Prośba o pomoc - uzależnienie od internetu - badania do pracy mgr - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Prośba o pomoc - uzależnienie od internetu - badania do pracy mgr

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

1

Temat: Prośba o pomoc - uzależnienie od internetu - badania do pracy mgr

Witam wszystkie Panie i mniej licznych Panów.
Chciałabym was prosić o pomoc w realizacji badań do mojej pracy magisterskiej. Badania prowadzę za pomocą internetowej ankiety, oczywiście anonimowej, przeznaczonej dla osób dorosłych.

Co dokładnie badam?
Badam działanie mechanizmów uzależnienia, wśród trzech grup respondentów, które wyłonić ma ankieta: uzależnionych, zagrożonych i nieuzależnionych

Ankieta znajduję się pod adresem: https://docs.google.com/forms/d/1V-KkOsGm7_9VC9pzUhprcVNcl1SvIk1HdWRBWFJKJIo/viewform

Z góry dziękuje wszystkim pomocnym użytkownikom forum wypełniającym ankietę.

Jeśli pojawią się jakieś wątpliwości bądź zastrzeżenia piszcie będę wyjaśniać smile

GG: 1464002
"Nie ma takiej przeciwności, przeznaczenia, losu, które mogą zachwiać postanowieniem zdeterminowanej duszy"
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Prośba o pomoc - uzależnienie od internetu - badania do pracy mgr

Właśnie wypełniłam ankietę. Trochę myliła mnie forma pytań i odpowiedzi w 1 części. Życzę powodzenia w pisaniu pracy mgr! Ja tez miałam na podstawie ankiety i wiem, że jest to wyższa szkoła jazdy! Pozdrawiam:-)

3

Dziękuje.

Co do formy odpowiedzi za pewne chodzi o skale od 1 do 5, to pomysł promotora, twierdzi, że to będzie dużo łatwiejsze do analizy i uczyni ją bardziej wiarygodną. Chodzi o sprawdzenie na ile punktów każda z grupo o których pisałam wcześniej, zgodzi się z twierdzeniami części pierwszej.

"Nie ma takiej przeciwności, przeznaczenia, losu, które mogą zachwiać postanowieniem zdeterminowanej duszy"
Reklama

4

Wypełniłam. smile

Mam nadzieję, że nie jestem uzależnioną.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

5

może zdradzę tajemnice. Druga część ankiety to test Kimberly Young smile 1-3 - tak wszystko z nami okej smile 4 - jesteśmy zagrożeni uzależnieniem, 5 i więcej oznacza uzależnienie.

Reszty wyników bez zamknięcia ankiety i analizy nie jestem w stanie podać smile

Z takich ciekawostek mam 78 ankiet wypełnionych smile w tym 8 uzależnionych, kilku zagrożonych, ale jest jedno miejsce gdzie większość zaznacza tak, wszyscy spędzamy on line więcej czasu niż sobie zaplanowaliśmy.

Reklama

6

Prośba dalej aktualna

7

Powodzenia w badaniach smile
I jestem bardzo ciekawa ich wyników.

Gazela TV without TV

8

Rozumiem sugestie smile Po obronie będę się dzielić opracowanymi wynikami smile

9

Daj znać, gdy nadejdzie TEN dzień, to będziemy trzymać kciuki wink

Gazela TV without TV

10

Pierwszy termin maksymalnie do 15 lipca, teraz hamują mnie już tylko badania, jeszcze kilka uzależnionych osób się znajdzie i będzie można opracować wyniki i napisać resztę smile

11

udzielilem pomocnych odpowiedzi w tescie na podanym linku.... ciekawy temat...ciekawa moze byc praca...zycze powodzenia!

12

Fajny temat sobie wybrałaś. Z prawdziwą przyjemnością pomogę. Czy zechcesz wspomnieć o wynikach badań gdy już je uzyskasz?
Pozdrawiam i życzę powodzenia

?Panie, daj mi SIŁĘ, abym zmienił to, co zmienić mogę,
daj mi CIERPLIWOŚĆ, abym zniósł to czego zmienić nie mogę
i daj mi MĄDROŚĆ, bym odróżnił jedno od drugiego.? ? F.C. Oetinger

13

wypełniłam smile Ale pytań strasznie dużo, niektórych to może odstraszyć wink

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

14

Dziękuje wam bardzo, oczywiście mogę podzielić się wynikami po obronie. Ze względu na antyplagiat nie chce udostępniać jakichkolwiek wyników czy wniosków smile
Obrona wstępnie przewidziana na 12-14 lipiec smile

15

Praca obroniona, a jeśli kogoś z wypełniających interesują wyniki, proszę o prywatną wiadomość to prześle smile

16

wypełniłam, nie wiem czy jeszcze potrzebie smile

17

Uzależnienie - magiczne słowo wzbudzające powszechną histerię. smile

Ciekawe, ze nikt nie prowadzi badań uzależnienia od powietrza i wody.

18

Praca napisana, obroniona, temat zamknięty

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Prośba o pomoc - uzależnienie od internetu - badania do pracy mgr

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016