Jak opracować ankiete do pracy? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Jak opracować ankiete do pracy?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Jak opracować ankiete do pracy?

Witam smile
mam taki problem, a mianowicie:
mam przeprowadzoną ankietę wśród 20 pracowników i muszę dzielić ich na pracowników umysłowych i fizycznych.. i tu zaczyna się problem, bo nie wiem jak mam to przeliczyć na %..
Mógłby mi ktoś pomóc na np takim przykładzie? :
   
         OGÓŁEM   UMYSŁOWY   FIZYCZNY
TAK    12       8        4
NIE    8       2        6
suma    20      10       10

Jak mam to przeliczyć na %?
Czy pracownicy fizyczni muszą dać mi 100% i umysłowi też 100% ? czy razem 100?

Muszę podać wynik ogółem, a potem jak sięto kształtowało między pracownikami umysłowymi a jak między fizycznymi.

Z góry Wam dziękuję smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak opracować ankiete do pracy?

To wszystko zależy co analizujesz. Jeśli poszczególne grupy to każda może stanowić 100%, a jeśli ogółem to ogół stanowi 100%. Może również przedstawić tabele z dwojakim przeliczeniem i w analizie odpowiednio się do tego odnieść.

3

Odp: Jak opracować ankiete do pracy?

Pracownicy fizyczni i umysłw - są na tak lub nie- wiec masz 2 zmienne.

Na nie było 20% pracowników umysłowych i 60% pracowników fizycznych.

Ale najważniejsze - STANOWCZO ZA MAŁA PRÓBA NA BADANIA ILOŚCIOWE. Te wartości o niczym tak naprawdę Ci nie mówią, bo za mało masz ankietowanych. Gdybyś miała 100 osób to owszem, ale nie możesz porównać dwóch prób po 10 osób, bo wszelkie wnioski będą po prostu naciągane, albo w ogóle nie znajdziesz żadnych zależności.

4 Ostatnio edytowany przez sympatyczna22 (2013-04-19 21:13:06)

Odp: Jak opracować ankiete do pracy?

Mogę badać bez wprowadzania podziału na pracowników umysłowych i fizycznych, czyli traktować ich jako ogólnie pracowników?

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Jak opracować ankiete do pracy?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024