Nowo poznana dziewczyna wyjawiła, że ma już kogoś - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Nowo poznana dziewczyna wyjawiła, że ma już kogoś

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

1

Temat: Nowo poznana dziewczyna wyjawiła, że ma już kogoś

Witam,

Poprosiłem przypadkowo poznaną dziewczynę o spotkanie, a ona zgodziła się.
Na drugim spotkaniu niby przypadkiem napomknęła, że ma chłopaka. Okazałem niezadowolenie z tego powodu i teraz wiem, że to był podstawowy błąd. Powiedziała, że chciała tylko traktować mnie jako kolegę. Ewidentnie zraziła się do mnie, a na początku chyba jej zależało. Chciałbym odnowić tę króciutką znajomość. Co w tej sytuacji zrobić ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nowo poznana dziewczyna wyjawiła, że ma już kogoś

Spotykaj się z nią jako kolega?

3

Odp: Nowo poznana dziewczyna wyjawiła, że ma już kogoś
ace213 napisał/a:

Witam,

Poprosiłem przypadkowo poznaną dziewczynę o spotkanie, a ona zgodziła się.
Na drugim spotkaniu niby przypadkiem napomknęła, że ma chłopaka. Okazałem niezadowolenie z tego powodu i teraz wiem, że to był podstawowy błąd. Powiedziała, że chciała tylko traktować mnie jako kolegę. Ewidentnie zraziła się do mnie, a na początku chyba jej zależało. Chciałbym odnowić tę króciutką znajomość. Co w tej sytuacji zrobić ?

Co robić? Raczej dać sobie spokój, albo pogodzić się z sytuacją... Swoja drogą - nie masz poczucia, że się komuś ...wcinasz w związek?
A na marginesie... Fajna dziewczyna, ma chłopaka a umawia się z przypadkowymi smile

4

Odp: Nowo poznana dziewczyna wyjawiła, że ma już kogoś
Susane napisał/a:

Spotykaj się z nią jako kolega?

Też o tym myślałem - to chyba chwilowo jedyne wyjście. Tylko jak to rozegrać ? Ile odczekać ? Od tamtej pory (2 dni) nie pisaliśmy, ani się nie widzieliśmy.

kosmiczny nick
Zdaję sobie sprawę, że może trzeba będzie o tym zapomnieć, ale chciałbym jeszcze spróbować.

5

Odp: Nowo poznana dziewczyna wyjawiła, że ma już kogoś

Ale po co?

6

Odp: Nowo poznana dziewczyna wyjawiła, że ma już kogoś

A dlaczego nie ? Nie jestem uparty i nie będę dobijał się za wszelką cenę, ale uważam, ze sytuacja jeszcze nie jest patowa i chciałbym spróbować to odkręcić. Jeśli mąż pokłóci się z żoną to mają brać od razu rozwód - bo po co próbować się godzić. Tu jest podobna sytuacja, oczywiście nie patrząc przez pryzmat czasu trwania związku, bo w moim przypadku o takim nie można nawet mówić. Oczekuję raczej porady jaki ruch mógłbym teraz wykonać, aby rozgonić ciemne chmury, aniżeli porady typu "daj sobie spokój".

7

Odp: Nowo poznana dziewczyna wyjawiła, że ma już kogoś

Chcesz być popychadłem? To walcz o nią. smile Tu takich odstawionych na bok jest mnóstwo, poczytaj troche forum o zdradach, flirtach na boku, traktpwaniu jako kolegę itd.

8

Odp: Nowo poznana dziewczyna wyjawiła, że ma już kogoś
adamajkis napisał/a:

Chcesz być popychadłem? To walcz o nią. smile Tu takich odstawionych na bok jest mnóstwo, poczytaj troche forum o zdradach, flirtach na boku, traktpwaniu jako kolegę itd.

Aj tam, nie można od razu zakładać, że będę czyimś popychadłem. Z takim nastawieniem nic nie zdziałam. Najwyżej się wycofam, ale chwilowo nawet nie mam z czego smile

9

Odp: Nowo poznana dziewczyna wyjawiła, że ma już kogoś
ace213 napisał/a:
adamajkis napisał/a:

Chcesz być popychadłem? To walcz o nią. smile Tu takich odstawionych na bok jest mnóstwo, poczytaj troche forum o zdradach, flirtach na boku, traktpwaniu jako kolegę itd.

Aj tam, nie można od razu zakładać, że będę czyimś popychadłem. Z takim nastawieniem nic nie zdziałam. Najwyżej się wycofam, ale chwilowo nawet nie mam z czego smile

Odnoszę wrażenie, ze masz dość ...mało czyste" intencje wobec tej dziewczyny. Dajesz przykład jakiejs kłótni w małżeństwie... Jezu? Czy oby nie przesadzasz? Nie zdziw sie kiedys, jak będzie chciał z Toba "osobiście" porozmawiać chłopak tej dziewczyny. Ja na jego miejscu nie miałbym ochoty na miłą - z Tobą - pogawędke...
Wtranżalasz się z butami między tych dwoje i jeszcze szukasz porady tutaj.
Weź sobie na wstrzymanie, albo doprowadź do konfrontacji z jej chłopakiem miast - jak tchórz - z ukrycia pod nim podkopywać. Dziewczyna jasno oznajmiła, ze kogoś ma. Potrafisz to uszanować?

10

Odp: Nowo poznana dziewczyna wyjawiła, że ma już kogoś
kosmiczny nick napisał/a:
ace213 napisał/a:
adamajkis napisał/a:

Chcesz być popychadłem? To walcz o nią. smile Tu takich odstawionych na bok jest mnóstwo, poczytaj troche forum o zdradach, flirtach na boku, traktpwaniu jako kolegę itd.

Aj tam, nie można od razu zakładać, że będę czyimś popychadłem. Z takim nastawieniem nic nie zdziałam. Najwyżej się wycofam, ale chwilowo nawet nie mam z czego smile

Odnoszę wrażenie, ze masz dość ...mało czyste" intencje wobec tej dziewczyny. Dajesz przykład jakiejs kłótni w małżeństwie... Jezu? Czy oby nie przesadzasz? Nie zdziw sie kiedys, jak będzie chciał z Toba "osobiście" porozmawiać chłopak tej dziewczyny. Ja na jego miejscu nie miałbym ochoty na miłą - z Tobą - pogawędke...
Wtranżalasz się z butami między tych dwoje i jeszcze szukasz porady tutaj.
Weź sobie na wstrzymanie, albo doprowadź do konfrontacji z jej chłopakiem miast - jak tchórz - z ukrycia pod nim podkopywać. Dziewczyna jasno oznajmiła, ze kogoś ma. Potrafisz to uszanować?

Umiesz czytać ze zrozumieniem, bo mam co do tego wątpliwości ? Poprosiłem przypadkowo spotkaną dziewczynę o spotkanie nie wiedząc, że ma chłopaka, zgodziła się (bo przecież każda laska będąca w związku umawia się z przypadkowo spotkanym kolesiem który ją o to poprosi) i według Ciebie ja jestem tym straszliwym potworem, tchórzem który od miesięcy podkopuje czyjś związek ?
Nie mam złych intencji i nie jestem desperatem który musi ją posiąść. MOŻE jej się nie układa z obecnym i szuka nowego ? Dałem plamę, spłoszyła się, chcę sprawdzić o co jej faktycznie chodziło umawiając się ze mną, bo jak wspomniałem raczej nie jest to zwyczajne zachowanie osoby która od dłuższego czasu ma kogoś. Jeśli jest szczęśliwa z obecnym i tylko chciała się "zabawić" na boku odpuszczam bez dwóch zdań. Nadal nie rozumiesz, że tu nie chodzi o niszczenie czyjegoś związku ?

kosmiczny nick napisał/a:

A na marginesie... Fajna dziewczyna, ma chłopaka a umawia się z przypadkowymi

Twoje myślenie jest bardzo prostolinijne - "ale szmata". Jak widać nie potrafisz tego zrozumieć i wyjaśnić w mądrzejszy sposób. Ja też nie i dlatego nie oceniam na wstępie, a proszę o rzetelną poradę.

11

Odp: Nowo poznana dziewczyna wyjawiła, że ma już kogoś

A ja uwazam, ze powinines dac dziewczynie spokoj, bo jest zajeta.
Teraz kazda Twoja proba skontaktowania sie z nia bedzie rowna probie spieprzenia jej zwiazku.

12

Odp: Nowo poznana dziewczyna wyjawiła, że ma już kogoś
ace213 napisał/a:

Na drugim spotkaniu niby przypadkiem napomknęła, że ma chłopaka. (...)Powiedziała, że chciała tylko traktować mnie jako kolegę.

To chyba wyraziła się jasno. Czego się tu jeszcze doszukiwać?

13

Odp: Nowo poznana dziewczyna wyjawiła, że ma już kogoś
talvi napisał/a:
ace213 napisał/a:

Na drugim spotkaniu niby przypadkiem napomknęła, że ma chłopaka. (...)Powiedziała, że chciała tylko traktować mnie jako kolegę.

To chyba wyraziła się jasno. Czego się tu jeszcze doszukiwać?

Ano tego, że zechciała się spotkać obcym chłopakiem. W ten sposób nie szuka się kolegów, no chyba, że Ty tak robisz i uważasz to za normalne zachowanie ?
Skonkretyzowałem jakiej porady szukam bo przyznaję, że ekspertem nie jestem. Z drugiej strony to, że nie jestem ekspertem nie znaczy, ze jestem kretynem. Mam swój własny rozum i zapewniam, ze nie łykam wszystkiego co mi napiszą zwłaszcza, ze nikt jeszcze nie napisał niczego godnego uwagi, niczego co mógłbym uznać za ekspercką poradę. Jeśli coś spieprzę - bo zdarza się każdemu - staram się to naprawić. Jeśli trzeba będzie odpuścić to odpuszczę.

14

Odp: Nowo poznana dziewczyna wyjawiła, że ma już kogoś

Tak uważam to za normalne, choć sama tego nie robię. Szukasz "eksperckiej porady" czyli potwierdzenia, że robisz dobrze startując do zajętej dziewczyny. Każda inna odpowiedź nie jest niczym "godnym uwagi". Tyle, że jesteś na publicznym forum i nikt Cię nie będzie zachęcał do czegoś co wydaje się idiotyczne. Nawet jeśli dziewczyna na początku mogła być zainteresowana, mówiąc w końcu że ma chłopaka jasno i wyraźnie dała do zrozumienia, że nie jest zainteresowana. No nic, powodzenia w szukaniu "ekspertów".

15

Odp: Nowo poznana dziewczyna wyjawiła, że ma już kogoś
talvi napisał/a:

No nic, powodzenia w szukaniu "ekspertów".

Dzięki - bez odbioru.

16

Odp: Nowo poznana dziewczyna wyjawiła, że ma już kogoś

Albo dziewczyna rzeczywiście ma chłopaka albo tak tylko ci powiedziała, żebyś nie robił sobie nadziei. Tak czy siak pozamiatane. Bo ty nie jesteś jakimś zakochanym desperatem, żeby bawić się w odbijanie zajętej dziewczyny ani, tym bardziej, zdobywanie dziewczyny, która nie jest tobą zainteresowana.

Moja rada jest jedna: skreślasz laskę jako potencjalną dziewczynę ale, jeśli uważasz, że to ma sens, jeśli widzisz w tym jakieś frukty dla siebie - kontynuujesz znajomość na stopie czysto koleżeńskiej i poszerzasz grono znajomych dziewczyn o jej koleżanki.

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Nowo poznana dziewczyna wyjawiła, że ma już kogoś

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024