ciąża - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » ciąża

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: ciąża

witam mam pytanie może to głupie ale tak bardzo mi zależy na odpowiedzi 5 lat temu urodziłam córkę z mała jadłam tylko słodycze teraz jestem 15 tygodniu ciąży i jem kwaśne bigos, kebaby takie wszystkie ostre rzeczy czy jest szansa że to może być chłopiec dodam ze z mała nie miałam wymiotów a teraz miałam wymioty i mdłośći pomóżcie:):)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ciąża

niedługo Ci usg pokaże płeć smile ja urodziłam synka a w ciąży miałam napady apetytu na słone i słodkie  więc chyba nie ma reguły smile

3

Odp: ciąża

ja będe miała Córkę i wymiotowałam.... predyspozycje smakowe bardzo zmienne ale ja mysle ze to są zabobony z tymi smakami, wymiotami i chociazby ksztatem brzucha - nie sugeruj sie tym;] na USG za jakies 2-3 tyg sie pewnie dowiesz

4 Ostatnio edytowany przez Marzena1 (2013-01-31 19:58:56)

Odp: ciąża

niby są jakieś 'zabobony' twierdzące o tym smile
ja w glebi to czulam smile choć nie Bylo dane przekonać się o plci Kruszynki, od samego poczatku wiedzialam ze chlopczyk wink
i tak również myślę o nim smile

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » ciąża

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024