Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 104 ]

Temat: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Czy jest jakaś postać- niekoniecznie aktor - która jest dla Was ideałem męskości? Lub aktorka/ ideałem kobiecości? (wersja dla mężczyzn i lesbijek).

Ja muszę przyznać, że NIE WIEM CZEMU I DLACZEGO w moim przypadku jest to stary, dobry Boguś Linda smile No wiem, bezsens totalny, ale nic na to nie mogę poradzić, że podobał mi się w filmie "Psy" i "Sara".
Z zagranicznych; Antonio Banderas w "Desperado" smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

mi ostatnio jakoś imponuje( w sensie fizycznym) Penelope Cruze może dlatego, że jej postać w filmie Vici Christina Barcelona , według mnie była bardzo seksi smile aaa z facetów Jack Nicholson ( "LOt nad kukułczym gniazdem" w tym filmie  coś w sobie ma wyjątkowego)

3

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Al Pacino - "Adwokat diabła" i Brittany Murphy - "8 Mila" smile

4

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Boguś Linda jest super.
Ale chyba bardziej Mirosław Baka mi się podoba.
Lubię tez Małaszyńskiego, ale tylko w tych nielicznych rolach stricte męskich jak np. Grant w Oficerach, a nie tych tefałenowskich pipek.

A z zagranicznych, hmmm... Lubię młodego Connery jako Bonda.
I bardzo podobają mi sie klata i plecy tego chłopaczka, co grał Jacoba w Zmierzchu.

5

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Co do Bogusia to też go lubie strasznie.
Ale najbardziej to mi się podoba Żmijewski w filmie: nigdy w życiu. Och jakie on tam rzucał piękne spojrzenia. Ach boski!!! big_smile
A z dziewczyn to lubię bardzo: Martę Żmude Trzebiatowską. wink

6

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)
Catwoman napisał/a:

Ja muszę przyznać, że NIE WIEM CZEMU I DLACZEGO w moim przypadku jest to stary, dobry Boguś Linda smile No wiem, bezsens totalny, ale nic na to nie mogę poradzić, że podobał mi się w filmie "Psy" i "Sara".

Ach, bo przecież w Bogusiu Lindzie, jakiego pamiętamy z ,,Psów", w tamtym czasie ciężko było się nie zauroczyć tongue.
Co prawda nigdy nie miałam tendencji do wzdychania do gwiazd, ale to nie znaczy, że nie lubię zaczepić na nich oczu wink. I tak z polskich aktorów chyba najbardziej podoba mi się Michał Żebrowski, zawsze mi się podobał, ale po obejrzeniu ,,Sępa" moje uwielbienie wzrosło wielokrotnie smile, choć słyszałam, że prywatnie jest strasznie nadęty.
W serialu ,,Dynastia Tudorów" urzekł mnie - w gruncie rzeczy dosyć chłopięcą urodą - Henry Cavill, grający postać księcia Suffolk, przy czym to nawet nie on sam, a bohater, którego grał - piękna powierzchowność, niezłomne zasady, charakter, życiowa mądrość i postawa, nic tylko się zakochać big_smile.
No i Sean Connery, ten jest jak wino - mimo siwizny i znaku czasu na twarzy wciąż wydaje się przystojny i uwodzicielski.

7

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Natalie Portman jako Alice Ayers w "Closer". Generalnie kocham ja w kazdym filmie, ale w tym jest I-D-E-A-L-N-A. Cudo.

Plus, wstyd sie przyznac, ale postac Damona z Vampire Diaries big_smile Sam Ian Somerhalder mnie nie powala, ale jego wampirza postac.. jak najbardziej.

8 Ostatnio edytowany przez flores18261 (2013-02-17 21:02:03)

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Luke Pery , Bogusław Linda ,  Paweł Deląg , Piotr Szwedes , Krzysztof Pieczyński , Maciej Zakościelny ,Tomek z M jak miłość ale nie wiem jak się on nazywa i nie żyjący od kilku lat Waldemar Goszcz .

9

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Jensen Ackles (serial "Supernatural") smile

10 Ostatnio edytowany przez RitaOra (2013-02-27 18:00:18)

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Oj wielu ich się przewijało przez moje serce w przeszłości tongue ale ostatnio to Daryl z serialu The Walking Dead wink i Chibbs z Sons of Anarchy nawet nawet.
Opie z SoA podobał mi się bardzo, dopóki nie zdradził swojej żony. Nagle się odkochałam big_smile

11

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

RitaOra muszę przyznać, że masz specyficzny gust big_smile

12

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)
Catwoman napisał/a:

RitaOra muszę przyznać, że masz specyficzny gust big_smile

Wiem, siostra i przyjaciółka też mi to mówią smile

Jak dla mnie to bohater (filmowy, serialowy, czy ten realny życiowy) musi być przede wszystkim męski.
Plus jeśli o mężczyźnie można powiedzieć, że jest "ładny" (o zgrozo!) lub "klasycznie przystojny" to od razu wiadomo, że nie będzie on w moim typie. Na 'tak' - doświadczenie życiowe wypisane na twarzy, niedoskonałość, "ludzkość"; na 'nie' - wymuskani wygładzeni modele. No chyba, że powalają osobowością to im wybaczę tongue

Przepraszam za mały offtop, ale tak właściwie to te zasady odnoszą się u mnie zarówno do mężczyzn z reala jak i postaci z filmów smile

13

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Ale to OK! Mnie się np. Pattison nie podoba kompletnie! Też podobają mi się męscy aktorzy/postacie.
A oglądałaś "Millenium: Dziewczyna z tatuażem"? Prawdopodobnie spodobałby Ci się Daniel Craig jako
Mikael Blomkvist smile

14

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Marcin Bosak (aktor)
James Cassells (perkusista AA)
M. Shadows (wokalista A7X)
Richad Gere (aktor)
Marek Bukowski (aktor)

15

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

No to tak, wg mnie:
Mario Casas -  film Trzy metry nad niebem i serial Statek
Alexander Skarsgard - serial Czysta krew
Jim Sturgess - film Jeden dzień

16

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Paweł Małaszyński smile
Keanu Reevs- nie wiem jak się to pisze dokładnie, głowny odtwórca roli w matrixie:)

17

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Keanu podobał mi się w pierwszej części "Speed - niebezpieczna prędkość" smile

18

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Ja mam dwóch amantów którzy przyprawiają mnie o szybsze bicie serca wink
Antonio Banderas od zawsze na zawsze, mój ideał, marzenie od dziecka.
I symbol męskości w obecnym momencie, czyli Jason Statham.
Są niesamowici.

Aczkolwiek jeszcze paru przystojniaków by się znalazło na których mogłabym patrzeć godzinami. Z takich co teraz mi do głowy przychodzą to: Richard Gere, Pierce Brosnan, Marcin Dorociński.

19

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Przypomniał mi się jeszcze aktor Przemysław Sadowski z serialu Samo życie grał tam Kacpra Szpunara.

20

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Z klasyki to Clark Gable w roli Rhetta Butlera. Uwielbiam jako postać z filmu, z książki... Cóż, uwielbiam po prostu.

loveaellie napisał/a:

Plus, wstyd sie przyznac, ale postac Damona z Vampire Diaries big_smile Sam Ian Somerhalder mnie nie powala, ale jego wampirza postac.. jak najbardziej.

Pod tym również się podpisuję, chociaż Ian też niczego sobie... big_smile

21

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Antonio Banderas - "Maska Zorro" i Jon Travolta, "Gorączka sobotniej nocy", a w późniejszym obrazie "Pulp Fiction".
Banderas jeszcze za późniejszą rolę w "Fatale". W tym filmie ukradł mnie bez reszty;)

22 Ostatnio edytowany przez Vian (2013-03-01 04:21:18)

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Gary Oldman jako Dracula Coppoli.

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRoQwwDOKD6RhOtqBxlq0Sw167RzXsrXaQdtTIcJNfmRAAoWKvI

John Malkovich jako Mr Hyde

http://sobreelmundodelcine.com/wp-content/uploads/2009/06/el-secreto-de-mary-reilly.jpg

Sean Connery w dowolnej roli z brodą

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/c8/SeanConneryJune08.jpg/240px-SeanConneryJune08.jpg

Daniel Day-Lewis jako Nathaniel Sokole Oko

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRgsgBenUOhonzSrlBrc6Ae-IKFh143t3NoR8gZVFomFvPROTuE

Toshiro Mifune w dowolnej roli

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRcMn3_fpmjM9LwvrpRn2fwO7sqGBW1nKe4g-lvD9QSrIiOS3p4


Eva Green jako Sybilla z Jerozolimy

http://image.guardian.co.uk/sys-images/Film/Pix/gallery/2005/05/04/sibylla3.jpg

Elena Anaya jako Vera Cruz

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQJfKrACVgj3tRG_WAyKPJQ0qEBEZn2Yaiz35z9Ph57hzlKiejG

Ni Ni jako Yu Mo

http://bukmuwi.pl/wp-content/uploads/2012/06/2011_flowers_of_war_011.jpg

Monica Bellucci w dowolnej roli

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRJFJB8lStswc4-ejfWxoHhJHekBKxCQtWshv6W0ZhAEqleR-Kk

23

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Hm.... czyli jednak nie wygrywają metroseksualni a faceci z krwi i kości ?! big_smile

24

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

mnie bardzo kreci Piotr Malaszynski, mimo, ze jest wokalista, ale tez w kilku filmach gral wiec podam tez, ze Piotrus Rogucki:D postac Damona tez strasznie mi sie podoba, no i aktor ktory gra Tomka, meza Malgosi w M jak milosc;)

25

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Z polskich aktorów muszę przyznać... nie podoba mi się nikt. Jak napisałam wcześniej, moje serce zdobywa jedynie Boguś Linda a i to w swych wcześniejszych rolach, bo na pewno nie jako niania smile

Tfu! Skłamałam. Jestem zakochana w Kubie Gierszał big_smile

26

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)
Catwoman napisał/a:

Hm.... czyli jednak nie wygrywają metroseksualni a faceci z krwi i kości ?! big_smile

I kobiece kobiety.
Z dwoma WSPANIAŁYMI wyjątkami w obu kategoriach, z tym, że to fascynacja bardziej artystyczna niż typowo erotyczna. ;-)

David Bowie jako David Bowie i Tilda Swinton jako Tilda Swinton ^^

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/426422_10151269288102665_1895855591_n.jpg

A skoro już i tak piszę post to...

Isabelle Adjani jako Margot de Valois

http://www.linternaute.com/cinema/film/dossier/revisez-l-histoire-de-france-en-50-films/image/reine-margot-15290.jpg

Piękna! ^^

27

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Mam słabość do Johnnego Deppa i Antonio Banderasa big_smile

28

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Pierwszy jaki przyszedł ma na myśl to Shah Rukh Khan ,potem Johnny Depp,Antonio Banderas,Steven Seagal w każdej roli jest ekstra męski:D
Z Polskich aktorów to przychodzi mi do głowy tylko Bogusław Lina z dawnych lat

29

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Jak dla mnie najseksowniejszy jest Channing Tatum moze ostatnio troszke tatusiowaty jest ale to ciało:) i no i aleksander skarsgard:)

30

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Mnie się też kiedyś podobał Channing Tatum ale zmieniłam zdanie; jest jakiś taki.... tatusiowaty i przepity wink
Za to Went Miller...mmmmm

31

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Hugh Jackman,Sean Penn,Johnny Depp,Jeff Bridges,..jeśli chodzi o kobiety Milla Jovovich,Monica Belluci:)

32 Ostatnio edytowany przez Prinzessin_de (2013-08-07 18:33:56)

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

The Rock Johnson w kazdej jego roli moglabym wskoczyc w ekran.


http://www.brash.de/files/2013/05/fast_and_furious_6_dwayne_johnson.jpg

http://superstrong.ch/wp-content/uploads/2012/12/the-rock-dwayne-johnson-2013.png

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Z kobiecych aktorek Mandy Moore i Eva Marie Habermann. Jeżeli w ogóle chodzi o znane kobiety prym wiedzie Lidija Bacic. Poza tym Lana Banely i Kristina Pelakova. Zapomniałbym o Anie Ivanović.

34

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Z aktorów polskich najbardziej męscy według mnie są Marek Prerepeczko w "Janosiku" oraz Bronisław Cieślak w "07 zgłoś się". Podoba mi się również Michał Żebrowski w "Wiedźminie". smile
A z zagranicznych Adrien Brody.

35

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Zdecydowanie Riddick jest taką postacią!
W ogóle uwielbiam Vina diesela, ale ta rola jest już na maxa męska i przyprawiająca o zawrót glowy :>

36

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Zdecydowanie Ralph Fiennes jako László Almásy w "Angielskim pacjencie" i Anthony Hopkins w "Milczeniu owiec".
Z kobiet Monica Bellucci w "Malenie".

Poza tym Daniel Craig ma coś w sobie.

37

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Jest sporo takich postaci! Według mnie bardzo dużo zależy od aktora. W sumie wyżej wymieniony Ridick to dobry przykład. Uważam, że Vin Diesel jest idealnie dopasowany do mrocznej postaci Riddicka. Diesel ma moje większe uznanie za tę rolę niż za rolę w Szybkich i wściekłych. Mimo, że oba filmy bardzo lubię smile

38

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Riddick jak dla mnie bardzo się wpisuje w temat ponieważ nie jest to taki typowy bohater pozytywny, ale postać bardzo mroczna i niejednoznaczna. Tacy faceci przyprawiają mnie o szybsze bicie serca dużo skuteczniej niż standardowi amanci, oni są nudni smile

39

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Zgodzé sié z faktem iz o szybsze bicie serca przyprawiaja nie tylko amanci, bo wszystko zalezy od granej roli...
ALe milo popatrzec na ladne cialko wink np Marká Wahlbergá big_smile

40

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Ale Wahlberg to tez nie jest taki klasyczny amant smile też go lubię smile W szczególności, że nie jest już taki młody. Dlatego też lubię Vin Diesla, bo nie należy do przystojniaczków a już na pewno nie w Riddicku smile

41

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Żebrowski jako Wiedźmin smile

42

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Żebrowski w "Sępie". A jakbym tak Ryana Goslinga w ciemnej uliczce spotkała, to wcale bym nie uciekła big_smile

43

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

dla mnie Dorociński jako podkomisarz Sławomir Desperski. Achhh:)

44

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)
Chochlik napisał/a:

Zgodzé sié z faktem iz o szybsze bicie serca przyprawiaja nie tylko amanci, bo wszystko zalezy od granej roli...
ALe milo popatrzec na ladne cialko wink np Marká Wahlbergá big_smile

Zgadzam się w zupełności smile
Spotkałam się ze stwierdzeniem, że "Mark nie, bo on taki tatusiowaty jest" wink
Ale ja się z tym nie zgadzam, uważam że pomimo tego iż on typowym "amantem" nie jest, to na prawdę może się podobać. Ma w sobie to "coś", no i oczywiście ma "ładne ciałko" big_smile

45

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)
P&P napisał/a:

Żebrowski w "Sępie". A jakbym tak Ryana Goslinga w ciemnej uliczce spotkała, to wcale bym nie uciekła big_smile

Ja też nie big_smile
a póki co to w piatek spotykam się w ciemnym kinie z Vinem diselem... Haha, z mężczyzną u boku na seansie Riddicka wink

46 Ostatnio edytowany przez lilly25 (2014-01-12 13:25:55)

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Wychudzony Christian Bale w "Mechaniku".

47

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Jake Gyllenhaal

'Mniam' mówiąc lekko wulgarnie smile

48

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

A mnie kręci niegrzeczny Vin Diesel w ''Szybkich i wściekłych'' lub w ''Riddick''.

http://emotikona.pl/emotikony/pic/0heart.gif

49

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

oj, też kiedyś dostawałam na jego punkcie kręćka... Szybcy i wściekli to może i filmy niskich lotów, ale Vin i Paul byli cudowni, zwłaszcza w pierwszej części big_smile

50

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Pewnie wyjdę na dziwną, ale co mi tam.

Khal Drogo (sam aktor już niekoniecznie bo bez całej stylizacji jest dla mnie zbyt wymuskany)
Opie z synów anarchii

51

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Paul Newman w "Kotce na gorącym blaszanym dachu", a z żyjących  Clooney w "Amerykaninie". Z polskich to tylko młody Leonard Pietraszak. smile

52 Ostatnio edytowany przez missF (2014-02-26 23:59:50)

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Małpa69, czemu masz wyjść na dziwną? Mi też się strasznie Khal Drogo podobał. Miał w sobie jakiś taki dziki, zwierzęcy magnetyzm. Sceny z nim oglądałam i czytałam z wypiekami na twarzy big_smile

Uwielbiam też Roberta Downeya Jr jako Iron Mana albo Sherlocka- ciała może nie ma jakiegoś wybitnego, ale ta twarz, zarost, oczy i ten uśmieszek...

Słabość mam też do kobitki (amantką bym jej nie nazwała, ale muszę się podzielić fascynacją)- Michelle Rodriguez, jako np. Letty w Fast & Furious (zawsze z resztą gra silne babki). Jestem hetero w 100%, ale z łóżka bym jej nie wyrzuciła wink

53

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Paul Walker w szybkich i wściekłych. Jaki on przystojny... Vin Diesel mi się nie podoba... Kiedyś Johny Depp był. Bogusław Linda jest fajny tongue Choć stary... Haruma Miura w Bloody Monday, Yoo Seung Ho w Warrior Baek Dong Soo, Vic Chow w Marsie, z kobiet Mitsushima Hikari w Bloody Monday, dla takiej mogłabym zostać bi... Tzn. les bo bi to ja trochę już jestem xD Ai Hashimoto... A z chłopów jeszcze Gou Ayano w Gantz, Akanishi Jin, Kim Tae Hyun (ten ma ze 40lat)

54

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Widząc ten wątek obstawiałem Gibsona z Nagiej Broni albo Brosnana z czasów Bonda.
No jeszcze rozumiem Banderasa, bo poza jajami w rozmiarze XXL na gitarze grał.
Ale Linda vel Franciszek Maurer z Psów..?
-były esbek, aktualny kryminalista.
-pedofil
-handlarz żywym towarem (skrzynka whiskacza za dupę, tak?)
To już z przyzwoitości byście skłamały, że Linda jako ''Tato''...

55

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

On pedofilem? xD Chodzi o film "Sara"?

56

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Ja może nie do końca lubię taką klasyczną urodę, ale podejrzewam, że nie chodzi tylko o klasycznych filmowych amantów. Bardzo podoba mi się np: Mads Mikkelsen, Bogusław Linda co pisaliście też, Marcin Dorociński, Keanu Reevs jak był trochę młodszy, tak 5 lat temu i więcej, ale teraz też dla mnie jest całkiem ok, Gerard Butler, van Diesel, Cillian Murphy- on to w ogóle ma nieklasyczną urodę moim zdaniem, niebanalną, nie jest chyba typowo przystojny, ale mnie się podoba lubię taką oryginalną urodę, tzn dla mnie oryginalna, dla kogoś oczywiście może być za to typowa oprócz tego bardzo np Christian Bale, l. Tak mam, tacy mi się podobają przykładowo, bo ogólnie jest ich sporo więcej smile

57

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Zdecydowanie Vin Diesel ( szybcy i wściekli :-)

58

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Paul Walker z ,,Szybkich i Wściekłych'' i Patrick Swayze w ,, Dirty Dancing''

59 Ostatnio edytowany przez sarenka1990 (2014-05-19 18:34:25)

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Ryan Gosling -za "Pamiętnik", "Drugie Oblicze"
,Leonardo DiCaprio- za "Krwawy Diament"
Joseph Gordon-Levitt - za  "Incepcja"
Ewan McGregor,Josh Hartnett - za "Helikopter w ogniu"
Edward Norton -za "Iluzjoniste"
<3 big_smile

60

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Szkoda że tu tylko filmowych amantów można wpisywać. big_smile

Co prawda jestem facetem i jestem hetero ale jakbym był kobietą to miałbym miękkie kolana przy Adamie Jensenie. :lol J.C. z jedynki też byłby niezgorszy. wink

61

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

@Metyl
Nie tylko.

Catwoman napisał/a:

Czy jest jakaś postać- niekoniecznie aktor - która jest dla Was ideałem męskości? Lub aktorka/ ideałem kobiecości? (wersja dla mężczyzn i lesbijek).

62

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Joe Manganiello big_smile hmmmm.....:D

63

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

A ja ostatnio mam kompletnego kręćka na punkcie Madsa Mikkelsena. Nieoczywista, oryginalna i moim zdaniem absolutnie zjawiskowa uroda. Talent aktorski też nieprzeciętny. Pierwszy raz widziałam go chyba w Casino Royale, ale wtedy przyznam szczerze byłam daleka od fascynacji. Ot, bondowski czarny charakter, ciekawy, ale sztampowy.
Teraz oglądam serial "Hannibal" i w życiu nie sądziłam, że ktoś będzie w stanie przebić Hopkinsa w roli Lectera, ale moim prywatnym zdaniem Mads tego dokonał. Jest tam tak cudownie, przerażająco seksowny, że nie mogę oderwać oczu.

Drugi facet przystojny w sposób nieoczywisty, to Norman Reedus (Daryl z "The Walking Dead"). Uwielbiam na niego patrzeć.


Vin Diesel a i owszem, ale tyko jako Riddick - lubię tą postać. Taki drapieżnik doskonały. Jedyna rola Diesla, która ukazuje jego talent, bo przyznam szczerze, że w innych filmach, to taki sobie mięśniak.

Prócz tego oczywiście Bogusław Linda, Michał Żebrowski, Robert Downey Jr. (jako Iron Man po prostu cudowny), Colin Firth (zwłaszcza jako Darcy w starej "Dumie i Uprzedzeniu"), Aleks Skarsgaard, Billy Burke (Miles z serialu "Revolution"), Josh Holloway (Sawyer z serialu "Lost"), Daniel Craig, Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister w "Grze o Tron")

64

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Humphrey Bogart i Mark Sheppard (gra w seriala sci-fi i podobnych).
smile

65

Odp: Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)
WitchQueen napisał/a:

A ja ostatnio mam kompletnego kręćka na punkcie Madsa Mikkelsena. Nieoczywista, oryginalna i moim zdaniem absolutnie zjawiskowa uroda. Talent aktorski też nieprzeciętny. Pierwszy raz widziałam go chyba w Casino Royale, ale wtedy przyznam szczerze byłam daleka od fascynacji. Ot, bondowski czarny charakter, ciekawy, ale sztampowy.
Teraz oglądam serial "Hannibal" i w życiu nie sądziłam, że ktoś będzie w stanie przebić Hopkinsa w roli Lectera, ale moim prywatnym zdaniem Mads tego dokonał. Jest tam tak cudownie, przerażająco seksowny, że nie mogę oderwać oczu.

Drugi facet przystojny w sposób nieoczywisty, to Norman Reedus (Daryl z "The Walking Dead"). Uwielbiam na niego patrzeć.


Vin Diesel a i owszem, ale tyko jako Riddick - lubię tą postać. Taki drapieżnik doskonały. Jedyna rola Diesla, która ukazuje jego talent, bo przyznam szczerze, że w innych filmach, to taki sobie mięśniak.

Prócz tego oczywiście Bogusław Linda, Michał Żebrowski, Robert Downey Jr. (jako Iron Man po prostu cudowny), Colin Firth (zwłaszcza jako Darcy w starej "Dumie i Uprzedzeniu"), Aleks Skarsgaard, Billy Burke (Miles z serialu "Revolution"), Josh Holloway (Sawyer z serialu "Lost"), Daniel Craig, Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister w "Grze o Tron")

Tak jak pisałam wyżej Mads Mikkelsen też bardzo mi się podoba smile Dla mnie to jest i bardzo dobry aktor, genialnie wczuwa się w rolę, uwielbiam go i bardzo przystojny facet, w oryginalny sposób. Świetnie wygląda, w moim guście, tak. Dlatego go podałam smile

Posty [ 1 do 65 z 104 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Filmowy amant; jaka postać przyprawia Was o szybsze bicie serca? ;)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024