Jak o nim zapomnieć? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2009-06-09 10:56:09

dorotka
Dobry Duszek Forum

Jak o nim zapomnieć?

Czy ktoś zna sposób na odkochanie się? Juz 16 miesięcy nie jestem z nim, ale nie ma dnia zebym o nim nie myslala. Czesto go spotykam, choc staram sie go unikac. Niestety to widywanie sie potrwa jeszcze 3 miesiące, jak przetrwac ten czas? Czy pozniej, jak zniknie mi z oczu, bedzie mi lzej? Są chwile, gdy mysle ze juz nic do niego nie czuje, ale gdzies uslysze jego imie, albo imie jego narzeczonej, albo cos o ich slubie, i przygotowaniach do wesela, to serce mi pęka, z żalu, z zazdrości, że to ona wygrała jego miłosc, z tesknoty za nim, z bezradnosci. To trwa juz tak dlugo a z dnia na dzień jest coraz gorzej. Nie mieszkalismy razem, nie bylam z nim 24h na dobe, ale kochałam go i chyba nadal kocham. Czesto dzwoni i prosi o spotkanie, a ja wtedy wariuje, z nienawisci za to, co mi zrobił i ze smutku, ze nie moge sie z nim spotkac. Podświadomie jednak czekam na te telefony. Jestem nienormalna, on mnie zdradził, skrzywdzil, oszukiwal i wmowil mi, ze to wszystko moja wina,a ja bym skoczyla dla niego w ogien. Blagam, pomozcie mi

Szukaj mnie cierpliwie, dzień po dniu, staraj się podążać moim śladem...

#2 2009-06-09 11:31:34

Mcrka
Szamanka

Re: Jak o nim zapomnieć?

To że go kochasz po tym co Ci zrobił - to normalne. Po prostu taka jest miłość -wybacza wszystko. Ale jeśli On już ma swoje życie, nowe plany... pozwól mu odejść. W swoim podpisie masz by nie byc wycieraczką do butów... więc nie bądź. Przestan go widywać, spotykać się i spójrz w około ilu mężczyzn Cię otacza. Kiedyś na pewno przestaniesz go kochać, że śmiało o tym będziesz mogła powiedzieć, ale na to trzeba czasu. Ja kiedyś leczyłam się 3 lata... I obecnie mam męzczyzne któremu tamten do pięt nie dorasta!
Jak Ci będzie ciężko to pisz tutaj... będę zaglądać =*

acha... i sentencja która mi kiedyś pozwoliła odejść "Czasem kogoś kochać oznacza pozwolić mu odejść"...

Ostatnio edytowany przez Mcrka (2009-06-09 11:32:20)

#3 2009-06-09 11:46:35

dorotka
Dobry Duszek Forum

Dziekuję za to zapewnienie,ze kiedys na pewno zapomnę. Juz nie moge sie doczekac tej chwili. Wiem, ze kiedys bedzie mi obojetny, po mojej pierwszej milosci tez plakalam i zarzekalam sie, ze zawsze bede go kochac, a jednak zapomnialam. O tym tez musze zapomniec, bo za chwile w jakas depresje popadne, ale jest mi tak przykro czasem. I wlasnie dzisiaj jest mi tak przykro, ze musialam tu napisac. A co do tych facetów, ktorzy są wokół, to jak mnie widza, to albo chowaja sie do kanałow, albo zmieniaja w drzewa, bo ja żadnego fajnego jeszcze nie spotkalam. 3 lata mówisz? To jeszcze mi zostalo 20 miesiecy! Moze dam rade!

#4 2009-06-09 12:12:42

Mcrka
Szamanka

Dorotka, każda kobieta różnie radzi sobie z "odkochaniem się". Mi zajęło trzy lata bo jestem bardzo wrażliwą osobą. Dwa lata po zerwaniu jeszcze się z nim widywałam.
Tak naprawdę odkochałam się dzięki nowej miłości. Tamten zbladł przy kolejnym...
"Na miłość najlepsza jest miłość".
Kochana- czas zaszaleć i znaleźć lekarstwo big_smile

#5 2009-06-09 12:26:43

dorotka
Dobry Duszek Forum

Tu masz racje, tylko inny facet moze spowodowac, ze zapomne o tamtym, ale ja mam taki problem, ze po pierwsze nie spotykam fajnych facetow (serio, mam wrazenie, ze ci fajni sa zajeci albo mną niezainetresowani), a po drugie wydaje mi sie, że zaden  facet nie dorasta tamtemu do pięt, ze ni clepszego mnie juz nie spotka.

#6 2009-06-09 12:30:04

ikaa
100% Netkobieta

dorotka napisał:

Tu masz racje, tylko inny facet moze spowodowac, ze zapomne o tamtym, ale ja mam taki problem, ze po pierwsze nie spotykam fajnych facetow (serio, mam wrazenie, ze ci fajni sa zajeci albo mną niezainetresowani), a po drugie wydaje mi sie, że zaden  facet nie dorasta tamtemu do pięt, ze ni clepszego mnie juz nie spotka.

no wlasnie, masz wrazenie.. a moze po prostu z gory zakladasz, ze nie dorastaja tamtemu do piet..
przeca tamten Cie oszukiwal, krzywdzil, no wiec wcale taki super nie byl
zamiast z gory zakladac, ze Ci wolni faceci sa beznadzijeni, moze sprobuj jakiegos poznac blizej i przekonac sie

porąbana jak łajno w tartaku

#7 2009-06-09 12:40:41

dorotka
Dobry Duszek Forum

Przeraza mnie to troche, wiekszkosc dziewczyn w moim wieku ma juz dzieci, mezow, narzeczonych, partnerow, z ktorymi sa kilka lat, a ja ciagle sama. I mam wrazenie, ze tak juz bedzie, ze on mial racje mowiac mi, ze zostane stara panna.

#8 2009-06-09 12:55:34

karmelka24
Szamanka

dorotka, po pierwsze nie zostaniesz starą panną- zresztą ta nazwa wyszła z mody i teraz promuje się "singielstwo", po drugie "co z oczu to z serca". w koncu koleś zniknie i wrócisz do formy, wtedy będziesz mogła pokochać kogoś innego smile

Miłość jako nasionko leśne z wiatrem szybko leci, ale gdy drzewem w sercu wyrośnie to chyba tylko razem z sercem wyrwać można.

#9 2009-06-09 12:59:23

dan1982
Net-facet

Nie jestes sama ja nie moge sie odkochać . nie patsz na innych czy maja dzieci oni tez maja problemy ( nikt sie nie przyzna ) i nie oceniaj zadnego faceta w gory smile a co do starej panny to nie przesadzaj tongue

#10 2009-06-09 13:08:32

dorotka
Dobry Duszek Forum

Dzieki dziewczyny, kochane jestescie. Moje ciotki niestety nie znaja slowa "singielka" i uporczywie uzywaja hasla "stara panna"! I tak mi wszyscy wmawiaja, ze nikogo nie poznam, nikogo nie znajde, ze nie mam z kim isc na wesele przyjaciólki, ze pewnie jestem jakas dziwna, ze wybrzydzam, ze czekam na ksiecia z bajki, a 18 lat juz nie mam. I ja juz uwierzylam, ze skoro do tej pory nikogo nie mam, to juz pewnie miec nie bede. I troche zrezygnowalam, poddalam sie. Raczej nie wychodze na imprezy, na dyskoteki jestem za stara, bo moglabym byc matką dziewczyn, ktore tam sie bawia, a znajomi juz mnie nawet nie zapraszaja, bo i tak nie pojde z nimi,no bo czuje sie jak 5 kolo u wozu. Wiem, ze sie nad soba uzalam, a Wy tego nie lubicie, ale dzisiaj poprostu musze. Dzisiaj nie jestem silna.

#11 2009-06-09 13:28:53

dan1982
Net-facet

Moja mama mi to samo powiedziala 3 miechy temu nie jestes facet nie szukasz dziewczyny chce byc babcia . Mysle sobie chcesz byc babcia i wychowac . Mowie ubieraj sie pokaze ci zycie mlodych odezwal sie tata ty baranie stara babe na dyskoteke smile wybralem lokaz cudy nie widy tongue moja mama szczeze powiedziawszy zawstydzila sie i powiedziala Daniel juz nie bede sie wpierniczała a te mlode kobiety do w moich czasach nikt by nie pomyślą. Teraz to mamajest moja najlepsza kolezanka i wspiera mnie jak nikt wiec nic na sile 25 lat to wiek najlepszy do szukania smile

#12 2009-06-09 13:39:46

dorotka
Dobry Duszek Forum

Ale przeciez są ludzie , którym samotnosc jest zapisana w gwiazdach, nie kazdy znajduje kogos na cale zycie. Moze ja wlasnie jestem taka osoba, po cholere mam szukac, skoro i tak nie znajde. Gdyby ktos byl mi pisany, to mysle ze bym go poznala, nawet siedzac w piwnicy. Moje szukanie tu na nic! Narobie sobie tylko nadziei, a pozniej bede ryczec w poduszke!

#13 2009-06-09 13:43:48

dan1982
Net-facet

Moze oni nie szukają smile  Znajdziesz tylko  nie na sile milosc musi sama zapukać smile

#14 2009-06-09 13:50:31

dorotka
Dobry Duszek Forum

Ja to chyba musze dzwonek zamontowac, bo tego pukania to w zyciu  nie uslysze!

#15 2009-06-09 13:56:02

dorotka
Dobry Duszek Forum

Schowane na serca dnie,
nadziei iskierki dwie,
pierwsza to ja
druga to Ty,
czy kiedyś spotkają się?

Normalnie sie wzruszyłam jak uslyszalam przed sekunda tę piosenkę! Chyba mi juz odwala!

#16 2009-06-09 14:15:59

dan1982
Net-facet

Co ja ci powiem smile chcesz i juz teraz odojetnie kogo ?

Czasami tez tak mam ale czekam wytrwale moze i ja mam gdzies zapisane samotnosc ? smile nie wiem po żyje i zobacze

#17 2009-06-09 18:33:25

annika80
Netbabeczka

Czy wychodzisz szczęściu na przeciw??  chodzi mi o to czy spotykasz się z przyjaciólmi,odwiedzasz z nimi knajpy,czy sobotnie wieczory spędzasz na imprezie, w dyskotece??? przecież masz dopiero 25 lat??!!
A najważniejsze czy usmiechasz się do ludzi???? Czy chodzisz z kamienną miną po ulicy????
Jak to wygląda u Ciebie????

W każdym początku tkwi czar, który nas chroni i pomaga nam żyć.
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same.
Marzenia się spełniają, a fantazje zostają w nas na zawsze.
W naszym niepowtarzalnym życiu, każdy dzień jest historyczny.

#18 2009-06-10 09:03:08

dorotka
Dobry Duszek Forum

Sobotnie, niedzielne i wszystkie pozostałe wieczory spędzam w domu. Raz na rok wyjde na jakis wieczór panienski albo do znajomych,dyskoteki juz dawno sobie odpuscilam, bo nawet nie mam z kim na nie chodzic (kolezanki maja dzieci i inne zajecia na glowie). A po ulicy (zreszta nie tylko) chodze z glowa w dol, moja przyjaciolka mowi na mnie: kontrola podlogi!

#19 2009-06-10 09:27:20

Leoshidia
Wróżka Bajuszka

Ja miałam podobnie moja pierwsza miłość big_smile le okazał się świnią, zdradził mnie i chciał mnie wykorzystać, na szczęście nie zrobiłam niczego głupiego. Nadal kiedy widzę Mariusza serducho mocniej bije, ale najchętniej bym go zabiła za to wszystko. Chyba już go nienawidzę. Byłam sama przez rok smile A potem spotkałam Kamila, i i jestem z nim do dziś smile Mariusz jest teraz sam a jak widzi mnie z nim to czuje en jego wzrok i zazdrość. Lubie ładnie sie ubrać wyjść na miasto smile Mariusz jest ochroniarzem, Czasem czuje ze nie odrywa ode mnie wzroku, ale cóż może teraz tylko popatrzeć, niech wie co stracił smile

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
Cieszyć się bez powodu, Być ciągle czymś zajętym i Domagać się - ze wszystkich sił - Tego, czego Pragnie.

#20 2009-06-10 09:29:33

Leoshidia
Wróżka Bajuszka

Najlepszym lekarstwem jest inna miłość smile

Cieszyć się bez powodu, Być ciągle czymś zajętym i Domagać się - ze wszystkich sił - Tego, czego Pragnie.

#21 2009-06-10 09:44:40

dorotka
Dobry Duszek Forum

Nawet nie wiesz, jak pragnę tej nowej milosci, bo wiem, ze wtedy wszystko inne przestanie sie liczyc i nawet nie bede pamietac jak tamten mial na imie. Ale jakos nie potrafie uwierzyc, ze jeszcze kiedys sie zakocham i ze ktos pokocha mnie. Nie wierze, ze kogos poznam, wiec siedze w domu i z tych nudow rozpamietuje, a im wiecej mysle, tym bardziej sie sobie dziwie, jakie glupoty potrafie wymyslec! Wiem, ze nie mnie pierwszej ktos zlamal serce i wiem tez, ze czas leczy rany i kiedys zapomne! Ale teraz mi bardzo źle! Dziekuje, ze jestescie!

#22 2009-06-10 09:52:30

Nadis
100% Netkobieta

Teraz tak myślisz bo tęsknisz za tamtym, w głowie każdej kobiety której związek zakończył się jest właśnie ta myśl.. już nikt mnie nie pokocha, już nikogo sobe nie znajde... A ty powinnaś właśnie wręcz odwrotnie pokazać, że jesteś atrakcyjna, pewna siebie. Idz do fryzjera, na zakupy, kup sobie szpilki , nową bielizne... pokaż trochę ciała i ruszaj w miasto smile

A MY WCIĄŻ STARAMY SIĘ...

#23 2009-06-10 09:52:55

masala
Zbanowany

Wystarczy brak kontaktu z tym osobnikiem i po jakimś czasie zapomnisz tak po prostu. Naturalnie. Może po miesiącu, a może po roku. Nie ma reguły.

#24 2009-06-10 10:19:32

dorotka
Dobry Duszek Forum

Unikam go jak tylko moge, ale pracujemy razem, wiec jest ciezko. Zlozylam podanie o przeniesienie, prezes powiedzial ok, ale dopiero we wrzesniu. Skoro do tej pory wytrzymalam, to te 2 miesiace nie zrobia mi juz tak duzej roznicy. Mam tylko nadzieje, ze jak bedzie bardzo źle, to mnie pocieszycie.

#25 2009-06-10 13:19:40

Leoshidia
Wróżka Bajuszka

no pewnie ze tak smile

Tak jak mówiła niteczka, poczuj sie pewniejsza siebie, idz na miasto, umów sie z koleżankami smile

#26 2009-06-10 13:49:34

annika80
Netbabeczka

dorotka  ...  mam dla Ciebie zadanie na razie na jeden tydzień... nie jest trudne,i można spróbować,chociażby na siłę... chciałbys wiedzieć jakie???

#27 2009-06-10 13:52:54

dorotka
Dobry Duszek Forum

Tak, tak, tak!

#28 2009-06-10 15:23:28

annika80
Netbabeczka

MUSISZ KONIECZNIE zacząć się uśmiechać do ludzi!!!!!!!!!! Podnieść głowe do góry i jak to pisze Twoja koleżanka nie bądź ,,kontroletem podłogi''.. To jest badzo ważne!!!!
Nie będzie to łatwe,ale SPRóBUJ!!!!!!!!!!!!!!!! Idź przez miasto sama czy z koleżanką, głowa do góry, usmiechaj sie do znajomych,zaczepiaj ich krótkim ,,cześć''... lub ,, co słychać''...Rób to pierwsza...

Rano jak wstaniesz i wieczorem przed spaniem powtarzaj sobie ok 5 razy: jestem szczęśliwa, jest mi dobrze, nikt i nic mnie nie zdenerwuje i nie zdołuje....   mów to tez wtedy kiedy widzisz tego chłopaka!!!   
To bardzo ważne... Dobrze by było gdybys nawet do niego powiedział z UŚMIECHEM NA USTACH ,,cześc'' i radośnie poszła dalej!!!!! on szczeli karpia-bo nie będzie wiedział o co chodzi??? tobie może nie być aż tak super ,ale pokaż mu, że go juz (że tak brzydkao napiszę) OLEWASZ(mimo że tak JESZCZE nie jest)

Zobaczysz że wiele osób będzie mówiło ,,, co tobie dorotka, coś z tobą nie tak''' a ty mów raz się żyje:)

Jeszcze raz to nie jest aż tak trudne,i mozliwe!!!!

Ja też mam problemy ale włąśnie tak się zachowuję.... wiesz co o mnie mówią ,,że promienieję,że świetnie wyglądam... mimo że w środku jeszcze troche boli... ale jak słucham tych ludzi to nawet teraz się uśmiecham... a jak słyszę fajną muzykę to mimo że mam 2 dzieci to myslę o super imprezie z młodszym o 10 lat rodzeństwem!!! myślisz że nie pojadę ??? oj pojadę i będę się świetnie bawić a co??? RAZ się żyje...
buziaki i do dzieła...

my tu jesteśmy codziennie, więc pisz co i jak , czasem będzie do kitu ale jakos damy razem radę !!!!!!!

#29 2009-06-10 16:05:53

dorotka
Dobry Duszek Forum

Spróbuje, nie mam nic do stracenia! Może tym sposobem przyciągnę szczęście. A Wam, kochani, dziękuję za dobre rady! Ide teraz na zakupy! Może jakies fajne buciki poprawia mi humor, a potem pomaszeruje z usmiechem przez miasto! Dam znac jutro jak mi poszlo! Nie spodziewam sie cudow, ale moze cos sie zmieni? Moze to podziala jak zaklecie? jestem szczesliwa, jets mi dobrze... Powtarzam, choc jeszcze bez przekonania!

#30 2009-06-10 17:27:16

Nikuś
Przyjaciółka Forum

Ja sie dowiedziałam w poniedziałek,że "moj meżczyzna" mnie nie kocha sad Współczuje Ci Dorotko ja ledwo żyje i nie moge znaleźć punktu odniesienia do przyszłości sad

Trzymaj sie

Nie ma się komu zwierzyć i nie ma mnie kto pocieszyć sad

#31 2009-06-10 18:01:56

annika80
Netbabeczka

Jestem -  przeczytaj co napisałam dla dorotki i rób to samo... zacznij od razu... nie pokaz temu chłoptasiowi że przeżywasz!!!! to zasada, bo on będzie tryumfował jak będzie widział Cie przybita!!!!
Choć nie masz na to ochoty i chce Ci się płakać UŚMIECHAJ sie zwłaszcza gdy on patrzy!!! Zbaranieje chłopak bo nie spodziewa sie Ciebie takiej....Bądź radosna, a jak on zniknie za rogiem i nie będzie Cię widział to możesz wtedy popłakać ... wiem że jest Ci ciężko.... powtarzaj sobie zdania typu... jestem szczęsliwa, dzisiaj będzie fajny dzień, nic nie zepsuje mi humoru!!!
to naprawdę pomaga... zwłaszcza przed snem-jak pisałm dla dorotki....

#32 2009-06-10 18:06:34

annika80
Netbabeczka

dorotko, to może potrwać kilka dni,może dłużej... musisz przekonać się, że można żyć inaczej, można się cieszyć czyimś szczęściem, a swoim najbardziej... jesteś młoda-wiesz ilu facetów czeka właśnie na Ciebie!!!!!!!  Tylko uśmiechaj sie i patrz właśnie na nich a nie na ,,podłogę''
a zakupy to dobre posuniecie... pokaż jaka z Ciebie super dziewczyna...
musisz uwierzyć w siebie, ja już wierzę...

annika

#33 2009-06-11 09:43:16

Leoshidia
Wróżka Bajuszka

annika80 napisał:

dorotko, to może potrwać kilka dni,może dłużej... musisz przekonać się, że można żyć inaczej, można się cieszyć czyimś szczęściem, a swoim najbardziej... jesteś młoda-wiesz ilu facetów czeka właśnie na Ciebie!!!!!!!  Tylko uśmiechaj sie i patrz właśnie na nich a nie na ,,podłogę''
a zakupy to dobre posuniecie... pokaż jaka z Ciebie super dziewczyna...
musisz uwierzyć w siebie, ja już wierzę...

annika

Dokładnie, kup sobie jakiś fajny ciuszek, buciki, idź do fryzjera, zaszalej i niech mu oczy zbieleją jak Cie zobaczy w pracy. Wejdź pewna siebie i radosna smile) Mmmm Jaka satysfakcja smile Czujesz to juz?

Ja też wieże :*

#34 2009-06-11 16:13:48

dorotka
Dobry Duszek Forum

Ja tez powolutku zaczynam wierzyc! To "usmiechanie sie" naprawde dziala! Polecam to wszystkim, dla ktorych usmiech jest ostatnia rzecza, na jaka maja teraz ochote! I jeszcze czerwone paznokcie, dzieki ktorym czuje sie jak gwiazda! Ale to polecam raczej dziewczynom!  I sloneczko, ktore niesamowicie poprawia humor! I Wy, kochane moje, niby obce, a jednak nie jest Wam obojetne, jak sie czuje! Ide teraz na spacer, niestety nie z zadnym fajnym facetem, tylko z moim szalonym psem, ktory najbardziej na swiecie nienawidzi smyczy, ale wierze, ze na tego fajnego faceta tez przyjdzie czas w moim zyciu.

#35 2009-06-11 19:23:58

karmelka24
Szamanka

Nikuś nie lepiej, że powiedział Ci o tym, zamiast tkwić w takim związku? Teraz możesz zacząć układać sobie życie od nowa. Daj sobie 3 dni na wyryczenie wszystkiego, na czwarty dzień zacznij żyć dalej. Musisz być silna. Jest mi przykro za to co się stało, ale musimy się wspierać smile

Miłość jako nasionko leśne z wiatrem szybko leci, ale gdy drzewem w sercu wyrośnie to chyba tylko razem z sercem wyrwać można.

#36 2009-06-12 17:40:22

annika80
Netbabeczka

dorotka . jestem ucieszona twoim nastawieniem... masz pieska to super... wiesz ilu facetów chodzi z pieskami na spacer a nie z kobietami... rozejrzyj sie ...głowa do góry!!! uśmiech!!! i do boju....
'' o cześć, co tam u ciebie...... hej... co robimy jutro ?? może jakas imprezka???'' tak powinnaś teraz reagować na ludzi!!!!!!!!!! uśmiech - chociazby na siłę i w drogę!!!!!!

a tak na marginesie nie masz młodszych koleżanek i kolegów do zabawy w dyskotece( ja mam brata 20 lat i siostrę  15 lat--- nawet nie wiesz jak się z nimi moge pośmiać i powygłupiać - myślimy tez o jakiejś szlonej imprezie)   wcale mi nie przeszkadza że są o tyle młodsi!!!!

Ty napewno też znasz kogoś takiego.... paznokcie pomalowane na czerwono-dziewczyno ubiera kiecke i maszeruj !!!! powodzenia
czekam na relacje
buźka

Nikuś to się tyczy też do Ciebie... faktycznie 3 dni sa najcięższe.. ale ty je masz za sobą--uśmiech i do boju!!!

#37 2009-06-13 22:27:14

annika80
Netbabeczka

dorotka jak się sprawy mają???

Nikuś co u Ciebie??

#38 2009-06-13 23:06:29

Takaja
Woman In Red

Hej dziewczyny mogę sie dołączyć do Was?? Czuje się dokładnie tak samo jak Dorotka, to co pisze, mam wrażenie jakby było o mnie sad

Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna...

Stopka forum