naklejki na ścianę - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » naklejki na ścianę

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 39 ]

1

Temat: naklejki na ścianę

W sobotę zakończyliśmy remont dwóch pokoi,noszę się z zamiarem kupienia naklejek na ścianę i przyozdobienia nimi jednokolorowych ścian.Bardzo mi się to podoba ale nurtuje mnie kilka pytań.
No właśnie jak to  się sprawdza w codziennym użytkowaniu?czy się nie odklejają?czy nie ma problemów z ich naklejeniem?
Producenci zapewniają że klejenie jest bardzo proste ale chciałabym poznać opinie osób które to robiły i mają właśnie w ten sposób ozdobione ściany.

Miłość - to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń - to jedna dusza w dwóch ciałach. A gdy miłość łączy się z przyjaźnią, powstaje wówczas jedność podwójna i zupełna.
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: naklejki na ścianę

Ja naklejalam, trzyma sie dobrze, nie odkleja sie smile jest ok.
Ale nie kupowalam w Polsce ale to bez roznicy smile

3

kasiula810 napisał/a:

Ja naklejalam, trzyma sie dobrze, nie odkleja sie smile jest ok.
Ale nie kupowalam w Polsce ale to bez roznicy smile

A ja się nie zgodzę kupiłam naklejkę w Polsce na stronie dekoracyjnie.pl i uważam, że jest bardzo dobrze wykonana, mam ją już kilka miesięcy, nie odkleja się, prezentuje się pięknie, a jeśli chodzi o wybór wzorów to jest ogromny, ja akurat wybrałam motyw roślinny, ale z tego co widziałam każdy znajdzie coś dla siebie.
Pozdrawiam smile

Reklama

4

A ja dopadłam takie naklejki w Rossmanie.Motyw roślinny i od pol roku juz sie trzyma na scianie.

Penetruję swoj wewnętrzny kosmos i płaczę nad rozlanym mlekiem.

5

ja też mam cos takiego,ponad rok,ani jedna się nie odkleila...pojedyncze kwiaty i koła,kupilam w sklepie z tapetami,każdy kto wchodzi do mojego pokoju od razu  zwraca na to uwagę(są ulozone w kształcie łuku od podlogi po sufit nad łóżkiem) świetna sprawa.Polecam:)

Reklama

6

Trzymaja sie.Znajoma ma

7 Ostatnio edytowany przez grazyna59 (2010-01-29 23:01:07)

Ja wlasnie odnawiam stara sypialnie,i zamowilam ornamenty ,na drzwi lozka i szafki ,te naklejki to wspaniale wykonczenie,scian mebli drzwi itp.trzeba tylko dobrac odpowiedni kolor wzor,i miejsce ...rownierz naklejenie jest bardzo proste,zaznaczam ze jak dla mnie sa drogie,ale sie oplaca,mozesz skorzystac z www.dekoratka lub poprostu wpisz ornamenty na sciane napewno znajdziesz cos dla siebie,powodzenia.

Naucz sie zachowywac obojetnosc wobec fałszywych sadow o Tobie...
Bez takiej obojetnosci człowiek nie moze byc wolny;)

8

Średni pomysł- zupełnie mi się nie podoba. Teraz jest tyle fajnych tapet  na ścianę- można znaleźć rozmaite wzory, niekoniecznie nudne i "babcine". Skoro jednak chcesz takie mieć to czemu nie - mają się głównie tobie podobać

9

Moim zdaniem takie naklejki ścienne są dość ciekawym pomysłem. Tylko wszystko zależy od tego, jakie naklejki wybierzesz, no i jaki masz cały wystrój pomieszczenia. Ale jeśli nie naklejki to może, żeby nieco ożywić ściany można wykorzystać jakiś szablon??
Np coś takiego delikatnego http://www.decorations.pl/Szablon_dekor … 2-938.html albo  coś takiego http://www.decorations.pl/Szablon_dekor … 4-890.html co sądzicie o takich szablonach???

10

Naklejki są też dobrym pomysłem na zakrycie plam, które robią dzieci, albo nam samym zdarzy się też coś takiego. Szukałam trochę po sklepach, ale u mnie w mieście nie za bardzo są popularne takie naklejki i mały wybór.. ale znalazłam parę sklepów, które mają spory wybór wzorów.
Wybrałam naklejkę ze sklepu:     dekoracyjnie.pl

11 Ostatnio edytowany przez pawlinka51 (2010-11-12 01:35:51)

Ostatnio zamówiłam sobie dwie naklejki dekoracyjne na ścianę i okno bo jakoś nudny był mój ten pokój i powiem że efekt powalający - tu zakupiłam - spam , jesli ktoś by chciał zobaczyć fotki po naklejeniu to proszę o kontakt podeslę na maila

12

Obecnie jest cała masa różnych naklejek ściennych, są w różnych stylach do pokojów, kuchni, pokojów dziecięcych. Moim zdaniem najlepiej wyglądają naklejki z motywami roślinnymi np. gałązka kwitnącej wiśni, czy kwiatowe. Taka z dużą ilością powycinanych drobnych elementów, wygląda ładnie, elegancką, nie tandetnie. Są również w sprzedaży naklejki welurowe. Innym sposobem ozdobienia ściany czy mebli są szablony. Na pomalowanej ścianie taki szablon wygląda najlepiej, trochę artystycznie. smile

13

Ostatnio i mnie zaciekawiły takie naklejki. smile A nie wiecie czy da się taką naklejkę jakoś drugi raz przykleić. Bo jak np malujemy ściany - to naklejkę trzeba zdjąć i jak się chce tą samą to co wtedy?

14

czy ktoś wie gdzie można
kupić naklejki na ściane do pokoju dziecięcego ?

15

zdrawko napisał/a:

czy ktoś wie gdzie można
kupić naklejki na ściane do pokoju dziecięcego ?

ja wiem smile jest taki sklep internetowy, mają swoją stronę na facebooku. Linki do stron możesz znaleźć na blogu TildaOnly

16

Naklejki można znaleźć też na stronie wally. com. pl .
Jedna z nich tak mi się spodobała, że namalowałam ją na ścianie smile.
http://www.imagebanana.com/view/en8vf16c/drzewo.jpg
Tylko zdjęcie jest trochę kiepskiej jakości

Dum spiro, spero

17

Ale to chodzi o takie welurowe aranżacje?
Jeśli tak to ja takie mam i są super.
Jedne to brązowe koty, a drugie to niebieskie koty + serduszka z których wykonałam aranżację według swojej wyobraźni.
O tu są takie: http://deccoria.pl/galerie,tag,welurowe%20naklejki%20na%20%C5%9Bcian%C4%99,24496.html
oraz tutaj też: http://www.urzadzamy.pl/galeria/uzytkownik/2601/dekoracje-welurowe-pod-kontakt/
Pozdrawiam!

"Co należy zrobić po upadku? To, co robią dzieci: podnieść się."

18

Coraz bardziej jestem za takim zakupem. Jednak nadal nie wiem jak to jest np z ich zdjęciem i ponownym nałożeniem. Wiecie coś może na ten temat?

19

ja nie jestem za takimi metodami upiększani, zdecydowanie bardziej wole obrazy nawet takie proste z IKEI lub też za zrobieniem szablonów i namalowaniem czegoś farbą, no ale to moje zdanie. Jak to się mówi o gustach się nie dyskutuje smile

20

ja zamawialam na allegro naklejki na sciane, fajna sprawa. W mieszkaniu mam naklejki dookola kontaktow ;D Moja siostra ma za to w kuchni zirna kawy i 2 filizanki - fajny efekt.

21 Ostatnio edytowany przez Fumiko (2011-05-19 18:27:00)

Jeśli chodzi o naklejki to polecam internetową galerię spam Jest tam wszystko co związane z naklejkami i ich aplikacją.

22

Kupiłam naklejkę na allegro ponad 2 lata temu i jak do tej pory super się trzyma .Problemów z naklejeniem też nie miałam .

23

W pokoju dziecka mamy takie naklejki smile fajna sprawa

24

Teraz jest tyle rozmaitych rozwiazan... Czasem lubie ogladac programy gdzie robia metamorfoze pomieszczenia. Ostatnio widzialam swietne naklejki - co prawda w programie wykorzystali je na szafe, ale nadaja sie tez na sciane. Nie wygladaja wlasnie jak taka stara naklejka, a raczej tak jakby byly namalowane na scianie a nie naklejone. Bardzo fajna sprawa smile

25

Ja również zastanawiam nad kupnem naklejek. Do pokoju dziecięcego. Polecacie jakiś sklep online?

26

Hej, a nie myśleliście może nad alternatywą? Czyli fototapety - do kuchni, do pokoju, do biura...Wszędzie się sprawdzają tak naprawdę, kwestia dobrania odpowiedniego materiału, motywu i rozmiaru :-) Wydaje mi się, że to nawet lepsza opcja niż naklejki, bo po pierwsze trwalsza, po drugie kilkukrotnego użytku, no i łatwiejsze do utrzymania w czystości :-) poszukaj inspiracji na stronie tapetos (com), sporo wzorów i motywów do wyboru, a nuż coś się spodoba :-)

Pozdrawiam i pochwal sie efektami! big_smile

27

Moi rodzice kupili sobie fototapetę, ale na drzwi kabiny prysznicowej. Nie podam linka, jest wiele stron które robią takie rzeczy, wybraliśmy wzór, ustaliliśmy rozmiary przycięcia danego zdjęcia, wygląda to naprawdę super, zupełnie zmienił się charakter łazienki.

Co do dziecięcych, to moja koleżanka zamawiałam żyrafy i małpki z internetu, nie znam strony, ale mogę powiedzieć, że wyglądają rewelacyjnie, trzymają się już rok i nic się z nimi nie dzieje.

28

Ja używałem w pokoju dziewczynek. Pastelowe gwiazdki wyszły super. Mam je od dwóch lat i trzymają sie bez problemu. Ostatnio szukałam czegoś innego i znalazłam super krzyżyki smile Chyba czas na zmiany smile

Szukałam tutaj: https://www.pastelowelove.pl/naklejki.html

29

A czy po odklejeniu zostają ślady na ścianie?

Człowiek ma dwa życia... To drugie zaczyna się, gdy uświadomi sobie, że ma jedno.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

ja miałam naklejki w pokoju dziecka i w gościnnym - wiadomo, u małego jakieś miśki itd no i wiadomo, że nie wytrzymały długo smile  A do gościnnego zaszalałam i kupiłam grafikę - naprawdę spoko to wygląda, chociaż samo naklejanie to jakiś koszmar był (bardzo dużo drobnych elementów, cienkich paseczków itd.). Ale warto było. Nie pamiętam sklepu, w jakim zamawiałam, coś z dekorem czy decorem hmm Teraz mnie nosi na coś innego - też chcę zrobić dekorację, ale już nie naklejką ale czymś takim- http://stiuk-wenecki.pl/. Ma może któraś z was? Zastanawiam się - na stronie jest napisane, że można zrobić tak, żeby ściana była: satynowa, błyszcząca albo bardzo błyszcząca. Trzecia opcja odpada na pewno, zastanawiam się jaki to jest efekt satynowy. Może macie taki stiuk i podesłałybyście mi real foto? Z moich znajomych nikt nie ma a mnie bardzo kusi. A drugie pytanie - jeśli macie to kto wam robił? same czy zamawiałyście fachowca? Myślałam, że to jak zwykłą farbę się nakłada, ale z tego co widzę jest to bardziej skomplikowane.... hmm

Śpiewam i tańczę i jem pomarańcze!
Mystique71 napisał/a:

A czy po odklejeniu zostają ślady na ścianie?

Ja jeszcze nie spotkałam naklejek, które by śladu nie zostawiły... zwłaszcza jak ściana w kolorze - nawet jak klej nie zostanie ti widać różnicę w odcieniu... ale jak ściągniesz i chcesz pomalować ścianę to zagruntuj, bo może kleju nie widać, ale coś tam go zostanie i ci może się zmienić kolor w tych miejscach, co były naklejki smile

matka80 napisał/a:

Ja używałem w pokoju dziewczynek. Pastelowe gwiazdki wyszły super. Mam je od dwóch lat i trzymają sie bez problemu. Ostatnio szukałam czegoś innego i znalazłam super krzyżyki smile Chyba czas na zmiany smile

Szukałam tutaj: https://www.pastelowelove.pl/naklejki.html

TCzadowe te naklejki - podeślij zdjecie "z realu" jak możesz - zainspiruj nas smile

33

Takie rzeczy można dostać tutaj: http://tapetuj.pl/ w sumie to fajna sprawa takie naklejki.

34

Nasz synek też ma w pokoju naklejki. Dzieciom takie rzeczy bardzo się podobają. Sama zamawiałam naklejki ścienne z samochodzikami w sklepie internetowym kraina Barw. Z tego co pamiętam dla dziewczynek tez jest spory wybór.

35

klejenie jest proste tylko gorzej z przyleganiem ;/ u nas jest problem przy farbach scieralnych

36

Tapety mnie zawsze odstraszały, wolałam mieć całe ściany pomalowane na jednolity kolor i tyle, ale na przykład naklejki mnie urzekają, albo fototapety. Ściana wtedy świetnie wygląda, a plusem jest też to, że zawsze możemy motyw dopasować pod swój gust. Oglądałam na stronie Foteks i świetny motyw, który ostatnio mi chodzi po głowie żeby zamówić, to szkic Nowego Jorku, myślę, że do salonu zrobionego na nowocześnie się jak najbardziej sprawdzi. Podobają się wam takie?
http://sklep.foteks.pl/reset/modules/wizualka/?vish=185&visid=34&src=aHR0cDovL3NrbGVwLmZvdGVrcy5wbC9pbWcvd2xhc25lX2ZvdG8vNDAwX0ZfNDM1OTQyMTRfR1NTWGxNQUtGczVDS0tUQVR2VTVWUjhVWFBiUkJ6RElfNjgxMy5qcGc=

37

Ja mam pewne przemyślenia i doświadczenia w kwestii naklejek na ścianę. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby ta naklejka trzymała się jak najdłużej na ścianie.

Taka naklejka bardzo łatwo się przykleja, ale musimy odpowiednio przygotować do niej podłoże (ścianę). Przede wszystkim zadbajcie o to, aby ściana była dobrze oczyszczona, pozbawiona pyłów, kurzu, najlepiej fragment tej ściany dobrze osuszyć (np suszarka do włosów) i nie przyklejać gdy w pomieszczeniu temperatura jest bardzo niska (np zaraz po wietrzeniu w zimie). Ważne jest też to, aby podłoże nie było spękane, czy łuszczące się (odpadający tynk, czy spękania mogą się z czasem powiększyć i nasz naklejka po prostu odpadnie).

Pamiętajcie, że naklejki są drukowane na cienkiej folii co przy dużej powierzchni takiego wydruku, po naklejeniu na ścianę która ma nierówności (np. dziurki po mocowaniach obrazów) lub po prostu gdy chcemy naklejką zalepić wgniecenie, które urządziło nam dziecko smile spowoduje, że te nierówności będą przebijały się przez naklejkę i nici z pięknego efektu.

Jeśli już decydujemy się na naklejki to na wygładzonej, pozbawionej zanieczyszczeń i nierówności ścianie / suficie smile

38 Ostatnio edytowany przez Olinka (2017-04-24 21:10:05)

Takie naklejki są spoko chociaż ja bym wybrała jakieś fajne fototapety trójwymiarowe np. te [nieregulaminowy link] lub coś podobnego do tego. Moim zdaniem to fajna sprawa coś takiego.

Posty [ 1 do 38 z 39 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » naklejki na ścianę

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016