Szukam bratniej duszy - Piotrków Trybunalski - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Szukam bratniej duszy - Piotrków Trybunalski

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Szukam bratniej duszy - Piotrków Trybunalski

Jest tutaj może ktoś z Piotrkowa Trybunalskiego kto również szuka koleżanki/przyjaciółki z którą będzie można wyjść na imprezę, do kina czy na kawę?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szukam bratniej duszy - Piotrków Trybunalski

Witaj Słodka sól ,,oryginalny masz nick,:):) A możesz coś wiecej o sobie napisac? Ja też mieszkam w tym pięknym grodzie:):) Pozdr.

Byc może dla świata jesteś tylko człowiekiem,ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem

3

olcia34 napisał/a:

A możesz coś wiecej o sobie napisac? Ja też mieszkam w tym pięknym grodzie:):) Pozdr.

Jestem kilka latek młodsza, mam 24 wink Studiuję, pracuję, już tak dawno nie byłam w związku, że można powiedzieć wieczna singielka, a nie da się niestety żyć tylko pracą i uczelnią. Fajnie mieć pieniądze, gorzej jak nie ma się ich z kim wydawać...

Reklama

4

Hej:) Mam 21 lat mieszkam w Piotrkowie Tryb. Szukam Koleżanki

5

Niestety nie jestem z Piotrkowa Tryb, ale z okolic.. Z chęcią poznam przyjaciela bądź przyjaciółkę smile

Reklama

6

Ja jestem z Piotrkowa i również szukam bratniej duszy! Żeby wypic razem kawke , pójsc na zakupy , pogadac itd .. Mam 22 lata i mieszkam tutaj od niedawna

7

Hej! Ja jestem z okolic Piotrkowa, ale studiuję tutaj dziennie na UJK. Może ktoś ma ochote pogadać? smile

8

Hej Witam,ja również jestem z Piotrkowa i szukam przyjaciół. Ktoś chętny do pogawędek,spotkań przy kawie....:)))

9

Witam Was wink podlaczam sie pod pozostalych. Mam 25 lat, szukam kumpeli do wypadow na kawe oraz godzinnych rozmów telefonicznych. Jestem towarzyska ale alkoimprezowiczki ze mnie nie zrobisz. Jesli również szukasz koleżanki- napisz do mnie.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Szukam bratniej duszy - Piotrków Trybunalski

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016