Bardzo kwaśny śluz z pochwy - co może oznaczać? pomocy :( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Bardzo kwaśny śluz z pochwy - co może oznaczać? pomocy :(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1 Ostatnio edytowany przez zagubiona4994 (2013-03-25 15:26:29)

Temat: Bardzo kwaśny śluz z pochwy - co może oznaczać? pomocy :(

Witam!
tak jak w temacie, od pewnego czasu, mój śluz jest bardzo kwaśny... nie wiem dlaczego, co może to oznaczać??
Opisze sytuacje od początku, byłam z narzeczonym w górach, uprawialiśmy seks podczas okresu bez prezerwatywy, nie doszedł we mnie, następnie miesiąc po w połowie lutego byłma umówiona na wizyte kontrolną do ginekologa, (usg dopochwowe  jeżeli tak to można nazwać) i cytologia, dobiero dziś zadzwoniłam o wyniki badań, okazało sie że coś jest nie tak, musiałąm zapisać sie na następna wizyte... nie powiedziano mi co jest nie tak...
aha, i jeszcze jedno, moja miesiączka w lutym i marcu "przyszła" regularnie, lecz krwawienie i ból występowały tylko w pierwszym dniu, 2, 3 i4 dzień było to tylko lekkie krwawienia...

I teraz pytanie, czy te wszystkie czynniki opisane (kwaśny śluz, ta miesiączka, i te badania u ginekologa) mogą onzaczać ciążę?? podczas tego usg nie wykryła tego, więc raczej ciążą nie muszę się martwić?? Może być to ciąża, czy grzybica< czy jeszcze coś innego??
Proszę o odpowiedzi, prosze o pomoc. sad

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez marchewa91 (2013-03-25 15:14:46)

Odp: Bardzo kwaśny śluz z pochwy - co może oznaczać? pomocy :(

ale co to znaczy, że twój śluz jest bardzo kwaśny? Smakowałaś go, że tak go określasz? Czy piecze cię jak wypływa?
z tym okresem to rozumiem, że nagle zaczął być skąpy, tak? Zawsze miałaś obfite miesiączki? Dzień krwawienia i 3 kolejne dni plamienia to jeszcze nie taka katastrofa, zazwyczaj dużo krwi jest przecież tylko w pierwszych dwóch dniach, potem to już o wiele słabsze.

przyznam szczerze, że pierwszy raz spotykam się z czymś takim, żeby nie oddano wyników cytologii... z jakiej niby paki masz się umawiać na oddzielną wizytę i za nią płacić tylko po to, żeby poznać wyniki... to niedorzeczność ;/ najprawdopodobniej nabawiłaś się jakiejś infekcji, ale lekarz ginekolog powinien zauważyć to podczas badania i przepisać potrzebne leki na ten kwaśny śluz. Nie mówiłaś mu/jej o tym podczas wizyty??? Przy USG od razu widać co ci jest, więc wyniki masz podczas badania. Zostaje cytologia. Przy grupie 2 raczej nie powinni robić takiej afery z zatajaniem wyników itd. ;/ no chyba nie masz podejrzenia raka? ehh... idź tam i to wyjaśnij, żebyś się nie musiała denerwować.

Co do ciąży, to skoro masz podejrzenia, to idź do apteki i zrób test. W ciąży nigdy nie byłam, ale z tego co wiem, cytologia nie informuje o ciąży tylko o infekcjach, czy flora bakteryjna w wejściu do pochwy jest ok, czy nie.

3

Odp: Bardzo kwaśny śluz z pochwy - co może oznaczać? pomocy :(

a te usg które jest dopochwowe wykryło by ciążę ?? sad

Dzwoniłam do przychodni, czy są wyniki, pani w recepcji powiedziała mi że tak, i że muszę się umówić na Następna wizytę... Jestem umówiona na 4 kwietnia. Więc będę czekać i się denerwować czy to ciążą, rąk, czy tyko infekcja... sad

4

Odp: Bardzo kwaśny śluz z pochwy - co może oznaczać? pomocy :(

Witaj!

Wnioskując z opisu  Twojej sytuacji, ja na twoim miejscu wykluczyłabym ciążę. Z wynikiem badania, nie dawałoby mi to spokoju i poszłabym od razu, czekając nawet w kolejce do ostatniej pacjentki, poszłabym. Nie powiedziano Ci jak jest i ja już bym interweniowała... A poza tym, miałam   podobnie. Bawiłam się w antykoncepcję, brałam tabletki, i robiłam to z chłopakiem i tylko moje zabezpieczenie Nas chroniło, on nie chciał. I po jakimś czasie pojawiły się upławy, gęste i nieprzyjemne. Byłam zaskoczona, zero wsparcia ze strony faceta, bo "bez" dla Niego to raj, jak to mówił. Przy podniecaniu odczuwałam ból, pieczenie w okolicach, śluz również miał taki sam kwaskowaty posmak.... I od współżycia bez gumek, zrobiła mi się infekcja, z której szybko wyszłam na antybiotyku i od dłuższego czasu to nie wraca. Więc u Ciebie może być podobnie, ale nie musi... smile

Tak więc dodam jeszcze, że nie potrzebny stres wywołuje w tobie tyle paniki, wizyta i to jest to co powinnaś teraz zrobić.

Trzymam kciuki. smile
Pozdrawiam.

5

Odp: Bardzo kwaśny śluz z pochwy - co może oznaczać? pomocy :(

bardzo dziękuje za odpowiedzi!
Poczekam, i pójdę do ginekologa po świętach, gdybym to miało być to najgorsze to nie chce sobie psuć świat.

6

Odp: Bardzo kwaśny śluz z pochwy - co może oznaczać? pomocy :(
zagubiona4994 napisał/a:

bardzo dziękuje za odpowiedzi!
Poczekam, i pójdę do ginekologa po świętach, gdybym to miało być to najgorsze to nie chce sobie psuć świat.

Święta swoją drogą, ja bym była nieobecna duchem, w głowie by mi to siedziało jak  wrzód na tyłku.
Poddałabym się cytologi, dopochwowemu USG.
Ważną rzeczą jest również ginekolog "z powołania" - bo pazernych specjalistów na kasę jest wielu, a warto iść do znanego, który pomoże...

7

Odp: Bardzo kwaśny śluz z pochwy - co może oznaczać? pomocy :(
Green_Eyes napisał/a:

Poddałabym się cytologi, dopochwowemu USG.
Ważną rzeczą jest również ginekolog "z powołania" - bo pazernych specjalistów na kasę jest wielu, a warto iść do znanego, który pomoże...

ale widzisz, że miała USG i cytologię, dla mnie to patologia, że ginekolog nic ci nie zapisał po wizycie... skoro to takie pilne to każ im znaleźć miejsce jak najszybciej, a jak mniej to niech ci oddadzą badania do ręki, co to za przychodnia, żeby wymagać zapisania do wglądu do badań... powtórzę jeszcze raz pytanie: czy mówiłaś o tym śluzie lekarzowi? Ten śluz pojawia się tylko przy podnieceniu? czy non stop? bo jak non stop to mylisz go z upławami

8

Odp: Bardzo kwaśny śluz z pochwy - co może oznaczać? pomocy :(

ten śluz pojawił się od niedawna, a wizytę miałam w połowie lutego. Więc teraz przy tej wizycie 4 kwietnia powiem o tym pani ginekolog. Mam nadzieję że to tylko jakąś infekcja. No i umówili mnie na najbliższy wolny termin z nfz.
Jeszcze raz dziękuje za odpowiedzi.

9

Odp: Bardzo kwaśny śluz z pochwy - co może oznaczać? pomocy :(

U mnie też było podobnie. Smak mojej wydzieliny był tak kwaśny, jakbym posypała go kwaskiem cytrynowym. Bardzo się martwiłam i szukałam o tym informacji w internecie, ale niczego nie znalazłam... Dodam tylko, że nie miałam żadnego bólu, swędzenia, czy zaczerwienienia. Zdrowa pochwa, tylko no...kwaśna...
Ogólnie smak wydzieliny powinien być słodko-kwaśny, ale jednak nie aż tak...
Udałam się wtedy do mojej Pani ginekolog (od roku przyjmowałam tabletki antykoncepcyjne) z tym problemem. Ona nic niepokojącego nie zauważyła, ale powiedziała, że to pewnie dlatego, że flora bakteryjna pochwy się zmieniła...
Poleciła mi kupić Hyxagyn duo albo Hydrowag (tabletki dopochwowe bez recepty z kwasem mlekowym), zastosować po jednej tabletce przed pójściem spać przez 3 dni i później co tydzień przyjmować jedną tabletkę na noc. Kwas mlekowy uregulował mój "smak" i już przestałam się krępować przed moim partnerem smile.
Dość mocno się dziwił, że odciągam jego głowę od mojego krocza, ale teraz to już inna bajka big_smile. Mam nadzieję, że którejś z Was pomogłam ;**

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Bardzo kwaśny śluz z pochwy - co może oznaczać? pomocy :(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024