Instytucje wspomagające finansowo-Niemcy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Instytucje wspomagające finansowo-Niemcy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Instytucje wspomagające finansowo-Niemcy

witajcie dziewczyny. jestem w ciazy w 6 msc jestem tutaj z  mezem od nie dlugiego czasu. mieszkamy ze znajoymi i to jest najwiekszym problemem. ale juz znalezlismy miekszkanie od 1 marca tylko jest ten problem ze pieniedzy za duzo nie mamy a mieszkanie jest puste, czytalam wczseniej i pisala ktoras z was ze jest jakas instytucja ktora pomaga finansowo na meble i na ubrania dla mnie bo jednak nie mamy tutaj kolorowo.. sad mozecie jakos pomoc ?? gdzie mam sie zglosic itp

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Instytucje wspomagające finansowo-Niemcy

A co oznacza "mieszkam TUTAJ"? Nikt tu nie jest jasnowidzem, musisz napisać w jakim kraju i mieście żyjesz...

3

Odp: Instytucje wspomagające finansowo-Niemcy

niemcy, augsburg.

4

Odp: Instytucje wspomagające finansowo-Niemcy

aha... dzieki za pomoc

5

Odp: Instytucje wspomagające finansowo-Niemcy

Pracujecie w niemczech? Macie jakies umowy o prace? Jakis staly dochod?

Odp: Instytucje wspomagające finansowo-Niemcy

Jobcenter daje na rzeczy do mieszjania po wyprowadzce od rodzicow, daje na rzeczy dla dziecka i ciuchy ciazowe
Poza tym jestcze katholische Frauen Beratungsstelle

7

Odp: Instytucje wspomagające finansowo-Niemcy

moj maz pracuje bo normalna umowe stale, ja mam termin do tego katoli~~ i teraz pytanie czy do tego jobcenter tez mam isc i umowic sie na termin ?? czy jak to teraz zrobic

Odp: Instytucje wspomagające finansowo-Niemcy

Warto sprobowac katholische Beratung napwwno ci da bo Dakar wszyatkim praktykujacym katolikom  a jobcenter zalety ile zarabiacue no i nie jestem pewna czy trzeba miec obywatelstwo. Ja mam podwojne takte dostalam
To idzcie sie dowiesziec a jak tak to musicie Potential jestcze napisac Antrag

Odp: Instytucje wspomagające finansowo-Niemcy

Warto sprobowac katholische Beratung napwwno ci da bo Dakar wszyatkim praktykujacym katolikom  a jobcenter zalety ile zarabiacue no i nie jestem pewna czy trzeba miec obywatelstwo. Ja mam podwojne takte dostalam
To idzcie sie dowiesziec a jak tak to musicie Potential jestcze napisac Antrag

10

Odp: Instytucje wspomagające finansowo-Niemcy

ok jutro ma termin i napisze co i jak

11

Odp: Instytucje wspomagające finansowo-Niemcy

witajcie, bylam tam i dali mi pieniadze na lozeczko na wozek na kuchnie itp i mam takie pytano czy moge kupic kuchnie od osoby prywatnej ?? bo np na mypolacy jest pare ogloszen ze sprzeda ktos kuchnie, co w takim przypadku zrobic?? czy ta po rywatna osoba moze i wystawic jakies pismo ze kupilam od niej kuchnie za 500e np?? czy takie cos nie przejdzie i musza byc rachunki ze sklepu??

Odp: Instytucje wspomagające finansowo-Niemcy

Moze byc prywatnie

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Instytucje wspomagające finansowo-Niemcy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024