urocza dziewczyna z autobusu - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2013-03-02 11:47:41

Kamil4815
Na razie czysta sympatia

urocza dziewczyna z autobusu

Spotykam w autobusie uroczą dziewczynę już dłuższy czas, która jeździ do szkoły z koleżanką. Wsiada później i wysiada wcześniej niż ja. Jestem dość nieśmiały i zwłaszcza w takim miejscu gdzie jest pełno ludzi ciężko mi zawierać znajomości, szczególnie jak mnie ktoś onieśmiela tak jak ona. Do tej dziewczyny zagadałem w kwietniu zeszłego roku (była wtedy z koleżanką z którą zawsze jeździ) ale gadaliśmy jakieś 10-15 minut i skończyło się na tym że zapytałem czy nie ma ochoty gdzieś się spotkać ale odmówiła (mogłem się tego spodziewać skoro pierwszy raz ze mną gadała). Dałem sobie więc z nią spokój ale jak w grudniu jak wróciłem do szkoły podczas jazdy autobusem raz słyszałem mając zamknięte oczy że rozmawia o mnie ze swoimi znajomymi a parę dni później razem z koleżanką do mnie się uśmiechały a ja nie zareagowałem i udawałem że tego nie widzę ehhh. Dalej czasem nasze oczy się spotykają w autobusie (ale po dwóch czy trzech spojrzeniach ona już nie patrzy jak widzi mój wzrok) ale nie wiem czy warto zagadać po tych akcjach bo już dużo błędów porobiłem. Wygląda na nieśmiałą i wartościową dziewczynę. Mam 22 a ona 18 lat. Proszę o pomocne rady

#2 2013-03-02 11:52:27

Nina345
Tajemnicza Lady

Re: urocza dziewczyna z autobusu

Ona też jest nieśmiała i zapewne czeka na jakiś gest z Twojej strony. Spróbuj zagadać do niej o jakąś błahostkę, zapytać się o coś, a potem może zacząć mówić cześć i jakoś rozkręcić wasze rozmowy. Po jakimś czasie może być skłonna się z Tobą umówić.

#3 2013-03-02 15:38:19

misiek666
Przyjaciółka Forum

Po prostu zagadaj i poproś o numer tel. Popiszcie sms-y itd. Po jakimś czasie zaproponuj spotkanie. Widać że dziewczyna jest nieśmiała a autobus to chyba ostatnie miejsce gdzie by chciała porozmawiać.

THE PERFECT LI(F)E IS WAITING FOR YOU.

#4 2013-03-02 16:03:09

adam_K
Net-facet

Tak jak mówił Misiek uśmiechnij się podejdź do niej powiedz po prostu "Cześć". Zagadaj na temat wspólnego jeżdżenia autobusem i takie tam, potem powiedz że miło byłoby piknąć jakiegoś smska wieczorem i dalej temat pójdzie jak z bajki, kobiety nie gryzą;)

Ostatnio edytowany przez adam_K (2013-03-02 16:06:44)

Franz: Do szkoły trzeba by cię posłać.
Angela: Znów mnie wszyscy będą pierdolić.
Franz: No, to jest argument przeciwko szkole.
http://www.youtube.com/watch?v=_sUrkn9ztAg

#5 2013-03-03 10:59:34

Kamil4815
Na razie czysta sympatia

To czemu skoro wtedy jak do niej zagadałem (w kwietniu) i zaproponowałem spotkanie to odmówiła? (zakładając że jest zainteresowana)?

#6 2013-03-03 11:30:36

zimna_cytryna
Zaglądam tu coraz częściej

Bo może jej się nie podobasz, patrzec każdy może. tongue A tak wg co Ci szkodzi zagadac, jak 2 raz Ci odmówi to wtedy będziesz wiedział ojej.tongue

#7 2013-03-03 12:11:28

misiek666
Przyjaciółka Forum

Kamil4815 wiesz co z mojego punktu widzenia to ja się nie dziwię że odmówiła. Po pierwsze pełno ludzi + koleżanka to komfortu nie było do rozmowy. Jeśli jest w tym autobusie to porozmawiaj z nią i nie pytaj już o spotkanie. Jak wyżej poproś o numer i działaj. Sądzę że spacer czy wypad do kawiarni będzie lepszym rozwiązaniem niż randkowanie w autobusie pełnych ludzi.

#8 2013-03-03 12:19:37

Kamil4815
Na razie czysta sympatia

misiek666 napisał:

Kamil4815 wiesz co z mojego punktu widzenia to ja się nie dziwię że odmówiła. Po pierwsze pełno ludzi + koleżanka to komfortu nie było do rozmowy. Jeśli jest w tym autobusie to porozmawiaj z nią i nie pytaj już o spotkanie. Jak wyżej poproś o numer i działaj. Sądzę że spacer czy wypad do kawiarni będzie lepszym rozwiązaniem niż randkowanie w autobusie pełnych ludzi.

Tzn. zapytać o numer po chwili rozmowy z nią? Czy najpierw raz podejść coś pogadać a później np. jak następnym razem ją spotkam to znowu pogadać i zapytać o numer? czy od razu przy pierwszej rozmowie o numer pytać?
Rozumiem że najlepiej zagadać jak będzie wokół niej jak najmniej osób tzn. tylko jej koleżanka ( z którą zawsze jeździ)?

Ostatnio edytowany przez Kamil4815 (2013-03-03 12:32:21)

#9 2013-03-03 12:42:56

pinkpiwonia
Wróżka Bajuszka

sto lat temu tez tak mialam, spotykalismy sie codziennie w tym samym autobusie i spedzalismy pol godziny oddychajac tym samym powietrzem, iskrzylo, ja bylam otoczona atmosfera niedostepczosci on nie mial odwagi... kiedys namalowal dla mnie palcem na zaparowanej autobusowej szybie WIELKIE SERCE i to wszystko.Zmienilam praktyke i autobus , pozostalo mile wspomnienie. Czasami pytam sie jak potoczyloby sie moje zycie gdybym tego czlowieka blizej poznala ?
-
Kamil, sprobuj jeszcze jeden raz. Napisz krotki slodki liscik i wloz go do jej dloni, albo do kieszeni w kurtce , tak by nikt nie spostrzegl tylko ona, bez slow ,patrzac jej tajemniczo w oczy.  W lisciku zadnych wyznan milosnych tylko przyjacielskie zaproszenie na  kawe albo pizze do fajnej knajpki w celu blizszego poznania sie albo tylko twoj nr telefonu z zaznaczeniem KIEDYbedziesz czekal. Powinno sie udac. Jesli nie, to juz wiecej nie wykazuj inicjatywy. Miej swoj honor i nie narzucaj sie.
zycze powodzenia, napisz jak bylo:)

#10 2013-03-03 18:50:20

misiek666
Przyjaciółka Forum

pinkpiwonia ma świetny pomysł. Zawsze jakieś nieszablonowe podejście do sprawy będzie odebrane lepiej niż coś oczywistego, ale w miarę zdrowego rozsądku i smaku. Jak będzie chciała, to napisze. Powodzenia

#11 2013-03-03 18:56:32

adam_K
Net-facet

Kamil4815 napisał:

To czemu skoro wtedy jak do niej zagadałem (w kwietniu) i zaproponowałem spotkanie to odmówiła? (zakładając że jest zainteresowana)?

.

Co było w kwietniu to było w kwietniu. Teraz minęło trochę czasu i wiele mogło się zmienić:). Spróbuj śmiało

Ostatnio edytowany przez adam_K (2013-03-03 18:57:40)

Franz: Do szkoły trzeba by cię posłać.
Angela: Znów mnie wszyscy będą pierdolić.
Franz: No, to jest argument przeciwko szkole.
http://www.youtube.com/watch?v=_sUrkn9ztAg

#12 2013-03-03 19:11:39

gen
Net-Facet

kolego, wpierw normalna rozmowa, budujesz u niej jakieś zainteresowanie swoją osobą, potem numer telefonu i umawiasz się kiedy jest sama, bez koleżanki... kiedy są razem, to nawet jeśli ma ochotę na spotkanie - powie nie - żeby przed psiapsiułką na łatwą nie wyjść... i się pokazać - popatrz jakie mam powodzenie...

#13 2013-03-03 19:19:21

malyksiaze2
Net-Facet

gen napisał:

kiedy są razem, to nawet jeśli ma ochotę na spotkanie - powie nie - żeby przed psiapsiułką na łatwą nie wyjść... i się pokazać - popatrz jakie mam powodzenie...

Nawet nie wiesz jak się uśmiechnąłem czytając to smile Ale to prawda.

#14 2013-03-03 19:40:05

Kamil4815
Na razie czysta sympatia

Dawanie liściku raczej nie chce stosować bo skoro wtedy ten raz się odważyłem zagadać do niej to teraz też sie jakoś muszę przełamać za którymś razem jak będę sie czuł na silach tongue Ona zawsze jeździ z koleżanka i przez całą drogę są ze sobą. Najważniejsze czy pytać o telefon już za pierwszym razem czy próbować z nią parę razy pogadać w tym autobusie i po jakimś czasie o ten telefon zapytać ? Wygląda na dość nieśmiałą w przeciwieństwie do jej koleżanki i dlatego sie zastanawiam która opcja byłaby lepsza, no chyba że ktoś ma inną poza liścikiem wink no ale chyba nieśmiała dziewczyna nie ma takich myśli żeby pokazać przed przyjaciółką że nie jest łatwa i chce pokazać że ma powodzenie? tongue

#15 2013-03-03 19:43:51

gen
Net-Facet

Kamil4815 napisał:

Dawanie liściku raczej nie chce stosować bo skoro wtedy ten raz się odważyłem zagadać do niej to teraz też sie jakoś muszę przełamać za którymś razem jak będę sie czuł na silach tongue Ona zawsze jeździ z koleżanka i przez całą drogę są ze sobą. Najważniejsze czy pytać o telefon już za pierwszym razem czy próbować z nią parę razy pogadać w tym autobusie i po jakimś czasie o ten telefon zapytać ? Wygląda na dość nieśmiałą w przeciwieństwie do jej koleżanki i dlatego sie zastanawiam która opcja byłaby lepsza, no chyba że ktoś ma inną poza liścikiem wink no ale chyba nieśmiała dziewczyna nie ma takich myśli żeby pokazać przed przyjaciółką że nie jest łatwa i chce pokazać że ma powodzenie? tongue

człowieku, raz spaliłeś, czyli jesteś zaszufladkowany - olałam go... teraz musisz zbudować swoją pozycję, jakąś tam atrakcyjność - żeby myślała - czy ja dobrze zrobiłam...

#16 2013-03-03 19:51:55

alfaalfa
Przyjaciółka Forum

Nieśmiała dziewczyna by Cię nie olała, tak jak ona to zrobiła..
Masz najwyraźniej jej zakrzywiony obraz w głowie, nie znasz jej.
Uśmiechnij się do niej jak ją zobaczysz, zaproś ją do znajomych na fb, popisz z nią trochę - potem podejdź.. zagadaj niezobowiązująco, poznaj koleżankę.. itd małymi kroczkami do celu wink

bo ważna jest dla mnie
równowaga
uczynków i słów

#17 2013-03-03 20:06:39

Kamil4815
Na razie czysta sympatia

alfaalfa napisał:

Nieśmiała dziewczyna by Cię nie olała, tak jak ona to zrobiła..
Masz najwyraźniej jej zakrzywiony obraz w głowie, nie znasz jej.
Uśmiechnij się do niej jak ją zobaczysz, zaproś ją do znajomych na fb, popisz z nią trochę - potem podejdź.. zagadaj niezobowiązująco, poznaj koleżankę.. itd małymi kroczkami do celu wink

A może ją zaskoczyłem wtedy tak podchodząc do niej i się wystraszyła jak po 10-15 minutach rozmowy pytałem się o spotkanie nie "wymieniając się" nawet wcześniej z nią imionami?

#18 2013-03-03 20:13:08

marchewa91
Przyjaciółka Forum

Może źle poprowadziłeś tamtą rozmowę, co? Spróbuj jeszcze raz, siadając obok nich w autobusie i rozpocznij jakoś rozmowę. Gadajcie o pierdołach przez kilka dni i wtedy spróbuj jeszcze raz. Wybacz, ale żadna przeciętna dziewczyna nie umówi się z kimś, kto jej się na pierwszy rzut oka nie spodoba od razu przy pierwszej rozmowie. Jak cię lepiej pozna, to może wtedy.

Nie biegnij za szybko przez życie, bo najlepsze rzeczy zdarzają się nam wtedy, gdy najmniej się ich spodziewamy

#19 2013-03-03 23:21:56

Kamil4815
Na razie czysta sympatia

Ja siedzę w autobusie bo mieszkań na początku trasy autobusu a jak one wchodzą to już nie ma miejsc i idą prawie zawsze w te samo miejsce na środku autobusu, więc dosiąść się do nich nie mogę tongue
A jeśli chciałaby pokazać coś przed koleżanka że ma powodzenie to czemu zawsze szuka mnie wzrokiem mimo ze długo nie zwracałem na nią większej uwagi bo sobie po prostu odpuściłem myśląc że i tak na nic moje starania będą (do tego czasu aż raz się uśmiechała do mnie z koleżanka)? I w dodatku jak już mnie wypatrzy to często się odwraca plecami? pokazuję wtedy że się wstydzi czy mnie olewa? ;>

#20 2013-03-03 23:30:23

marchewa91
Przyjaciółka Forum

skoro mieszkasz na początku trasy, to tym bardziej od razu zajmij miejsce w pobliżu tych zajmowanych przez dziewczyny ;p

Nie biegnij za szybko przez życie, bo najlepsze rzeczy zdarzają się nam wtedy, gdy najmniej się ich spodziewamy

#21 2013-03-04 11:34:56

ogień
Przyjaciółka Forum

liścik jest super pomysłem, będzie miała chwilę na zastanowienie się sama w domu czy chce Cię poznać i się spotkać. jeśli będzie tam Twój nr telefonu.. kto wie może odezwie się tego samego dnia , a może kilka tygodni później.. a może wcale , nie wiadomo w jakiej jest sytuacji może kogoś miała/ma i stąd ta odmowa. liścik a jak to nie zadziała to dać spokój.

#22 2013-03-04 16:59:54

ban
Net-Facet

Po pierwsze musisz mówić do niej "Cześć!". Jasne? Trzeba się przywitać.

Po drugie -- porozmawiaj z nią kilka razy (nie na siłę, w końcu się zdarzy). Jak będzie się fajnie rozmawiało, to zaproponujesz spotkanie ale nie na zasadzie "Chcesz się spotkać?" ale "Propozycja spotkania wciąż aktualna...".

#23 2013-03-04 18:02:13

Kamil4815
Na razie czysta sympatia

ban napisał:

Po pierwsze musisz mówić do niej "Cześć!". Jasne? Trzeba się przywitać.

Po drugie -- porozmawiaj z nią kilka razy (nie na siłę, w końcu się zdarzy). Jak będzie się fajnie rozmawiało, to zaproponujesz spotkanie ale nie na zasadzie "Chcesz się spotkać?" ale "Propozycja spotkania wciąż aktualna...".

No tak ale jak mówić cześć jak się widzimy z kilku metrów w zapakowanym autobusie? To już chyba musiałbym zacząć od razu od rozmowy i podejść bo raczej nie będę przechodził z jednej strony autobusu na drugą żeby ją minąć i po drodze powiedzieć cześć? tongue

Dla tych co proponują mi podsunięcie listu
Proponujecie go ze względu na to że ja jestem nieśmiały czy dlatego, że ona jest nieśmiała i w takim miejscu jakim jest autobus może np. powiedzieć coś innego niż w rzeczywistości by chciała odnośnie podania telefonu/spotkania?

Ostatnio edytowany przez Kamil4815 (2013-03-04 18:03:11)

#24 2013-03-04 20:05:23

Nina345
Tajemnicza Lady

Raczej ze względu na jej nieśmiałość. Ja na jej miejscu w takich okolicznościach też bym zapewne odmówiła. Taki liścik może ją zaintrygować. Usiądź na siedzeniu obok i daj jej ten liścik, gdy będzie wysiadała. Każda kobieta w głębi serca marzy o czymś takim. Być może będzie zbyt nieśmiała żeby do Ciebie napisać, nawet jeśli chciałaby się z Tobą umówić, ale przede wszystkim rozmawiaj z nią. Zacznij jakąś luźną rozmowę nawet przy jej koleżance, możesz rozmawiać z nimi obiema, ale rozmowa musi się rozkręcić.

#25 2013-03-04 20:19:24

salvame
Słodka Czarodziejka

jak oboje jesteście nieśmiali to liścik najlepszą opcją. Myślę, że wystarczy na nim "Kamil xxx-xxx-xxx", bez żadnych wyznań. Będzie chciała to zadzwoni, jak nie to zawsze będziesz wiedział ,że po prostu nie miała ochoty. Z osobami nieznajomymi w autobusie, czy na ulicy natarczywość jest najgorsza. Dając jej swój numer , pozostawiasz jej wybór. Świadomy wybór, bez presji.

No matter where we go
Souls adrift never say goodbye

#26 2013-03-04 21:36:07

Kamil4815
Na razie czysta sympatia

Ogólnie rzecz biorąc jak dla mnie daje sprzeczne sygnały. Wtedy odmówiła, a po pół roku wydaje mi się, że rozgląda się za mną jak wchodzi do autobusu i spojrzy raz czy dwa raczej bez uśmiechania się i później unika wzroku albo wcale się plecami odwróci stojąc gdzieś w środku autobusu, a z kolei raz jak widać było że śpię to mówiła coś o mnie ze znajomymi, a innym razem kiedy było naprawdę niewiele osób w autobusie razem z koleżanką uśmiechała się do mnie i sam nie wiem czy to było uwodzicielskie czy szydercze.
Waszym zdaniem to nieśmiałe okazywanie przez dziewczynę zainteresowania, że wtedy źle zrobiła że mi odmówiła czy też chce się z kogoś ponabijać albo podbudować własną samoocenę a ja jako że mi wtedy odmówiła jestem do tego idealnym celem?

#27 2013-03-04 21:43:18

Nina345
Tajemnicza Lady

A wiesz może co wtedy mówiła? Kamil, jeśli nie spróbujesz, to zapewne do końca życia będziesz się zastanawiał jakby to było gdybyś spróbował, nawet będąc w innym, szczęśliwym związku. A wyobraź sobie was jako dziadków opowiadających wnukom waszą historię, jak to jeździliście razem autobusem i każde z was było strasznie nieśmiałe, śmiejących się z tego smile A co jeśli za jakiś czas, gdy już będzie za późno, dowiesz się, że ona każdego dnia czekała na to, że zrodzi się coś między wami?

#28 2013-03-04 22:06:14

Gadzikowa
Wróżka Bajuszka

Spróbuj coś zdziałać smile czasem warto zaryzykować, a jeśli ona nie napisze [ po tym jak dostanie nr ] będziesz wiedział, że nie warto.
Aleeee - a nóż widelec coś się ruszy :>

Wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń

#29 2013-03-04 22:11:33

Kamil4815
Na razie czysta sympatia

Nina345 napisał:

A wiesz może co wtedy mówiła? Kamil, jeśli nie spróbujesz, to zapewne do końca życia będziesz się zastanawiał jakby to było gdybyś spróbował, nawet będąc w innym, szczęśliwym związku. A wyobraź sobie was jako dziadków opowiadających wnukom waszą historię, jak to jeździliście razem autobusem i każde z was było strasznie nieśmiałe, śmiejących się z tego smile A co jeśli za jakiś czas, gdy już będzie za późno, dowiesz się, że ona każdego dnia czekała na to, że zrodzi się coś między wami?

Tak daleko w przyszłość nie wybiegam tongue Wtedy z nią rozmawiałem z jakieś 10-15 minut (wydaje mi się że była dość nieśmiała bo widziałem już obojętność dziewczyny jak facet zagadywał a u niej to jakby małomówna była i zaskoczona moim zagadaniem do niej) i się dowiedziałem do jakiej szkoły chodzi choć i tak się domyślałem. Najgłupsze było wtedy to że zaproponowałem spotkanie a nawet swoich imion nie poznaliśmy w tym czasie i dalej nie znamy (przynajmniej ja jej imienia) tongue ale chyba to nie zaważyło o tym że odmówiła?

Ostatnio edytowany przez Kamil4815 (2013-03-04 22:13:53)

#30 2013-03-04 23:34:33

ban
Net-Facet

Z listem bym nie ryzykował, bo jak ona będzie cicho to będziesz się dołować, czy ona z Ciebie się z koleżankami nie wyśmiewa.

Cześć na odległość pytasz... przecież to proste -- uśmiech, kiwnięcie głową, rzut okiem. Będzie to trwało pół sekundy i zobaczysz jak ona się zachowuje. Najlepiej zrób to tak, aby wyglądało na spontaniczne i przypadkowe -- niby wasze spojrzenia się skrzyżowały i Ty odruchowo się uśmiechnąłeś (delikatnie, a nie full-zęby) i kiwnąłeś głową (też delikatnie).

Możesz upolować wolne miejsce obok niej... zagadać "Cześć! Ciągle jeździmy tym samym autobusem. Mogę obok Ciebie usiąść?" ... siadasz... potem mówisz "Studiuję... mam dzisiaj masę nauki... a jestem padnięty, bo trzeba było wcześnie wstać...".

#31 2013-03-05 09:57:36

misiek666
Przyjaciółka Forum

A może byłeś pierwszym który zagadał do niej lub w takich okolicznościach i po prostu się speszyła bo nie widziała jak się zachować? Po prostu działaj. Jak będziesz siedział i nic nie robił nic z tego nie wyjdzie smile. Z resztą jak Ci zależy to pchaj się przez ten cały autobus albo prościej stań mniej więcej w tej części autobusu co ona stoi zazwyczaj. Nie wiem jak inni ale raczej przydało by się przedstawić osobie bo to nie film romantyczny z hollywood gdzie się uśmiechniesz i każda twoja z szczęśliwym zakończeniem.

#32 2013-03-05 12:14:56

Małgorzatka
100% Netkobieta

A dlaczego nie wysiądziesz na jej przystanku? Wtedy moglibyście spokojnie porozmawiać, bez tej dusznej atmosfery panującej w autobusie. Proponuję też, abyś podjechał wcześniej na ten przystanek, na którym ona wsiada. Przyszłaby rano i miałaby niespodziankę. wink

Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty, to też nie diabeł rogaty
Ani miłość kiedy jedno płacze, a drugie po nim skacze.
Bo miłość to żaden film w żadnym kinie, ani róże ani całusy małe duże
Ale miłość kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze (Happysad)

#33 2013-03-05 13:25:48

Nina345
Tajemnicza Lady

Małgorzatka ma rację.

#34 2013-03-05 15:42:16

Kamil4815
Na razie czysta sympatia

Przed szkołą na jej przystanek raczej nie warto jechać bo ona nie zawsze o tej samej godzinie jeździ w danym dniu

W sumie mógłbym wysiąść i powiedzieć że idę po coś do biedronki (np. po piwo bo wieczorem idę do kolegi na mecz), ale wydaje mi się że idąc tam nasze drogi szybko się rozejdą bo ze 20-30 metrów od przystanku jest uliczka w bok a tam pełno domów i myślę że może iść w tamtym kierunku (innym niż biedronka), więc dużo czasu nie będzie. Przez taki odcinek raczej nie zapytam o numer telefonu ;/ Mógłbym może jakoś złapać kontakt z nią i o coś zapytać? Wtedy może mógłbym już powiedzieć cześć w autobusie jak będzie obok przechodzić? Albo podejść później do niej jeszcze raz tylko już może lepiej nie wysiadając z tego autobusu na jej przystanku?

Nie będzie to jakieś głupie albo nachalne wysiadać na jej przystanku? Nie stanę się wtedy dla niej jakimś dziwakiem? tongue

Ostatnio edytowany przez Kamil4815 (2013-03-05 15:43:52)

#35 2013-03-05 16:22:03

ban
Net-Facet

Ja znałem dziewczyny, którym tylko mówiłem "Cześć" -- po prostu widywaliśmy się gdzieś w szkole czy na uczelni. Jak się kogoś widzi po raz kolejny to można powiedzieć "Cześć" niezależnie od zamiarów. Nawet jak się mieszka w tym samym bloku to mówi się "Dzień dobry"... czasem z tego wyjdzie rozmowa, a czasem nie. Ona kojarzy Ciebie, a Ty kojarzysz ją, więc to chyba naturalne powiedzieć sobie "Cześć".

#36 2013-03-05 17:52:30

Kamil4815
Na razie czysta sympatia

Koleżanka mi proponuje żeby wyjść na przystanku gdzie ona wychodzi i zapytać czy można pogadać (usiąść np. na ławce na przystanku) bo już dawno miałem to zrobić i powiedzieć jej wprost że mi się podoba i czy dałaby mi telefon. A jeśli go bym dostał to wtedy chwilę pogadać z 15 minut np. o tym gdzie do szkoły chodzi albo o jeździe autobusem. A później przejść się z nią i się rozejść koło biedronki (albo wcześniej jeśli skręci w boczną uliczkę) i pożegnać zwyczajnie z nią słownie.

Co sądzicie o tej wersji?

Ostatnio edytowany przez Kamil4815 (2013-03-05 17:54:11)

#37 2013-03-05 18:07:20

Remi
Net-Facet

Kamil4815 napisał:

Koleżanka mi proponuje żeby wyjść na przystanku gdzie ona wychodzi i zapytać czy można pogadać (usiąść np. na ławce na przystanku) bo już dawno miałem to zrobić i powiedzieć jej wprost że mi się podoba i czy dałaby mi telefon. A jeśli go bym dostał to wtedy chwilę pogadać z 15 minut np. o tym gdzie do szkoły chodzi albo o jeździe autobusem. A później przejść się z nią i się rozejść koło biedronki (albo wcześniej jeśli skręci w boczną uliczkę) i pożegnać zwyczajnie z nią słownie.

Chyba najlepsza rada. Odważnie, prostu z mostu, z uśmiechem podejść i zapytać czy możesz się przespacerować. Oczywiście wkleić nieśmiałość, coś w stylu, jeździsz tym autobusem, od zawsze pragnąłem porozmawiać z tobą, tylko... tylko hmm, no jestem dość nieśmiały, ale pomyślałem dziś, że wyglądasz wyjątkowo pięknie i musiałem. Czy to źle? Gadka szmatka i jak radzi koleżanka. Pospacerować, bez listów, bez numeru, bez propozycji... Jeśli będzie zainteresowana to przespaceruje sie kolejny raz.
Odwagi i do przodu. Wszak jej usta czekają na namiętny pocałunek, być może właśnie twój.

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

#38 2013-03-05 20:35:39

Kamil4815
Na razie czysta sympatia

Remi napisał:

Kamil4815 napisał:

Chyba najlepsza rada. Odważnie, prostu z mostu, z uśmiechem podejść i zapytać czy możesz się przespacerować. Oczywiście wkleić nieśmiałość, coś w stylu, jeździsz tym autobusem, od zawsze pragnąłem porozmawiać z tobą, tylko... tylko hmm, no jestem dość nieśmiały, ale pomyślałem dziś, że wyglądasz wyjątkowo pięknie i musiałem. Czy to źle? Gadka szmatka i jak radzi koleżanka. Pospacerować, bez listów, bez numeru, bez propozycji... Jeśli będzie zainteresowana to przespaceruje sie kolejny raz.
Odwagi i do przodu. Wszak jej usta czekają na namiętny pocałunek, być może właśnie twój.

Tzn. lepiej przy tej rozmowie nie pytać o numer telefonu ani nie proponować późniejszego spotkania? tylko usiąść wyznać że mi się podoba i z nią pogadać a potem zwyczajnie się słownie pożegnać?

Stopka forum