kuroniówka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: kuroniówka

Mam pytanko. Ja mam kuroniówkę tę najniższą(do 5 lat pracy).
No ale nie o mnie mowa. Koleżanka skonczyla studia dzienne, rok pracowala i zaszla w ciaze. Umowa wygasla, za tydzien idzie sie zarejstrowac. Czy studia dzienne pozwolą jej uzyskac wyzszego kuronia(tego od 5 lat do 10). Czy uzyska tego co ja?

2

Odp: kuroniówka

niestety tak dobrze nie ma, ale niech sie zapyta urzedniczki od niczego.

3 Ostatnio edytowany przez LeeBee (2013-02-12 08:29:26)

Odp: kuroniówka

Do zasiłku dla bezrobotnych nie wliczają się studia. Tylko i wyłącznie umowa o pracę. Po macierzyńskim koleżanka musi się zarejestrowac w PUP z prawem do zasiłku. Dostanie zasiłek w wysokości 80% zasiłku.

4

Odp: kuroniówka

dziekuje

5

Odp: kuroniówka
cisowianka napisał/a:

niestety tak dobrze nie ma, ale niech sie zapyta urzedniczki od niczego.

Urzędniczki od niczego? Wybacz moja droga, nie chcę wszczynać żadnych kłótni, ale to boli kiedy słyszy się tego typu słowa. Pracuję na bezrobociu i może dla wielu jest to instytucja niepotrzebna i kojarzy się z samymi leniwymi babami, które grzeją miejscówkę od lat i nic nie robią. Jednak mylisz się. Gdyby nie urzędy pracy wiele osób nie miałoby zasiłków, stypendiów, ubezpieczenia, żadnej pomocy ze strony Opieki Społecznej (bo głównie dzięki rejestracji i zaświadczeniom o braku dochodów mogą uzyskać różnego rodzaju świadczenia), więc wybacz, ale nie oceniaj wszystkich jedną miarą. Sama staram się pomagać ludziom jak się da i nie utrudniać im życia, dlatego jest to przykre słyszeć tego typu słowa.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024