jeczmien u rocznego dziecka co robic - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » jeczmien u rocznego dziecka co robic

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: jeczmien u rocznego dziecka co robic

Zwracam sie do was z works prozba o pomoc chodzi o moja roczna córeczkę na oczku zrobił jej się jęczmień to jest moje pierwsze dziecko i strasznie panikuje jak coś jest nie tak

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jeczmien u rocznego dziecka co robic

Kobietki pomóżcie

3

Musisz udać się z dzieckiem do okulisty.

Reklama

4

Najbliższego okulistę mam 35km od mojego domu i bardzo ciężko jest się do niego dostać nawet prywatnie trzeba czekać około miesiąca

5

Łomatko. A jakiegoś szpitala z dyżurem nie ma?

Bo tak na szybko to możesz ulżyć dziecku ciepłymi kompresami na oczko, nic strasznego też córci się nie stanie, jęczmień po prostu pęknie i tyle... ale bez leczenia maścią z antybiotykiem, o ile się dobrze orientuję, to będzie ciągle wracać i krążyć z jednego oczka na drugie...

Może zadzwoń chociaż do pediatry? Może wystarczy, że pediatra przepisze Ci tę maść?

Reklama

6

Miasto w którym mieszkam to straszna dziora. Jak pójdę z nią na szpital to będę tam siedziała tydzień mama radziła mi stare sposoby typu pocieranie obraczka i mocna cherbata co o tym sadzisz

7

To są domowe sposoby, które mogą doprowadzić do powikłań i rozszerzenia infekcji bakteryjnej. Nie warto ryzykować. Zadzwoń do tego szpitala, do okulisty, do pediatry, do kogokolwiek - powiedz, że mieszkasz na zadupiu, dziecko chore i nie wiesz, co robić.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » jeczmien u rocznego dziecka co robic

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016