Ile ma lat mąż Anny German? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2013-04-26 15:23:58

Lovlley
Niewinne początki

Ile ma lat mąż Anny German?

Hej wszystkim !
Mam do was pytanie związane z Anną German, może wiecie ile ma lat jej mąż Zbigniew Tucholski, bo jestem bardzo ciekawa.
Gdy tylko wpiszę w google pytanie:Ile ma lat Zbigniew Tucholski maż Anny German, to mi wyskakuje wiek jej syna
Zbigniewa Tucholskiego  Jr.
Może wy wiecie.
Z góry dziękuję smile

#2 2013-04-27 17:08:04

MietowaCzekolada
Dobry Duszek Forum

Re: Ile ma lat mąż Anny German?

Anna German gdyby żyła, miałaby skończone 77 lat. Jej mąż - Andrzej Tucholski jest od niej starszy . O ile ?
Niespełna 5 lat. W tym miejscu matematyka nie jest zbyt skomplikowana.  77 + 5 = 82.
Wniosek ? Andrzej Tucholski (senior) ma 82 lata.

Pozdrawiam.

Na razie się wspinam, ale widoki są ekstra.

Jeśli masz jakiś problem, dylemat lub po prostu chcesz spędzić chwile poznając mnie napisz. mietowa.czekolada@op.pl

#3 2013-05-06 00:10:00

MietowaCzekolada
Dobry Duszek Forum

Re: Ile ma lat mąż Anny German?

Jestem po prostu geniuszem, oczywiście, że Zbigniew, a nie Andrzej. Przepraszam, to wszystko z przemęczenia.

Na razie się wspinam, ale widoki są ekstra.

Jeśli masz jakiś problem, dylemat lub po prostu chcesz spędzić chwile poznając mnie napisz. mietowa.czekolada@op.pl

Ostatnie tematy :

Stopka forum