potrzena opinia kobiet - masaz - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » potrzena opinia kobiet - masaz

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: potrzena opinia kobiet - masaz

Witam wszystkich,

Jestem 27 mezczyzna, obecnie nie w zwiazku. W poprzednich moich zwiazkach kilku-kilkunastumiesiecznych nie uprawialem seksu, nie widzialem tez moich kobiet nago.   
Nie wiem dlaczego, ale ostatnio przesladuje mnie mysl o masazu tantrycznym, gdzie masazystka jest nago I gdzie masowane sa tez czesci intymne .
Nigdy nie korzystalem z tego typu uslug, I jestem ciekaw jak kobiety podchodza do mezczyzn, ktorzy czegos takiego sprobowali. Czy jakbym byl z Toba na randce I to wyszloby na jaw, to czy bylbym skreslony? Z gory dziekuje za opinie.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: potrzena opinia kobiet - masaz

Na pierwszej randce nie skreśliłabym Ciebie wręcz przeciwnie uznałabym że masz otwarte podejście do erotyki a w przyszłości bedziesz również otwarty na eksperymenty w łózku.
Natomiast gdybym już Z TOBĄ była w związku raczerj nie chciałabym aby obca , naga kobieta dotykała cie.

Pozdrawiam:))

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » potrzena opinia kobiet - masaz

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016