Jak sprawdzić czy facetowi naprawde zależy na MNIE, a nie na kasie? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2013-03-25 18:01:05

agata566
Niewinne początki

Jak sprawdzić czy facetowi naprawde zależy na MNIE, a nie na kasie?

Witajcie,
tak tak wiem, bardzo głupie i infantylne pytanie. Ogólnie potrafie wyczuć intencje/zamiary faceta ale w tym przypadku mam bardzo mieszane uczucia, w sumie bycie z kimś to tez w pewnym sensie ciągłe poznawanie tej osoby. Sytuacja mniej wiecej wygląda tak: od listopada spotykam sie z facetem, jak narazie świetnie sie dogadujemy, jest taki spokojny z charakteru, zrównoważony, wszystko ok. Bardzo dobrze jest mi z nim, rozmawiamy o wszystkim, także zadnych tajemnic nie ma. Ale są przecież takie rzeczy o ktore mi nie wypada zapytać, min zadałam tutaj to pytanie. Mowi, że mu na mnie zalezy itp a ja teraz zaczynam mieć jakieś wątpliwosci... może to chore. ale zanim go poznałam osobiscie znałąm jego rodziców, bardzo sympatyczni ludzie, jego mama czesto o nim wspominała w rozmowie.(co już wydało mi sie dziwne). Ostatnio zadałam sobie pytanie że moze "jego rodzice namówili go żeby był ze mna?" Owszem, pochodze z dość bogatego domu ale dla mnie kasa nie ma wiekszego znaczenia, nie chwale sie tym, ogolnie jestem skromna osobą.Nie jest to moja wina. Ten chłopak jak twierdzi ma powodzenie, wiec niby dlaczego jest ze mną? Koło niego kreci sie tyle ładnych dziewczyn a on spotyka sie ze mna...Ciągle gada o jakiś nowych samochodach, zegarkach, że on by chciał taki itp
Chciałabym sprawdzić na czym mu tak naprawde zależy. na 100% wiem, ze nie spotyka sie z nikim innym, że jestem tylko JA.
Jeszcze raz podkreśle że zadałam bardzo głupie pytanie, ale potrzebuje rady z Waszej strony.
Może miałyście podobne sytuacje?

#2 2013-03-25 20:43:33

Margolinka
Redaktor Działu Miłość

Re: Jak sprawdzić czy facetowi naprawde zależy na MNIE, a nie na kasie?

Nie ma żadnej recepty na sprawdzenie tego. Co więcej...jeśli zrobiłabyś to w mało dyskretny sposób, to mogłabyś zranić niczemu niewinnego chłopaka. Albo mu ufasz, albo nie. Ty powinnaś wiedzieć najlepiej jak jest między Wami.

"Mądrego widać, głupiego słychać."

#3 2013-03-26 10:25:40

kobieta25,5
Niewinne początki

Ja bym zagrala w ten sposob ze bm powiedziala ze chcesz byc niezalezna od rodzicow i co on mysli o wyjezdzie w nowe miejsce (przeprowadzke ) i zaczniecie wszystko od poczatku, tj dorabianie sie.. spojrzysz na jego mine... mowilas ze tY jestes z bogatego domu, czyli rodzice Tobie sponsoruja samochod np itd, sorki jesli sie myle, staram sie domyslec....wiec bym zagrala ze chce zaczac od nowa, zostawwic auto np itd i od poczatku razem z nim

#4 2013-03-26 10:48:08

koteczek :P
Słodka Czarodziejka

Wiesz ja tez bym chciala ladny zegarek za kilka tysiecy, ale nie prosze nokogo o takie prezenty tylko sama na nie oszczedzam......nawet gdybym miala bogatego faceta nie wiem czy bylabym w stanie prosic o cos takiego....moze to kwestia wychowania?! a moze licze sama na siebie?! W kazdym razie badz ostrozna.....sama mam w tej kwestii dylemat i nie wiem jak go rozwiazac....sprawy milosno-finansowe sa baaaardzo delikatne

"Łatwiej poznać dziesięć krajów niż jedną kobietę." przysłowie hebrajskie

#5 2013-03-26 11:44:15

YOGI bear
Net-facet

A może on jest z Tobą i dla Ciebie i dla pieniędzy? big_smile sad

Niektóre osoby nie zauważają tego, że są materialistami. One uważają, ze IM SIĘ NALEŻY.

Mój przyjaciel w nieświadomy sposób sponsorował przez kilka miesięcy uroczą dziewczynę. Gdy zaczęły się u niego bardzo poważne kłopoty finansowe, dziewczyna nie przyjechała do niego na sylwestra. Stwierdziła: "będę miała ochotę na coś, a ty nie masz teraz pieniędzy".
Ona była przekonana (i jest do dzisiaj), że nie przyjeżdżając wtedy robi mu wielką przysługę.
Nie spotkała się z nim więcej, bo jego sytuacja finansowa się nie poprawiła.
O przepraszam, zaproponowała, że przyjedzie do niego na tydzień, ale zrezygnowała, gdy stwierdził, że nadal nie ma pieniędzy i za swoje zachcianki będzie musiała zapłacić sama.

Po pewnym czasie dowiedział się, że brutalnie porzucił tą biedną istotkę, a ona przecież chciała urodzić jego dzieci. W miarę upływu czasu stawał się dla wspólnych znajomych coraz większym potworem.
Pewnie z powodu tej swojej potworności nadal nie pozwala mówić o niej źle i nadal ma nadzieję, że to tylko nieporozumienie.
Idealna istotka zaliczyła w międzyczasie trzech innych i obecnie jest z kolejnym zapatrzonym w nią bez pamięci sad.

Co do zegarków big_smile : w czasie trzech miesięcy dał jej (raczej wzięła sobie sama) trzy. Pewnie lubi zegarki sad.

Te typy tak mają sad.

Ostatnio edytowany przez YOGI bear (2013-03-26 11:50:19)

#6 2013-03-26 19:07:58

agata566
Niewinne początki

tzn ja mam dopiero 20 lat, on 22 jesteśmy bardzo młodzi więc temat przeprowadzek nie wchodzi w gre. Z tymi zegarkami nie namawiał mnie na ich kupno ani nic nie sugerował, poprostu powiedział ze by mu sie taki zegarek przydał. My w ogole nie rozmawiamy o pieniądzach, tylko jeśli wyjdzie że on jest ze mna tylko dla kasy to bedzie mi poprostu smutno i przykro. chciałabym znalezc sposob w który delikatnie to sprawdze. Czy on jest ze mna bo zwyczajnie mnie kocha.

Ostatnio edytowany przez agata566 (2013-03-26 19:08:47)

#7 2013-03-26 19:18:16

ban
Net-Facet

Zachowuj się przy nim tak, jakbyś miała tyle pieniędzy co on -- tanie prezenty, tanie restauracje, taxi na pół, a jak nie to zasuwajcie autobusem. Przed ślubem podpisz intercyzę.

#8 2013-03-26 19:56:06

Remi
Net-Facet

Dziewczyno, nie sądzę by był z tobą dla kasy. Gdyż męczyłby o to jakieś granty, jakieś rzeczy. To, że rodzicom opowie, że masz może auto, pieniążki, to normalne i normalne, że rodzice mogą mu suszyć głowę w stylu - trzymaj się jej, bo ona ma kasę, bo pomoże itp... Gdy Cię poznawał, to zaciekawił nie kasą, a tobą, uśmiechem, tym co mówisz.
Może zrób tak - idźcie na pizzę, nagle powiedz, wiesz co? Zapomniałam portfela, to moje roztargnięcie. Zapłacisz dziś? I wierz mi, że każdy rozsądny facet zapłaci i nie wspomni o tym, chyba że z uśmiechem powie -dobrze, ale Ty stawiasz nast. raz, po ty byś spotkała się.

To, że ktoś mówi że podoba to a to? Normalne, mi się podoba wiele zegarków, aut, telefonów, więc mówię - mi się podoba ten model. Nic więcej.

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

#9 2013-03-26 21:23:47

kobieta25,5
Niewinne początki

a w jaki sposob teraz placicie za siebie np jak gdzies wychodzicie razem ? Albo wyjazdy, przyjemnosci itd

#10 2013-03-27 21:24:43

agata566
Niewinne początki

kobieta25,5 napisał:

a w jaki sposob teraz placicie za siebie np jak gdzies wychodzicie razem ? Albo wyjazdy, przyjemnosci itd

przyznam szczerze że jeszcze takiej sytuacji nie było, albo spotykamy sie w domu moim lub jego, na uczelni, albo gdzies idziemy na spacer

#11 2013-03-27 22:16:38

PawelK_1985
Net-facet

Ciekawe, czy ja z Moniką jestem dla kasy, dla sexu, czy z miłości, a mieszkamy razem już jakiś czas. Przeczytaj naszą historię: http://www.netkobiety.pl/t48259.html

#12 2013-03-27 22:52:29

kobieta25,5
Niewinne początki

Moim zdaniem nie masz sie czego obawiac, jesli nie wychodzicie nigdzie, nie naciaga Cie na nic. A jest z Toba a nie tamtymi ktora za nim lataja bo Ty mu sie podobasz , jesli szuka kogos na powaznie nie poleci tylko na wyglad ladnej kobiety. Nie doszukuj sie niczego, ufaj i ciesz sie tym zwiazkiem. Nie widze podstaw do obaw. Mama Was pewnie poznala jego, bo zna Cie i spodobalas sie jej, jestes pewnie poukladana jesli chodzi o charakter itd smile Takze, nie analizuj tyle smile Nie ma podstaw jak narazie smile

#13 2013-03-27 22:53:37

kobieta25,5
Niewinne początki

Jak ja mialam wczesniej faceta to typowo byl naciagaczem, prosil wprost o pieniadze na papierosy, czasem nawet na bilet ! To byl juz skandal.

Stopka forum