Pielegnacja włosów w ciązy-czy mozna stosowac olejek rycynowy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Pielegnacja włosów w ciązy-czy mozna stosowac olejek rycynowy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Pielegnacja włosów w ciązy-czy mozna stosowac olejek rycynowy

Cześć dziewczyny, jestem tu nowa i ciesze sie, ze trafilam na to forum. Może któras z Was odpowie cos na moje pytanie. Jestem w 18 tygodniu ciaży i chociaz to moja druga ciąza i mam juz pewne doswiadczenie to jak widac nie wszystko wiem i nie wszystkiego jestem pewna. Mam do Was takie drobne pytanko ; jeszcze przed ciaza zaczelam stosowac OLEJEK RYCYNOWY w celu wzmocnienia rzęs, brwi i włosów. Raz/dwa razy w tygodniu uzywałam olejku zewnetrznie nacierajac koncówki włosów oraz nakladajac na noc olejek na rzesy i brwi. Olejku nie zazywaam doustnie.
Przypadkowo przeczytałam przed chwila, ze olejek rycynowy jest zabroniony w ciazy , bo moze wywolywac skurcze macicy i ogolnie jest niewskazany  i sie teraz strasznie wystarszyłam . Wizyte u lekarza mam dopiero za tydzien wiec zanim zasiegne porady moze ktoras z Was wie i podpowie czy takie zewnetrzne stosowanie olejku moze byc szkodliwe czy też jest bezpieczne i olejku stosowac nie wolno ale tylko doustnie ? Z gory dziekuje Wam odpowiedzi.

Poleć temat na :

2

Odp: Pielegnacja włosów w ciązy-czy mozna stosowac olejek rycynowy

Cześć Alexandra.
Jestem w 22 tygodniu ciazy, mam butelkę olejku rycynowego gotowa do użycia, ale nie wiem ćzy moge... Staram się znaleźć odpowiedz na to samo pytanie, które ty zadałas, ale nigdzie nie jest to sprecyzowane. Mogłabym mi pomoc, bo rozumiem, ze byłaś u lekarza i się już dowiedziałas?
Dziękuje Ci ślicznie z góry za pomoc.
Pozdrawiam
Okti

3

Odp: Pielegnacja włosów w ciązy-czy mozna stosowac olejek rycynowy

UP UP !!!!!!
Ciekawy temat, też mnie to interesuje...
Wie coś ktoś?

Słodko jest nocą patrzeć na niebo, gdy kochasz różę, która znajduje się na jednej z gwiazd. Wówczas wszystkie gwiazdy są ukwiecone...

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Pielegnacja włosów w ciązy-czy mozna stosowac olejek rycynowy