Temat: W jakiej drogerii są najlepsze promocje?

Dostałam trochę pieniędzy i mam zamiar sie wybrać na zakup kosmetyków. W jakich drogeriach można trafić na najlepsze okazje? Nie chcę mi sie chodzić po wszystkich sklepach i porównywać ceny.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: W jakiej drogerii są najlepsze promocje?

ja tam wierna rossmanowi jestem, chociaż słyszałam, że biedronka otwiera nowe drogerie, jak otworzą na moim osiedlu to może zmienię zdanie ;b

3

Odp: W jakiej drogerii są najlepsze promocje?
zabuunia napisał/a:

Dostałam trochę pieniędzy i mam zamiar sie wybrać na zakup kosmetyków. W jakich drogeriach można trafić na najlepsze okazje? Nie chcę mi sie chodzić po wszystkich sklepach i porównywać ceny.

Sprawdź gazetki w internecie.
Wybór jest spory: Rossmann, Superpharm, Natura, Schlecker, Sephora, Douglas.. i pewnie setki innych... Osiedlowe drogerie często mają fajne oferty, również w supermarketach można znaleźć fajne oferty np. ostatnio w Biedronce, Realu itd.

4 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2013-07-18 12:35:02)

Odp: W jakiej drogerii są najlepsze promocje?

A ja własnie Rossmanowi przestałam wierzyć. Kupowałam maskarę Maybelline Colossal za prawie 30 zł, a potem przez przypadek trafiłam do drogerii spam i tam była za 20... hmm Poza tym w Rossmanie prawie nie ma polskich marek, za którymi przepadam - taka Joanna,  Bielenda czy Ziaja. Trudno jest znaleźć pełen asortyment, dlatego preferuje male drogerie, tak faktycznie są czasem lepsze promocje i na pewno dbają o klienta.

5

Odp: W jakiej drogerii są najlepsze promocje?

Martaza to powiem ci że ja dwa dni temu tusz Maybelline Colossal kupiłam za 16,50 . Zwykły chemiczny sklep połączony z drogerią.

Czasem w małych drogeriach można trafić na fajne promocje. Np teraz w rossmanie sa zapachy dla mężczyzn o 40% obniżone.

6

Odp: W jakiej drogerii są najlepsze promocje?

Ja pozostaję wierna Rossmannowi.
Ostatnio kupiłam po przecenie pędzelek z "Ellite model" za 11 zł. -przy czym cena wyjściowa była ponad 20 zł.
Także warto obserwować. smile

7

Odp: W jakiej drogerii są najlepsze promocje?

Ja najczęściej odwiedzam Rossmanna i Super Pharm.

8

Odp: W jakiej drogerii są najlepsze promocje?

Ostatnio to chyba w HEBE.

9

Odp: W jakiej drogerii są najlepsze promocje?

Ja uwielbiam drogerię Rossman są tam bardzo fajne promocje markowych produktów i co lubię gazetka jest ważna 3tyg nie muszę się spieszyć z kupnem danego kosmetyku. Lubię też kosmetyki z Tesco są tam nawet też tanie i lubię jak coś jest 2 w cenie 1 dodam parę groszy imam 2 produkty.

10

Odp: W jakiej drogerii są najlepsze promocje?

Ja także rossmanówa jestem tongue

11

Odp: W jakiej drogerii są najlepsze promocje?

Mi wydawało się, że duże promocje w hebe, jak go otworzyli, a teraz, chociaż mocno nie porównuję cen, to jestem sceptyczna. A karta hebe nie daje jakoś wiele możliwości. Teraz wolę promocje super pharm i rossman smile

12

Odp: W jakiej drogerii są najlepsze promocje?

Jak dla mnie najlepsze promocje są w Rossmannie, poza tym co tydzień czy półtorej wychodzi nowa gazetka promocyjna, więc można zobaczyć to akurat jest w promocji i kupić.

13

Odp: W jakiej drogerii są najlepsze promocje?
Martaza napisał/a:

Poza tym w Rossmanie prawie nie ma polskich marek, za którymi przepadam - taka Joanna,  Bielenda czy Ziaja. Trudno jest znaleźć pełen asortyment, dlatego preferuje male drogerie, tak faktycznie są czasem lepsze promocje i na pewno dbają o klienta.

Jak to nie ma? Nie dalej jak wczoraj kupiłam w Rossmanie szampon i żel pod prysznic Ziai, całkiem niedawno nabyłam także szampon Joanny. Nie wiem czy mają produkty Bielendy, bo nie zwróciłam na to uwagi, ale kosmetyków tych dwóch marek był naprawdę duży wybór.

Jeśli posiadasz kartę stałego klienta, to bardzo dobre promocje ma Sephora - nawet do 30%. Czasem drugi lub trzeci (zależy od promocji), ale zawsze tańszy, produkt można nabyć za symboliczną złotówkę. Oprócz tego zbierasz punkty na kartę, dzięki którym co jakiś czas wybrany kosmetyk możesz nabyć taniej lub mieć go zupełnie za darmo. 

Świetne okazje trafiają się w Rossmanie.

Osobiście najczęściej dokonuję zakupów w lokalnej drogerii - jest tam wszystko, mają atrakcyjne ceny, oferują wysokie rabaty i bardzo dobre promocje.

14

Odp: W jakiej drogerii są najlepsze promocje?

Wydaję mi się że Rossmann wygrywa, chociaż np w drogeri Natura też często zdarzają się duże obniżki smile

15

Odp: W jakiej drogerii są najlepsze promocje?

Rossmann dla mnie jest liderem ale jest jeszcze kilka sieci, które są warte polecenia. Myślę tu o super-pharm, natura czy hebe.

Ale jak wszędzie trzeba szukać okazji i nie dać się wykiwać, bo już myślisz że złapałaś okazję a tu klops bo cena wcale nie jest niższa.

Pozdrawiam

16

Odp: W jakiej drogerii są najlepsze promocje?

Rossmann i HEBE.
W hebe jest fajnie jak ma się kartę - a to wcale nie takie trudne bo można założyć gdy tylko coś się kupi.
Bardzo dobre są oferty i + to makijaże z rabatem .

17

Odp: W jakiej drogerii są najlepsze promocje?

ROSSMAN. Trzeba sprawdzać gazetki, zmieniają się co 2 tygodnie. Czasami można się dobrze obkupić za naprawdę niskie ceny wink

18

Odp: W jakiej drogerii są najlepsze promocje?

Ja również częściej kupuję w Rossmanie,  ale zauważyłam że w SuperPharmie częściej są jakieś dobre promocje big_smile