkuj, nawet w wannie jak masz taką ochotę smile Graj w PALANTA itd wink Twój cyrk, Twoje małpy, nic mi do tego smile
A ja bede jak suka z psem pod płotem big_smile
I uważam dyskusję za zamkniętą, bo nie zamierzam zaśmiecać autorce wątku pogadanką z Tobą. Chcesz to napisz maila.

Po co? Bedziesz się chwalić z kim ostatnio kopulowaś, jesli wogóle wiesz z kim. smile

24 Ostatnio edytowany przez lovemurder (2013-08-03 17:02:46)

Odp: seks z mało znanym mężczyzna
adamajkis napisał/a:
lovemurder napisał/a:

Ty sobie nurkuj, nawet w wannie jak masz taką ochotę smile Graj w PALANTA itd wink Twój cyrk, Twoje małpy, nic mi do tego smile
A ja bede jak suka z psem pod płotem big_smile
I uważam dyskusję za zamkniętą, bo nie zamierzam zamiecać autorce wątku pogadanką z Tobą. Chcesz to napisz maila.

Po co? Bedziesz się chwalić z kim ostatnio kopulowaś, jesli wogóle wiesz z kim. smile

Hahaha czy ja napisałam, że co weekend sypiam z kimś innym? To raczej Ty wkręciłeś  sobie, żeby mi dopiec i teraz piszesz już o czymś do czego nie masz podstaw. Szczeniacka i niskich lotów wypowiedź jak na takiego uduchowionego człowieka wink
Zawsze bawią mnie tacy internetowi, forumowi cwaniacy którzy za rozrywkę uwazają kłótnie i obrażanie innych smile A w rzeczywistości siedzą w gaciach przed kompem i układają już w myślach kolejny pseudo post pocisk smile
Filipie nie wyprowadzisz mnie z równowagi, bo zwyczajnie Twoje zdanie nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia smile Gdybym uważała Cię za jakikolwiek autorytet, którym najwidoczniej masz ambicję być może bym się przejęła smile Niestety.... Twoja opinia ma gówniane znaczenie, więc idź nauczać gdzie indziej smile

25 Ostatnio edytowany przez vinnga (2013-08-03 17:14:50)

Odp: seks z mało znanym mężczyzna
lovemurder napisał/a:
adamajkis napisał/a:
lovemurder napisał/a:

Ty sobie nurkuj, nawet w wannie jak masz taką ochotę smile Graj w PALANTA itd wink Twój cyrk, Twoje małpy, nic mi do tego smile
A ja bede jak suka z psem pod płotem big_smile
I uważam dyskusję za zamkniętą, bo nie zamierzam zamiecać autorce wątku pogadanką z Tobą. Chcesz to napisz maila.

Po co? Bedziesz się chwalić z kim ostatnio kopulowaś, jesli wogóle wiesz z kim. smile

Hahaha czy ja napisałam, że co weekend sypiam z kimś innym? To raczej Ty wkręciłeś  sobie, żeby mi dopiec i teraz piszesz już o czymś do czego nie masz podstaw.

Gdzie ja to napisałem, że sypiasz co weekend z kims innym? smile

Post edytowany z uwagi na osobiste wycieczki bez związku z tematem wątku. Mod. Vinnga

26

Odp: seks z mało znanym mężczyzna

Chciałam zauważyć, że ludzie są różni i mają różne priorytety na danym etapie życia. Nie każdy szuka związku, nie każdy chce się angażować uczuciowo - z różnych powodów. A jeśli ktoś nie chce się wiązać to ma żyć w celibacie aż mu się zdanie zmieni? Co złego jest w niezobowiązującym seksie między dwiema wolnymi osobami o podobnych oczekiwaniach?

Mam wrażenie, że z większą akceptacją spotyka się postawa (najczęściej męska) wciskania kobiecie tego co chce usłyszeć niż stwierdzenie z ust kobiety, że interesuje ją w danej relacji wyłącznie seks.

27

Odp: seks z mało znanym mężczyzna
vinnga napisał/a:

Chciałam zauważyć, że ludzie są różni i mają różne priorytety na danym etapie życia. Nie każdy szuka związku, nie każdy chce się angażować uczuciowo - z różnych powodów. A jeśli ktoś nie chce się wiązać to ma żyć w celibacie aż mu się zdanie zmieni? Co złego jest w niezobowiązującym seksie między dwiema wolnymi osobami o podobnych oczekiwaniach?

Mam wrażenie, że z większą akceptacją spotyka się postawa (najczęściej męska) wciskania kobiecie tego co chce usłyszeć niż stwierdzenie z ust kobiety, że interesuje ją w danej relacji wyłącznie seks.

Dokładnie smile
Ile jest przypadków skrzywdzonych i oszukanych kobiet, które są przekonane o tym, iż dana znajomość zmierza w kierunku związku, a tymczasem zostały potraktowane jak koło ratunkowe w okresie męskiej "posuchy"...

28

Odp: seks z mało znanym mężczyzna
pati31 napisał/a:

Adamjkis- nie kazda kobieta chce prac brudne gacie facetowi , facet jest potrzebny do przyjemnosci  , zaradnej kobiecie .

Szkoda, że tak dużo zaradnych kobiet wypłakuje się w działach dla samotnych mam. I dlaczego państwo lepiej traktuje dzieci samotnych mam niż te z pełnych rodzin?

29

Odp: seks z mało znanym mężczyzna
Drzazga napisał/a:
pati31 napisał/a:
adamajkis napisał/a:

Przyznam, że nie rozumiem, jak można kierować swoim życiem by doprowadzić się do stanu bycia zimną s....ką i do tego jeszcze chwalić się tym na forum?

Tak Lovemurder , ja tez ostatnio zaproponowalam facetowi , ze mozemy sie spotykac np: w hotelu , ten sie oburzyl , bo chcial sie angazowac .
Adamjkis- nie kazda kobieta chce prac brudne gacie facetowi , facet jest potrzebny do przyjemnosci  , zaradnej kobiecie .

hm , w takim razie najstarszy zawód świata ma świetlaną przyszłość.
Po co facetowi zadawać się z kobietą tylko dla jej przyjemności ??
lepiej z profesjonalistą !

Kobieta jak zaradna to sobie też znajdzie profesjonalistę.
Chyba że ta kobieta zaradność nazywa się... oszustwo ? sad
.

przyjemnosc maja oboje smile))
hehhehe:)) oj tam , oj tam:))
20lat- czlowiek wierzy w milosc i szuka jej
30plus- wie ze milosci nie ma smile)))

30 Ostatnio edytowany przez pati31 (2013-08-04 13:59:21)

Odp: seks z mało znanym mężczyzna
adamajkis napisał/a:
pati31 napisał/a:

Adamjkis- nie kazda kobieta chce prac brudne gacie facetowi , facet jest potrzebny do przyjemnosci  , zaradnej kobiecie .

Szkoda, że tak dużo zaradnych kobiet wypłakuje się w działach dla samotnych mam. I dlaczego państwo lepiej traktuje dzieci samotnych mam niż te z pełnych rodzin?

Ja ? placze? nie .......

Adam - kazdy ma swoje zycie i swoje sprawy , po 13 ltenim malzenstwie , nikt mnie nie zmusi do zwiazkow , a ze mezczyzni zazwyczaj wykorzystuja kobiety wiec dlaczego nie mozna na odwrot .
Na szczescie , moge sobie pozwolic na zycie w pojedynke , taki moj wybor .
Mam do niego prawo , i zeby nie bylo do wniesienia lodowki i innych meskich prac sa fachowcy , budowlancy itp..
Widzisz nie kazda kobieta swoja wartosc mierzy mezczyznami , sa wazniejsze i ambitniejsze zajecia niz  sluzenie facetowi , ktory za piec lat i tak albo zostanie lezec na kanapie , albo zacznie zdradzac.
CO to , to nie

31 Ostatnio edytowany przez Drzazga (2013-08-04 14:19:12)

Odp: seks z mało znanym mężczyzna
pati31 napisał/a:

Mam do niego prawo , i zeby nie bylo do wniesienia lodowki i innych meskich prac sa fachowcy , budowlancy itp..
Widzisz nie kazda kobieta swoja wartosc mierzy mezczyznami , sa wazniejsze i ambitniejsze zajecia niz  sluzenie facetowi , ktory za piec lat i tak albo zostanie lezec na kanapie , albo zacznie zdradzac.
CO to , to nie

współczuję Ci... masz wypatrzone spojrzenie na miłość między kobietą a mężczyzną.
Cóż trafiłaś na wybrakowany model, ale to nie znaczy że "wszyscy faceci to świnie".
piszesz że 30+ wie że miłości nie ma... naprawdę życzę Ci żeby udało Ci się zmienic zdanie na ten temat.
Faceci potrzebni są tylko do wniesienia lodówki i "męskich" (?? seksizm ?!?!) prac, no chyba nie tylko..skoro przyznałaś się do umawiania z kimś w hotelu. (chyba że dla zakresu "męskich" prac) smile

Ale tak bez emocji ??
naprawdę, nie ujmując Tobie, wolałbym spotykać się z profesjonalistką w celu seksu bez zobowiązań, bez miłości, niż z kobietą potrzebującej zaspokojenia doraźnych potrzeb.
Dla Ciebie też chyba bardziej satysfakcjonujące, dla seksu bez podtekstów emocjonalnych, byłyby spotkania z profesjonalistą niż z z kimś kto nie wiadomo jak się wywiąże z obowiązków. Takie kupowanie kota w worku. Bez referencji sad
Nie sądzisz ?

32

Odp: seks z mało znanym mężczyzna

Dla mnie ten wątek jest bardzo smutny. Doprowadzenie się do stanu, który już wcześniej oceniłem w mocnych słowach, jest trochę przerażający i sprzeczny z naturą człowieka. Świadczy on o upadku takiej osoby. Niestety to stan przejściowy, prowadzący do innych poważnych problemów w życiu.
Gdy czytam takie wątki irytacja łączy się z żalem, nie można żyć cynizmem, to zawsze ma krótkie nogi.

33

Odp: seks z mało znanym mężczyzna

Drzazga lepiej miec stalego partnera do przyjemnosci niz chodzic po burdelach ,ale coz poziom , poziomowi nie rowny prawda?
Adam mylisz sie , zyc wlasnym zyciem , a cynizmem do dwie rozne sprzecznosci.

34

Odp: seks z mało znanym mężczyzna

Moze jestem staroswiecka, ale dla mnie przygodny seks jest oznaka braku szacunku zrowno dla siebie samego , jak i dla partnera. Rozumiem, ze rozni ludzie maja rozne preferencje, ale mimo wszystko, seks "dla zabawy" z kims, kogo sie wlasciwie nie zna budzi we mnie pewien niesmak. Ale jak juz to zostalo powiedzane, rozni ludzie maja rozne upodobania...

35

Odp: seks z mało znanym mężczyzna
pati31 napisał/a:

Drzazga lepiej miec stalego partnera do przyjemnosci niz chodzic po burdelach ,ale coz poziom , poziomowi nie rowny prawda?

Dlaczego lepiej miec stałego partnera do przyjemności zamiast profesjonalisty ?
sama przyznajesz że poziom poziomowi nierówny ....
Kwestia kasy ?
stały partner do przyjemności też kosztuje, zresztą można mieć stałego profesjonalistę do przyjemności...
Naprawdę nie rozumiem Twoich przesądów. Trąci bigoterią....
Jaka to przewagę ma partner do przyjemności amator na profesjonalistą ??

36

Odp: seks z mało znanym mężczyzna
Drzazga napisał/a:
pati31 napisał/a:

Drzazga lepiej miec stalego partnera do przyjemnosci niz chodzic po burdelach ,ale coz poziom , poziomowi nie rowny prawda?

Dlaczego lepiej miec stałego partnera do przyjemności zamiast profesjonalisty ?
sama przyznajesz że poziom poziomowi nierówny ....
Kwestia kasy ?
stały partner do przyjemności też kosztuje, zresztą można mieć stałego profesjonalistę do przyjemności...
Naprawdę nie rozumiem Twoich przesądów. Trąci bigoterią....
Jaka to przewagę ma partner do przyjemności amator na profesjonalistą ??

Wybacz stary, ale skoro nie rozumiesz ideologii myślenia takich osób jak Pati31, no to wystawiasz o sobie bardzo marną wizytówkę, by nie powiedzieć dosadniej jaki jesteś.... .
Jedno jest pewne, jesteś cyniczny - czyli, obnosząc się mianem znawcy ceny tego tematu alkowy. Ale w konfrontacji z jego wartością dla innych ludzi, jesteś zielony.

Nie wszystkich rajcuje partnerka "wielokrotnego, przechodniego użytku" od tej stałej. I odwrotnie jeszcze bardziej, z punktu widzenia kobiety o partnerze. Może trudno to pojąć i zrozumieć ale takie są fakty. Higiena i czystość w kontaktach intymnych to dla wielu priorytet. Nie kasy a higieny, bo za kasę zdrowia sobie potem nie kupisz... ot, co.

37

Odp: seks z mało znanym mężczyzna
bags napisał/a:
Drzazga napisał/a:
pati31 napisał/a:

Drzazga lepiej miec stalego partnera do przyjemnosci niz chodzic po burdelach ,ale coz poziom , poziomowi nie rowny prawda?

Dlaczego lepiej miec stałego partnera do przyjemności zamiast profesjonalisty ?
sama przyznajesz że poziom poziomowi nierówny ....
Kwestia kasy ?
stały partner do przyjemności też kosztuje, zresztą można mieć stałego profesjonalistę do przyjemności...
Naprawdę nie rozumiem Twoich przesądów. Trąci bigoterią....
Jaka to przewagę ma partner do przyjemności amator na profesjonalistą ??

Wybacz stary, ale skoro nie rozumiesz ideologii myślenia takich osób jak Pati31, no to wystawiasz o sobie bardzo marną wizytówkę, by nie powiedzieć dosadniej jaki jesteś.... .
Jedno jest pewne, jesteś cyniczny - czyli, obnosząc się mianem znawcy ceny tego tematu alkowy. Ale w konfrontacji z jego wartością dla innych ludzi, jesteś zielony.

Nie wszystkich rajcuje partnerka "wielokrotnego, przechodniego użytku" od tej stałej. I odwrotnie jeszcze bardziej, z punktu widzenia kobiety o partnerze. Może trudno to pojąć i zrozumieć ale takie są fakty. Higiena i czystość w kontaktach intymnych to dla wielu priorytet. Nie kasy a higieny, bo za kasę zdrowia sobie potem nie kupisz... ot, co.

Bags, o czym Ty piszesz ?? chyba sam nie dokładnie wiesz,,, ale.
- nie jestem cyniczny,
- znawca tematu ??? nie mam takich ambicji.
ideologie myślenia (?? chyba sposób myślenia ) Pat31 staram się zrozumieć, zadając pytania w czym dla hniej jest róznica.

Kwestii higieny i zdrowia spodziewałem sie.
Odpowiedź - profesjonalista daje większa pewność na higienę niż amator. Wszak jest profesjonalista, to jego zawód. Amator może sobie chodzić w tych samych slipach nawet trzeci dzień, nie mówiąc o podmywaniu się smile
Dla profesjonalisty ... niewybaczalne.
Co do ryzyka załapania choróbska... amator - przechodni "stały" partner do przyjemności wcale nie oznacza mniejszego ryzyka.

Gdzie jest różnica ????
W czym amator od przyjemności jest lepszy ????

Pomoże mi ktoś to zrozumieć czy znowu jakiś bufon będzie się nadymał ? sad

38

Odp: seks z mało znanym mężczyzna
pati31 napisał/a:

Adam mylisz sie , zyc wlasnym zyciem , a cynizmem do dwie rozne sprzecznosci.

Dlaczego tak sądzisz? Ludzie cyniczni to egoiści, żyjący właśnie własnym życiem, nie zwracający uwagi na otoczenie, do granic mozliwości lubujący się we własnym ego. Gdzie tu sprzecznosc?
Przepraszam ale prosze nie mówić do mnie Adam, specjalnie w opsie prosze o FIlip, nieszczęsliwie ten nick został już zajęty. smile

39

Odp: seks z mało znanym mężczyzna
bags napisał/a:
Drzazga napisał/a:
pati31 napisał/a:

Drzazga lepiej miec stalego partnera do przyjemnosci niz chodzic po burdelach ,ale coz poziom , poziomowi nie rowny prawda?

Dlaczego lepiej miec stałego partnera do przyjemności zamiast profesjonalisty ?
sama przyznajesz że poziom poziomowi nierówny ....
Kwestia kasy ?
stały partner do przyjemności też kosztuje, zresztą można mieć stałego profesjonalistę do przyjemności...
Naprawdę nie rozumiem Twoich przesądów. Trąci bigoterią....
Jaka to przewagę ma partner do przyjemności amator na profesjonalistą ??

Wybacz stary, ale skoro nie rozumiesz ideologii myślenia takich osób jak Pati31, no to wystawiasz o sobie bardzo marną wizytówkę, by nie powiedzieć dosadniej jaki jesteś.... .
Jedno jest pewne, jesteś cyniczny - czyli, obnosząc się mianem znawcy ceny tego tematu alkowy. Ale w konfrontacji z jego wartością dla innych ludzi, jesteś zielony.

Nie wszystkich rajcuje partnerka "wielokrotnego, przechodniego użytku" od tej stałej. I odwrotnie jeszcze bardziej, z punktu widzenia kobiety o partnerze. Może trudno to pojąć i zrozumieć ale takie są fakty. Higiena i czystość w kontaktach intymnych to dla wielu priorytet. Nie kasy a higieny, bo za kasę zdrowia sobie potem nie kupisz... ot, co.

Bags lowiam smile))

40

Odp: seks z mało znanym mężczyzna
adamajkis napisał/a:
pati31 napisał/a:

Adam mylisz sie , zyc wlasnym zyciem , a cynizmem do dwie rozne sprzecznosci.

Dlaczego tak sądzisz? Ludzie cyniczni to egoiści, żyjący właśnie własnym życiem, nie zwracający uwagi na otoczenie, do granic mozliwości lubujący się we własnym ego. Gdzie tu sprzecznosc?
Przepraszam ale prosze nie mówić do mnie Adam, specjalnie w opsie prosze o FIlip, nieszczęsliwie ten nick został już zajęty. smile

Filip nie jestem cyniczna......... , ani egoistka:)))
Musialbys mnie poznac ................

41 Ostatnio edytowany przez pati31 (2013-08-05 15:33:34)

Odp: seks z mało znanym mężczyzna
Drzazga napisał/a:
bags napisał/a:
Drzazga napisał/a:

Dlaczego lepiej miec stałego partnera do przyjemności zamiast profesjonalisty ?
sama przyznajesz że poziom poziomowi nierówny ....
Kwestia kasy ?
stały partner do przyjemności też kosztuje, zresztą można mieć stałego profesjonalistę do przyjemności...
Naprawdę nie rozumiem Twoich przesądów. Trąci bigoterią....
Jaka to przewagę ma partner do przyjemności amator na profesjonalistą ??

Wybacz stary, ale skoro nie rozumiesz ideologii myślenia takich osób jak Pati31, no to wystawiasz o sobie bardzo marną wizytówkę, by nie powiedzieć dosadniej jaki jesteś.... .
Jedno jest pewne, jesteś cyniczny - czyli, obnosząc się mianem znawcy ceny tego tematu alkowy. Ale w konfrontacji z jego wartością dla innych ludzi, jesteś zielony.

Nie wszystkich rajcuje partnerka "wielokrotnego, przechodniego użytku" od tej stałej. I odwrotnie jeszcze bardziej, z punktu widzenia kobiety o partnerze. Może trudno to pojąć i zrozumieć ale takie są fakty. Higiena i czystość w kontaktach intymnych to dla wielu priorytet. Nie kasy a higieny, bo za kasę zdrowia sobie potem nie kupisz... ot, co.

Bags, o czym Ty piszesz ?? chyba sam nie dokładnie wiesz,,, ale.
- nie jestem cyniczny,
- znawca tematu ??? nie mam takich ambicji.
ideologie myślenia (?? chyba sposób myślenia ) Pat31 staram się zrozumieć, zadając pytania w czym dla hniej jest róznica.

Kwestii higieny i zdrowia spodziewałem sie.
Odpowiedź - profesjonalista daje większa pewność na higienę niż amator. Wszak jest profesjonalista, to jego zawód. Amator może sobie chodzić w tych samych slipach nawet trzeci dzień, nie mówiąc o podmywaniu się smile
Dla profesjonalisty ... niewybaczalne.
Co do ryzyka załapania choróbska... amator - przechodni "stały" partner do przyjemności wcale nie oznacza mniejszego ryzyka.

Gdzie jest różnica ????
W czym amator od przyjemności jest lepszy ????

Pomoże mi ktoś to zrozumieć czy znowu jakiś bufon będzie się nadymał ? sad

Drzazga mialam mniej partnerow niz nie jedna 16 latka w tych czsach , maz jeden , kochanek  drugi .
Bedzie kilkuletnim , chyba , ze sie otworze na niego ( w co watpie , bo niechce) . skoncz prosze Cie .
Bo Ci ktorzy mnie znaja po za forum wiedza , ze prostytutek sie nie porownuje z kobietami , wiec skoncz naprawde .
Mezczyzna moze oszukwiac zone , mezczyzna moze ......................moze.........
Kobieta jesli jest niezalezna juz jest beeeee, to nie jest fajne .
Dlatego uwazam ta dyskusje za zakmnieta.

42

Odp: seks z mało znanym mężczyzna
Drzazga napisał/a:
pati31 napisał/a:

Drzazga lepiej miec stalego partnera do przyjemnosci niz chodzic po burdelach ,ale coz poziom , poziomowi nie rowny prawda?

Dlaczego lepiej miec stałego partnera do przyjemności zamiast profesjonalisty ?
sama przyznajesz że poziom poziomowi nierówny ....
Kwestia kasy ?
stały partner do przyjemności też kosztuje, zresztą można mieć stałego profesjonalistę do przyjemności...
Naprawdę nie rozumiem Twoich przesądów. Trąci bigoterią....
Jaka to przewagę ma partner do przyjemności amator na profesjonalistą ??

Bo bardziej mnie interesuje facet , ktory poswiecil sie karierze zawodowej jak ja , niz meska prostytutka smile

43

Odp: seks z mało znanym mężczyzna
pati31 napisał/a:
Drzazga napisał/a:
pati31 napisał/a:

Drzazga lepiej miec stalego partnera do przyjemnosci niz chodzic po burdelach ,ale coz poziom , poziomowi nie rowny prawda?

Dlaczego lepiej miec stałego partnera do przyjemności zamiast profesjonalisty ?
sama przyznajesz że poziom poziomowi nierówny ....
Kwestia kasy ?
stały partner do przyjemności też kosztuje, zresztą można mieć stałego profesjonalistę do przyjemności...
Naprawdę nie rozumiem Twoich przesądów. Trąci bigoterią....
Jaka to przewagę ma partner do przyjemności amator na profesjonalistą ??

Bo bardziej mnie interesuje facet , ktory poswiecil sie karierze zawodowej jak ja , niz meska prostytutka smile

zaraz, zaraz, czy to znaczy że w facecie szukasz czegoś więcej niż tylko "partnerstwa do przyjemności" ?

44

Odp: seks z mało znanym mężczyzna

Dla mnie to jest przerażające, że dziś ludzie pozbywają się wszelkich wartości. Nie rozumiem jak można puszczać się z pierwszym lepszym gościem, którego ledwo znamy. To jest zwykła prostytucja tyle, że za darmo. To jeszcze nawet gorzej bo prostytutka przynajmniej weźmie kase i zarabia z przymusu bądź nie na życie. Ale za darmoche??? Czy Wy nie macie do siebie resztek szacunku? Takie tłumaczenie, że robi się takie coś dla zabawy czy przyjemności jest oburzające. Mi by było wstyd! Potwornie wstyd! Dziwię się, że tyle ludzi tutaj na forum popiera takie zachowanie Żal hmm

45

Odp: seks z mało znanym mężczyzna

Powiem wam szczerze, że strasznie mnie ten wątek ubawił. I fakt z jakim zacietrzewieniem wypowiadają się różnej maści moralizatorzy jest w tym najlepszy. Jak żyję, tak jeszcze nie widziałem na oczy, aby taki moralizator (lub moralizatorka) był atrakcyjny seksualnie dla innego człowieka. No po prostu nie widziałem, ani nawet nie słyszałem o czymś takim. Ludzie atrakcyjni, wzbudzający sobą zainteresowanie płci przeciwnej (lub tej samej, co kto lubi) jakoś nie mają takich zapędów.

Już jakiś czas temu, w innym wątku o podobny wydźwięku, doszliśmy większą grupą osób do wniosku, że za tymi całymi "zasadami moralnymi" tudzież "wyższymi ideałami" kryją się najczęściej słabości, lęki, porażki i kompleksy.

I jak zaczną się szczegółowe pytania to i tutaj zacznie być podobnie - albo wykręty i zmiana tematu z powodu niemożności odpowiedzenia na postawione pytanie, albo ataki personalne. To taki stale powtarzający się schemat w tego typu wypadkach.


madamepucha - chcesz to korzystaj. Jeśli oboje jesteście singlami i wam obojgu taki układ pasuje, to pies z kulawą nogą trącał całą resztę ludzi i ich zazdrość, bo też by tak chcieli, ale nie mają z kim.

46

Odp: seks z mało znanym mężczyzna

Bardzo byś się zdziwił yoghurt007. Jestem uważana, za bardzo atrakcyjną kobietę i mam bardzo duże powodzenie. Mam wspaniałych rodziców, którzy wpajali mi wartości od najmłodszych lat i dzięki temu wyrosłam na wartościową osobę z zasadami moralnymi!

47

Odp: seks z mało znanym mężczyzna

Sama zaledwie wczoraj nie zrobiłam czegoś dla zabawy wink Grunt żeby się nie zakochać

Jednak fajnie jest się zakochać.

Tak Lovemurder , ja tez ostatnio zaproponowalam facetowi , ze mozemy sie spotykac np: w hotelu , ten sie oburzyl , bo chcial sie angazowac .

Hehehe! A to dopiero historia. Oburzył się. smile smile Przyznaję jednak, że hotel kojarzy się ze "spotkaniem na godziny", więc ktoś mógłby poczuć się urażony.

20lat- czlowiek wierzy w milosc i szuka jej
30plus- wie ze milosci nie ma smile)))

20plus -- można wierzyć, że związek jest fajny, spędzanie z kimś 100% czasu jest super, a potem się okazuje, że wcale tak nie jest. Pewna starsza kobieta powiedziała "Nie masz pojęcia jak trudno jest być z jedną osobą przez tyle lat.". 30plus -- jednak wierzę że miłość istnieje. Najpierw się zakochujesz, potem emocje opadają i potem nic nie zostaje, albo coś co niektórzy nazywają trwałą przyjaźnią. Ale jeśli problemy drugiej osoby Cię smucą, a sukcesy drugiej osoby cieszą, a te uczucia są tak samo wartościowe jakby to były twoje sukcesy/porażki, to chyba jest miłość, prawda?

48

Odp: seks z mało znanym mężczyzna
dzidzia napisał/a:

Bardzo byś się zdziwił yoghurt007. Jestem uważana, za bardzo atrakcyjną kobietę i mam bardzo duże powodzenie. Mam wspaniałych rodziców, którzy wpajali mi wartości od najmłodszych lat i dzięki temu wyrosłam na wartościową osobę z zasadami moralnymi!

Twoje zasady - twoja sprawa. Kiedy narzucasz je innym i kiedy negatywnie oceniasz wszelkie odstępstwa od nich, to co czyni cię tak "wspaniale wychowaną" ? Czy ubliżając innym ludziom, o innym podejściu do seksu sama czujesz się lepiej? Jeśli nie, to czemu jednak to robisz? Gdzie w takim zachowaniu jest ta "wartościowa osoba z zasadami moralnymi" ? I jakie one są, że w twoim odczuciu jesteś niewątpliwie lepsza, a inni gorsi?

49

Odp: seks z mało znanym mężczyzna
yoghurt007 napisał/a:
dzidzia napisał/a:

Bardzo byś się zdziwił yoghurt007. Jestem uważana, za bardzo atrakcyjną kobietę i mam bardzo duże powodzenie. Mam wspaniałych rodziców, którzy wpajali mi wartości od najmłodszych lat i dzięki temu wyrosłam na wartościową osobę z zasadami moralnymi!

Twoje zasady - twoja sprawa. Kiedy narzucasz je innym i kiedy negatywnie oceniasz wszelkie odstępstwa od nich, to co czyni cię tak "wspaniale wychowaną" ? Czy ubliżając innym ludziom, o innym podejściu do seksu sama czujesz się lepiej? Jeśli nie, to czemu jednak to robisz? Gdzie w takim zachowaniu jest ta "wartościowa osoba z zasadami moralnymi" ? I jakie one są, że w twoim odczuciu jesteś niewątpliwie lepsza, a inni gorsi?

yoghurt  - Twoje zasady, Twoja sprawa.

Nie nakazuj wszystkim się z Tobą zgodzić, nie masz monopolu na prawdę.
Nie obrażaj tych którzy maja inne poglądy niz Ty.
Więcej tolerancji.

- dzidzia określiła swój pogląd,
- Ty stwierdziłeś ze takie poglądy maja tylko "ułomni".
-  wyśmiałes jej wychowanie, dodając cudzysłow do słowa - wspaniałe

Kto wmusza innym poglądy wyśmiewa sie z nich ??
Kto natrętnie wmusza innych swoje poglady  ?
TY.

Nie pisz w cudzysłowu ze dzidzia jest "wspaniale wychowana"
Ten cudzysłów powinien dotyczyć Ciebie.
Wychowania z pogardą dla tych którzy mają inne poglądy.

50

Odp: seks z mało znanym mężczyzna

Problem w tym, że nikogo nie obrażam. Podsumowałem jedynie tutejszą aktywność "moralizatorów".

Inny pogląd można mieć - ale nie nakazuje innym myśleć tak samo jak ja. Mało tego, nie mówię tutaj o jakichś ideałach, wyższych wartościach moralnych itp. Co jest znamienne dla "moralizatorów". Nie pisze o puszczaniu się, chyba że jest to układ seks za pieniądze, co jest definicją puszczania się, podobnie jak przypadkowy seks dla sportu z nieznajomymi na pochlejparty. To jest prosty układ, w którym nikt nikogo nie oszukuje.

Nie uważam się przy tym za lepszego. Nigdzie nie pisałem o moim wychowaniu. A tutaj z jednej strony mamy "puszczanie się", a z drugiej "moralność i dobre wychowanie".

51

Odp: seks z mało znanym mężczyzna

yogurht, tak, tak,  dorysuj sobie aureolkę nad głową.

52

Odp: seks z mało znanym mężczyzna

Myslicie, ze swiat bylby lepszy, gdyby wszyscy mieli takie same poglady?
O co ta wojna? Moralnosc i zasady to tez pojecie ktore zmniesci w sobie wiele odcieni jednego koloru. Wiemy czego NIE robi czlowiek, ktory szczyci sie, ze jest dobrym czlowiekiem. Co do tego co on robi - tu juz jest chyba wieksze spektrum zachowan.
Ilu partnerow i na jak dlugo mozna miec, zeby jeszcze zaslugiwac na miano porzadnego? Jednego na cale zycie? Dwoch?
Jesli sie przespimy z kims raz nikogo przy tym nie krzywdzac juz nie bedziemy dobrymi ludzmi?
Powiem szczerze, ze nie rozumiem o co ta wojna.
O ile zrozumialam, ona jest wolna i on tez - czyli dysponuja soba w tym momencie.
Nie wolno im sie ze soba przespac bo zasluza na miano meskiej i zenskiej prostytutki, tak?
Czy to nie jest krzywdzace?

53

Odp: seks z mało znanym mężczyzna
Miriamm napisał/a:

Powiem szczerze, ze nie rozumiem o co ta wojna.
O ile zrozumialam, ona jest wolna i on tez - czyli dysponuja soba w tym momencie.
Nie wolno im sie ze soba przespac bo zasluza na miano meskiej i zenskiej prostytutki, tak?
Czy to nie jest krzywdzace?

Nie, nie zrozumiałaś.
Nie o to toczy sie wojna.

Poczytaj jeszcze raz.

54

Odp: seks z mało znanym mężczyzna

Drzazga,
to ponizej pasa odsylac mnie do tekstu raz jeszcze. Jak ja zrozumialam to juz wiesz, bo przeczytalas. Uwazasz, ze jak przeczytam drugi raz, to mnie oswieci i zrozumiem co innego?
Moze zyczliwiej byloby jednak wyluszczyc mi Twoj punkt widzenia - ktory najwyrazniej zle zrozumialam?
Zyczliwosci do siebie nawzajem chyba nam nie brakuje, choc wymiana zdan jest ostra?

55 Ostatnio edytowany przez Drzazga (2013-08-06 12:26:34)

Odp: seks z mało znanym mężczyzna

Miriam, życzliwość jak najbardziej.
Ale zadanie każdy powinien odrobić sam.

spór nie toczy sie o to że ktoś się z kimś "prześpi".
Spór dotyczy :
- czy jeżeli ktoś z kimś się prześpi bez uczuć, dla przyjemności, zwykłe zaspokojenie chuci,

to takie zachowanie jest jak najbardziej w porządku , czy też nie ?
Jeżeli jest jak najbardziej w porządku, to:
- w czym ( i o ile w góle ?) takie zachowanie rożni się od seksu za kasę,
i wątek który mnie zaciekawił :
- dlaczego lepiej do seksu na przyjemność dobrać sobie amatora aniżeli profesjonalistę >
Byłem życzliwszy ?

Miriamm napisał/a:

Drzazga,
to ponizej pasa odsylac mnie do tekstu raz jeszcze.

przepraszam, to nieporozumienie, nie miałem zamiaru sugerować czegokolwiek poniżej pasa !!!

56

Odp: seks z mało znanym mężczyzna
drzazga napisał/a:

- w czym ( i o ile w góle ?) takie zachowanie rożni się od seksu za kasę

- dlaczego lepiej do seksu na przyjemność dobrać sobie amatora aniżeli profesjonalistę >

Wg mnie nie uwzględniłeś jednej, dość istotnej rzeczy - autorka nie chce uprawiać seksu "dla przyjemnosci" z byle kim, byleby się zaspokoić. Nie szuka seksu dla zabawy samego w sobie. Jej chodzi o seks z KONKRETNYM facetem, który wpadł jej w oko i pociąga ją seksualnie, z wzajemnoscią zresztą. Są dorośli, wolni, nikomu tym krzywdy nie zrobią.. więc co w tym złego?

Dla mnie istnieje wyraźna różnica, pomiędzy sytuacją gdy dwoje ludzi czuje do siebie pociąg i z tego powodu idą do łóżka, a pomiędzy sytuacją gdy komus po prostu chce sie .... i robi to z kim popadnie.

W tej drugiej sytuacji twoje spostrzeżenia uważam za jak najbardziej trafne.

57 Ostatnio edytowany przez pati31 (2013-08-06 15:23:36)

Odp: seks z mało znanym mężczyzna

Mi drodzy forumowicze , bardziej chodzilo o zwiazek bez zobowiazan , jak o przygodny sex , z ktorego nie korzystam.
Po prostu z nikim nie zamieszkam juz i wiem o tym.
Mam 33 lata i mase sily , by zyc. to moje zdanie .
Zalezy mi na spotkaniach z jedna osoba w iwadomym celu , ale nie tylko , musze sie tez dogadac z mezczyzna , przyjazn byc moze wynikla by z takiego ukladu stalego.
Jak zwykle zle zostaly odebrane intencje ........
Ile ludzi tyle spojrzen , nikt z nas nie ma na to wplywu.

Szanuje inne , spojrzenia , nie jestem chamska wobec odmiennych pogladow., jestem fair wobec innych nigdy nie zdradzilam nie oszukalam ,. strama sie mowic wprost i otwarcie .
To , ze mam inny poglad na zycie nie zanczy ze nie mam zasad , mam i to bardzo twarde.
I tu nie chodzi o wartosci , ale o czas , nie poswiece prywatnego czasu mezczyznie na codzien i niech sobie kazdy mysli co chce.

58

Odp: seks z mało znanym mężczyzna

z nikim nie zamieszkam juz i wiem o tym. Mam 33 lata i mase sily ... Zalezy mi na spotkaniach z jedna osoba w iwadomym celu , ale nie tylko , musze sie tez dogadac z mezczyzna , przyjazn byc moze wynikla by z takiego ukladu stalego.

No i w pełni się z Tobą zgadzam. Gdybym teraz był sam to właśnie tak bym się ustawił. Sam mieszkał, a miał przyjaciółki. Tak, tak -- przyjaciółki, bliskie, które znają mnie a ja znam je. I seks bym z nimi uprawiał.

59 Ostatnio edytowany przez pati31 (2013-08-06 15:34:19)

Odp: seks z mało znanym mężczyzna
kenobi napisał/a:

z nikim nie zamieszkam juz i wiem o tym. Mam 33 lata i mase sily ... Zalezy mi na spotkaniach z jedna osoba w iwadomym celu , ale nie tylko , musze sie tez dogadac z mezczyzna , przyjazn byc moze wynikla by z takiego ukladu stalego.

No i w pełni się z Tobą zgadzam. Gdybym teraz był sam to właśnie tak bym się ustawił. Sam mieszkał, a miał przyjaciółki. Tak, tak -- przyjaciółki, bliskie, które znają mnie a ja znam je. I seks bym z nimi uprawiał.

Jesli sie jest wolnym  , puki sie nikogo , nie krzywdzi , plus samego siebie  ,wszystko jest na swoim miejscu .
Dokladnie chodzi mi o jednego "przyjaciela " .

60 Ostatnio edytowany przez kenobi (2013-08-06 15:37:11)

Odp: seks z mało znanym mężczyzna

Nie chcę pati mędrkować, ale jak ten jeden przyjaciel będzie miał dwie przyjaciółki, to jak się poczujesz? A jak będziesz miała jednego przyjaciela, to czy nie zaczniesz od niego wymagać? Np. dyspozycyjności? A czy on nie będzie względem Ciebie zaborczy, zazdrosny...

61 Ostatnio edytowany przez pati31 (2013-08-06 15:49:14)

Odp: seks z mało znanym mężczyzna
kenobi napisał/a:

Nie chcę pati mędrkować, ale jak ten jeden przyjaciel będzie miał dwie przyjaciółki, to jak się poczujesz? A jak będziesz miała jednego przyjaciela, to czy nie zaczniesz od niego wymagać? Np. dyspozycyjności? A czy on nie będzie względem Ciebie zaborczy, zazdrosny...

Nie bylabym zazdrosna o przyjaciolki parntera , z ktorym
-dajmy raz w miesiacu spedzilabym  fajny weekend i nie czesciej .
Urwalabym kontakt , jesli przyjaciel za bardzo wchodzil by w moje zycie .
Co tez ostatnio przezylam..
Ta mysl we mnie dojrzewala dlugo Kenobi , nie jestem samotna , mam malo czasu ( teraz kontuzja kolana ) , mam synow , duzo pracy.
Mezczyzna nie jest wyznacznikiem wartosci dla mnie .
Jesli zakochala bym sie ............wtedy pewnie powiedzilabym wprost , ze cos zaiskrzylo i co z tym robimy jesli urywamy kontakt to ok ..........

Dodam , ze szanuje zwiazki , zwiazek ktory sie rozwija pod kazdym wzgledem , jest niesamowicie ekscytujacym przezyciem.
Jednak trudno jest znalesc odpowiedniego partnera , a nie kazdy ma czas i checi , na ciagle proby..........

62

Odp: seks z mało znanym mężczyzna

Drzazga,

ponizej pasa w tym nonsensie moze byc ;-)

Co do reszty, jednak zrozumialam. Ponizej jest wlasnie o tym!
A ja tez chcialam powiedziec, ze seks dla przyjemnosci gdy sie nikogo nie krzywdzi jest ok.
A w malzenstwie seks nie jest dla przyjemnosci?
Oczywiscie, ze uklad moze sie skomplikowac na wiele sposobow. Tak samo jak uklad narzeczenski, malzenski i nie wiem jaki jeszcze.
Niestety, czytajac watki na tym forum dochodze do wniosku, ze kazdy predzej czy pozniej i tak albo skrzydzi, albo zostanie skrzywdzony albo jedno i drugie. sic!

63

Odp: seks z mało znanym mężczyzna

Ja Cię całkowicie rozumiem. Chciałem wiedzieć jak podchodzisz do tej "domniemanej wierności" -- bo takie coś się tworzy jakby samo... jak się dwoje za bardzo zżyje, to potem w domyśle jest wierność. No i trzeba zaangażowanie zbalansować... też racja.

cos zaiskrzylo i co z tym robimy jesli urywamy kontakt to ok

Hehehe! Ale tym to mnie rozbiłaś kompletnie. Przecież jak się jest zakochanym, to jest super, prawda? Nawet jak jednostronnie, a ta druga osoba wciąż chce się spotykać. Osoba A się zakochała i mówi osobie B "Zakochałam się w Tobie", a osoba B mówi "Sorki... ale ja w Tobie nie jestem zakochany, podobasz mi się, miło spędzamy czas, ale nie jest tak, że ciągle o Tobie myślę". No i osoby A i B dalej żyją po przyjacielsku.

Urwalabym kontakt , jesli przyjaciel za bardzo wchodzil by w moje zycie .
Co tez ostatnio przezylam..

A postawienie granic nie pomogło, tylko trzeba było urwać kontakt... chyba jesteś bardzo brutalna.

64

Odp: seks z mało znanym mężczyzna
kenobi napisał/a:

Ja Cię całkowicie rozumiem. Chciałem wiedzieć jak podchodzisz do tej "domniemanej wierności" -- bo takie coś się tworzy jakby samo... jak się dwoje za bardzo zżyje, to potem w domyśle jest wierność. No i trzeba zaangażowanie zbalansować... też racja.

cos zaiskrzylo i co z tym robimy jesli urywamy kontakt to ok

Hehehe! Ale tym to mnie rozbiłaś kompletnie. Przecież jak się jest zakochanym, to jest super, prawda? Nawet jak jednostronnie, a ta druga osoba wciąż chce się spotykać. Osoba A się zakochała i mówi osobie B "Zakochałam się w Tobie", a osoba B mówi "Sorki... ale ja w Tobie nie jestem zakochany, podobasz mi się, miło spędzamy czas, ale nie jest tak, że ciągle o Tobie myślę". No i osoby A i B dalej żyją po przyjacielsku.

Urwalabym kontakt , jesli przyjaciel za bardzo wchodzil by w moje zycie .
Co tez ostatnio przezylam..

A postawienie granic nie pomogło, tylko trzeba było urwać kontakt... chyba jesteś bardzo brutalna.

Nie pomoglo Kenobi .

Mysle , ze nie potrzebna jest , az tak doglebna analiza , moich pogladow .
To zycie zmienia ludzi .....

65

Odp: seks z mało znanym mężczyzna

Mysle , ze nie potrzebna jest , az tak doglebna analiza , moich pogladow .
To zycie zmienia ludzi .....

Wybacz, nie chciałem Cię tutaj publicznie analizować, ale wybrałaś pewne rozwiązania, które wg mnie są dobrą drogą i chicałem takie rozwiązania bliżej poznać.

Posty [ 1 do 65 z 145 ]

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » seks z mało znanym mężczyzna

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024