Temat: Tanie a Dobre Perfumy

Dziewczyny jakie byscie poleciły tanie, fajne, długotrwałe perfumy? .. ceny sklepowe perfum mnie przerażają ;/

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Tanie a Dobre Perfumy

to zależy do jakiej kwoty byłabyś gotowa je zakupić wink ja tam tez nie przepłacam bo mnie nie stać, zazwyczaj kupuje takie za 70-80 zł albo i taniej wink gustuję w Pumie, Christinie Aguilerze, C-tru, Bruno Bananim itd wink i zawsze jestem zadowolona a i moja kieszen nie cierpi! fakt być może nie są to najbardziej długotrwałe marki ale zapach jest ładny i przecież zawsze mogę zabrać je ze sobą i psiknąć się w ciągu dnia wink

p.s jak znam nasze forumowiczki to zaraz Ci któraś zaproponuje perfumy pewnej firmy, której zapachy inspirowane są tymi najlepszymi.. wink

no ale to już jak kto lubi wink

wg mnie można znaleźć dobre perfumy za niewielką kwotę!

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

3

ja zawsze kupuje podrubki wole wydać 20 zł niż 200 zł, rok temu zakupiłam Dolce i gabbane za 17,50 150ml i pachnie dłużej niż orginał... teraz dostałam z turcji niby orginał Angel <słodki zapach> boski po prostu:)

...::kochać i kochanym być to słowa dla których warto żyć::...
Reklama

4

nie ma cudów żeby podróba była bardziej długotrwała niż orgniał

Bo mój cały świat jest dla Ciebie-a Ty jesteś mi  światem...  <3

5

ja ostatanio natknęłam się całkiem przypadkiem na zapach adidas oryginals. jest niedrogi - 50 zł, ale ślicznie pachnie i jest w miarę trwały smile

ja uwielbiam osobiście 'Cat de luxe at night' Naomi Campel smile

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3
Reklama

6

ja bardzo lubie perfumy Puma te rozowe.Kosztuja ok.80 zl za 40ml.Cudowne.Polecam.

7

pur blanca avon- w promocji koło 30 kilku złotych, a naprawdę ładnie pachnie.

8

ja proponuję in love za 20 zł wink... nie wiem  czy zapach Ci się spodoba ale utrzymują się na prawdę długo... perfumuję się rano, a mój facet twierdzi, że pachnę nimi jeszcze późnym wieczorem smile

9

z Avonu nie są długotrwłe.. hmm a przynajmniej mnie się nie trzymają:D najlepiej jak perfum jest taki kobiecy, zmysłowy, świeży smile broń Boże słodki tongue pisać pisać ;D bo jutro che isc do drogeriiiii big_smile

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!

10

ja polecam perfumy z firmy FM. Oryginalne zapachy wprost z sephory, a cena do zniesienia smile

11

Wiem co czujesz. Ceny w sephorze wołają o pomstę do nieba;) Też wolę sięgnąć po coś tańszego. Ostatnio zobaczyłam u koleżanki perfumy LOOSE no.2. Świetny zapach lekki, korzenny, naprawdę ciekawy i w sam raz na lato. Kosztuje ok. 35 zł, więc do przeżycia. Niestety w mojej drogerii nie mogę ich dostać, więc kupuję przez stronę internetową producenta (chociaż taniej big_smile ). Bo to oczywiście polskie perfumy. Tanie, ale nawet trwałe!

12

Miałam z AVON-u pur blance.. i ta biala i ta rozowa.. perceive.. incendessense ( ladnie pachna ale krotko sie trzymaja.. miałam m. in. : LA RIVE FIORE DI LA RIVE (te różowe)  i ADIDAS NATURAL VITALITY i Celine Dion "sophie day florist" , oryginał drogi ale podrobka ok 30 zl wink. Ostatnio kolezanka polecila mi rozowa pume .. śliczna jest... mm.. wiec chyba w tygodniu lece po nia do najblizszej drogerii big_smile

13

A ja kupiłam jakiś czas temu perfumy Miami Hills kupiłam je za 10 złotych bo to było w supermarkecie ech strasznie mi się ten zapach spodobał wink tylko teraz nie mogę znaleźć nigdzie tych perfum sad

Never, never give up wink

14

To jak długo będą się trzymały perfumy zależy od naszego pH skóry. Zapach którym się popsikamy też ma wielkie uzależnienie od pH.
Czasem coś co pachnie pięknie na koleżance, może dosłownie cuchnąć na Tobie.
Dlatego warto się popsikać perfumami po nadgarstku i pochodzić z nimi cały dzien i dopiero wtedy zakupić (lub nie...) smile

15

C-TRUE są niedrogie i naprawde dobre. Z Bi-es też są dosyć fajne i tanie płace za nie ok. 20 złotych.

Don't let your dreams just be dreams

16

Ja proponuje perfumy z oriflame giordanii gold srebrne z promocji kosztuja jakiec 50 zł a naprawde długo pachną

17 Ostatnio edytowany przez Kami90 (2009-09-23 09:23:18)

ja kupuje podrubki na bazarze za 20-30 zł są bardzo trwałe nie raz po kilka dni czuć woń perfum wink w takim miejscu wystarczy powiedzieć oryginalną nazwę że zapach podobny do tego  tego i się znajdzie coś dobrego;) ale tanie orginalne to można dostać  w Rossmanie , trzeba dobrze szukać smile
a z konkretów, to myślę że  perfumy adidas, i puma są świetne, i pełno kolorów czyli zapachów tongue

"Uśmiechnięci, wpół objęci spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody." W. Szymborska

18

beforethedawn napisał/a:

ja polecam perfumy z firmy FM. Oryginalne zapachy wprost z sephory, a cena do zniesienia smile

Ja też ich używam tylko akurat zapach neo magic  Naomi Campbell, są świetne. Katalog ma mnóstwo do wyboru i na pewno znajdziesz cos dla siebie

Mind is like a parachute... It works only when open...

19

w sieci Super Pharma są promocje na oryginalne perfumy i nie są niewyobrażalnie drogie

be careful of who you love and be careful of what you do, cause the lie becomes the truth!

20

ceny faktycznie czasami są powalające , ja lubię ostatnio Elizabeth Arden Green Tea , i powiem że znalazłam taką stronkę tanio.pl gdzie można porównać ceny nie tylko kosmetyków,, fajna sprawa,, i akurat np te moje :
http://tanio.pl/szukaj.html?nazwa=eliza … +white+tea

21

Claudymek napisał/a:

w sieci Super Pharma są promocje na oryginalne perfumy i nie są niewyobrażalnie drogie

Otóż to. Dawno już nie kupuje na allegro ani na bazarach, skoro bardzo tanio sprzedawane są oryginalne i dobre perfumy w naszych apteko-drogeriach wink Np wczoraj sprawiłam już mężowi na święta [;)!] 125ml Calvina Kleina Obsession Night za 119 złotych bodaj wink Ludziom chyba za bardzo nie chce się wyjść sprzed komputera tongue

22 Ostatnio edytowany przez Delicious (2009-11-26 17:14:01)

dobre- to pewnie oryginalne. takie długo utrzymują zapach i są wydajne. i wbrew pozorom nie są takie drogie. podróbki może i są tanie albo jakieś zwykle mało znanych firm, ale trzeba ich dużo wypsikać i często używać żeby zapach się utrzymywał. a oryginał psiknie się raz i długo go czuć, więc na dłużej starcza. analogicznie wychodzi cena ta sama. a trzeba wiedzieć gdzie szukać żeby tanio i firmowe perfumy kupić. ja szukam promocji i lubię testować na sobie różne zapachy, nie mam jednego ulubionego. więc kupuje, co jest tongue

słońce z deszczem wywołuje tecze

23

jesli ja moge cos doradzic to INTIMATELY BECKHAM i Celina Dion - sensational smile

24

Nie ma czegoś takiefo, jak tanie i dobre perfumy-to oksymoron:) Lepiej wydać więcej pieniędzy i mieć pewność,że pachniesz czymś dobrym(oszczędnosci szukajmy gdzie indziej). Wszystkie dobre marki  posiadają w swojej ofercie mniejsze flakoniki,więc to jest tez jakiś pomysł

25 Ostatnio edytowany przez Emilia (2009-12-09 23:44:14)

Cool Water Woman Davidoff są bardzo ładne i można je dostać w bardzo przystępnej cenie na spam. Mają ogromną ilość produktów z najwyższej półki, nie jakieś tam byle jakich, tylko naprawdę dobre i markowe. Warto tam kupować. Polecam!

26 Ostatnio edytowany przez Agatka (2010-03-23 11:47:23)

powód edycji postu: spam

27

La Rive Pink - tanie ale zmysłowe wink

28 Ostatnio edytowany przez sisi99 (2010-03-23 14:38:58)

Agatha Ruiz De La Prada- Flor,długo sie utrzymuja i maja piekny zapach,wpadłam na nie przypadkowo i okazało sie,ze sa sliczne.......

Patryś ur.12.01.2011 3630kg,57cm godz.1.05                                                                                                                   
Natalia ur.22.08.2012 3390kg,55cm godz 2.10

29 Ostatnio edytowany przez sisi99 (2010-03-23 14:39:18)

Agatha Ruiz De La Prada- Flor,długo sie utrzymuja i maja piekny zapach,wpadłam na nie przypadkowo  i okazało sie,ze sa sliczne.......

Patryś ur.12.01.2011 3630kg,57cm godz.1.05                                                                                                                   
Natalia ur.22.08.2012 3390kg,55cm godz 2.10

30

W tej chwili moje ulubione perfumy to MIRACLE-LANKOME...;) wink

Naucz sie zachowywac obojetnosc wobec fałszywych sadow o Tobie...
Bez takiej obojetnosci człowiek nie moze byc wolny;)

31

Claudymek napisał/a:

dzięki za radę, ja zwykle nie mam czasu na śledzenie promocji, a dzięki tobie skorzystałam i kupiłam urban motion pumy, a w dodatku dostałam dezodorant gratis

32

Lancome Miracle faktycznie przyjemny i bardzo kobiecy zapaszek, widzialam go w superpharm w promocji. Ale tym razem moja uwage tam bardziej zwrocil L'eau par Kenzo - bo to moj zapaszek na wiosenke smile

33

Perfumy z FM rzeczywiście są trwałe, kupiłam ostatnio odpowiednik Chloe i jestem bardzo zadowolona:) Używam też lacoste, ale na mnie utrzymują się krótko. Chwalę sobie też Kate Mossy. Nie są przerażająco drogie, a piękne:)
Jeśli chodzi o męskie zapachy to piękna jest czarna Puma i Hugo Boss (w czerwonym opakowaniu, nie wiem jak się dokładnie nazywają:P)

Umieć żyć to najrzadziej spotykana umiejętność na świecie.

Oscar Wilde

34 Ostatnio edytowany przez mamba (2010-04-30 16:34:08)

Perfumy FM są trwałe, ale moim zdaniem nie pachną tak samo, czasem nawet niepodobnie, do perfum znanych firm. Jasne, trafiają się takie zapachy, ale np. Channel no5 czy Christina Aguilera pachną naprawdę inaczej.

Podoba mi się zapach różowego adidasa, ale jest nietrwały sad. Również lubię Christinę, ale jest już trochę droższa niż adidas czy puma.
A męski zapach uwielbiam pomarańczowy adidas smile. Na dodatek do perfum można dokupić dezodorant i żel pod prysznic o tym samym zapachu, przez co mój chłopak długo pachnie smile.
Znacie takie linie perfum damskich, z których też można kupić dezodorant i/lub żel pod prysznic?

35

A ja bardzo polecam perfumy Celin Dion "NOTES"  lub  "BELONG" oby dwa zapachy są cudowne:) używam ich juz 5lat:) cena 50-100zł zależy od pojemności (50-100ml)

Maj już nie pachnie majem, świąteczne ciasto straciło aromat, a nowa sukienka jest zwykłą szmatą".

36

Ja polecam perfumy FM . Jestem od jakiegoś czasu dystrybutorem tych perfum i osobiście używam smile
Są bardzo trwałe , ubranie pachnie nawet na drugi dzień .
Koszt perfum to 30 zł. za 30ml.

37

Firma LA RIVE ma dużo zapachów i są w miarę tanie a są intensywne i utrzymują się przez cały dzień ,kupuję w sklepie internetowym ostatnio kupiłam podróbkę dolce gabana i jestem w raju bo to mi przypadł zapach i cena 19,40 i mogę sobie pozwolić na inne szaleństwa .

38

Cool Water Woman Davidoff
SERENE oriflame
preta porte - chyba najczęściej ich używam, często można je kupić w rossmanie w promocji wink ok 50pln