Koniec związku i szukanie celu w życiu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Koniec związku i szukanie celu w życiu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 22 ]

1 Ostatnio edytowany przez vinnga (2013-04-02 19:32:22)

Temat: Koniec związku i szukanie celu w życiu

Wchodzę na to forum w momentach kryzysowych dla mnie , jednak nie udzielałam się do dnia dzisiejszego , wydawało mi się (wydaje) że to nic nie zmieni oprócz opowiedzeniu o swoich problemach,uczuciach ,a jednak napisze o tym co czuje ,o pustce i beznadziejności . Wszystko zaczyna  się na forum  podobnie- rozstanie , zdrada , samotność , znajduje się  tu słowa w zamian piękne ,wspierające podnoszące na duchu. Sama nie wiem co czuje , nie chce słów -jakoś to będzie ,że potrzeba czasu ,dzień po dniu ,  by bolało mniej ,jestem świadoma tego . Chodź dużo chaosu w moim wypowiedziach , wydaje mi się że przyszedł czas by napisać , nie chcąc nic w zamian .Od dwóch tygodni  mieszkam z mamą ,zostało odebrane mi to co wydawało mi się najważniejsze ,coś co tworzyłam sobie przez jakiś czas .Mieszkałam z nim przez 4 lata, po drodze pojawił się dom , kot , pies ,bardzo chciałam mieć normalna rodzinę , chodź sama zbudowałam ją na nieszczęściu innych . Czuje że zostało mi to wszystko odebrane ,bo ktoś był za słaby ,by ze mną być , wydaje mi się że za tą miłość zapłaciłam już bardzo dużo , dałam w końcu całą siebie , dostając w zamian ten cały ból który czuje każdego dnia , chodź staram się żyć normalnie czuje wielka stratę .Czy można się kogoś pozbyć bo pojawiły się problemy , zamiast walczyć?,chodź nie było idealnie w naszym związku czułam ze mam miejsce cel ,a teraz nie czuje nic ,powrotu nie będzie ,tylko co dalej ...

Tytuł "brak tytułu" nie łapie się w standardy naszego forum. Zmieniłam. Mod Vinnga

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Koniec związku i szukanie celu w życiu

Awanti... skoro nie chcesz, to nie będę pisać że będzie dobrze...
Napisze tylko tyle... "co będzie dalej...?" ...to zależy tylko od Ciebie.
Możesz płakać, czekać w nieskończoność na powrót faceta, na zmianę zdania... możesz żalić się na zły los, na beznadziejność życia... Możesz...baaa masz nawet do tego prawo, bo jest Ci ciężko i czujesz się podle. Jednak czy to sprawi, że w twoim życiu coś się zmieni? Obawiam się, ze nie. Trzeba do tego wszystkiego podejść bardzo "drastycznie". Było...minęło... nie chciał? trudno... z czasem znajdzie się ktoś kto zechce. A do tego czasu, trzeba żyć swoim życiem, bo życie trwa nadal i nie będzie czekać, aż nam się "zachce żyć dalej". Ono mija, i to bardzo szybko. Możemy stracić wiele lat, i to w imię czego? W imię użalania się nad kimś kto "nie chciał"?

3

Odp: Koniec związku i szukanie celu w życiu

Wydaje mi się że ja już nie mam swojego życia ,tzn ze muszę go tworzyć od nowa ,bo oddałam 4 lata  ,zatraciłam się w tym wszystkim i wydaje mi się że osaczyłam tą swoja miłością , i teraz naprawdę staram się jakoś żyć , cieszyć każdym dniem , bo wiem że innymi mają większe problemy smutki , ale po mimo ludzi wokół czuje się samotna...

4

Odp: Koniec związku i szukanie celu w życiu

Awanti, skoro 4 lata uważasz za zmarnowane to dlaczego chcesz marnować kolejna na użalanie się nad tym co minęło? Popłacz sobie trochę (nie za długo), wyciągnij wnioski i dołóż wszelkich starań, żeby nie marnować następnych lat.

5 Ostatnio edytowany przez Margolinka (2013-04-02 20:01:53)

Odp: Koniec związku i szukanie celu w życiu

Awanti, ta samotność wśród ludzi minie...ale tylko wtedy gdy sama ją odrzucisz na bok.
Odnów znajomości, postaraj się o nowe... musisz "chcieć", bo zamiast 4 lat, zmarnujesz tak jak inne osoby pół swojego życia.
A "swoje życie" masz...miałaś je 4 lata tamu, zanim go poznałaś i masz teraz, gdy go już nie ma... musisz tylko o to życie zadbać na nowo...

6

Odp: Koniec związku i szukanie celu w życiu

Awanti,

wiem co czujesz, czuje dokładnie to samo co Ty. Mimo, że minęło u mnie już pół roku od rozstania to dalej czuję się pusta, zraniona i nieszczęśliwa. Ból jaki przynosi rozstanie jest straszny, pali Cię od środka, to poczucie straty, straty kogoś kogo się tak bardzo kochało, z kim wyobrażało się przyszłość, planowało. Człowiek z którym chciało by się zestarzeć...a teraz nagle tej osoby brakuje, nie ma jej w naszym codziennym życiu, dni są puste, smutne....bo brak nam pewnej cząstki, brakuje nam pewnej cząstki siebie. Wiem, że jest to straszne i cholernie trudne...czas Ci trochę pomoże...ale każdy przeżywa rozstania na swój sposób...
Powiem Ci, że ja nie wiem jak mam teraz żyć...bo kochałam na prawdę...a teraz czuję, że wegetuję...co zrobić? jak sobie pomóc? Jak zagłuszyć ten wewnętrzny ból? Nie wiem...i nie wiem czy się o tym dowiem.

7

Odp: Koniec związku i szukanie celu w życiu

myslenie pozywne na pierwszy planie ... tez od dwoch miesiecy jestem w domu rodzinnym z tata i bratem bo mama niestety zmarla w miedzyczasie sad i bylo mi z poczatku bardzo trudno nie ukrywajac ze dlaje jest ale podnosze glowe do gory przypominam sobie jaka bylam zanim Go poznalam jakie miala powodzenie i ze to za mna ganiali a nie ja za nimi to mi dodaje otuchy - zagladam tutaj, zaczelam cwiczyc, szukac nowej mniej stresujacej pracy, mam 30 lat ale garbata nie jestem Dam rade dla siebie i tego ktory mnie pokocha taka jaka jestem smile

Czas leczy rany ale od nas samych tez duzo zalezy
patrz pozytywnie ja po proszeniu sie o szanse wypisalam plusy i minusy i okazalo sie ze ideal to nie byl smile

trzymam kciuki

8

Odp: Koniec związku i szukanie celu w życiu

"Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch po­dob­nych nocy,
dwóch tych sa­mych pocałunków,
dwóch jed­na­kich spoj­rzeń w oczy"

Wiem że tworzę wokół Siebie tą pustkę , odrzucając wszytko,zatracając się w bólu ,czasem jest tak łatwiej ,niż walczyć o samego Siebie .Dziękuje za każde słowo które daje do myślenia , za wiarę w leprze jutro...

9

Odp: Koniec związku i szukanie celu w życiu

głowa do gory mi tez nie jest łatwo ... nie ma Go nie ma mojej mamy ktora byla najlepsza psiapsiola ale zycie toczy sie dalej i widocznie tak mialo byc smile nie rozpamietuj bo to pograza jeszcze bardziej - wiem wiem latwo powiedziec ale tak jest lepiej Prawdziwa milosc wraca wczesniej czy pozniej ta ktora nie wroci widocznie nie byla do konca pisana smile

10

Odp: Koniec związku i szukanie celu w życiu

Wiem co oznacza strata rodzica ...Życie to jedna wielka walka którą trzeba wygrać smile

11

Odp: Koniec związku i szukanie celu w życiu

Wiem co czujesz bo przechodzę przez to samo. Trzy miesiące i nadal boli. Są dni lepsze i gorsze ale trzeba iść do przodu.
Jak mamy być ze sobą, jesteśmy sobie pisani, to nie ważne co się stanie i jak się życie potoczy i tak będziemy razem, jeśli nie to znaczy,że ktoś inny jest mi przeznaczony. Trzeba żyć dalej...

Odp: Koniec związku i szukanie celu w życiu

Hej dziewczyny po raz pierwszy piszę na tym forum, bo też mam ciężki czas sad mimo ze rozstanie nastąpiło dokladnie rok temu. Ja nadal siedzę w czarnej dupie (przepraszam za wyrażenie) a on już zaczął jakiś miesiąc swój drugi związek po naszym, cholerne uczucie. Mało tego  odzywa się do mnie pyta co tam jak tam, a ja muszę udawać, że jest super i w ogole wszystko mi minęło  i jest okey - makabra jakaś. Nie wiem, co dalej rok czasu a ja nic kompletnie nic, zatrata sensu życia i jak pisały dziewczyny wcześniej wegetacja. Trzymajcie się, nie jesteście same .

Odp: Koniec związku i szukanie celu w życiu
melisa z pomarancza napisał/a:

Hej dziewczyny po raz pierwszy piszę na tym forum, bo też mam ciężki czas sad mimo ze rozstanie nastąpiło dokladnie rok temu. Ja nadal siedzę w czarnej dupie (przepraszam za wyrażenie) a on już zaczął jakiś miesiąc swój drugi związek po naszym, cholerne uczucie. Mało tego  odzywa się do mnie pyta co tam jak tam, a ja muszę udawać, że jest super i w ogole wszystko mi minęło  i jest okey - makabra jakaś. Nie wiem, co dalej rok czasu a ja nic kompletnie nic, zatrata sensu życia i jak pisały dziewczyny wcześniej wegetacja. Trzymajcie się, nie jesteście same .

Tak bywa, życie toczy się dalej, musisz walczyć o siebie, o swoje szczęście, co nie oznacza wcale poznanie kogoś. I tak zazdroszczę Ci takiej hmm komfortowej sytuacji, wiesz, że byłaś dla niego ważna w życiu, interesuje się Tobą, dał Wam czas na uspokojenie emocji. U mnie było zupełnie odwrotnie, o rozstaniu i jego nowej dziewczynie dowiedziałam się jednego dnia, do dzisiaj ani słowa zainteresowania.. Trzymaj się smile

Odp: Koniec związku i szukanie celu w życiu

Zolta zapalniczka a ile czasu nie jestescie razem? Sluchaj po tym jak ze mna zerwal to po paru dniach spotykal sie z inna. Ona sie pojawila na biegu wrecz smile wink Nie wyszlo im to teraz ma jesscze inna i schemat podobny, z kolezanki wielka love zrobil :)Ale zycie jest przeciez takie piekne smile Czasem mam go ochote rozszarpac. Dodam ze mamy po 27 lat i bylismy zareczeni smile

Odp: Koniec związku i szukanie celu w życiu

Leci już trzeci tydzień i zapewne trzeci tydzień jego nowego związku, na początku jeszcze chyba się wstydził, nie mówił nikomu o tym, ale teraz nie widzi problemu żeby opowiadać jak to ma cudownie zajęty wieczór ..boli jeszcze czasem, ale czy warto? Zabawne, ale on potrafił zadzwonić do mnie prawie z płaczem i powiedzieć, że śniło mu się , że go zdradziłam a on to potem odchorowywał cały następny dzień. Więc chyba zna to uczucie, ale kompletnie się z nim nie liczy, egoista i tyle. Nie chcę dawać Ci babcinych rad, ale mój dziadek kiedy dowiedział się o całej sytuacji ( mimo , że go bardzo lubił) powiedział, żebym przyjęła to z honorem bo widocznie nie dorósł..stara szkoła, ale chyba najbardziej właściwa. Czemu na niego czekasz ? Nie udało Ci się do tej pory kogoś poznać czy (wybacz) naiwnie na niego czekasz..:)?

Odp: Koniec związku i szukanie celu w życiu

hej wiesz co, nie czekam na niego bo nawet jak pomysle czy bym chciala ponownie sie w to pakowac to zdecydowane nie! smile ale z drugiej strony ja juz nie umiem z kims byc chyba nawet sie boje bo tamta "znajomosc" za duzo kosztowala emocji i zaangazowania. Poczatki zawsze bywaja piekne a gdy wchodzi w gre normalne zycie to zaczynaja sie komplikacje, a ja juz nie chce ponownie przezywac rozczarowan wiec chyba lepiej byc sama.

17

Odp: Koniec związku i szukanie celu w życiu

Awanti,
głowa do góry! Od ponad miesiąca jestem w takiej samej sytuacji jak Ty. Ale chyba z dnia na dzień jest coraz lepiej... Staram się na siłę wypierać myśli o nim i powtarzać sobie, że na mnie nie zasługuje, a karma zawsze wraca...

18

Odp: Koniec związku i szukanie celu w życiu
melisa z pomarancza napisał/a:

hej wiesz co, nie czekam na niego bo nawet jak pomysle czy bym chciala ponownie sie w to pakowac to zdecydowane nie! smile ale z drugiej strony ja juz nie umiem z kims byc chyba nawet sie boje bo tamta "znajomosc" za duzo kosztowala emocji i zaangazowania. Poczatki zawsze bywaja piekne a gdy wchodzi w gre normalne zycie to zaczynaja sie komplikacje, a ja juz nie chce ponownie przezywac rozczarowan wiec chyba lepiej byc sama.

Melisa, mam dokładnie tak samo. Początki są piękne, a życie wszystko weryfikuje. Dlaczego nie wszyscy rozumieją, że codzienne, normalne życie to nie motylki w brzuchu, ale stała walka o związek. Razem, nie osobno.

19

Odp: Koniec związku i szukanie celu w życiu

Początki są piękne, a życie wszystko weryfikuje. Dlaczego nie wszyscy rozumieją, że codzienne, normalne życie to nie motylki w brzuchu, ale stała walka o związek. Razem, nie osobno.

Piotruś Pan nigdy tego nie zrozumie. Jego życie w Nibylandii nie przyjmuję czegoś takiego jak "codzienność", on wciąż szuka nowych doznań. A jego ego mówi mu, że "zawsze może być lepsza".

Odp: Koniec związku i szukanie celu w życiu

Wiecie co wam powiem to wszystko to jest jedna wielka beznadzieja. Zastanawialam sie ostatnio co by bylo gdyby ktos ponownie powiedzial mi ze kocha, nie wiem czy nie zapytalabym na jak dlugo? Po czym bym sie wysmiala  hmm

21

Odp: Koniec związku i szukanie celu w życiu
melisa z pomarancza napisał/a:

Wiecie co wam powiem to wszystko to jest jedna wielka beznadzieja.

jestem jedna z Was dziewczyny. tez zyje z dnia na dzien, jak cien, od 2.5 tygodnia. sama sie sobie dziwie, ze przetrwalam ta zdrade, ze jakos sie trzymam.

razniej sie robi, jak sie poczyta, ze nie tylko ja mam takiego cholernego pecha, ze mnie facet zdradzal. albo zostawil. na jedno wychodzi.

nie odzywa sie do mnie, to koniec, i swiat wydaje sie jakis inny. bezbarwny. idzmy dalej do przodu. miejmy sile na kazdy kolejny dzien...

Posty [ 22 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Koniec związku i szukanie celu w życiu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024