Mycie wlosow octem jabłkowym i sodą (koniec z szamponem). Kto stosuje? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2013-04-24 15:19:44

DO1THING
Niewinne początki

Mycie wlosow octem jabłkowym i sodą (koniec z szamponem). Kto stosuje?

Czytalam ciekawy artykuł jakoby wlosy przyzwyczajały się do szamponów i innych chemicznych  kosmetykow do pielegnacji wlosów - im wiecej ich uzywamy tym czesciej musimy po nie siegac. Podobno zamiast tego z powodzeniem mozna myc wlosy woda z octem jabłkowym albo wodą z sodą oczyszczona.  Jest to sposób tanszy, naturalny i bardziej skueczny, ale poczatkowo wlosy muszą się do tego przyzwyczaic. Jestem bardzo ciekawa, czy ktos tego probowal? Bo ja chcialabym zacząc i proszęo wszelkie rady na ten temat:)

#2 2013-04-25 11:08:04

halinka87
Na razie czysta sympatia

Re: Mycie wlosow octem jabłkowym i sodą (koniec z szamponem). Kto stosuje?

Mam jakoś dziwne wrażenie, że ocet jabłkowy tylko zaszkodziłby włosom..

#3 2013-04-28 19:26:22

Ta_najgorsza
Mój jest ten kawałek podłogi

Re: Mycie wlosow octem jabłkowym i sodą (koniec z szamponem). Kto stosuje?

Barzo dobre dla włosów są płukanki z octu jabłkowego. Przywracają sorze naturalne ph, nabłyszcza włosy, domyka łuski- nie przesusza włosów(oczywiście trzeba rozcieńczyć z wodą, umyć włosy szmponem i do ostatniego płukania użyć owej mikstury). Ale żeby myć octem jabłkowym...to się chyba nie da smile

Niezależność- cudowna sprawa.

Ostatnie tematy :

Stopka forum