Slimgreen - opinie i porady - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2013-04-06 16:59:05

muzykaduszy
Słodka Czarodziejka

Slimgreen - opinie i porady

Witam Szanowne Panie! smile
Ostatnio poczytałam trochę na temat suplementu Slimgreen i przyznam, że jestem pozytywnie zaskoczona gdyż praktycznie każda opinia była pozytywna, do jego zalet należy to iż jest na bazie naturalnych składników: zielonej kawy i herbaty. Niektórzy pisali, że zrzucili w ciągu miesiąca-dwóch 7-12kg! Wiadomo na każdego różnie działa.
Myślę nad kupnem go, gdyż nie mam tyle motywacji aby pozbyć się mojej opony zimowej (czas zmienić na letnią) tongue Dodam, że jestem bardzo aktywną osobą ale też bardzo lubię jeść i nie zawsze wychodzi mi przestrzeganie zdrowego odżywiania...

I tu pytanie: Czy któraś z was zażywała go może? Przede wszystkim martwię się tym, żeby za dużo nie zrzucić. Tak, wiem dziwnie to brzmi big_smile ale mam 170cm i ważę 64kg, nie wyglądam jakoś grubo tylko męczą mnie boczki, brzuszek i uda i super by było schudnąć tak 4-6 kilo, nie więcej bo chodzącym trupem być nie chcę tongue Pytam z racji tego, że większość osób które je zażywało miało nadwagę, miałyście może podobną sytuację?

Dzięki z góry za odpowiedzi. smile

#2 2013-04-11 18:00:37

gardenia
Niewinne początki

Re: Slimgreen - opinie i porady

Nie wiem czy rzeczywiscie dziala ale dzięki reklamie z 21 zl awansowala na 49,50

#3 2013-08-14 15:18:35

gwiazda1234
Niewinne początki

Re: Slimgreen - opinie i porady

Ja zażywam tabletek SLIM GREEN trio ( chrom , ekstrakt z fasoli i wyciąg z zielonej kawy ).Cena super nie jest, ale tabletki same w sobie są okej. Mogę nie jeść cały dzień -  mam bardzo zmniejszony apetyt :) I nic poza tym :)

Ostatnio edytowany przez gwiazda1234 (2013-08-14 15:19:06)

Ostatnie tematy :

Stopka forum