Kiedy nie spotykamy swojej połówki inni uważają nas za wymagających. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Kiedy nie spotykamy swojej połówki inni uważają nas za wymagających.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez elieli40 (2013-01-26 18:22:51)

Temat: Kiedy nie spotykamy swojej połówki inni uważają nas za wymagających.

Kiedy powiem komuś, że jestem sama powoduje to zdziwienie. Podstawowy tekst - przebierasz i sama nie wiesz czego chcesz. Ja po prostu szukam normalności i mam swoje wartości,  cele, czy to coś złego.  Czy każdy musi mieć ten dodatek do życia, tą drugą osobę?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kiedy nie spotykamy swojej połówki inni uważają nas za wymagających.

Druga osoba dodatkiem.... hm. Nie patrzę na to w ten sposób. Może właśnie dlatego zwracają Ci uwagę, bo widzą, że dla Ciebie to tylko dodatek smile
Dodatkiem jest torebka lub broszka, ale nie mąż. Chciałabyś być dodatkiem?

Ja też przebierałam, wybierałam i latami nie trafiałam na "tego". Aż w końcu sam się znalazł smile

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Kiedy nie spotykamy swojej połówki inni uważają nas za wymagających.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024