Rozstanie o nic - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Rozstanie o nic

Mam 19 lat a dziewczyna 18. Jesteśmy ze sobą blisko 2 miesiące. Było super ja i ona dogadywaliśmy się ze sobą, kochaliśmy się. Obyło się bez poważniejszych kłótni, drobne konflikty. Wiedziałem że miała trudną sytuację w domu, często przyjeżdżałem do niej nie pod sam dom ale obok. Byłem u niej w domu rozmawiałem z rodzicami po prostu nie byłem jakąś "niepodzianką". Jednego razu kiedy ją odwoziłem ona zasnęła na przednim siedzeniu. Nie chciałem jej budzić więc podjechałem pod dom i dopiero wtedy ją obudziłem. Ona po przebudzeniu zaczęła na mnie krzyczeć i się unosić. Mówiła że zrobiłem to wbrew niej i tego typu rzeczy. Ale jak wbrew niej skoro ona nigdy otwarcie nie powiedziała mi że nie mogę podjechać pod dom. Po 15 minutach przez tel powiedziała mi że to koniec, że nie szanuję jej zdania...  Co najlepsze mówi, że mnie kocha, i była szczęśliwa.Nie wyobrażam sobie, aby taka pierdoła mogła zaważyć o tym wszystkim. Oczekiwałem od niej zrozumienia i oczekuję nadal ale nie wiem co robić nie odbiera telefonów, nie odpisuje. Szukać na siłę okazji do spotkania i próbować gdzieś ją złapać? Pomóżcie, nie wiem co mam zrobić sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Rozstanie o nic

Dzisiaj ma 18-tke koleżanki, ale nie wiem czy iść tam i próbować z nią porozmawiać, naciskać na siłę, czy nic nie robić, nie pisać, nie dzwonić czekać aż to ona zatęskni. Dzwonię do niej cały czas, ale bez skutku. Wczoraj kiedy odebrała powiedziałem jej jak to widzę, ale ona nie potrafiła dokładnie wyjaśnić powodu zerwania. Podjechałem pod jej dom bez zgody i powinienem ją budzić? bez sensu.. Nie wiem czy to szukanie problemów na siłę czy faktycznie zrobiłem coś strasznego i nijak nie potrafię tego zauważyć.

3

Odp: Rozstanie o nic

Wiesz , 2 miesiace to bardzo malo na poznanie drugiego czlowieka. Dziewczyna niepowazna, skoro decyduje sie na zerwanie z jakiegos zupelnie niewytlumaczalnego powodu.
Jezeli moge radzic, to raczej  nie atakuj jej telefonami i proba wyjasniania -ona najwyrazniej nie ma na to ochoty. Zbyt duze zaangazowanie z Twojej strona moze wywolac odwrotny skutek -bedzie sie zapierac "przy swoim".
Sprobuj przetrzymac, byc moze pojdzie po rozum do glowy.
Jezeli nie - znaczy sie nie pisana ona Tobie Moze jeszcze nie dojrzala do jakiegokolwiek zwiazku.

4

Odp: Rozstanie o nic

Myślę, że nie dojrzała do poważnego związku, skoro Cię zostawiła przez taką pierdołę.

Odczekaj tydzień, a potem poproś ją o spotkanie i spróbuj z nią porozmawiać - jeśli to nic nie da, lepiej ją sobie odpuść, szkoda czasu.

5

Odp: Rozstanie o nic

Zdecydowanie zgadzam sie z moimi przedmówcami. Dziewczyna ma jeszcze siano w głowie i nie dorosła do związku. Zapewno jesli nie będziesz wydzwaniał i chodził za nią, sama się odezwie. Także ćwicz silną wolę smile

6

Odp: Rozstanie o nic

A jak wasz związek wyglądał?
Czy ona się zaangażowała w ten związek?
Czy może raczej Cię unikała?
Może po prostu czuła, że to nie to i szukała powodu by zerwać?

7

Odp: Rozstanie o nic

Byłem dziś u niej, powiedziała że nie wie czy da mi szanse i że mnie kocha... Nie rozumiem tego w ogóle.

8

Odp: Rozstanie o nic

Było super, cały czas byliśmy ze sobą, staraliśmy się widywać jak najczęściej, przez komórkę po 4 godziny dziennie. Mówiła że dawno się tak nie zaangażowała.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024