Pielegnacja w這s闚 w ci您y-czy mozna stosowac olejek rycynowy - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, w豉郾ie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady u篡tkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : mi這嗆, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj si !!!

#1 2013-02-09 16:38:47

Aleksandra34
Niewinne początki

Pielegnacja w這s闚 w ci您y-czy mozna stosowac olejek rycynowy

Cze嗆 dziewczyny, jestem tu nowa i ciesze sie, ze trafilam na to forum. Mo瞠 kt鏎as z Was odpowie cos na moje pytanie. Jestem w 18 tygodniu cia篡 i chociaz to moja druga ci您a i mam juz pewne doswiadczenie to jak widac nie wszystko wiem i nie wszystkiego jestem pewna. Mam do Was takie drobne pytanko ; jeszcze przed ciaza zaczelam stosowac OLEJEK RYCYNOWY w celu wzmocnienia rz瘰, brwi i w這s闚. Raz/dwa razy w tygodniu uzywa豉m olejku zewnetrznie nacierajac konc闚ki w這s闚 oraz nakladajac na noc olejek na rzesy i brwi. Olejku nie zazywaam doustnie.
Przypadkowo przeczyta豉m przed chwila, ze olejek rycynowy jest zabroniony w ciazy , bo moze wywolywac skurcze macicy i ogolnie jest niewskazany  i sie teraz strasznie wystarszy豉m . Wizyte u lekarza mam dopiero za tydzien wiec zanim zasiegne porady moze ktoras z Was wie i podpowie czy takie zewnetrzne stosowanie olejku moze byc szkodliwe czy te jest bezpieczne i olejku stosowac nie wolno ale tylko doustnie ? Z gory dziekuje Wam odpowiedzi.

#2 2013-11-05 00:48:56

Oktig
Niewinne początki

Re: Pielegnacja w這s闚 w ci您y-czy mozna stosowac olejek rycynowy

Cze嗆 Alexandra.
Jestem w 22 tygodniu ciazy, mam butelk olejku rycynowego gotowa do u篡cia, ale nie wiem 獝y moge... Staram si znale潭 odpowiedz na to samo pytanie, kt鏎e ty zada豉s, ale nigdzie nie jest to sprecyzowane. Mog豉bym mi pomoc, bo rozumiem, ze by豉 u lekarza i si ju dowiedzia豉s?
Dzi瘯uje Ci 郵icznie z g鏎y za pomoc.
Pozdrawiam
Okti

#3 2014-03-20 17:28:34

Sasza
Przyjaciłka Forum

Re: Pielegnacja w這s闚 w ci您y-czy mozna stosowac olejek rycynowy

UP UP !!!!!!
Ciekawy temat, te mnie to interesuje...
Wie co kto?

S這dko jest noc patrze na niebo, gdy kochasz r騜, kt鏎a znajduje si na jednej z gwiazd. W闚czas wszystkie gwiazdy s ukwiecone...

Ostatnie tematy :

Stopka forum