alior bank - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: alior bank

Właśnie się zastanawiam nad skorzystaniem z usług tego banki. Macie jakieś doświadczenia z nim ? Polecacie , nie polecacie ? Będę wdzięczna za każdą opinię o alior banku.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: alior bank

a z jakich usług chcesz korzystać ?

dam radę

3 Ostatnio edytowany przez Puma (2009-05-27 11:00:40)

Wiesz chciałabym u nich założyć po prostu konto, dotąd miałam w mbank , ale mają tam niskie procenty a tu jest jakieś ponoć fajne z tzw lokatą nocną.  Chodzi mi o to czy wszystko jest okay, bo to dość nowy bank i przy obecnym kryzysie nie chciałbym usłyszeć pewnego pięknego dnia ,że banku nie ma

Reklama

4

taaaak ta lokata jest zachęcająca ale jak się wszystko dokładnie przeanalizuje to wcale się tak nie opłaca, już lepiej założyć normalną lokatę albo konto oszczędnościowe. tez mnie kusiło.

polecam raczej toyota bank - konto rozliczeniowe + oszczednosciowe z dobrym oprocentowaniem (nie pamietam ile dokladnie -mozesz sprawdzic na stronie banku) do tego maja najlepsze zabezpieczenie na ten moment które na dodatek dają za darmo, mówię o tokenie -inne banki każą sobie za niego słono płacić nie wiem dlaczego.
ing z kontem oszczednosciowym oko -tez fajne ale minus maja jeden i jak dla mnie bardzo powazny: nie kazda transakcja jest autoryzowana- np. jak robisz przelew na 5 zl to wysylaja ci kod smsem zeby potwierdzic przelew a jak robisz na tysiąc to mogą stwierdzić że autoryzacja nie jest wymagana -bo losowo wybierają. jak dla mnie to jest do du...y

osobiście mam inteligo -też można mieć do niego konto oszczednosciowe, ale nie zalozylam, bo chyba raz czy do trzech razy moge sobie z oszczednosciowego przelac na zwykly rachunek za darmo a pozniej placi sie 10 zl. a wole miec ten komfort ze jak  bedzie brakowac mi kasy zebym mogla z oszczednosci sobie wziac i nie przejmowac sie czy to pierwszy raz czy dziesiaty i zastanawiac sie czy zabora mi 10 zl.

podsumowujac - polecam toyote smile

dam radę

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018