prosze o rade jestem na skraju wyczerpania - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2013-05-20 11:59:36

anna1983
Niewinne początki

prosze o rade jestem na skraju wyczerpania

prosze pomozcie mi poradzcie co mam zrobic w takiej sytuacji. jestem z mezem od 4 lat mamy synka.Znamy sie juz kolo 10 lat zawsze bylo super az nagle pojawila sie pewna kobieta. Maz zawsze mowil ze ma najlepsza zone na swiecie. Od dwoch miesiecy po kryjomu spotykal sie z penwa kobieta twierdzac ze to kolezanka, byly klamstwa ja zaczelam go sprawdzac awantury,nawet powiedzil ze to ja go do tego pchnelam ze gdybym tego tak nie roztrzasala to by juz dawno z nia skonczyl sie spotykac. W domu mial wszytsko zawsze posprzatane ugotowane nawet kochalismy sie w ciagu tych 2 miesiecy nie raz gdy sie z ta kobieta widywal. Twierdzi nadal ze chce z nami byc, tylko czuje sie od niego calkowicie odepchnieta razem z dzieckiem. Juz sie z ta kobieta nie spotykaja tylko problem w tym ze ostatnio dal mi do zrozumienia ze nie moze sobie z tym poradzic i wywnioskowalam ze sie nia zauroczyl albo cos wiecej wprost mi nie powiedzial a jak zapytalam zaprzeczyl, tylko to ze nie moze sobie z tym poradzic ze wie ze krzywdzi mnie i dziecko mimo ze chce byc z nami a z drugiej strony ze nie moze poradzic sobie z tym ze sie juz nie spotykaja. Ze on potrzebuje czasu zeby zapomniec a ja jak bede nadal chciala z nim byc to ok. Co mam robic ???Bardzo go kocham mimo tych wszystkich krzywd ktore mi zrobil i dziecku, wczesniej nigdy sie nie klocilismy az do takiego momentu jak ten ktory praktycznie zrujnowal cla nasza rodzine, aha i jeszce jedno wiem ze oni razem nie beda nigdy bo ona tego nie chce a on chce zostac z rodzina przynajmniej tak mowi czy ktos byl w takiej sytuacji prosze o jakies podpowiedzi bo swiat w tym momencie mi sie zawalil, mowi mi ze wie ze to tylko jego wina ze nie wie co mu sie porobilo ale co ja mam z tym zrobic??/

#2 2013-05-20 13:03:04

stokrotka1978
Przyjaciółka Forum

Re: prosze o rade jestem na skraju wyczerpania

Bardzo Ci współczuję. Twój świat się zawalił i nigdy już nie będzie taki sam. Poczytaj różne wątki, tu są setki takich historii, niestety... . Pisz to Ci ulży.

Kiedyś się/cię znajdę

gg 39855556

#3 2013-05-20 13:11:28

kiedysbylam
Przyjaciółka Forum

Dokladnie tak jak pisze Stokrotka... jest nas tutaj bardzo wielu z takimi samymi, podobnymi problamami...

#4 2013-05-20 13:18:46

Ehdi
Przyjaciółka Forum

Ja tu widzę faceta manipulanta. Próbuje Cie jeszcze wrobić w poczucie winy odnośnie jego zdrady, bo sama go pchnęłaś w ramiona kochanki. No hello ? Powiem szczerze, że wedle Twojego opisu to odpycha mnie od tego faceta.

Ja podejrzewam, że w takiej sytuacji kopnęłabym go w dupę bo to się będzie powtarzać.

#5 2013-05-20 13:46:03

sexowna
Mój jest ten kawałek podłogi

Tez mi przykro, jak tu teraz wierzyć w związku skoro wystarczy chwila zatracenia, inna kobieta inny facet i cały związek idzie w diabły, nie wiem czy da sie o tym zapomniec i odbudować relacje ja bym nei potrafiła, wolałabym odejść

#6 2013-05-20 13:54:31

Fevers
Net-facet

Zdradę fizyczną można przy dużej wspólnej pracy wybaczyć, choć nigdy zapomnieć. Natomiast zdradę emocjonalną - nigdy. Nawet nie próbuj. Bo to Cię zniszczy w przyszłości. Odpuść i zapomnij. Może to sucha i na pozór bezduszna propozycja, ale uwierz mi, że najlepsza dla Ciebie i synka.

Stopka forum