śniło mi się dzisiaj, że... - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2007-09-11 11:29:40

Emilia
100% Netkobieta

śniło mi się dzisiaj, że...

Codziennie coś mi się śni. Zazwyczaj to zapamiętuję, jednak nie przywiązuję do tego zbyt wielkiej wagi (nie tłumaczę sobie, że np. jak mi się dziecko przyśni to źle będzie - to ściema jakaś jest z tym wyjaśnianiem). Niemniej na pewno śnią mi się rzeczy, które chciałabym mieć, albo które robię.
Dziś śniło mi się, że całowałam się z dwoma facetami (no nie na raz wink ). Ale było fajnie.... A mój małżonek stał obok i patrzył. Nic nie mówił, nie wrzeszczał, tylko patrzył ;D

"Kiedy życie domaga się od ciebie zmiany, zastanów się co dokładnie należy zrobić, i bez najmniejszej wątpliwości i bez żadnego oporu odważ się na nią, wiedząc, że każda zmiana zakłada rozwój". Eileen Caddy

#2 2007-09-11 22:49:05

Austi
Dobry Duszek Forum

Re: śniło mi się dzisiaj, że...

Sen to podświadome reakcje naszej psychiki na to co się dzieje w naszym życiu. Często jest tak że nie zdajemy sobie sprawy z niektórych naszych uczuć, albo celowo staramy się ich pozbyć. Wszelkie sny erotyczne - nawet te tylko odrobinkę nacechowane erotyką - najczęściej symbolizują silną potrzebę zbliżenia się psychicznego, silnego połączenia i psychicznej jedności z kimś kogo kochamy. Piszesz , że Twój małżonek stał z boku i patrzył. Czy „patrzeć” oznacza zawsze „widzieć” ?  Patrzeć oznacza także trwać wobec, być wraz  W sensie metaforycznym oznacza  "obserwować" za pomocą intelektu. Patrzeć może oznaczać także "być z boku" "obok" "być obojętnym emocjonalnie". Jeżeli zakładamy, że w tym śnie chodzi o Twoje podświadome potrzeby "silniejszego psychicznego zespolenia" z małżonkiem to może podświadomie jakoś tam odczuwasz ,ze jest to tylko Twoja potrzeba, że mąż Ci nie pomaga w owym psychicznym wzajemnym całkowitym zgraniu się smile? Pytanie czy takie zespolenie z drugą osobą jest w ogóle możliwe smile Ale to już inna historia smile

Wiele tracimy wskutek tego, że przedwcześnie uznajemy coś za stracone.

— Johann Wolfgang Goethe

#3 2007-09-12 07:45:12

Emilia
100% Netkobieta

No proszę, nie spodziewałam się wink
W każdym razie objaśniłaś to bardzo szczegółowo, i owszem, zgodzę się na taką interpretację.
Ale wiesz, dziś w nocy miałam chyba banalny sen: cudowne, kochane dziecko, przyszło do mnie (chłopczyk czterolotelni) i powiedziało, że woli mnie niż mamę i chce być ze mną! I zostało! A potem razem zapisaliśmy się na kendo! Dlaczego na kendo właśnie? Dziecko miaŁo na imię, hm, Anemon (!). A wiesz jaki mam stosunek do dzieci.

"Kiedy życie domaga się od ciebie zmiany, zastanów się co dokładnie należy zrobić, i bez najmniejszej wątpliwości i bez żadnego oporu odważ się na nią, wiedząc, że każda zmiana zakłada rozwój". Eileen Caddy

#4 2007-09-12 19:32:17

Austi
Dobry Duszek Forum

Dostrzegam tu kontynuację z poprzedniego snu. Ale żeby objaśniać dalej muszę się odwołać do teorii archetypów, która z kolei stanowi dobrą podstawę dla przedstawienia procesu budowania naszej tożsamości na podłożu kultury, której wyrazem są symbole i archetypy zapisane w mitach, obyczajach i rytuałach itd. Z całą pewnością takim kulturowym zapisem są także baśnie i nasze sny.  Jung powiada  że archetypy są wieczną obecnością, że niezależnie od stopnia uświadomienia sobie faktu ich rządów naszym życiem, kierują naszym losem - nawet w snach:)
U C.G. Junga, kiedy spotykamy we śnie starego Mędrca jest on zawsze symbolem męskiego pierwiastka duchowego.  W relacjach pomiędzy odmiennymi płciami rządzą odwieczne archetypy mężczyzny jako Starego Mędrca i kobiety- Wielkiej Matki. Mężczyzna strzeże własnej duchowości jednocześnie szukając dopełnienia z Animą pielęgnuje swą męskość, natomiast kobieta wypełniając wzorowo swe obowiązki, zachowując się cnotliwie, zgodnie z tradycją wypełnia nakazy swojej Wielkiej Matki- Natury. Jedna z badaczek Junga  Marie Louise von Franz stwierdziła jednak ,ze Stary Mędrzec niekoniecznie musi być Starym Mędrcem - może także pojawiać się jako małe dziecko.  Reasumując - pojawienie się dziecka w śnie symbolizuje moim zdaniem postawę twojego Męża, który strzeże przed Tobą swoją duchowość i nie pozwała się "przejrzeć " i zintegrować psychicznie z Tobą do końca. Aneomon to taki kwiatek. W którejś z części przygód pana Kleksa, nie pamiętam dobrze, ale chyba w "Tryumfie Pana Kleksa" był taki zwariowany hodowca kwiatów, Anemon Lewkonik, którego córki miały imiona będące jednocześnie nazwami kwiatów - Dalia, Piwonia, Hortensja... Tak mi się przypomniało smile Ale wracając do tematu Anemon zaczyna się nieprzypadkowo na pierwszą literę alfabetu A , tak samo jak nieprzypadkowo pojawia się tym razem obraz Starego Mędrca pod postacią dziecka. A to pierwsza litera alfabetu który kończy Z , dziecko to początek, nadzieja, pierwszy etap rozwoju ... Tak jak A jest zapowiedzią Z, tak dziecko jest zapowiedzią dorosłego, w pełni ukształtowanego człowieka.  Myślę więc ,że świadczy to o tym że jesteście na początku drogi, której zwieńczeniem może być pełne psychiczne zespolenie między Wami - takie o jakim marzysz. Ale nie będzie to proste. Będzie to walka smile Dlatego pojawia się kendo. Walka sportowa kendo toczy się na parkiecie z oznaczoną liniami kwadratową planszą, o wymiarach boku 9 – 11 m. Czas walki może wynosić do 5 minut - chyba, że jeden z zawodników wcześniej uzyska 2 punkty, nazywane po japońsku ippon. Aby zdobyć punkt należy trafić mieczem w jedną z następujących części ciała przeciwnika: głowę men, bok korpusu do, rękę kote lub zadać pchnięcie w gardło tsuki. Podczas ataku należy zachować prawidłową postawę i dystans, zadać cięcie odpowiednią częścią miecza, a także dać sędziom znak odpowiednim okrzykiem, że cios nie został zadany przypadkowo. Trafienia niepewne, słabe, niecelne lub równoczesne nie są zaliczane jako punkty. Kto w tej "walce" między Wami postawi na swoim ? Czy opór Twojego męża przed psychicznym zespoleniem z Tobą zwycięży ? Czy ty postawisz na swoim ... ? O tym póki co Twoje sny nie mówią smile

Wiele tracimy wskutek tego, że przedwcześnie uznajemy coś za stracone.

— Johann Wolfgang Goethe

#5 2007-09-18 15:31:24

Emilia
100% Netkobieta

Dziś to dopiero miałam sen. Z gatunku przygodowych. Brałam prysznic, wiadomo, że nago, a tu nagle zaczęli włazić mi do łazienki jacyś faceci! Próbowali wejść do kabiny, otwierali drzwi i patrzyli, jeden to nawet powiedział, żebym się nie zasłaniała, bo on sobie popatrzeć przyszedł!!! A najgorsze jest to, że to byli moi rzeczywiści koledzy i znajomi. A teściowa stała i wpuszczała ze słowami "następny proszę!".

Ostatnio edytowany przez Emilia (2009-07-13 23:21:47)

#6 2007-09-18 20:54:01

Carol
Słodka Czarodziejka

Hoohoooo dobre na scenariusz ! Kto sie pokusi o interpretacje twojego snu Emilia, ten chyba zyska sobie fana :-)
Napewno kladziesz sie spac podekscytowana, myslac hmmmm...ciekawe co tym razem mi sie przysni ! ;-) Znam ludzi, ktorym nigdy nic sie nie sni, raz na jakis czas koszmar. Swiat snow to prawdziwe misterium!

Ostatnio edytowany przez Carol (2007-09-18 20:55:32)

Psycholog z wyksztalcenia.
Obszar zainteresowan: piękno człowieka.

#7 2007-09-19 10:47:04

Emilia
100% Netkobieta

No już się zdążyłam przyzwyczaić do tych codziennych snów. Zresztą na ogół są one jakieś takie bez zbytniego sensu, śni mi się jakieś łażenie po lesie, po polach. Jak np. dziś, kiedy byłam w lesie i miałam za zadanie zebrać jak najwięcej wafelek princessa - miałam mierzony czas. Jak mam stresy w pracy, to sny to idealnie odbijają, jak ten powyższy wink

#8 2007-09-20 20:14:27

Emilia
100% Netkobieta

A dzisiaj z kolei śniło mi się że przyjechał do mnie mój brat i zeżarł mi całe 30 dag sera, które miałam w lodówce... I tylko to miałam, więc została pusta sad

#9 2008-09-24 19:24:25

Asiula_92
Gość Netkobiet

hey śni mi się po nocach że mam już dziecko i nie wiem co to oznacza czy ktoś mi powie...neutral

#10 2008-09-24 20:42:43

natka
Zaglądam tu coraz częściej

A mi często śni się,że przed kimś uciekam...Zastanawiam się czy to nie oznacza,że chciałabym uciec od swojego życia sad

#11 2008-09-25 12:02:16

majuszka

A ja dzisiaj miałam same erotyczne sny smile

#12 2008-09-28 23:42:29

Dominika
Mój jest ten kawałek podłogi

hehe no całe szczęście rozumiem, że erotyczne zawiłe w fabule nie były i nie trzeba wyjaśniać wink sama przyjemność z takich snów ;]]]

" chyba zostanę psycholożką " smile

#13 2008-09-29 09:58:24

brysia
Zbanowany

wiecie co?od kilku dni mam różne sny w których przewija się ten sam wątek-jeden lub dwa psy.Albo mam je je ,albo je widzę to różnie,i nawet jeżeli zapomnę o co dokładnie w snach chodziło to te psiaki pamiętam dokładnie.Czy to ma jakieś wytłumaczenie?

#14 2008-09-29 10:52:41

Nola
100% Netkobieta

ech szkoda, że nie znam się na interpretacji snów smile właściwie to nigdy nie próbowałam tego robić smile mnie zawsze śni się coś nieprawdopodobnego smile - jednej nocy śnił mi się Putin strzelający do mnie z kałasznikowa a innym razem czeczeński separatysta Szamil Basajew, który prosił mnie o rękę i chciał ze mną jechać do Izraela smilesmile

"A person can achieve everything by being simple and humble - Rig Veda"

#15 2008-09-29 10:57:31

brysia
Zbanowany

o rany Nola!!!!co ty oglądasz że masz takie sny?ja myślałam że mi się śnią cudaki ale ty mnie bijesz o głowę.

#16 2008-09-29 11:15:13

Nola
100% Netkobieta

nie mam pojęcia skąd się biorą takie sny smile telewizji praktycznie nie oglądam smile plusem takich snów jest to, że jak rano wstaję to zaczynam się śmiać no i mam dobry humor przez cały dzień:)

"A person can achieve everything by being simple and humble - Rig Veda"

#17 2008-10-08 09:47:07

Sloneczko
Na razie czysta sympatia

Mnie się ostatnio śni, że stoję przed ogromną ladą, gdzie jest masa kolczyków i nie wiem na które się zdecydować...i koniec, budzę się:/ dziwny ten sen.

#18 2008-10-09 16:41:35

aktywna
Niewinne początki

Mi się dziś śniło, że zostałam ze znajomymi porwana przez jakiegoś psychopatę, co to miał broń ze ślepymi nabojami... generalnie było dużo akcji, szczególy ledwie pamiętam... dziwne to...

#19 2008-10-09 16:49:15

CookieBitch
100% Netkobieta

nie pamietam co mi sie snilo sad

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

#20 2008-10-11 08:55:02

oazuu
100% Netkobieta

Mi się śni, że zdradza mnie mój facet..
co to znaczy ? hmm

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

#21 2010-06-29 11:13:27

szeptyikrzyki
Niewinne początki

Witam!
Widzę że od dawna brak aktywności w wątku, ale liczę na to, że ktoś pomoże mi zinterpretować sen. A zatem: Śniło mi się dzisiaj, że mój zmarły ponad rok temu Dziadek przeczesywał i układał palcami moje mokre włosy. We śnie nie widziałam w tym nic dziwnego i nie myślałam o Dziadku jako o zmarłym, za to czułam że bardzo mnie kocha. Wydaje mi się to dość nietypowe. Ostatnio Dziadek śnił mi się krótko po swojej śmierci, wtedy uznałam to za pożegnanie. A teraz myślę, że to może jakieś ostrzeżenie?

#22 2010-06-29 16:16:22

Shiseido
Przyjaciółka Forum

szeptyikrzyki, a moze on poprostu chce zebys sie za niego pomodlila? porozmawiala czasem z  nim kiedy kladziesz sie do lozka..
A moze masz zly czas teraz w zyciu? i przekazuje ci przez ten sen ze uwaza na ciebie..

"Matka, jak Pan Bóg, może kochać wszystkie swe dzieci, każde z osobna i każde najwięcej."

#23 2010-06-29 16:33:54

CupraFR
100% Netkobieta

A mi się śniło jak zdawałam egzamin na prawko. big_smile
Fajne uczucie, już chciałabym mieć to za sobą.

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

#24 2010-06-29 16:48:43

POW
Do zakochania jeden krok

a mi sie snil moj szef wink

#25 2010-06-30 01:19:52

odwrotność
Dobry Duszek Forum

ale chyba żadnej nigdy nie śniło się, że jest gałązką na drzewie smile albo zdaje egzamin u prawdziwej ryby, suma, gdzie trzeba zanurkować w zimnej rzece aby się z nim spotkać smile albo, że jest gęsią i ucieka przed postrzałami kłusowników.

Sny są czasem niesamowitą potęgą, jeśli wiemy jak z nich korzystać... ale to wyższa szkoła jazdy chyba. Nie mniej, kiedyś ktoś niezwykle wykjątkowy coś na temat snów mi napisał na dobranoc smile aby ze snami uważać bo jak piasał Pasternak:
" Rzeczy ledwie dostrzeżone w czasie dnia,
niesformułowane wyraźnie myśli i wypowiedziane mimochodem słowa,
które przeszły bez echa, wracają w nocy, stają się tematem snów
jakby w zadośćuczynieniu za to, że wzgardzono nimi na jawie.."

dobranoc smile

#26 2010-06-30 09:40:32

a_normalna
Zbanowany

odwrotność, wiesz jakie MI się czasem głupoty śnią?

Chroniłam strusia przed pożarciem ich przez aligatory. Niezliczoną ilość razy ratowałam świat i walczyłam z zombie. Latałam, umierałam, rodziłam koty, prześladowała mnie jajecznica...

#27 2010-06-30 12:32:23

szczoteczka11

mi często sni sie że spotykam mojego byłego chłopaka.albo kilka mijsc naraz wychodząc z jednego pomieszczenia w  drugie wydaje mi sie jakbym przechodziłą z mojego domu do domu mojej przyjaciółki i odraz w pewnym momęcie staje w lesie.takie zawiłe sny mam bardzo często i jest tak że w tym moich snach spotykam samych znajomych mi ludzi i przyjaciół.czytałam juz różne interpretacje snów ale nigdy sie nie sprawdziło. chociaz zawsze mówią , że dana rzecz ma dwa znaczenia.

Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.

#28 2010-07-29 14:21:39

Bożena
Moderator

esperada napisał:

Witam,

dzisiaj miałam bardzo dziwny sen. Nie pamiętam dokładnie o co w nim chodziło, jedyne co to wiedziałam że mój były chłopak umarł. Nic poza tym jak się obudziłam nie pamiętałam... to była jakaś ciemna ulica chyba, nie wiem duzo przestrzeni było dookoła...wiem że we śnie strasznie za nim płakałam, wręcz zachowywałam się jak nienormalna, krzyczałam biegałam wyłam z bólu... jak się obudziłam byłam cała spocona i musiała minąć chwila zanim uświadomiłam sobie  że to tylko sen. Wczoraj wieczorem dużo o nim myślałam, pewnie miało to jakieś znaczenie... ale ten sen był naprawdę przerażający.

Dodam tylko że relacje między nami nie są jasne. Nie jesteśmy ze sobą pół roku, ale od jakiegoś miesiąca piszemy ze sobą, czasem się spotykamy, przytulamy, ostatnio się całowaliśmy. Oboje chyba tęsknimy za sobą i za wspólnym życiem, ale to nie takie proste bo zarówno w jego jak i w moim życiu pojawił się ktoś inny (nie są to związki ale ten "etap przed" ?? )
czasem myślę że on mnie jeszcze kocha a czasem że podoba mu się że może mieć i mnie i ją, że ma wybór.

Cały dzień myślę o tym śnie, nie mogę przestać. Dawno nie śniło mi się nic tak przeraźliwego.

Co ten sen może znaczyć?? Z góry dziękuję za wypowiedzi.
Pozdrawiam ciepło.

#29 2010-07-29 21:12:13

odwrotność
Dobry Duszek Forum

a_normalna big_smile najlepsza jest jajecznica wink
mi często snią się konie i że gdzieś po pięknych tereanch na nich galopuję (choć nie przepadam za tymi stworzeniami) a raz nawet przyśnił mi się niebieski smile
Raz gonił mnie Erni z ulicy Sezamkowej na wielkim kawałku tortu ( siedział na nim jak na koniu machając lassem) a ja uciekałam, że latam to norma i że przenoszę przedmioty na odległość smile uwielbiam te sny. Wiele razy śnił mi się szatan - tych nie cierpię hmm Wielokrotnie miewam sny gdzie przechodząc z jednego miejsca do drugiego np między blokami , wchodzę jaby w jakąś dziurę czasową i znajduję się w sekundzie zupełnie w innym mieście bądź miejscu ( niż w tym gdzie zamierzałam dojść) i nie wiem jak wrócić. ;( mój niedoszły mąż też mi się śni. Zazwyczaj miło.
hm. Ogólnie lubię tą drugą stronę rzeczywistości i gdybym miała taką mążliwość, przespałabym pół życia smile

Buziaki nawiedzone smile

#30 2010-07-29 21:21:06

agapy
Wróżka Bajuszka

mi się wczoraj śniło, że lew zakuł mnie w kajdanki tongue i nie mam zielonego pojęcia skąd mi się to wzięło smile

Nikt nie jest tak dobry, jak bywa w najlepszych chwilach, ani tak zły jak bywa w najgorszych chwilach...

#31 2010-07-30 13:38:18

odwrotność
Dobry Duszek Forum

big_smile

#32 2010-07-30 14:41:12

pennylane
100% Netkobieta

Mi się dzisiaj śniło, że miałam romans z doktorem Housem i on chciał mi wyznać miłość ale ja wyszłam przed dom moich rodziców i okazało się, że sąsiedzi mający hodowlę tygrysów i lwów nie dopilnowali ich i kilka przeskoczyło do mnie do ogrodu. Takie malutki lwiątka i tygrysiątka, które chciały mnie ugryźć ale nie mogły bo jeszcze nie miały zębów.
Potem wróciłam do domu żeby porozmawiać z tym nieszczęsnym doktorem Housem ale się okazało, że on jest detektywem i rozwiązuje włąśnie tajemnicę duchów w moim domu. Na koniec okazało się, że duchy straszą bo są postaciami, które kiedyś wypadły z obrazu...

smile

Are you an idiot? No, sir, I'm a dreamer

#33 2010-07-30 15:27:03

a_normalna
Zbanowany

Penny, boski sen big_smile

Kilka tygodni temu śniło mi się, że czekałam z narzeczonym przed wejściem do kościoła (nasz ślub), a on zamiast garnituru miał ubraną... suknie ślubną :d Tylko taką w stylu baletnicy big_smile Nie miałam pojęcia, czy to ja mam ubrać jego garnitur, czy co....

#34 2010-07-30 16:54:24

pennylane
100% Netkobieta

A_normalna - postaram się regularnie tu wpisywać moje sny bo to jest jeden z normalniejszych smile

Twój też dobry big_smile

Btw. najczęściej takie absurdalne sny śnią mi się kiedy wyłączę budzik i "podsypiam" jeszcze pół godzinki czy coś. Macie podobnie?
Nocne sny trudno zapamiętać bo zazwyczaj zasypiamy od razu ponownie i wszystko ulatuje z głowy. Ewentualnie ja zapamiętuje koszmary ale to nic fajnego akurat.

Are you an idiot? No, sir, I'm a dreamer

#35 2010-07-30 17:01:19

a_normalna
Zbanowany

Sny pojawiają się w fazie REM (to chyba wszyscy wiemy) i ja samodzielnie wysnułam taki wniosek, że gdy jesteśmy już trochę wybudzeni, lub tak właśnie dosypiamy, to wtedy jesteśmy bardziej świadomi snów. Jak się twardo śpi, to nie pamiętamy snów. A jak zaczynamy się wybudzać, lub na nowo na chwilę zasypiamy, to właśnie pamiętamy sny. Chociaż, też nie wszyscy, bo są ludzie, którzy prawie nigdy nie pamiętają co im się śniło, a niektórzy codziennie zapamiętują.

Przypomniał mi się sen sprzed dosłownie kilku dni: startowałam w konkursie tańca na rurze i weszłam do finału. Ale tuż po ogłoszeniu wyników dowiedziałam się, że jestem w ciąży i zostałam zdyskwalifikowana, a organizatorzy prawie do sądu chcieli mnie pozwać, bo ponoć zabronione było startować ciężarnym. Wybroniłam się tłumacząc, że w dniu eliminacji jeszcze nie byłam w ciąży, więc jak najbardziej mogłam startować, a z finału i tak chciałam zrezygnować, bo nie sądziłam, że się dostanę tongue

#36 2010-08-01 11:41:37

Bożena
Moderator

koska napisał:

od jakiegoś czasu śni mi sie że mój chłopak jest pijany, albo np gdzieś wyjechał, albo go szukam czasami odnajduje a czasem nie.
Te sny są strasznie realistyczne. Czytałam gdzieś że przez sen nie można czytać i takie tam ( nie wiem czy to prawda) a w moich snach czytam, zapamiętuje liczby, wybieram swój nr tel albo chłopaka.Dziwne to jest. Albo wiem że w tym śnie to jest mój facet ale wygląda jak ktoś inny.
Ciągle mi sie to śni.
Większość snów mam właśnie takich, ale nie tylko.
Dość często śni mi sie że mam jakieś super moce, albo że mi zęby wypadają/ruszają sie/ albo ich nie mam oraz śni mi sie to żę mam np inny kolor włosów/ albo imi wypadają i że mam owłosione nogi.
Co to może oznaczać.
Wierzę w sny i wierzę że coś oznaczają.
Prosze o poradę

Rozowe_okulary napisał:

Masz ciekawe noce tongue

a_normalna napisał:

koska, mi też często się śni, ze coś czytam i pamiętam potem dokładnie konkretne zdania przeczytane.

Oszem, sny coś znaczą. To, ze czymś się zamartwiasz i wciąż (nawet podświadomie) o czymś myślisz. Jeżeli tak bardzo chcesz wiedzieć co oznaczają te wypadające zęby, to zaglądnij do sennika. Ale podejdź do tego z przymrużeniem oka, bo często autorzy zmyślają (wg jednego sennika mój sen o jajecznicy oznaczał, ze zdam egzamin na kosmonautę wink)

#37 2010-08-08 21:54:49

klakier
Niewinne początki

Witam:) Mam nadzieję że choć tutaj znajdę odpowiedz... Od paru dni śni mi się, że mam dziecko. To dziwne, gdyż mam dopiero 17 lat... Przedwczoraj np. śniło mi się, że miałam śliczną córeczkę [kręcone blond włosy, piękne duże niebieskie oczy] miała może z pół roku... cały czas się uśmiechała. Działo się to nad jakimś jeziorem. W pewnej chwili wyszła z wózeczka, w którym leżała i poszła w stronę jeziora. Na chwilę straciłam ją z oczu, gdy nagle moja mama z którą spacerowałam zauważyła, że moja córeczka się topi... potem się obudziłam.
A wczoraj śniło mi się że mam synka, który był strasznie podobny do mojego chłopaka z którym jestem prawie 2 lata... Nie pamiętam tego dokładnie, ale wiem, że zawołała mnie moja mama i pokazała mi go, mówiąc że go urodziłam... Byłam kompletnie zaskoczona gdyż nawet nie wiedziałam że jestem w ciąży...
Te sny przerażają mnie coraz bardziej... Na początku myślałam że to może przez to, że ciągle wymyślam sobie, że jestem w ciąży [choć jest to niemożliwe], ale teraz zaczynam się bać że to ma jakieś złe znaczenie... Proszę o pomoc...sad

#38 2010-08-08 22:03:21

a_normalna
Zbanowany

klakier, ja bym obstawiała, że po prostu widzisz za dużo ciężarnych kobiet wokół, albo uaktywnia ci się instynkt macierzyński.

Pamiętaj, że im więcej będziesz o tym myśleć, tym częściej będzie ci się to śnić.

Stopka forum