Mój mężczyzna zbyt szybko dochodzi mimo swojej dojrzałości. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Mój mężczyzna zbyt szybko dochodzi mimo swojej dojrzałości.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

1

Temat: Mój mężczyzna zbyt szybko dochodzi mimo swojej dojrzałości.

Drogie Panie, drodzy Panowie,
mam 30 lat i od pół roku jestem w związku z 40 letnim mężczyzną. Minione sześć miesięcy mogę zaliczyć do bardzo udanych, ponieważ mój facet jest naprawdę odpowiedzialnym, zabawnym i inteligentnym człowiekiem. Rozumiemy się doskonale pod każdym prawie względem. Prawie.
Otóż mimo jego wieku i dojrzałości psychicznej, w łóżku reaguje na mnie i wszelkie bodźce jak 20 latek. To znaczy, zbyt szybko dochodzi.
Nie mogę narzekać jeśli chodzi o grę wstępną, ponieważ się stara, ale szczerze mówiąc mam wrażenie, że nie potrafi się powoli delektować każdą chwilą i moim ciałem, tylko dąży do tego, aby wejść we mnie i po kilkunastu ruchach skończyć. Oczywiście u mnie poczucie rozczarowania i niespełnienia wzrasta po każdym takim stosunku.
Rozmawiałam z nim na ten temat, powiedziałam szczerze, że ja potrzebuję więcej czasu, aby dojść, na co on zareagował stwierdzeniem, "czyli to wszystko, co mnie sprawia tyle przyjemności jest dla ciebie po prostu niczym." Po tych słowach po prostu zamknęłam się w sobie, bo wyczułam, że poczuł się skrzywdzony.
Od czasu tamtej rozmowy nic się nie zmieniło, tylko od czasu do czasu, kiedy jest po wszystkim, on patrzy mi głęboko w oczy i pyta, czy dla mnie ciągle to wszystko trwa za krótko, na co odpowiadam (niestety kłamiąc), że jest ok.

Jednak długo tak nie wytrzymam, a nie chcę go stracić i chciałabym zapytać dojrzałych panów lub panie będące w podobnych związkach o radę, pomoc, wsparcie, słowo.

I proszę wszystkie dzieci i "duże dzieci" o wstrzymanie się od komentarza.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mój mężczyzna zbyt szybko dochodzi mimo swojej dojrzałości.

Mówiąc mu, że jest OK, sama blokujesz możliwość rozwiązania problemu, gdyż on naprawdę uważa, że jest OK i jest Ci dobrze smile

3

Odp: Mój mężczyzna zbyt szybko dochodzi mimo swojej dojrzałości.
Schatz napisał/a:

Od czasu tamtej rozmowy nic się nie zmieniło, tylko od czasu do czasu, kiedy jest po wszystkim, on patrzy mi głęboko w oczy i pyta, czy dla mnie ciągle to wszystko trwa za krótko, na co odpowiadam (niestety kłamiąc), że jest ok.

A tak konkretnie, obiektywnie, to ile to trwa?

4

Odp: Mój mężczyzna zbyt szybko dochodzi mimo swojej dojrzałości.

Musisz mu powiedziec prawde i musicie pogadac bo  bedziesz mega sfrustrowana ,a on w koncu wyczuje ,ze klamiesz i dopiero bedzie mial pretensje ,ze go tyle czasu oszukiwalas smile Powiedz mu ,ze jest Ci super ,ale moze byc jeszcze lepiej i jemu i Tobie ,nie atakuj go.......jezeli mu zalezy na Tobie to bedzie chcial to zmienic .......ja tez kiedys nie moglam sie przekonac do wielu rzeczy ,ale malymi krokami zrobilam to i nie zaluje;) pamietaj powoli ,malymi krokami

5

Odp: Mój mężczyzna zbyt szybko dochodzi mimo swojej dojrzałości.

Schatz, kłamiąc - pogarszasz sytuację. Ale nie możesz mu też brutalnie powiedzieć "za krótko". Bo wtedy istnieje duże prawdopodobieństwo, że za niedługi czas seksu nie będzie wcale.

Kombinuj. Zawsze w atmosferze życzliwości. Jeśli spyta czy było za krótko, powiedz, że "było PRAWIE wystarczająco". Przytul, pomiziaj po policzku czy jak tam macie w zwyczaju okazywać sobie czułość. Sugeruj (również życzliwie lub w żartobliwej atmosferze) co może jeszcze zrobić PRZED. I generalnie naprowadzaj go na to, co Tobie sprawia największą przyjemność. Dawaj mu odczuć, że jest nieźle, ale mogłoby być jeszcze lepiej. I koniecznie go uświadom, że wy się dopiero poznajecie w łóżku. Pytaj więc o jego upodobania, przy okazji przemycając solidna porcję swoich smile

"czyli to wszystko, co mnie sprawia tyle przyjemności jest dla ciebie po prostu niczym."

Na to odpowiedź mogła być jedna:
"Mi też sprawia to mnóstwo przyjemności, ale ja jestem kobietą. A kobieta jest tak stworzona, że potrzebuje tę przyjemność odczuwać dłużej smile "

6

Odp: Mój mężczyzna zbyt szybko dochodzi mimo swojej dojrzałości.

Ja lubię żonę doprowadzić do orgazmu, a potem sam szybko skończyć. Może u Was też to zadziała, bo wspólny orgazm, to jest więcej myślenia w seksie niż uczuć. Pieścimy się godzinę zazwyczaj.

7

Odp: Mój mężczyzna zbyt szybko dochodzi mimo swojej dojrzałości.

Nie powinnaś kłamać, to nie prowadzi do niczego dobrego.
Zamiast mówić co jest nie tak, zacznij mówić co lubisz. Jak widzisz, że zaraz dojdzie, zastopuj go na chwilę i zmieńcie pozycję.
A co on myśli o powtórkach? Czy możecie kochać się drugi raz? Na zasadzie pierwszy raz tak jak on chce, a drugi tak jak Ty.

8

Odp: Mój mężczyzna zbyt szybko dochodzi mimo swojej dojrzałości.

Problemów alkowy nie zamiata się pod dywan,wynikną z tego w przyszłosci przeogromne problemy.

9

Odp: Mój mężczyzna zbyt szybko dochodzi mimo swojej dojrzałości.

Moj maz ma juz po 40 i wiem z wlasnego doswiadczenia i po dlugich rozmowach z mezem ze to juz wiek sprawia im psikusa choc kazdy organizm  jest inny. Z moim z reguly mamy gre wstepna , dluzsza i on konczy szybko we mnie. W tym wieku juz powoli maja problemy ze zwodem niestety. Pogadaj z nim bo ja sie zamartwialam przez tygodnie i w koncu po wielu podchodach on sie otworzyl i wytlumaczyl mi. To troche wstydliwy temat dla facetow takze podejdz delikatnie do tego. Byc moze on ma inny powod czemy tak szybko konczy. Pogadaj z nim bo bedzie tylko gorzej a nie lepiej.

Odp: Mój mężczyzna zbyt szybko dochodzi mimo swojej dojrzałości.

Schatz,
przedwczesny wytrysk nie jest problemem wyłącznie nastolatków i młodych mężczyzn, choć zazwyczaj wtedy właśnie ma swoje źródła. Organizm, który przez lata "przyzwyczaił  się", że typowy czas trwania stosunku do kilkadziesiąt sekund, fiksuje się na taki właśnie rytm współżycia i szybka poprawa sytuacji, oparta wyłącznie o motywację partnera, nie jest możliwa.
Polecam leczenie farmakologiczne (jeśli rzeczywiście postawiona zostanie diagnoza przedwczesnego wytrysku) oraz metody treningowe kontroli wytrysku oraz przedłużania stosunku, które partner może stosować sam lub razem z Tobą.

Fakt, że Wasz związek jest stosunkowo młody może być Waszym dodatkowym atutem. Schematy zachowań nie utarły się jeszcze między Wami na tyle silnie, aby nie można było ich zmienić. W łóżku wciąż jesteście na etapie wzajemnego poznawania się, prób, eksperymentów, wyjawiania swoich gustów i fantazji.

11

Odp: Mój mężczyzna zbyt szybko dochodzi mimo swojej dojrzałości.

Hej!

Przechodziłem taki problem i przechodzę znowu... Czylli z 1sek udało mi się dojść do 30 minut stosunku płciowego... Wszyscy mówią, że każdy się zachowuje jako nastolatek itp... I za wcześnie do chodzi...  Problemy pojawiły się od dzieciństwa, aż do tej pory... Stres, nerwy zjedzą wszystko i do prowadzą rozpadom kilka set związków, tak jak u mnie było... Kiedy byłem z Kobietą w związku przez 4 lata, to dużo się na uczyłem... Ale wszystko poszło na marne... I znowu trzeba zaczynać od początku, ale nie mam chęci już na żadne związki i przechodzić to samo od początku... Więc za stanówcie się Kobiety nad tym aby nie krzywdzić swoich partnerów... Nawet jak szybko do chodzą... Bo nie liczy się długość stosunku ale uczucia do innego partnera.. Dużo kobiet ucieka do takiego partnera co wykorzysta i rzuci... Aa z pewnym czasie sobie zdaję sprawę co ja zrobiłam, ale to już wszystko za późno...

Może komuś to się przyda jak powstrzymać przed wczesny wytrysk..
Co pomagało ?
-Prezerwatywy Durex performa ale nie koniecznie... ( Zakładałeś i byłeś z siebie dumny, że szybko nie dojdziesz aa tu kicha leżymy)
-Gra wstępna z przerwami i zaczynając od pozycji jeźdźca, ale kobieta musi to robić to na samym początku zbyt powoli...
-Partnerka nastawiona negatywnie, która pod czas stosunku coś wkręca partnerowi, a zarazem żartuje...
-Pod czas stosunku oglądać jakiś film interesujący partnera, który skupi uwagę na filmie...
-Alkohol? w małych ilościach...

U mnie np to pomogło ale poszło na marne.. Ale mam na dzieję, że u was nie...

Pozdrawiam...

12

Odp: Mój mężczyzna zbyt szybko dochodzi mimo swojej dojrzałości.

Powodów jest dużo , a skutecznym sposobem to w czasie seksu myśleć o czymś innym np. o kredycie do spłacenia o teściowej. to tak na wesoło ale co ważne nie myśleć o tym by być dobrym w tej chwili co robi i myśli co za chwilę będzie robił bo to już po imprezie.

13

Odp: Mój mężczyzna zbyt szybko dochodzi mimo swojej dojrzałości.

Te myślenia, i alkohol pomogają tylko na jakiś czas... Wszystko próbowaliśmy z moim chłopakiem, już myśłałam, że nigdy nie będziemy mieli dobrego seksu hmm Ale znałazł taką książkę Moc Byka, i mu pomogło, po trochu coraz dłużej, a teraz już w ogólę godzina i więcej tongue

14

Odp: Mój mężczyzna zbyt szybko dochodzi mimo swojej dojrzałości.

Alkohol pomaga krótkotrwale o ile wie się ile wypić do tego konsekwencje mogą być nieciekawe. Mój facet też zmaga się z tym problemem jak narazie radzi sibie dobrze bierze specjalne tabletki na wydłużenie stosunku nazywają się Stud Pills przed stosunkiem. Jednakże gdy wyjechaliśmy na trochę i zapomniał problem wrócił.

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Mój mężczyzna zbyt szybko dochodzi mimo swojej dojrzałości.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024