Pomóżcie, nie wiem co mam zrobić:( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Pomóżcie, nie wiem co mam zrobić:(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Pomóżcie, nie wiem co mam zrobić:(

Od kilku miesięcy współpracuję z jedną z firm w ramach pomocy przy jej prowadzeniu. Nigdy za to nie otrzymałam wynagrodzenia, ponieważ nie mam nawet stosownej umowy o pracę czy współpracę. Efekty mojej pracy są udowodnione liczna korespondencją na poczcie firmowej. Nigdy też nie żądałam żadnych pieniędzy ponieważ właściciel firmy to mój były partner. Jedynym kosztem jaki ponosi w stosunku do mnie jest abonament telefoniczny. Ponieważ współpraca się nie układa wysłałam do niego pismo z informacją, że odsyłam mu telefon i tym samym kończę z nim wszelką pracę. I zaczęły się groźby, że pociągnie mnie do odpowiedzialności za telefon, że mam mu wpłacić jakieś pieniądze jako zadośćuczynienie za koszty(telefon) na jakie go naraziłam. Wspomnę że z rzeczonym Panem jestem w ciąży a jego poczynania w temacie prywatnym już zostały zgłoszone przeze mnie na policję. Czy ma prawo żądać ode mnie jakiegokolwiek zadośćuczynienia? Co powinnam zrobić?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pomóżcie, nie wiem co mam zrobić:(

Umawialiście się kiedykolwiek na jakiekolwiek wynagrodzenie za Twoją pracę?
Bo bez wynagrodzenia nikogo zatrudniać nie można.

3

Odp: Pomóżcie, nie wiem co mam zrobić:(

Nie posiadam żadnej umowy, wynagrodzenie miałam mieć płacone prowizyjne jak wprowadzę klienta do firmy, ale tak się nie stało nigdy. Poza moim wkładem pracy i czasem temu poświeconym nie mam z tego ani nie miałam kompletnie nic.

4 Ostatnio edytowany przez LeeBee (2013-03-15 15:42:41)

Odp: Pomóżcie, nie wiem co mam zrobić:(

Telefon on kupił i opłacał abonament, tak? Telefon jest na niego? Oddałaś mu go, więc niech się ...... odczepi.

Poza tym to ja ma Ci zamiar udowodnić, że to ty użytkowałaś ten telefon, sporo nigdzie wcześniej sprawy telefonu nie głosił.
Spokojnie, nic z tego nie wyjdzie. Nie ma czym Cie już widać straszyć. Żałosny jest. 
Ty tylko nie zapomnij od niego wywalczyć pieniędzy za czas kiedy jesteś w ciąży, ewentualne koszty porodu i połogu, itd.

5

Odp: Pomóżcie, nie wiem co mam zrobić:(

Dziękuję za odpowiedź:) Faktycznie jest tak, że metody jakimi próbuje mnie zastraszyć sięgają już granic absurdu.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Pomóżcie, nie wiem co mam zrobić:(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024