jak znaleźć faceta? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2009-05-24 12:37:08

25magda25
Niewinne początki

jak znaleźć faceta?

mam 25 lat, mieszkam we Wrocławiu i wydawałoby się że świat stoi dla mnie otworem...
ale nie mogę znaleźć... dlaczego... ciągle się nad tym zastanawiam... niby faceta można znaleźć wszędzie... nie jestem ani brzydka, ani głupia, jestem przeciętną dziewczyną więc nie rozumiem dlaczego nie mogę nikogo znaleźć... nie jestem typem domatorki, lubię pójść czasami na imprezę do kina, na spacer rower, na miasto ze znajomymi... a właśnie znajomi... każdy kogoś ma... wydaje mi się że dookoła są same pary... a ja wciąż jestem sama...

#2 2009-05-24 13:03:27

Bliźniaczka22
Przyjaciółka Forum

Re: jak znaleźć faceta?

każdy ma swój czas smile wiesz czasem bywa tak, że jak czegos sie bardzo chce to tego sie nie da osiągnąć. Kurczę Wrocek duże miasto... może popróbuj na jakis portalach randkowych albo te szybkie randki? Albo zapisz sie na coś?
Wiem.... albo nie jest Ci facet przeznaczony z twojego miasta tak jak mi smile i może jest tam gdzieś dalej? ja swoje szczęscie odnalazłam ponad 500 km ode mnie smile

Ostatnio edytowany przez Bliźniaczka22 (2009-05-24 13:05:53)

Co się dzieje teraz z tymi "przyjaciółmi" ?

#3 2009-05-24 14:56:35

suzz
Netbabeczka

Bliźniaczka, ale miałaś drogę do odnalezienia miłości smilesmile Szczęscia życzę smile
Madziu, domyślam się, że ciężko bez faceta, ale tak jak mówi Bliźniaczka na każdego przyjdzie czas. Miłość na zawołanie niestety nie przychodzi, choć to byłoby fajne rozwiązanie. CZekaj cierpliwie, a póki co korzystaj z wolnego życia... baw się i szalej,a może przypadkiem odnajdziesz wymarzonego księcie...
Powodzenia.

#4 2009-05-24 15:09:24

johnybravo
Netchłopak

Mam podobne rozterki z tym ze nie szukam faceta:P Wroclaw niby fajne miasto, ale ciezko o poznanie kogos nowego z kim znajomosc nie konczy sie po kilku dniach. Na imprezy chodza znajomi w grupkach, i ciezko poznac kogos nowego. Licze ze chociaz Tobie sie uda:) Powodzenia.

#5 2009-05-24 15:46:58

dan1982
Net-facet

Która wolna dziewczyna zaprasza faceta na kawkę smile tongue  Bawcie się póki młode smile Milosc sama was dopadnie

#6 2009-05-24 16:12:41

liza1971
Cioteczka Dobra Rada

Tak to jest profesjonalna odpowiedź.

#7 2009-05-24 16:36:57

karmelka24
Szamanka

miłość przychodzi kiedy się jej nie szuka smile lepiej zdać się na los no i dużo uśmiechać do facetów wink

Miłość jako nasionko leśne z wiatrem szybko leci, ale gdy drzewem w sercu wyrośnie to chyba tylko razem z sercem wyrwać można.

#8 2009-05-24 22:26:33

25magda25
Niewinne początki

czekam już 3 lata... i dalej nic... zastanawiam się czy kiedyś znajdę kogoś i będę szczęśliwa...
już się wyszalałam i chciałabym mieć kogoś na stałe... próbowałam już chyba wszystkiego... wśród znajomych, na imprezach, na internecie i dalej jestem sama... sad

#9 2009-05-25 09:06:44

Yuki
Słodka Czarodziejka

A ja polecam sympatia.pl :-), tam właśnie poznałam moje szczęście :-) też miałam podobny problem, a do tego męża z którym nie byłam już od ponad 1,5 roku, więc się zalogowałam, ale tak bardziej z nudów, no i mam wspaniałego faceta, najukochańszego na świecie :-), po pierwszej randce już nie rozstawaliśmy się, jesteśmy ze sobą od 7 m-cy. Zresztą znam nie jeden taki przypadek, moja koleżanka jest z facetem z sympatii od 3 lat.

Jeśli coś uparcie gaśnie, zaufaj iskierce nadziei...

#10 2009-05-25 09:26:56

oliwka
100% Netkobieta

Magdo ja uważam,że na wszystko przyjdzie czas.Rozumiem,że to Cię denerwuje,że nie masz nikogo bliskiego przy sobie do kogo mogłabyś się przytulić.No i wyobrażasz sobie,że napewno z Tobą coś nie tak.Ale to tak nie jest.Przerabiałam to na swoim przykładzie.Też kiedyś szukałam tej swojej miłości i co nie przychodziła.Koleżanki zmieniały chłopaków a ja cały czas byłam sama albo trafiały mi się jakieś krótko dystansowe znajomości.Byli i odfruwali sobie.No i w końcu stwierdziłam,że mam dosyć łowów,że niech się dzieje co chce.Bawiłam się ze znajomymi i przestałam myśleć o tym jednym.I wiesz co długo nie musiałam czekac bo miłość przyszła do mnie sama i jestem już z nią 12 lat.Czym wiecej szukasz i skupiasz się na tym,żeby kogoś spotkac to nic nie wychodzi.Miłośc przyjdzie sama zobaczysz!!! Powodzenia

"Człowiek jest wielki nie przez to,co posiada,lecz przez to,kim jest;
nie przez to,co ma,lecz przez to,czym się dzieli z innymi."

#11 2009-05-25 09:45:26

marta_t
Słodka Czarodziejka

ja od momentu gdy przestałam szukać nie mogę się odgonić... a najgorzej jest w tedy gdy już się kogoś ma... wtedy ustawia się kolejka ;p

#12 2009-05-25 10:10:59

dru_
Cioteczka Dobra Rada

Madziu, ja też tak mam. Dokładnie tak samo. Wszyscy znajomi z parterami, a ja...
Mam 23 lata też jestem z Wrocławia, i też sama... I nie wiem, gdzie znaleść tego jedynego... sad

Może się na jakiś podbój miłosny razem skumamy?wink

Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać.

#13 2009-05-25 21:15:45

25magda25
Niewinne początki

czemu nie smile zawsze można wybrać się na jakaś imprezę smile

masz pomysł na to jak można poznać jakiś fajnych ludzi we Wrocławiu?
większość ludzi spotyka się na imprezie, piwie w swoim gronie i ciężko jest poznać kogoś z ki można byłoby od czasu do czasu wyjść na piwo smile

to moje gg 10273403

#14 2009-05-25 21:58:27

Takaja
Woman In Red

Nie jesteście same, dołączam się do was Też sama spędzam każdy wieczór jestem po rozstaniu i smutno i ciężko, nie chce być już sama chce być z kimś, a tu na złość nie ma. Przestałam wierzyć, że kiedyś miłość mnie jeszcze dopadnie sad Dziewczyny też mieszkam niedaleko Wrocławia, więc może kiedyś razem wyskoczymy na jakiś podbój smile

Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna...

#15 2009-05-25 22:20:19

25magda25
Niewinne początki

myślę że jest wielu ludzi takich jak my... po rozstaniach, albo po prostu samych...
znajomi mają swoje połówki... i ciężko zwyczajnie iść z kimś na piwo czy na imprezę... bo jak już idą to w parach, a nikt nie chce czuć się jak piąte koło u wozu...

jak można poznać fajnych ludzi, którzy też są sami, spotkać się z kimś pogadać, pójść na imprezę i nie spędzać kolejnego weekendu w samotności?

#16 2009-05-25 23:24:12

martadela
Dobry Duszek Forum

napisz na portalu z ogłoszeniami ze masz dwa bilety na film na sobotę...

#17 2009-05-26 20:19:22

Bliźniaczka22
Przyjaciółka Forum

hopeforlife napisał:

Bliźniaczka, ale miałaś drogę do odnalezienia miłości smilesmile Szczęscia życzę smile

Dziękuję big_smile sami czasem w to uwierzyc nie możemy i wspominamy CUD he he big_smile

No pewnie, spotkajcie się i najlepiej idźcie do jakiegos klubu samotnyc serc czy jak tam się nazywają smile mi tez sie zdaję, ze najłatwiej poznac kogos z portalu itp tyle tam ogłoszeń smile

#18 2009-05-27 10:05:21

elviska18
Zbanowany

...

Ostatnio edytowany przez elviska18 (2009-12-21 16:51:24)

Odrzucać i doświadczać.
Sięgać wciąż po nowe.

#19 2009-05-27 10:10:13

mylenne
Przyjaciółka Forum

a ja bym poleciła jakiś portale randkowe, wbrew pozorom nie są tam sami 'debile' wink zdarza się poznać kogoś naprawde miłego.
a kolejną sprawą jest że miłość przychodzi 'nieproszona' wink z zaskoczenia wink

Nigdy Nie Mów Nigdy.Nigdy Nie Mów Zawsze.

#20 2009-05-28 09:33:26

elviska18
Zbanowany

...

Ostatnio edytowany przez elviska18 (2009-12-21 16:54:44)

Odrzucać i doświadczać.
Sięgać wciąż po nowe.

#21 2009-05-28 16:36:54

dru_
Cioteczka Dobra Rada

Ja na portaalu jestem, i się jak desperatka tam czuję...

Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać.

#22 2009-05-31 19:06:20

facet7
Dobry Duszek Forum

badz otwarta na nowe zwiazki i rozgladaj sie w miejscach gdzie nie natrafisz na drani. Znam taka co ma niefart do trafiania ze 100% skutecznoscia na drani... czemu? wszystkich poznaje w tym samym miejscu, na dyskotece. BRAWO
nie mam nic do dyskotek ale partner na stale tam? hmmm w mojej koncepcji - nie!

#23 2009-06-01 09:01:10

dorotka
Dobry Duszek Forum

To gdzie?

Szukaj mnie cierpliwie, dzień po dniu, staraj się podążać moim śladem...

#24 2009-06-01 12:01:56

Bliźniaczka22
Przyjaciółka Forum

sklep, biblioteka, basen he he a co nawet na ulicy, park tylko w dyskotece faceci bywają? nie wierzę...

#25 2009-06-01 12:15:33

dorotka
Dobry Duszek Forum

w sklepie spotykam panów głownie po 60, w bibliotece taka cisza, ze nawet sie boje oddychac, na ulicy zaczepiaja mnie tylko ci faceci, ktorym wiecznie brakuje 90 groszy do piwa, na basenie? hmm w czepku nie wygladam zbyt atrakcyjnie, a w parku widze same zakochane pary i nie sądzę, żeby sie ucieszyli jakbym do nich podeszla i zagadywala! Ale ja jestem jakims szczegolnie klinicznym przypadkiem! Moglabym stanac nago na środku ulicy, a i tak nikt nie zwrociłby na mnie uwagi! A znam dziewczyny, ktore nawet będąc w zakonie by kogos poderwaly!

#26 2009-06-02 10:11:50

dru_
Cioteczka Dobra Rada

Magda25, ten numer GG chyba nie działa, albo Ty nie odpisujesz

#27 2009-06-02 18:13:35

Celia
Zbanowany

Dzisiaj mijają dwa lata od cudownego dnia, w którym poznałam mojego obecnego męża. Poznaliśmy się na czacie, na którym byłam zupełnie przez przypadek i bez określonego celu:rozmawialiśmy tą drogą tak naprawdę tylko przez jeden wieczór. Po kilku dniach on do mnie zadzwonił, a po trzech tygodniach spotkaliśmy się. Z upływem czasu spotkań było coraz więcej, a od 9 miesięcy jesteśmy szczęśliwym małżeństwem. Owszem, w Internecie- szczególnie na czacie i podobnych portalach trzeba uważać, z kim się rozmawia, bo nie brakuje tam wariatów i niemoralnych palantów, ale po toku, temacie rozmowy wyczujemy, z kim mamy do czynienia.

#28 2009-06-04 13:35:46

spragniona miłości
Zaglądam tu coraz częściej

chyba masz rację Bliźniaczko22 ! trzeba skończyć z tym użalaniem się nad sobą i wyjść do świata. tyle parków w miastach... nie trzeba nawet iśc na tę durną imprezę i patrzeć jak wszyscy świetnie się bawią. dlatego jak tylko się skończy ta wstrętna pogoda (i sesja!) biorę ulubioną książeczkę i do parku na ławeczkę ruszam:)

"chodź, przytul, bądź...
czekam wciąż na cud.."

#29 2009-06-04 14:08:54

gosia1989
Dobry Duszek Forum

Madziu smile wiesz.. po tym jak spodobał mi sie pewnien chłopak , który z poczatku był mna zainteresowany, zdobyl mój numer tel i gg i długo pisał a ja myslałam że cos z tego bedzie to mnie olał totalnie..a potem sobie o mnie przypomniał i bylismy ze soba razem bo sie nam udało--> chyba ze 4 msc ze soba chodzilismy :-P  (teraz się z tego smieje bo nie wart był grzechu lol ) to juz myslalam ze swiat sie zawalil jak sie rozstalismy..a ja mialam klapki na oczach i tyle!!!

wszedzie widzialam zakochane pary, zazdroscilam innym ze maja chlopakow i wogole strach myslec co jeszcze myslalam;/ fakt faktem chodizlam na imprezy i bylam tak zdesperowana ze cieszylo mnie to jak ktos mnie podrywal...nawet tacy okropni faceci ktorzy nigdy nie mieliby u mnie szans... no i jeszcze na dodatek mialam duzo wesel zapraszalam chlopakow ktorzy mi sie podobali z mysla ze moze cos z tego wyjdzie (ale nic to nie dawalo:/ ) i ciagle myslalam ze moja mlodosc minie tak nijak..bo mlodsze juz maja chlopakow a ja 18 lat i nic:/ a gdy stwierdzilam ze nic z tego to w koncu sie poddalam i
stwierdzilam ze koniec z tym..nie szukam bo jak sie czegos bardzo chce to sie nie ma..

poza tym bardzo bylam zzyta ze swoja kuzynka i jej dziecmi...ona i jej maz wszedzie mnie ze soba brali: na festyny, wesole miasteczko, pizze, wycieczki i takie tam... calymi dniami przesiadywalam u nich w domu.. i wyobraz sobie ze jej maz mial kolege w pracy nowego..i kiedys tam maz tej kuzynki mial imieniny i ten kolega przyjechal do niego tak na kawe i ja go poznalam tak na czesc czesc...no i sie zaczelo... on coraz czesciej zaczal ich odwiedzac a oni specjalnie mnie tam wolali ze niby cos im sie stalo, ze cos dla mnie maja i takie tam;-P no to szlam lol ale niegdy na mysl by mi przyszlo ze ja i on to cos z tego bedzie i pewnego ranka budze sie a tu sms;-) po prostu szczescie totalne i banan od ucha do ucha..i tak sie samo potoczylo:)
i jak juz zaczelismy ze soba byc to on mi powiedzial po jakichs 3 msc ze wtedy gdy mnie pierwszy raz zobaczyl to chcial ode mnie numer albo umowic sie na randke ale jakos mu odwagi braklo:-)
i nie żaluje ze go poznalam bo Kocham Go nad życie!!

także Madziu nie szukaj na siłe!! bo to tylko pogarsza Twoja desperacje a to w niczym Ci nie pomoze tylko może jeszcze zaszkodzic hmm po prostu stawiaj na to że ON sam Cie znajdzie.. i pamietaj że gdzies tam  na Ciebie czeka tak samo jak Ty na niego.. i predzej czy pozniej napewno sie odnajdziecie smile

< aha... jeszcze to.. gdy mówiłam siostrze że dlaczego wszyscy mówią że jestem fajna i wogóle ale nikt ze mną jakoś nie kreci mimo tego, to ona zawsze powtarzala: KAZDA POTWORA ZNAJDZIE SWOJEGO AMATORA smile > i to chyba prawda....

także głowa do góry Madziu!!

#30 2009-06-04 14:44:23

dorotka
Dobry Duszek Forum

Gosiu1989, mimo, że toja wypowiedź adresowana była do Madzi, to i mnie jakoś tak pozytywnie natchnęła! Może ja poprostu muszę dłużej poczekać na swoje szczęście? Dziękuję

#31 2009-06-04 18:54:59

spragniona miłości

gosiu1989, faktycznie ten Twój post napawa troszkę optymizmem. Ale z drugiej strony to ja sobie właśnie tak czekam i czekam, i czekam a tu nic... i bardzo mi brakuje bliskości i mężczyzny... ile można tak trwać w bezsensie?

"chodź, przytul, bądź...
czekam wciąż na cud.."

#32 2009-06-04 20:14:24

Normalna?
Przyjaciółka Forum

Ja też 22 lata i sama do 22 urodzin ciągłe imprezy poznawanie na nich facetów umawianie sie a potem kompletna porażka.Co jeden to gorszy.... 22 urodzin upiłam sie jak nie wiem. Na drugi dzień kac i wyciąganie wniosków. Nie szukam już faceta na imprezach. Ale czuje się taka samotna i brakuje mi bliskości...Masakra:(

"Namieszałeś w mojej głowie,
Jednym gestem ,jednym słowem
Nie musisz przynosić mi wianków i bzów
Wystarczy mi ,że jesteś tu"

#33 2009-06-05 07:20:23

gosia1989
Dobry Duszek Forum

Rozumiem co to znaczy dziewczyny czuc się samotnym..i najgorsze jest to czekanie własnie:/
bo w sumie to bliskosci meżczyzny nic innego Nam nie zastapi:( ale znów uzalanie sie nad soba że inne maja a ja nie to tez do niczego dobrego nie doprowadzi..a co gorsze moze jeszcze Was wprowadzic w jakies dołki:((

Głowki do góry dziewczyny!! a ja trzymam za Was kciuki:-***

#34 2009-06-05 12:15:19

Bliźniaczka22
Przyjaciółka Forum

spragniona miłości smile i tak zrób i wiesz co? mam taki pomysł jak juz będziesz na tej ławce z książką i jakiegoś kolesia sobie wypatrzysz np to najłatwiej poderwać go tak smile weź z sobą butelkę wody mineralnej smile i jak zobaczysz że on np tobą się sie interesuje luka lub coś to rozejrzyj się wokół udając że go nie widzisz zbytnio i próbuj udawać odkręcić wodę smile oj nie moge jej odkręcić he he smile rozglądasz sie drugi raz smile widzisz go idziesz i prosisz go o pomoc smile plusy smile facet czuje sie jak rycerz smile i już masz go na muszce smile a odkręcenie wody to zawsze zwyczjna pomoc nic zobowiązującego smile i napewno koleś sie tobą zainteresuje smile Kobitki wy zamiast sie tak tu smutac i użalać uruchomić głowki i na podbój a nie big_smile nic trudnego albo na you tube sobie pooglądajcie sposoby na podryw czy coś smile w końcu 10 latek nie macie duże jesteście a użalają sie dzieci nad sobą...

#35 2009-06-05 21:32:50

spragniona miłości

dzięki za dobrą radę;) kto wie... może skorzystam... tylko, że ja nie jestem taka otwarta na ludzi, żeby taki teatrzyk zagrać, przed obcym człowiekiem i to jeszcze przed takim, na którym chciałabym zrobić dobre wrażenie... trzymajcie kciuki w każdym razie:)

"chodź, przytul, bądź...
czekam wciąż na cud.."

#36 2009-06-05 22:55:27

mylenne
Przyjaciółka Forum

a samotność wcale nie jest zła... będąc długo samemu to i się naprzykrza, ale ogólnie póki co ja wolę być sama. nie narzekam na samotność mam przyjaciół a ktoś bliższy pojawi się nie wiadomo kiedy, nie zamierzam szukać będzie to będzie wink
a do tych portali ja jestem nie szukam nikogo nie czuje się jak desperatka, czysta ciekawość;)

Nigdy Nie Mów Nigdy.Nigdy Nie Mów Zawsze.

#37 2009-06-06 11:44:52

Bliźniaczka22
Przyjaciółka Forum

e tam smile bo trzeba się pozbyć skorupy i wyjść na zewnątrz, tak z czystej ciekawości poobserwujcie jak laski podrywają zajętych już kolesi, widać wiedzą czego chcą i wszystko jedno czy coś zniszczą czy nie idą na żywioł, skończyły się czasy gdy to faceci o nas zabiegali sad więc czemu się nie otworzyć i iść na żywioł na wolnego kolesia? skoro szukasz kogoś to co masz do stracenia, a pomyśl jak on ma niby zwrócic na ciebie uwagę jeśli nie tylko ty jesteś samotna oprócz tylu kobiet w tym miescie itp? smile moim zdaniem ryzyko na takim etapie sie opłaca

#38 2009-06-06 14:02:36

dru_
Cioteczka Dobra Rada

Doobra, to ja po zgrzewkę małych mineralnych lecę, i czekam aż padać przestanie:)

Stopka forum