Seksualność a ból - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Seksualność a ból

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

1

Temat: Seksualność a ból

Cześć, Wokół mnóstwo szczęśliwych kobiet, które bez problemu współżyją a ja nie mogę - ze względu na moje dolegliwości - pozwolić na penetrację, bo mnie boli (i tak, byłam u lekarza, i tak, mój stan jest stabilny... po prostu tak jest).

Jak się zachowujecie w takich sytuacjach?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Seksualność a ból

Nie bylam w takiej sytuacji. Trudno nam odniesc sie do Twojego postu, bo nie napisalas wiele o swoich dolegliwosciach. A co Ci radzil lekarz?

3

Odp: Seksualność a ból

Lekarz radził, żebym w miarę możliwości się nie przejmowała, żebym dbała o nawilżenie, podniecenie i tak dalej, ale to wszystko są oczywiste rzeczy. Które nie pomagają sad Boli mnie przy samym wejściu do pochwy, jak leżę na plecach to na dole.

4

Odp: Seksualność a ból

ja mam podobny problem, lekarz mowil ze wszystko w porządku, a mnie boli podbrzusze od penetracji i nie mam pojęcia co z tym zrobić. nigdy nie miałam orgazmu pochwowego chociaż jestem 2 lata ze swoim chłopakiem i kochamy się regularnie. może to być przez ten ból. Jeżeli nie lekarz to co mam robić?

5

Odp: Seksualność a ból

A może to jest tak, że boisz się, ze będzie Cię bolało, spinasz się, nie jesteś rozluźniona i kłopot narasta. Może partenr ma dużego członka, moze jest mało delikatny. Może powinniście działaś bardzo stopniowo i delikatnie. musisz byc rozluźniona. Myślę, że skoro z punktu medycyny jesteś zdrowa musi coś być w twojej głowie... może jakaś niechęć...

6

Odp: Seksualność a ból

jejUUU ja tez mam podobny problem...mimo ze jestem podniecona i odpowiednio "nawilzona" boli mnie od razu.taki bol jakbym byla za kazdym razem dziewica...to jest bardzo nie komfortowe,mimo ze przed swoim chlopakiem nie mam zadnych zachamowan.a wszystko jest ok,odpowiedni,kochajacy partner...i co robic sad((((((((((((((((((

7

Odp: Seksualność a ból

A może jakiś specjalny żel czy coś?

8

Odp: Seksualność a ból

Może jesteście niewystarczająco... rozciągnięte?? Ja przy stosunku mam uczucie , że chce mi się siusiu tongue ale da się z tym żyć tongue

9

Odp: Seksualność a ból

hehehe no wlasnie kurde powinno wszystko grac...hmm chociaz moze w glowie to siedzi sad( bardzo mozliwe.

10 Ostatnio edytowany przez filifionka (2009-07-29 15:00:54)

Odp: Seksualność a ból

kennedy no właśnie mam to samo. Od czego to może być. to właśnie głęboko boli.... A może to być od....ekhm rozmiaru??

11

Odp: Seksualność a ból

też mam podobny problem, gdy partner we mnie wchodzi to czuje bol, a nawet pieczenie, ale pozniej  w miare ok, mi sie wydaje, z tego co czytalam w internecie, to moze byc nadzerka, duzo mlodych kobiet ja ma, a robi sie od tamponow, wspolzycia, bakterii ponoc itp. wlasnie musze isc do ginekologa i moze mi powie co jest, bo nie mam pojecia!

12

Odp: Seksualność a ból

Ja odczuwam ból podbrzusza podczas pozycji od tyłu... jednak rozwiązałam ten problem i może ty tez spróbuj...
Może pomyśl o dodatkowym nawilżeniu w formie żelu, zmianie pozycji, aby penetracja nie była zbyt głęboka, dłuższa gra wstępna...
Spróbuj porozmawiać o tym ze swoim partnerem, na pewno zrozumie twoją dolegliwość i wspólnie coś zaradzicie aby ten ból zmniejszyć...

13

Odp: Seksualność a ból

ja mam sposob na to ! smile jak moj kochany wchodzi od tylu to trzymam sie za brzuch reka albo moja albo Jego i nie boli big_smile

14

Odp: Seksualność a ból
niteczka:) napisał/a:

Może jesteście niewystarczająco... rozciągnięte?? Ja przy stosunku mam uczucie , że chce mi się siusiu tongue ale da się z tym żyć tongue

ja mam tak samo i czuję że jak sie rozluźnie to sie.... wiecie no a mamm podstawy do obaw bo słyszałam o takich przypadkach sikania podczas stosunku ;/  No i kiedy nie moge sie rozluxnic nie czuje tak tej przyjemności i ogranicza mnie to bardzo... chciałabym sie jakos uwolnic o tego ale nie wiem jak.... A boli też czasem. ale może to wykniac z tego jaką sie ma błone dziewiczą, bo s,ą takie których się nie przebija tylko trzeba za każdym razem naciągac bo przebijaja się dopiero podczas porodu. ja chyba taka mam ponieważ podczas pierwszego zbliżenia nie było wielkiego bólu i krwi.

15

Odp: Seksualność a ból

ja wiem z mojego doświadczenia tyle że to jest spowodowane "dużym członkiem partnera"  przy moim byłym nie odczuwałam żadnych bóli , a z moim obecnym partnerem zawsze po stosunku boli mnie brzuch i nie tylko ... a podczas stosunku niestety nie możemy się kochać w każdej pozycji bo niestety w niektórych pozycjach odczuwam ból ... ale nie narzekam na nic bo jest mi z nim cudownie smile pozdrawiam smile

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Seksualność a ból

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024