Pożyczka gotówkowa- jak, gdzie i czy warto? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Pożyczka gotówkowa- jak, gdzie i czy warto?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Pożyczka gotówkowa- jak, gdzie i czy warto?

Hej,
Mam takie pytanie.
Jestem w trudnej sytuacji finansowej i potrzebuje szybko 1000 zł i zastanawiam się nad pożyczką gotówkową w moim banku.
Czy któraś z was wie czy taką pożyczkę dostaje się od ręki?
Jakie dokumenty są potrzebne? Czy wystarczy tylko dowód?

I czy w ogóle opłaca się brać taką pożyczkę?

pozdrawiam smile

Niewiele jest tych rzeczy, których nie zmienia czas!
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pożyczka gotówkowa- jak, gdzie i czy warto?

Musisz mieć dowód, drugi dokument tożsamości ze zdjęciem, zaświadczenie o dochodach. Podpisujesz zaświadczenie o sprawdzenie Cie w BIKU czyli w Biurze Informacji Kredytowej. Twoje dane zostają wprowadzane do komputera czekasz chwile i dowiadujesz się czy dostaniesz tą pożyczkę. Ciężko jest teraz dostać jakikolwiek kredyt. I to ważne: jeśli byś dostała ten kredyt a jeżeli masz trudną sytuację finansową nie radze brać kredytu.

Ja mam taką sytuację, że musze wybierać między kredytem w banku a zdrowiem mojej matki.

To zależy jeszcze w jakim banku chcesz wziąść:
W lukasie masz za 15 minut, ja polecam AIG - czekasz 20 minut i nie robią Ci żadnych problemów.

Nie bierz nigdy w Providencie!!!! Oni przyjeżdżają w każdą sobote ( przykładowo ) i w tą każda sobote musisz im płacić jeśli nie to Ci nie wyjda z domu. Provident aut !!!!

Never, never give up wink

3

Provident ma jasno określone zasady-co tydzień rata i  koniec.Nie opłaca się brać pożyczki w providencie bo maja bardzo wysoki procent,i wychodzi na to że pożyczysz 1000zł ale oddasz 1500 a jeśli masz trudną sytuację to lepiej poszukać banku który ma najniższe oprocentowanie.
Dla klientów banku którzy już wcześniej brali pożyczkę i spłacają lub spłacili ją w terminie  jest  takie udogodnienie że potrzebny jest tylko dowód osobisty.Jeśli będziesz brała pożyczkę w banku w którym masz konto i korzystałaś już z pożyczki to nie musisz mieć wtedy zaświadczenia o zarobkach-aktualizujesz tylko dane które są już w bazie ,bank sprawdza  wpłaty i operacje z twoje konta czy twoje wpływy są regularne i w jakiej wysokości i dostajesz pożyczkę bez problemu.
Sarenko nie zgodzę sie że trudno jest dostać pożyczkę-zależy o jakiej kwocie jest mowa-exasperation pisze że potrzebuje 1000zł więc nie będzie miała problemu.Trudności są w braniu wysokich kredytów.
Nie słyszałam o tym że trzeba podpisywać zgodę na sprawdzenie w BIK-u-każda polityka banku ma wymóg że obowiązkowo trzeba sprawdzić klienta w BIK-u-oczywiście w BIK nie są tylko ci źli i niewypłacalni klienci,znajdują się tam również dane klientów którzy są nazywani powrzechnie złotą klasą.

Reklama

4

Dzięki kochane za odp.
Mam konto w ING
I z tego co słyszałam bez problemu powinnam dostać jeżeli na moje konto co miesiąc wpływają dochody.
Najlepsze rozwiązanie iść do banku i się dowiedzieć smile

Niewiele jest tych rzeczy, których nie zmienia czas!

5

brysia napisał/a:

Sarenko nie zgodzę sie że trudno jest dostać pożyczkę-zależy o jakiej kwocie jest mowa-exasperation pisze że potrzebuje 1000zł więc nie będzie miała problemu.Trudności są w braniu wysokich kredytów.
Nie słyszałam o tym że trzeba podpisywać zgodę na sprawdzenie w BIK-u-każda polityka banku ma wymóg że obowiązkowo trzeba sprawdzić klienta w BIK-u-oczywiście w BIK nie są tylko ci źli i niewypłacalni klienci,znajdują się tam również dane klientów którzy są nazywani powrzechnie złotą klasą.

Kochana dawno nie próbowałaś wziąść kredytu. Zależnie od jakości Twojego dochodu na tyle możesz wziąść kredyt i nie każdy bank Ci go da.  Przeważnie podpisujesz zgodę na sprawdzenie Twoich danych w Biku bez względu na to czy dostaniesz ten kredyt czy nie. Wspomniałam o nim bo jest jednym z etapów próby zawarcia kredytu.  Brysiu teraz jest naprawdę ciężko wziąć kredyt uwierz mi....

Never, never give up wink
Reklama

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Pożyczka gotówkowa- jak, gdzie i czy warto?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018