czy to jest przyjaźń czy to jest kochanie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » czy to jest przyjaźń czy to jest kochanie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: czy to jest przyjaźń czy to jest kochanie?

nie za bardzo wiedziałam czy mam umieścić ten wątek tu, czy w dziale przyjaźń. Otóż jakiś czas temu mój przyjaciel zakończył swój związek. od tego czasu dawał mi wyraźnie do zrozumienia, że dla niego nasza relacja to chyba coś więcej niż przyjaźń. Nie ukrywam, że on również mi się podoba. Któregoś razu całowaliśmy się, pisał do mnie. Gdy kolejny raz się widzieliśmy scenariusz się powtórzył. Jednak ostatnio on stwierdził, że nie chce niszczyć tej przyjaźni, że gdyby nie wypaliło między nami to boi się, że straci ze mną kontakt. Po czym po chwili znów mnie przytulał, znów się całowaliśmy...nie wiem czy powinnam z nim porozmawiać ponownie, czy dac mu na razie czas, pomóżcie sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy to jest przyjaźń czy to jest kochanie?

jeżeli ciągnie was do siebie, i może coś z tego powstać wspaniałego zaryzykujcię, przecież już nie tylko sama przyjaźń już was łączy, to coś więcej. smile
jak się calujecię czujesz że pragniesz go jeszcze więcej? smile

3

Odp: czy to jest przyjaźń czy to jest kochanie?

Kto nie ryzykuje, ten nie zyskuje. Ja bym dała na Twoim miejscu szansę, na dalszy, pozytywny rozwój wypadków. Przynajmniej spróbujesz.

Bo życie trzeba sobie pokolorować własnymi barwami....

4

Odp: czy to jest przyjaźń czy to jest kochanie?

Tak,zdecydowanie czuję coś więcej. Chcę się jakoś zebrać w sobie i szczerze z nim pogadać. Mam nadzieję, że słowa o niszczeniu przyjaźni były szczere, a nie były np.pierwsza z brzegu wymówką.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » czy to jest przyjaźń czy to jest kochanie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024