Pimkie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez flawoninka (2009-05-26 17:19:30)

Temat: Pimkie

Pimkie to francuska marka odzieży damskiej proponująca paniom w różnym wieku aktualną modę damską. W ofercie Pimkie znajdują się także akcesoria takie jak torby, naszyjniki, obrączki, paski czy nakrycia głowy.Filozofią Pimkie jest pozytywne nastawienie do życia. Motto marki brzmi "Pimkie wprowadzi cię na wybieg życia". Kolekcje Pimkie są uaktualniane co tydzień, by zawsze być na czasie z nowymi trendami w modzie. Głównym konkurentem dla Pimkie są marki Orsay oraz Troll, mniej Reserved, Top Secret, które mają w Polsce znacznie więcej salonów swoich sieci. Ja jestem szczerze zauroczona Pimkie od wielu lat i naprawdę bardzo chętnie do Pimkie zaglądam - mają moim skromnym zdaniem- naprawdę dobrą jakość, fajne rzeczy za dosyć rozsądne ceny.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pimkie

Ja z kolei raczej nie odnajduję się w kolekcjach Pimkie, a raczej nie odnajdywałam, bo obecnie już ich nie śledzę. Pamiętam jednak zachwyt koleżanek, kiedy to kilka lat temu pojawiły się w naszej okolicy sklepy firmowe Pimkie. To wtedy, z czystej ciekawości, postanowiłam nieco bliżej przyjrzeć się ich propozycjom, ale weszłam, przejrzałam i wyszłam zawiedziona.
Ogólnie mam wrażenie, że sieciówki, przynajmniej w Polsce, bazują na wyrobionej kiedyś marce i naszym zachłyśnięciu się Zachodem, niekoniecznie dbając o jakość i estetykę. Ciuchy trzeba łowić, wyszukiwać, a dobra marka powinna gwarantować, że cokolwiek kupimy, to samo się obroni.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024